Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.11.11. 00:04

MindigÚjpest írta:
adrenalin69 írta:Ez egy kurva jó forduló volt!
+1

Én is bírtam.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: P22 » 2018.11.11. 08:45

inreallife írta:ja mar emlexem, most megy a superclassico ezert nincs cikk. szoval hali-fradi 1:0. azon kivul, hogy a birot elkuldenem az anyjaba, kulonben is gyanus ez a farkas, tisztara ugy nez ki, mint az ondoszabo, gyakorlatilag dontetlenszagu meccs volt. amikor kihagytuk a 11-est is, ami szerintem jogos volt, lattam mar ezert amerikai fociban is sarga zaszlot majd 15 yardos buntit, onnantol inkabb ugy voltam vele, hogy jobb, ha nem egyenlitunk, nekunk az 1 pont nemigazan szamit, a halinak meg jol jon a 3 pont a kiesesi rangadok elott.

a jatekunk rohadt statikus volt. petrjak szepen beleszurkult a mezonybe, azok a megindulasai amik fordulokon keresztul szetzilaltak az ellenfelet, mostmar elmaradtak. bole tovabbra is sulytalan. bode a 3 golos meccse ota, bar o volt a legveszelyesebb tamadonk szinten golkeptelen, ra korabban is jellemzo volt, hogy 4-5 meccs szuntet tart ket golzapor kozott. talan meg annyit, hogy siger, aki ma halvanyabb volt meg spiro egyszerre felesleges a palyan. ertem, hogy hatul rozoga a vedelmunk, de igy meg a tamadasainkat adjuk fel, ha ket vkp van a palyan. igazabol ez egy olyan meccs volt, ami ha 200 percig tart, akkor sem talalunk a kapuba. legalabb rozsat rehabilitaltuk, ma bevedte magat a kapuba, meg feri segget is megmentettuk. sok sikert a tovabbiakban...


Korrekt.
Lassú, de pontatlan!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.11. 09:16

inreallife írta:ja mar emlexem, most megy a superclassico ezert nincs cikk. szoval hali-fradi 1:0. azon kivul, hogy a birot elkuldenem az anyjaba, kulonben is gyanus ez a farkas, tisztara ugy nez ki, mint az ondoszabo, gyakorlatilag dontetlenszagu meccs volt. amikor kihagytuk a 11-est is, ami szerintem jogos volt, lattam mar ezert amerikai fociban is sarga zaszlot majd 15 yardos buntit, onnantol inkabb ugy voltam vele, hogy jobb, ha nem egyenlitunk, nekunk az 1 pont nemigazan szamit, a halinak meg jol jon a 3 pont a kiesesi rangadok elott.

a jatekunk rohadt statikus volt. petrjak szepen beleszurkult a mezonybe, azok a megindulasai amik fordulokon keresztul szetzilaltak az ellenfelet, mostmar elmaradtak. bole tovabbra is sulytalan. bode a 3 golos meccse ota, bar o volt a legveszelyesebb tamadonk szinten golkeptelen, ra korabban is jellemzo volt, hogy 4-5 meccs szuntet tart ket golzapor kozott. talan meg annyit, hogy siger, aki ma halvanyabb volt meg spiro egyszerre felesleges a palyan. ertem, hogy hatul rozoga a vedelmunk, de igy meg a tamadasainkat adjuk fel, ha ket vkp van a palyan. igazabol ez egy olyan meccs volt, ami ha 200 percig tart, akkor sem talalunk a kapuba. legalabb rozsat rehabilitaltuk, ma bevedte magat a kapuba, meg feri segget is megmentettuk. sok sikert a tovabbiakban...


nincs igazán lendületes támadó középpályásunk belül, a szélsők meg úgy néz ki elkezdték a téli álmukat aludni, egy kis mellőzés Petyára is ráférhet néha
viszont Pingpong előkerült valahonnan, esete hasonlít eddig Otigba visszatérésre, remélem ő nem sérült azonnal vissza
Gomorai Feri mintha két számmal vastagabb lenne mint volt féléve, olyan mintha felcsúszott volna rá valami fókazsír a közelgő télre
Bőle és Spiro ki a csapatból, Varga vissza, Sigér maradhat, aztán valaki csak felépül hátra és Leo is mehet játékosmegfigyelőnek
télen meg könnyes búcsú Dibusztól, jöhet egy új korszak a kapuban is
a legnagyobb baj az, hogy ha télre nincs legalább két győzelemnyi előnyünk akkor megint lehajráznak minket a benzinkutasok, mert tavaszra valszeg már kipihenik a VB nézés okozta fáradalmakat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.11.11. 09:18

SAW írta:
MindigÚjpest írta:
adrenalin69 írta:Ez egy kurva jó forduló volt!
+1

Én is bírtam.

ragadjatok össze
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.11.11. 09:27

moszkvicsslusszkulcs írta:
SAW írta:
MindigÚjpest írta: +1

Én is bírtam.

ragadjatok össze
Kérsz egy kekszet? :P
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.11.11. 11:36

Adamek írta:nincs igazán lendületes támadó középpályásunk belül, a szélsők meg úgy néz ki elkezdték a téli álmukat aludni, egy kis mellőzés Petyára is ráférhet néha
viszont Pingpong előkerült valahonnan, esete hasonlít eddig Otigba visszatérésre, remélem ő nem sérült azonnal vissza
Gomorai Feri mintha két számmal vastagabb lenne mint volt féléve, olyan mintha felcsúszott volna rá valami fókazsír a közelgő télre
Bőle és Spiro ki a csapatból, Varga vissza, Sigér maradhat, aztán valaki csak felépül hátra és Leo is mehet játékosmegfigyelőnek
télen meg könnyes búcsú Dibusztól, jöhet egy új korszak a kapuban is
a legnagyobb baj az, hogy ha télre nincs legalább két győzelemnyi előnyünk akkor megint lehajráznak minket a benzinkutasok, mert tavaszra valszeg már kipihenik a VB nézés okozta fáradalmakat

gyanitom, hogy telen lesz jatekosmozgas, es az igazat megvallva, mostanaban azert mindig sikerul kifogni valakit, aki mar rugott egyeneset a labdaba.

petrjakon en is azt latom, hogy egy kicsit "elszallt magatol", remelem rebrov is igy latja.

frimpongot en is varom, otigbat is, talan akkor vegre megint elkezdjuk a 3 vedos taktikat, ugy tobbet erne a siger+spiro paros is, talan, de akkor mi lesz heisterrel es lovreval?

gorriaran serult volt sokaig, majd megfaragjak. en nem kukaznam, mert a regi gorriaran nekem nagy kedvencem volt, jo lenne, ha ujra elerne at a szintet.

varga most ugyanazt azt "kapja", ami bode, remelem amikor visszater ugyanugy fog harapni, leo tegnap a nap playere volt szerintem, minden is megoldott, es halomra szorta a kulcspasszokat, amikor mar minden mindegy volt, es egy sorral elorebb lephetett.

dibusz sajnos megrekedt egy szinten. a korabbi fenyet varhatoan mar nem eri el, a hianyossagai pedig egyre inkabb fajo pont, ahogy haladunk elore az idoben. gyakorlatilag instant labdavesztes, ha neki kell labbal inditani, ez a modern fociba mar nem fer bele. ha nem is o a leggyengebb lancszem a csapatban, azert kapusszinten sokkal konnyebb jobbra cserelni.

tavaszra igertek rebrov csapatat, szerintem sok valtozas lesz es nemcsak taktika teren...
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 122 vendég