Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.16. 08:17

Értékelt a válogatott két csapatkapitánya.

Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett


A keretbe visszatért csapatkapitány, Dzsudzsák Balázs leszögezte: nagyon rossz volt az elmúlt két hónapot úgy megélnie, hogy a televízión keresztül, kívülről kellett követnie a csapatot.


    


"Megmondom őszintén, hogy izgultam, és örülök, hogy újra megélhettem azt a döbbenetes érzést, hogy milyen válogatottnak lenni" - fogalmazott. Mint mondta, tervszerűen ment minden, az eredmény is úgy alakult, hogy könnyebb volt beszállnia 1-0-s vezetésnél.


    


"Újraértékelődött bennem, hogy ez mekkora dolog, s mekkora hiányt tud jelenteni az ember életében, aki hozzászokott tíz éven keresztül" - fejtette ki. - "Hálás vagyok, hogy ennyi évet és meccset pályán tölthettem, én mindig tűzön-vízen keresztül mentem a válogatottért" - érétkelt.


    


Elmondta azt is: annak ellenére, hogy nem volt telt ház a Groupama Arénában, fantasztikus hangulat volt a stadionban: "Hangorkán fogadott, ami magával ragadta az embert, ez semmihez nem hasonlítható, köszönöm a szurkolóknak."


    


Elárulta, a Marco Rossi szövetségi kapitány vezette stábban és a keretben felszabadult légkör, megadják a szabadságot az embernek, és mindenki tudja a dolgát.


    


Hangsúlyozta, kellett a jó eredményhez az ötödik percben Dibusz Dénes védése az észtek szögleténél.


    


"Nélküle ez a meccs nem úgy alakult volna, ahogy. Hála istennek jól szállt be és feldolgozta azt, hogy egyik napról a másikra kellett kezdőként játszania" - utalt arra, hogy a kezdő kapus Gulácsi Pétert egy nappal a mérkőzés előtt vírusos gyomorrontás döntötte le a lábáról.


    


Szót ejtett arról is, hogy 97. válogatottbeli fellépésével már harmadik az örökrangsorban, holtversenyben Gera Zoltánnal. Elárulta, a stáb tagjaként dolgozó korábbi csapattárs hívta fel a figyelmét csütörtök reggel, hogy be fogja érni őt.


    


A második gólt szerző Szalai Ádám úgy vélte, jól működött a letámadásuk, s főleg a második félidőben már ők tudták begyűjteni a labdát az észtek előreívelései után, a védekezés is jól működött, s így több helyzetet is ki tudtak alakítani.


    


"Az első szögleten kívül, amit a Dénes megfogott, kezünkben tartottuk a mérkőzést" - fogalmazott.


    


"Akkor lesz nagyobb jelentősége és igazi értéke ennek a sikernek, ha vasárnap a finneket is le tudjuk győzni. Én minden energiámat abba fektetem, hogy két egymás utáni hazai mérkőzésen győzelmet tudjunk aratni" - fejtette ki.


    


A magyarok a már biztos csoportgyőztes, és így feljutott finneket fogadják vasárnap a zárófordulóban, 20.45 órakor a Groupama Arénában.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.11.16. 09:12

Mártírkodó kurva.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett

HozzászólásSzerző: imici » 2018.11.16. 09:23

Mantequilla írta:Mártírkodó kurva.

szerintem csak egy érzelmes faék egyszerűségű egyén aki elbaszta a karrierjét. Nem kérdőjelezem meg egy percig sem hogy neki megtiszteltetés a válogatottság. Az más kérdés hogy kell-e ő ide. Mondjuk amit művelt tegnap Kiskokó azt ő bőven hozza de szerintem még Lagzi Lajcsi is.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.16. 09:30

hátha a rekord megdöntése után lepattan már és új karriert kezd mondjuk a mulatós muzsika világában
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Dzsudzsáknak nagyon rossz volt, Szalai is elemzett

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.11.16. 15:40

Adamek írta:hátha a rekord megdöntése után lepattan már és új karriert kezd mondjuk a mulatós muzsika világában

Nézését meg a járását.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 107 vendég