Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.29. 19:56

Rengeteg kupameccset rendeznek Európában.

Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak


 FUTBALLPROGRAM



 


MAGYAR KUPA


7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)


20.00: Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)


 


ANGOL LIGAKUPA


NYOLCADDÖNTŐ


20.45: Leicester City–Southampton (Tv: Digi Sport1)


20.45: Burton Albion (III.)–Nottingham Forest (II.)


20.45: AFC Bournemouth–Norwich City (II.) (Tv: Digi Sport3)


 


NÉMET KUPA


A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT


18.30: Darmstadt 98 (II.)–Hertha BSC (Tv: Sport1)


18.30: Hannover 96–Wolfsburg


18.30: Ulm (IV.)–Fortuna Düsseldorf


18.30: Chemie Leipzig (V.)–Paderborn (II.)


20.45: Augsburg–Mainz 05


20.45: Heidenheim (II.)–Sandhausen (II.)


20.45: Rödinghausen (IV.)–Bayern München (Tv: Sport1)


20.45: Wehen Wiesbaden (III.)–Hamburger SV (II.)


 


SPANYOL KIRÁLY-KUPA


A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT


19.30: Ebro (III.)–Valencia


19.30: Lugo (II.)–Levante


19.30: Leganés–Rayo Vallecano


21.30: Sant Andreu (III.)–Atlético Madrid 


 

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.29. 20:31

Ferit kupatovábbjutás után rúgták ki, itt ez sajnos elég esélytelennek látszik, és kevésbé a kirúgás részével van már a gond
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.29. 20:32

remélem, h lesz közte 2 vagy 3, persze nem ide
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.29. 20:37

SuperDepor írta:remélem, h lesz közte 2 vagy 3, persze nem ide

8. percben már Barczi dupla lesz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.10.29. 22:34

Egy zalaegerszegi túra a top NER-eseket leszámítva mindenkinek izzasztónak ígérkezne, a mostani Diósgyőrnek meg aztán végképp.

Kiesés esetén szerintem már szerdán menesztik a spanyolt. Ha valahogy továbbjutnak, akkor nyilván nem, de ha hétvégén Csúton vereség lesz, nem ússza meg. A fickó negatív szériája most már elérte a kínos szintet, a balhé szvsz Leisztinek sem hiányzik, inkább rászánja magát a váltásra, bármit is mondott korábban.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.29. 23:08

Cselszky írta:Egy zalaegerszegi túra a top NER-eseket leszámítva mindenkinek izzasztónak ígérkezne, a mostani Diósgyőrnek meg aztán végképp.

Kiesés esetén szerintem már szerdán menesztik a spanyolt. Ha valahogy továbbjutnak, akkor nyilván nem, de ha hétvégén Csúton vereség lesz, nem ússza meg. A fickó negatív szériája most már elérte a kínos szintet, a balhé szvsz Leisztinek sem hiányzik, inkább rászánja magát a váltásra, bármit is mondott korábban.

Még csak negatív szériáról, gödörről sem beszélhetünk, egyszerűen ennyi a mágiája. Passzolgassatok sokat meg íveljetek nagyokat, a végén majd befejezi valaki. Az már nem érdekli, hogy passzolni sem tud ugyan senki, de befejezőnek a kiskedvence egyáltalán nem alkalmas.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.10.29. 23:31

ManBat írta:
Cselszky írta:Egy zalaegerszegi túra a top NER-eseket leszámítva mindenkinek izzasztónak ígérkezne, a mostani Diósgyőrnek meg aztán végképp.

Kiesés esetén szerintem már szerdán menesztik a spanyolt. Ha valahogy továbbjutnak, akkor nyilván nem, de ha hétvégén Csúton vereség lesz, nem ússza meg. A fickó negatív szériája most már elérte a kínos szintet, a balhé szvsz Leisztinek sem hiányzik, inkább rászánja magát a váltásra, bármit is mondott korábban.

Még csak negatív szériáról, gödörről sem beszélhetünk, egyszerűen ennyi a mágiája. Passzolgassatok sokat meg íveljetek nagyokat, a végén majd befejezi valaki. Az már nem érdekli, hogy passzolni sem tud ugyan senki, de befejezőnek a kiskedvence egyáltalán nem alkalmas.

