Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.10. 12:33

DVTK-DVSC-vel kezdünk!

Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről


14.30-tól cikkünk percenként, magától frissül majd!


 


NB I


14. FORDULÓ


14.30: Diósgyőri VTK–Debreceni VSC 


G.:


 


17.00: MTK Budapest–Puskás Akadémia


G.:


 


17.00: Kisvárda–Újpest


G.:


 


17.00: Paks–Bp. Honvéd


G.:


 


19.30: Haladás–Ferencváros 


G.:

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.11.10. 21:24

Ez egy kurva jó forduló volt!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.11.10. 21:30

Megint ez az ötlettelen, lagymatag semmi, megint egy szar kieső brigád ellen. Elmentek a picsába újfent.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.11.10. 21:31

Ferencváros // Man Utd írta:Megint ez az ötlettelen, lagymatag semmi, megint egy szar kieső brigád ellen. Elmentek a picsába újfent.

Ez a szar kieső brigád ma megmutatta, hogyan kell küzdeni
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.10. 21:35

ez benne volt a levegőben és tuképpen jobb is így mint mondjuk ha a Kisvárda ellen lett volna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.10. 21:36

Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Megint ez az ötlettelen, lagymatag semmi, megint egy szar kieső brigád ellen. Elmentek a picsába újfent.

Ez a szar kieső brigád ma megmutatta, hogyan kell küzdeni

ez a mai nem a küzdésről szólt, nem volt itt semmi sem megmutatva, nagyjából Dibusz bénaságán múlt az egész
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.11.10. 21:37

ja mar emlexem, most megy a superclassico ezert nincs cikk. szoval hali-fradi 1:0. azon kivul, hogy a birot elkuldenem az anyjaba, kulonben is gyanus ez a farkas, tisztara ugy nez ki, mint az ondoszabo, gyakorlatilag dontetlenszagu meccs volt. amikor kihagytuk a 11-est is, ami szerintem jogos volt, lattam mar ezert amerikai fociban is sarga zaszlot majd 15 yardos buntit, onnantol inkabb ugy voltam vele, hogy jobb, ha nem egyenlitunk, nekunk az 1 pont nemigazan szamit, a halinak meg jol jon a 3 pont a kiesesi rangadok elott.

a jatekunk rohadt statikus volt. petrjak szepen beleszurkult a mezonybe, azok a megindulasai amik fordulokon keresztul szetzilaltak az ellenfelet, mostmar elmaradtak. bole tovabbra is sulytalan. bode a 3 golos meccse ota, bar o volt a legveszelyesebb tamadonk szinten golkeptelen, ra korabban is jellemzo volt, hogy 4-5 meccs szuntet tart ket golzapor kozott. talan meg annyit, hogy siger, aki ma halvanyabb volt meg spiro egyszerre felesleges a palyan. ertem, hogy hatul rozoga a vedelmunk, de igy meg a tamadasainkat adjuk fel, ha ket vkp van a palyan. igazabol ez egy olyan meccs volt, ami ha 200 percig tart, akkor sem talalunk a kapuba. legalabb rozsat rehabilitaltuk, ma bevedte magat a kapuba, meg feri segget is megmentettuk. sok sikert a tovabbiakban...
kubatov takarodj!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.11.10. 21:41

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Megint ez az ötlettelen, lagymatag semmi, megint egy szar kieső brigád ellen. Elmentek a picsába újfent.

Ez a szar kieső brigád ma megmutatta, hogyan kell küzdeni

ez a mai nem a küzdésről szólt, nem volt itt semmi sem megmutatva, nagyjából Dibusz bénaságán múlt az egész

Egy gólt bárhol lehet kapni (Dibusz amúgy majdnem elkapta). De amit mi csináltunk a kapu előtt az megint kritikán aluli, nem beszélve a szokásos egy teljes félidő átalvásáról. Kezdem unni, hogy ennyi ziccerből meglógás helyett rendszeresen visszarángatjuk a nyakunkra a Molcsútot, pedig ők se jók.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.11.10. 21:46

inreallife írta:ja mar emlexem, most megy a superclassico ezert nincs cikk. szoval hali-fradi 1:0. azon kivul, hogy a birot elkuldenem az anyjaba, kulonben is gyanus ez a farkas, tisztara ugy nez ki, mint az ondoszabo, gyakorlatilag dontetlenszagu meccs volt. amikor kihagytuk a 11-est is, ami szerintem jogos volt, lattam mar ezert amerikai fociban is sarga zaszlot majd 15 yardos buntit, onnantol inkabb ugy voltam vele, hogy jobb, ha nem egyenlitunk, nekunk az 1 pont nemigazan szamit, a halinak meg jol jon a 3 pont a kiesesi rangadok elott.

