DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.25. 15:31

Nem csak az ultrák várják kiemelten a meccset.

DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is


A rendőrség fokozott figyelemmel készül a 2018. október 27-én 17 órától Miskolcon megrendezendő mérkőzésre - olvasható a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében. A közleményt változtatás nélkül közöljük.


 


A rendőrség a mérkőzéssel kapcsolatban a csapatok szurkolóit az alábbiakról tájékoztatja:


 


A gépjárművel érkező vendégszurkolókat kérjük, hogy az M30-as autópálya Miskolc-Dél lehajtójánál (Budapest felől az első lehajtó) térjenek le az autópályáról. A lehajtón egyenesen haladva, a felüljárón átérve, a Skoda autószalon előtti útszakaszon találják a rendőrség által felállított gyűjtőpontot, ahonnan 14 órától történik folyamatos, szervezett rendőri kísérés a stadionig, illetve mérkőzés után vissza az autópályáig.


 


A 3-as számú főúton Budapest felől érkezők a Miskolc táblát követően szintén gyűjtőponttal találkoznak, innen is szervezett kísérést indít a rendőrség.


A 3-as számú főúton Arnót irányából érkező szurkolók Felsőzsolca után szintén gyűjtőponttal találkoznak, innen is szervezett kísérést indít a rendőrség.


A 26-os számú főúton Kazincbarcika felől érkező szurkolók szintén gyűjtőponttal találkoznak, innen is szervezett kísérést indít a rendőrség.


Az FTC szurkolói részére a DVTK Stadion déli oldalán körbekerített parkoló áll rendelkezésre.


Kérjük a vendégszurkolókat, hogy vegyék igénybe a gyűjtőpontokról induló rendőrségi felvezetést!


 


Azok a hazai szurkolók akik az MVK Zrt. 29-es járatával érkeznek a mérkőzésre gyalogosan nem fogják tudni megközelíteni a stadion DIGÉP irányából a „strekken” keresztül, mert az a mérkőzés előtt zárásra kerül.


 


Felhívjuk a figyelmét a sporteseményre jegyet váltó drukkereknek, hogy a belépőn szereplő adataikat ellenőrizzék, ugyanis a biztonsági személyzet és a rendőrség különös figyelmet fog fordítani a fiktív adatok kiszűrésére.


 


A hazai szurkolókat kérjük, hogy lehetőség szerint tömegközlekedési eszközökkel érkezzenek a mérkőzésre.


 


A rendőrség továbbá kiemelt figyelmet fordít a szabálysértések, bűncselekmények megelőzésére, megszakítására a közrend és közbiztonság fenntartása érdekében, ezért felhívjuk a szurkolók figyelmét arra, hogy a pirotechnikai eszközök használata, illetve birtoklása is szabálysértést képez, az azt birtokló személlyel szemben minden esetben szabálysértési eljárást kezdeményezünk.


 


A rendőrség kéri a szurkolókat, hogy a fenti intézkedések végrehajtásában a feladatra vezényelt rendőrök munkáját segítsék, türelmükkel és megértésükkel támogassák.


 

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75023
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.10.25. 15:51

ennyi? tőlük semmi mocskos Bp?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.10.25. 18:18

Agyizomból.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.10.25. 18:31

Szombaton kimaradtam a gyűjtőpontos akcióból,aztán a Lónyay Menyhért-Glanzler Miksa sarkán parkoltam le. Gondoltam innen begyaloglok. Egy ilyen sikátorszerű valamin keresztül vezetett az utam. A végén volt két zsaru. Megkérdezték,hogy hova megyek. Amatőr voltam,mert elárultam,hogy a meccsre és azon belül is a vendégszektor a célom.Több se kellett nekik,azt nem lehet,visszakísértek az autómhoz és jött egy rendőrautó ami a fél várost megkerülve felvezetett a vendégszektor parkolójába. :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.10.25. 20:37

Itt már mindenki izmozik?
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: DVTK-Fradi: izomból készülnek a zsaruk is

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.10.25. 21:07

MindigÚjpest írta:Szombaton kimaradtam a gyűjtőpontos akcióból,aztán a Lónyay Menyhért-Glanzler Miksa sarkán parkoltam le. Gondoltam innen begyaloglok. Egy ilyen sikátorszerű valamin keresztül vezetett az utam. A végén volt két zsaru. Megkérdezték,hogy hova megyek. Amatőr voltam,mert elárultam,hogy a meccsre és azon belül is a vendégszektor a célom.Több se kellett nekik,azt nem lehet,visszakísértek az autómhoz és jött egy rendőrautó ami a fél várost megkerülve felvezetett a vendégszektor parkolójába. :)

gigaLOL
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 161 vendég