Amit láttam tőletek, az alapján továbbra is elég esetlegesnek tűnik az egész, még most a 0-3 ellenére az első félidőtök nem is volt rossz, lehetett volna simán x is, de akkor sem nagyon látszott a koncepció, 1-2 kontra ült, de ennyi. Az Újpest ellenit be lehetett volna húzni, vagy legalábbis minimum az x benne volt, nem tudom, hogy a megye 1-re emlékeztető ordító egyéni hibákért mennyiben lehet a spanyolt okolni. A Fradi elleni sorozatos védelmi lyukak viszont már túlmutatnak egy-egy játékos felelősségén, teljes volt a szervezetlenség, főleg annál a Böde lövésnél volt nevetséges a hátsó alakzat helyezkedése. Bármennyire szar a keret, a védelmet általában még egy fos brigáddal is össze lehet rakni 6-8 forduló alatt annyira, hogy ekkora hézagok ne legyenek. Érthetetlen nekem, hogy ezt sem sikerül megoldani. Ha már a múltkori válogatott szünet alatt nem léptek, akkor nemigen lehet tovább várni, ha nem lesz eredmény, a hétvégén váltani kell. Néztem most ezt a Puflát, hát, kurvára megszenvedtünk velük, egyénileg szerintem jobb képességű játékosaik vannak, mint nekünk, egy szervezetlen brigád ellen ez elég is lehet nekik, bármennyire is tré az a banda csapatként.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.30. 00:21

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Egy zalaegerszegi túra a top NER-eseket leszámítva mindenkinek izzasztónak ígérkezne, a mostani Diósgyőrnek meg aztán végképp.

Kiesés esetén szerintem már szerdán menesztik a spanyolt. Ha valahogy továbbjutnak, akkor nyilván nem, de ha hétvégén Csúton vereség lesz, nem ússza meg. A fickó negatív szériája most már elérte a kínos szintet, a balhé szvsz Leisztinek sem hiányzik, inkább rászánja magát a váltásra, bármit is mondott korábban.

Még csak negatív szériáról, gödörről sem beszélhetünk, egyszerűen ennyi a mágiája. Passzolgassatok sokat meg íveljetek nagyokat, a végén majd befejezi valaki. Az már nem érdekli, hogy passzolni sem tud ugyan senki, de befejezőnek a kiskedvence egyáltalán nem alkalmas.

Amit láttam tőletek, az alapján továbbra is elég esetlegesnek tűnik az egész, még most a 0-3 ellenére az első félidőtök nem is volt rossz, lehetett volna simán x is, de akkor sem nagyon látszott a koncepció, 1-2 kontra ült, de ennyi. Az Újpest ellenit be lehetett volna húzni, vagy legalábbis minimum az x benne volt, nem tudom, hogy a megye 1-re emlékeztető ordító egyéni hibákért mennyiben lehet a spanyolt okolni. A Fradi elleni sorozatos védelmi lyukak viszont már túlmutatnak egy-egy játékos felelősségén, teljes volt a szervezetlenség, főleg annál a Böde lövésnél volt nevetséges a hátsó alakzat helyezkedése. Bármennyire szar a keret, a védelmet általában még egy fos brigáddal is össze lehet rakni 6-8 forduló alatt annyira, hogy ekkora hézagok ne legyenek. Érthetetlen nekem, hogy ezt sem sikerül megoldani. Ha már a múltkori válogatott szünet alatt nem léptek, akkor nemigen lehet tovább várni, ha nem lesz eredmény, a hétvégén váltani kell. Néztem most ezt a Puflát, hát, kurvára megszenvedtünk velük, egyénileg szerintem jobb képességű játékosaik vannak, mint nekünk, egy szervezetlen brigád ellen ez elég is lehet nekik, bármennyire is tré az a banda csapatként.

A megye 1es hibákért is felelős az edző. Alapjaraton nem követnek el ilyen hibákat még ebben a gyenge Nb1ben sem, csak akkor, ha nem működik a rendszer. Azért ment egy két kontra szombaton, mert az FTC leggyengébb csapatresze a védelem. Ha szünetben 2-0-ra vezettünk volna, a vége akkor is 2-4 vagy 2-5. Hétvégén még ki kell kapnunk a váltashoz. Csak azt szeretném, h ne hozzanak ide még egy null kilométeres edzőt, elég volt az utobbi kettő. Legyen egy Kondás egy Pintér vagy akár egy Mészöly, inkább a magyar keringobol egy tapasztalt tréner, mint kísérletezés a kezdokkel.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.10.30. 01:23

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:Még csak negatív szériáról, gödörről sem beszélhetünk, egyszerűen ennyi a mágiája. Passzolgassatok sokat meg íveljetek nagyokat, a végén majd befejezi valaki. Az már nem érdekli, hogy passzolni sem tud ugyan senki, de befejezőnek a kiskedvence egyáltalán nem alkalmas.