a jatekunk rohadt statikus volt. petrjak szepen beleszurkult a mezonybe, azok a megindulasai amik fordulokon keresztul szetzilaltak az ellenfelet, mostmar elmaradtak. bole tovabbra is sulytalan. bode a 3 golos meccse ota, bar o volt a legveszelyesebb tamadonk szinten golkeptelen, ra korabban is jellemzo volt, hogy 4-5 meccs szuntet tart ket golzapor kozott. talan meg annyit, hogy siger, aki ma halvanyabb volt meg spiro egyszerre felesleges a palyan. ertem, hogy hatul rozoga a vedelmunk, de igy meg a tamadasainkat adjuk fel, ha ket vkp van a palyan. igazabol ez egy olyan meccs volt, ami ha 200 percig tart, akkor sem talalunk a kapuba. legalabb rozsat rehabilitaltuk, ma bevedte magat a kapuba, meg feri segget is megmentettuk. sok sikert a tovabbiakban...

Rebrov majdnem 3 hónapja van itt, lassan jöhetnek az első ítéletek. Én úgy látom, hogy annyira felpezsdítette az életet, hogy azokon a meccseken, ahol az ellenfél focizni is akar ellenünk (legalább egy félidőt) azokat behúzgálja, az ilyenekre van taktikája, ötlete stb. De a szokásos problémával egyelőre vele se nagyon léptünk előre, jelesen kitalálni végre valamit az ezerrel bekkelő kiscsapatok ellen. Márpedig itthon a meccsek nem kis hányada ilyen, sok hasonló bunkeres meccs lesz, mint ez vagy a csúti, szóval erre kurva gyorsan kéne valami ötlet.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.11.10. 21:53

Ferencváros // Man Utd írta:
inreallife írta:ja mar emlexem, most megy a superclassico ezert nincs cikk. szoval hali-fradi 1:0. azon kivul, hogy a birot elkuldenem az anyjaba, kulonben is gyanus ez a farkas, tisztara ugy nez ki, mint az ondoszabo, gyakorlatilag dontetlenszagu meccs volt. amikor kihagytuk a 11-est is, ami szerintem jogos volt, lattam mar ezert amerikai fociban is sarga zaszlot majd 15 yardos buntit, onnantol inkabb ugy voltam vele, hogy jobb, ha nem egyenlitunk, nekunk az 1 pont nemigazan szamit, a halinak meg jol jon a 3 pont a kiesesi rangadok elott.

a jatekunk rohadt statikus volt. petrjak szepen beleszurkult a mezonybe, azok a megindulasai amik fordulokon keresztul szetzilaltak az ellenfelet, mostmar elmaradtak. bole tovabbra is sulytalan. bode a 3 golos meccse ota, bar o volt a legveszelyesebb tamadonk szinten golkeptelen, ra korabban is jellemzo volt, hogy 4-5 meccs szuntet tart ket golzapor kozott. talan meg annyit, hogy siger, aki ma halvanyabb volt meg spiro egyszerre felesleges a palyan. ertem, hogy hatul rozoga a vedelmunk, de igy meg a tamadasainkat adjuk fel, ha ket vkp van a palyan. igazabol ez egy olyan meccs volt, ami ha 200 percig tart, akkor sem talalunk a kapuba. legalabb rozsat rehabilitaltuk, ma bevedte magat a kapuba, meg feri segget is megmentettuk. sok sikert a tovabbiakban...

Rebrov majdnem 3 hónapja van itt, lassan jöhetnek az első ítéletek. Én úgy látom, hogy annyira felpezsdítette az életet, hogy azokon a meccseken, ahol az ellenfél focizni is akar ellenünk (legalább egy félidőt) azokat behúzgálja, az ilyenekre van taktikája, ötlete stb. De a szokásos problémával egyelőre vele se nagyon léptünk előre, jelesen kitalálni végre valamit az ezerrel bekkelő kiscsapatok ellen. Márpedig itthon a meccsek nem kis hányada ilyen, sok hasonló bunkeres meccs lesz, mint ez vagy a csúti, szóval erre kurva gyorsan kéne valami ötlet.

Mi sem tudunk semmit kezdeni a bekkelő kiscsapatok ellen, Kövesden is meleg lesz a pite.
Go Gunners Hajrá Videoton

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.11.10. 22:03

Gunners írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
inreallife írta:ja mar emlexem, most megy a superclassico ezert nincs cikk. szoval hali-fradi 1:0. azon kivul, hogy a birot elkuldenem az anyjaba, kulonben is gyanus ez a farkas, tisztara ugy nez ki, mint az ondoszabo, gyakorlatilag dontetlenszagu meccs volt. amikor kihagytuk a 11-est is, ami szerintem jogos volt, lattam mar ezert amerikai fociban is sarga zaszlot majd 15 yardos buntit, onnantol inkabb ugy voltam vele, hogy jobb, ha nem egyenlitunk, nekunk az 1 pont nemigazan szamit, a halinak meg jol jon a 3 pont a kiesesi rangadok elott.

