Egy év után tért vissza, ezt várja a finnek ellen

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Egy év után tért vissza, ezt várja a finnek ellen

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.18. 08:41

Nem kell új társat megszoknia.

Egy év után tért vissza, ezt várja a finnek ellen


A válogatott játékosa, Korhut Mihály egy év után tért vissza a nemzeti csapatba: „Jó érzés újra itt lenni. Szerintem sikerült újra beilleszkednem. Korábban is Kádár Tamás mellett játszottam, így nem kellett új társat megszoknom.”


 


Az Észtország ellen kezdőként szerephez jutó védő elmondta, posztjából adódóan számára különösen nagy sikerélmény, hogy kapott gól nélkül hozták le azt a találkozót. „Remélem, ugyanígy tudjuk folytatni a finnek ellen is. Bízunk benne, hogy minél többen kilátogatnak a mérkőzésre, nagyon jót tenne a csapatnak. Az északi válogatottakra jellemző, hogy sokat futó, masszív, magas játékosokkal állnak ki, erőnlétben átlagon felüliek, keresik a párharcokat, sokszor ütköznek. Ennek ellenére úgy érzem, ezzel mi is felvesszük a versenyt. Taktikailag és technikailag jobb játékosokból áll a csapatunk” – fogalmazott Korhut Mihály, aki 2014-ben szintén egy északi együttes, Dánia ellen mutatkozott be a válogatottban.


 


A védő még hozzátette, egy játékos mindig úgy megy ki a pályára, hogy nyerni szeretne, mégsem sikerült elérni a céljukat és csoportelsőként zárni a Nemzetek Ligáját. „Öt napja vagyok tagja Marco Rossi válogatottjának, de úgy látom, nagyon jó irányba haladunk. Nyerni akarunk Finnország ellen is, két hazai győzelemmel szeretnénk elzárni ezt az évet. Reméljük, a szurkolók és a játékosok is újra egymásra találnak.”

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 258 vendég