Amit láttam tőletek, az alapján továbbra is elég esetlegesnek tűnik az egész, még most a 0-3 ellenére az első félidőtök nem is volt rossz, lehetett volna simán x is, de akkor sem nagyon látszott a koncepció, 1-2 kontra ült, de ennyi. Az Újpest ellenit be lehetett volna húzni, vagy legalábbis minimum az x benne volt, nem tudom, hogy a megye 1-re emlékeztető ordító egyéni hibákért mennyiben lehet a spanyolt okolni. A Fradi elleni sorozatos védelmi lyukak viszont már túlmutatnak egy-egy játékos felelősségén, teljes volt a szervezetlenség, főleg annál a Böde lövésnél volt nevetséges a hátsó alakzat helyezkedése. Bármennyire szar a keret, a védelmet általában még egy fos brigáddal is össze lehet rakni 6-8 forduló alatt annyira, hogy ekkora hézagok ne legyenek. Érthetetlen nekem, hogy ezt sem sikerül megoldani. Ha már a múltkori válogatott szünet alatt nem léptek, akkor nemigen lehet tovább várni, ha nem lesz eredmény, a hétvégén váltani kell. Néztem most ezt a Puflát, hát, kurvára megszenvedtünk velük, egyénileg szerintem jobb képességű játékosaik vannak, mint nekünk, egy szervezetlen brigád ellen ez elég is lehet nekik, bármennyire is tré az a banda csapatként.

A megye 1es hibákért is felelős az edző. Alapjaraton nem követnek el ilyen hibákat még ebben a gyenge Nb1ben sem, csak akkor, ha nem működik a rendszer. Azért ment egy két kontra szombaton, mert az FTC leggyengébb csapatresze a védelem. Ha szünetben 2-0-ra vezettünk volna, a vége akkor is 2-4 vagy 2-5. Hétvégén még ki kell kapnunk a váltashoz. Csak azt szeretném, h ne hozzanak ide még egy null kilométeres edzőt, elég volt az utobbi kettő. Legyen egy Kondás egy Pintér vagy akár egy Mészöly, inkább a magyar keringobol egy tapasztalt tréner, mint kísérletezés a kezdokkel.

Fradi ellen oke hibaztathato Fernando de Ujpest ellen nem hiszem hogy o mondta hogy a 30 centis labdat fejelni akarja Karan vagy Mazovic adjon golpasszt az ellenfelnek.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.10.30. 09:21

tippszmixen 2,35 a hazai
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.30. 09:56

amilyen szerencsétlenek vagyunk tovább fogunk jutni, pedig egy mai és hétvégi vereség után jönne az edzőváltás
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.30. 16:55

Pauly D írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Amit láttam tőletek, az alapján továbbra is elég esetlegesnek tűnik az egész, még most a 0-3 ellenére az első félidőtök nem is volt rossz, lehetett volna simán x is, de akkor sem nagyon látszott a koncepció, 1-2 kontra ült, de ennyi. Az Újpest ellenit be lehetett volna húzni, vagy legalábbis minimum az x benne volt, nem tudom, hogy a megye 1-re emlékeztető ordító egyéni hibákért mennyiben lehet a spanyolt okolni. A Fradi elleni sorozatos védelmi lyukak viszont már túlmutatnak egy-egy játékos felelősségén, teljes volt a szervezetlenség, főleg annál a Böde lövésnél volt nevetséges a hátsó alakzat helyezkedése. Bármennyire szar a keret, a védelmet általában még egy fos brigáddal is össze lehet rakni 6-8 forduló alatt annyira, hogy ekkora hézagok ne legyenek. Érthetetlen nekem, hogy ezt sem sikerül megoldani. Ha már a múltkori válogatott szünet alatt nem léptek, akkor nemigen lehet tovább várni, ha nem lesz eredmény, a hétvégén váltani kell. Néztem most ezt a Puflát, hát, kurvára megszenvedtünk velük, egyénileg szerintem jobb képességű játékosaik vannak, mint nekünk, egy szervezetlen brigád ellen ez elég is lehet nekik, bármennyire is tré az a banda csapatként.