a jatekunk rohadt statikus volt. petrjak szepen beleszurkult a mezonybe, azok a megindulasai amik fordulokon keresztul szetzilaltak az ellenfelet, mostmar elmaradtak. bole tovabbra is sulytalan. bode a 3 golos meccse ota, bar o volt a legveszelyesebb tamadonk szinten golkeptelen, ra korabban is jellemzo volt, hogy 4-5 meccs szuntet tart ket golzapor kozott. talan meg annyit, hogy siger, aki ma halvanyabb volt meg spiro egyszerre felesleges a palyan. ertem, hogy hatul rozoga a vedelmunk, de igy meg a tamadasainkat adjuk fel, ha ket vkp van a palyan. igazabol ez egy olyan meccs volt, ami ha 200 percig tart, akkor sem talalunk a kapuba. legalabb rozsat rehabilitaltuk, ma bevedte magat a kapuba, meg feri segget is megmentettuk. sok sikert a tovabbiakban...

Rebrov majdnem 3 hónapja van itt, lassan jöhetnek az első ítéletek. Én úgy látom, hogy annyira felpezsdítette az életet, hogy azokon a meccseken, ahol az ellenfél focizni is akar ellenünk (legalább egy félidőt) azokat behúzgálja, az ilyenekre van taktikája, ötlete stb. De a szokásos problémával egyelőre vele se nagyon léptünk előre, jelesen kitalálni végre valamit az ezerrel bekkelő kiscsapatok ellen. Márpedig itthon a meccsek nem kis hányada ilyen, sok hasonló bunkeres meccs lesz, mint ez vagy a csúti, szóval erre kurva gyorsan kéne valami ötlet.

Mi sem tudunk semmit kezdeni a bekkelő kiscsapatok ellen, Kövesden is meleg lesz a pite.

Bekkelő kiscsapatként viszont egész jól muzsikáltok.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.11.10. 22:20

Ferencváros // Man Utd írta:Rebrov majdnem 3 hónapja van itt, lassan jöhetnek az első ítéletek. Én úgy látom, hogy annyira felpezsdítette az életet, hogy azokon a meccseken, ahol az ellenfél focizni is akar ellenünk (legalább egy félidőt) azokat behúzgálja, az ilyenekre van taktikája, ötlete stb. De a szokásos problémával egyelőre vele se nagyon léptünk előre, jelesen kitalálni végre valamit az ezerrel bekkelő kiscsapatok ellen. Márpedig itthon a meccsek nem kis hányada ilyen, sok hasonló bunkeres meccs lesz, mint ez vagy a csúti, szóval erre kurva gyorsan kéne valami ötlet.

igen, ugy latszik nem tudunk ezen az atkon tullepni. vigasztal a tudat, hogy nemzetkoziben mar a 2. fordulotol sem mi szamitunk eselyesnek, ott esetleg villanthat, ha az elson tulesunk valahogy, dollnak az mar magas laszti volt.
annyiban jobb talan a helyzet, hogy volt helyzet, csak kimaradt az osszes. olyan biztos nem lesz, hogy minden meccsen 15-20 kapuralovesunk legyen, ma is volt par, bar ziccerig nem jutottunk el, es ket 11-es jart volna, de szarni ra, a papirforma alapjan egy kassai is vezethetne a meccsunket, akkor is tobb gollal kellett volna nyernunk. azt se mondanam, hogy bunker volt a 4-4-1-1 felallas, lattam en mar 5 vedos rendszereket is felallni ellenunk.

ha petrov annyira ragaszkodik bolehez, akkor a bole-petrjak-varga triot elejuk meg a bode-lanza duot latnam szivesen, hatul megoldja 5 ember, blazic meg meg mindig kiemelkedik a vedosorbol, kegyetlen jo igazolas volt, en mar a hosszabbitasban mesterkednek, palinak is kell az opcio. :)

bar ma siger volt a gyengebb, de igazabol spiro az, akinek a helyet nem talalja petrov, ezert csak lezeng a palyan celtalanul. amikor vkp-t jatszott es a masodik hullamban ert a kapuhoz akkor pl egy csomo nagyon pontos es eros lovese volt, ez kb megszunt petrov erkezese ota. mintha siger kiszoritotta volna a posztjarol. nem ertem a szitut, azt az embert isten is vkp-nak teremtette, es korabban valami eloretolt nem is tudom micsodat jatszott, de lanza mogott o volt az elso, aki letamadta az ellenfelet, most pedig valami melysegi iranyitot jatszik, az se megy neki, a kapu ele sem er oda.