A megye 1es hibákért is felelős az edző. Alapjaraton nem követnek el ilyen hibákat még ebben a gyenge Nb1ben sem, csak akkor, ha nem működik a rendszer. Azért ment egy két kontra szombaton, mert az FTC leggyengébb csapatresze a védelem. Ha szünetben 2-0-ra vezettünk volna, a vége akkor is 2-4 vagy 2-5. Hétvégén még ki kell kapnunk a váltashoz. Csak azt szeretném, h ne hozzanak ide még egy null kilométeres edzőt, elég volt az utobbi kettő. Legyen egy Kondás egy Pintér vagy akár egy Mészöly, inkább a magyar keringobol egy tapasztalt tréner, mint kísérletezés a kezdokkel.

Fradi ellen oke hibaztathato Fernando de Ujpest ellen nem hiszem hogy o mondta hogy a 30 centis labdat fejelni akarja Karan vagy Mazovic adjon golpasszt az ellenfelnek.

Debizony felelős az egyéni gyakorlottság hiányáért is egy edző.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.10.30. 17:45

ManBat írta:
Pauly D írta:
SuperDepor írta:A megye 1es hibákért is felelős az edző. Alapjaraton nem követnek el ilyen hibákat még ebben a gyenge Nb1ben sem, csak akkor, ha nem működik a rendszer. Azért ment egy két kontra szombaton, mert az FTC leggyengébb csapatresze a védelem. Ha szünetben 2-0-ra vezettünk volna, a vége akkor is 2-4 vagy 2-5. Hétvégén még ki kell kapnunk a váltashoz. Csak azt szeretném, h ne hozzanak ide még egy null kilométeres edzőt, elég volt az utobbi kettő. Legyen egy Kondás egy Pintér vagy akár egy Mészöly, inkább a magyar keringobol egy tapasztalt tréner, mint kísérletezés a kezdokkel.

Fradi ellen oke hibaztathato Fernando de Ujpest ellen nem hiszem hogy o mondta hogy a 30 centis labdat fejelni akarja Karan vagy Mazovic adjon golpasszt az ellenfelnek.

Debizony felelős az egyéni gyakorlottság hiányáért is egy edző.

O tanitsa meg Karannak hogy ne fejeljen a 30 centis labdaba? Na ne viccelj.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.30. 18:13

Pauly D írta:
ManBat írta:
Pauly D írta:Fradi ellen oke hibaztathato Fernando de Ujpest ellen nem hiszem hogy o mondta hogy a 30 centis labdat fejelni akarja Karan vagy Mazovic adjon golpasszt az ellenfelnek.

Debizony felelős az egyéni gyakorlottság hiányáért is egy edző.

O tanitsa meg Karannak hogy ne fejeljen a 30 centis labdaba? Na ne viccelj.

Gyenge védelmekkel be kell gyakoroltatni 3-4 reflexmozdulatot, pl. bikázd ki az oldalvonal felé, abból nem lehet baj, és ilyenek. Ha az első reakciója az volt, hogy ezt fejelni akarja, akkor ott a begyakorlott mozdulatok hiánya a gond, ami edzői felelősség.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.10.30. 19:40

Rados és Mazalovics újra a kezdőben. :cool:
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.30. 19:46

még mindig 2rule mez és Nike melegítő :) :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2018.10.30. 19:56

Na Jenci van, kiraly.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.10.30. 20:12

SuperDepor írta:még mindig 2rule mez és Nike melegítő :) :)


pedig az ambulanciás galléros póló és kapucnis kardigán a menő
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2018.10.30. 20:15

"Puszi Szombathely!" milyen rendesek ezek a Zte szurkolok.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16513
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Keddi foci: a ZTE adhatja az újabb pofont a DVTK-nak

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.10.30. 20:17

Slash777 írta:"Puszi Szombathely!" milyen rendesek ezek a Zte szurkolok.

Hiányzunk nekik. Jó lenne azért összefutni velük egy focimeccs keretében is, nemcsak a kosárpályán.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Sanyeey valamint 211 vendég