varga pihentetese pedig megboritotta a jobb oldalon kurva jol mukodo varga-lovre szeljatekot, amitol sok csapat leterdelt. a petrjak-heister balszel sem volt olyan ma, mint korabban. egyszeruen levettek a palyarol a szeljatekunkat. az oreg leo labdai jelentettek egyedul veszelyt, meg mindig kibaszott szepen indit, es esznel is van, ha nem muszaj, akkor nem feliveli, hanem bepasszolja a 16-osra a lasztit. ha erteklni kene a mai produktumot talan o kapna a legmagasabb pontot...
kubatov takarodj!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.11.10. 22:21

Egyik szitura sem adtam volna tizenegyest.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.11.10. 22:21

Bízom benne, hogy ez volt a fordulópont. Sikerült kijönni a pechspirápból.Belőttük a büntetőt, a Fradiét Dani kivédte. Innentől csak előre a bennmaradásért!
HAJRÁ HALI!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: RC » 2018.11.10. 22:31

Nonszensz.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.11.10. 22:40

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Megint ez az ötlettelen, lagymatag semmi, megint egy szar kieső brigád ellen. Elmentek a picsába újfent.

Ez a szar kieső brigád ma megmutatta, hogyan kell küzdeni

ez a mai nem a küzdésről szólt, nem volt itt semmi sem megmutatva, nagyjából Dibusz bénaságán múlt az egész

Lehet, hogy igazad lesz.
Láttam a két legutóbbi meccsünket, ahhoz képest ma hajtottunk becsülettel.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.10. 23:10

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Ez a szar kieső brigád ma megmutatta, hogyan kell küzdeni

ez a mai nem a küzdésről szólt, nem volt itt semmi sem megmutatva, nagyjából Dibusz bénaságán múlt az egész

Lehet, hogy igazad lesz.
Láttam a két legutóbbi meccsünket, ahhoz képest ma hajtottunk becsülettel.

ennél toltunk már ezerszer tipikusabb szívdiadala győzelem (részetekről) meccset egymás ellen, ez most egy színvonal és iramtalan semmi volt, két jogtalan és bűn rosszul elvégzett tizivel amiből a (ha lehet fokozni) még szarabbul elvégzett lett gól
de jobb így, hogy legalább ti kaptatok 3 pontot mint 1 ide 1 oda ami semelyik csapatnak se ér semmit
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.11.10. 23:29

Nagyon nagy győzelem volt ez a mai, és nagyon kellett a csapatnak, talán ez erőt adhat. Ha a Fradit le tudjuk győzni, akkor szinte bárkit le lehet. Az első félidő kiegyenlítettebb volt. Bár a Fradinál volt többet a labda, a Hali is támadólag lépett fel, ha labdát szerzett a csapat, mentek előre a fiúk. A statisztika is jól mutatta, hogy pl. szögletekben sokkal jobbak voltunk, de több volt a szabálytalanság is. Szerintem a taktika része volt, hogy kis faultokkal állítjuk meg az ellenfelet. A második félidőben aztán hamar jött a gól, kicsit izgultam is, hogy sok ideje lesz még a Fradinak. A 11-es szerintem nem volt vitás, a Hali játékosát a mezénél fogva rántotta le a Fradi védője. A másik oldalon inkább Lanzafame földre kerülése ért volna 11-est, a befújt esetet 100-ból 99-szer tovább engedik, mert egy sima vállal ütközés volt. A spori inkább kompenzált, vagyis az első eset helyett adta meg. Egyébként ha Lanzafame az első félidőben nem színészkedik, lehet, hogy befújja neki a spori. De most már mindegy. Rózsa Dani szenzációs volt, utána meg már lehozta a csapat. Tetszett, hogy Rózsa védésének Király örült a legjobban. Ha Gabinak azt mondanák, hogy holnaptól úgy tudsz segíteni a csapaton, hogy labdát szedsz a kapu mögött, akkor azt tenné.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.11.10. 23:31

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:ez a mai nem a küzdésről szólt, nem volt itt semmi sem megmutatva, nagyjából Dibusz bénaságán múlt az egész

Lehet, hogy igazad lesz.
Láttam a két legutóbbi meccsünket, ahhoz képest ma hajtottunk becsülettel.

ennél toltunk már ezerszer tipikusabb szívdiadala győzelem (részetekről) meccset egymás ellen, ez most egy színvonal és iramtalan semmi volt, két jogtalan és bűn rosszul elvégzett tizivel amiből a (ha lehet fokozni) még szarabbul elvégzett lett gól
de jobb így, hogy legalább ti kaptatok 3 pontot mint 1 ide 1 oda ami semelyik csapatnak se ér semmit

Nyilván nem a futball magasiskoláját mutattuk be, de legalább most már volt egy elképzelésünk, amit meg is tudtunk valósítani.
HAJRÁ HALI!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés és a gólok története a 14. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.11.10. 23:52

adrenalin69 írta:Ez egy kurva jó forduló volt!
+1
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 142 vendég