A jelszavuk: "Mindenki a stadionba" - üzentek a miskolci ultrák

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.25. 19:41

John McClane írta:
ManBat írta:
John McClane írta:Ja,akkor más miskolci városrészekbe sem menne át szívesen a panelból...

Nem panelben élek

Melyik városrészben élsz?

Belváros, de a paneloktól arrébb
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.10.25. 20:00

ManBat írta:
John McClane írta:
ManBat írta:Nem panelben élek

Melyik városrészben élsz?

Belváros, de a paneloktól arrébb

Megtalállak.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.10.25. 20:09

John McClane írta:
ManBat írta:
John McClane írta:Melyik városrészben élsz?

Belváros, de a paneloktól arrébb

Megtalállak.
:D
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.10.25. 20:16

John McClane írta:
ManBat írta:
John McClane írta:Melyik városrészben élsz?

Belváros, de a paneloktól arrébb

Megtalállak.

ok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.10.25. 22:08

S.O.A.D. írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:Pesten mindenhol szar dolog lenni

Én szeretek Pesten lakni, mondjuk eddigi rövid életem során csak Újpesten és Angyalföldön (majd megint Újpesten) volt az otthonom.

Szintén szeretek Pesten lakni, ráadásul pont BAZ megyét hagytam el miatta.


5 és fél esztendőt én is lehúztam ott (Angyalföld-Hun utca, Szabadság-híd budai hídfője, meg a VI.kerületben a Szondi utcában), de én sose tudtam megszokni. Nekem zajos volt, zsúfolt és büdös. Persze annak örültem, hogy számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújtott a város, de hiányzott, h nem lehetett kutyám és sose mehettem ki a határba, ahol maximum elvétve futhatok össze emberrel. Így hát nem bántam, amikor úgy alakult, h visszaköltözhettem Baranyába.
Kinek a pap, kinek a papné.

(Anno volt egy kollégám, aki azt mondta, h 30 évig a nagykörúton se ment kívül és ez neki így megfelelt. Elhiszem neki, de sosem cserélnék vele.)

Hogy ne legyen off: hajrá diók ;)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.10.26. 05:00

ManBat írta:
S.O.A.D. írta:
Savaria1919 írta:Én szeretek Pesten lakni, mondjuk eddigi rövid életem során csak Újpesten és Angyalföldön (majd megint Újpesten) volt az otthonom.

Szintén szeretek Pesten lakni, ráadásul pont BAZ megyét hagytam el miatta.

én soha többé nem tudnám Miskolcot semmiért elhagyni, a szüleimnek meg sose fogom megbocsájtani az elvett 6 évet az életemből

Ha a Markóban vagy a Kozma utcában töltötte, akkor igen.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.10.26. 06:41

nyúl írta:
ManBat írta:
S.O.A.D. írta:Szintén szeretek Pesten lakni, ráadásul pont BAZ megyét hagytam el miatta.

én soha többé nem tudnám Miskolcot semmiért elhagyni, a szüleimnek meg sose fogom megbocsájtani az elvett 6 évet az életemből

Ha a Markóban vagy a Kozma utcában töltötte, akkor igen.

Döglégynek szántam válaszul.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.10.26. 07:46

zaggar írta:
S.O.A.D. írta:
Savaria1919 írta:Én szeretek Pesten lakni, mondjuk eddigi rövid életem során csak Újpesten és Angyalföldön (majd megint Újpesten) volt az otthonom.

Szintén szeretek Pesten lakni, ráadásul pont BAZ megyét hagytam el miatta.


5 és fél esztendőt én is lehúztam ott (Angyalföld-Hun utca, Szabadság-híd budai hídfője, meg a VI.kerületben a Szondi utcában), de én sose tudtam megszokni. Nekem zajos volt, zsúfolt és büdös. Persze annak örültem, hogy számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújtott a város, de hiányzott, h nem lehetett kutyám és sose mehettem ki a határba, ahol maximum elvétve futhatok össze emberrel. Így hát nem bántam, amikor úgy alakult, h visszaköltözhettem Baranyába.
Kinek a pap, kinek a papné.

(Anno volt egy kollégám, aki azt mondta, h 30 évig a nagykörúton se ment kívül és ez neki így megfelelt. Elhiszem neki, de sosem cserélnék vele.)

Hogy ne legyen off: hajrá diók ;)

Azért Budapest se csak a belső részekből áll. Ott is vannak külső kerületek, erdővel-mezővel,kertes házzal kutyával :) Viszont fél óra alatt bent lehetsz a belvárosban.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.10.26. 08:25

SuperDepor írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
SuperDepor írta:Nem értem, h miért lett ennek a meccsnek ilyen nagy körítése, minden évben van DVTK - FTC, és az is igaz, h pár ezerrel többen vannak, mint a többi bajnokin, de ennyi az egész ami "különlegessé" teszi. Az mindenesetre jó, h futballhangulat lesz, arra kicsi az esély, h a mai DVTK egy erősebb csapattól pontot vagy pontokat szerezzen. Ha elkezdik megint a hátul passzolgatós játékot akkor nagyon rossz vége lesz.

Rosszul látod, nincs itt semmiféle körítés, ahhoz két fél kellene. Igaz, hogy nekünk az év abszolút fölülmúlhatatlan fénypontja, de Miskolcon ugyebár csak egy sima meccs.

A hulyesegekbe nem megyek bele - arra vannak itt, sokan -, de mostanában nem szokott kulonvonattal utazni az FTC tábor a BP-en kívüli meccsekre, most pedig azt teszi. Erre rá lehet mondani, h nagyobb a felhajtás a megszokottól. Szóval a válaszod nem válasz.

Tudom :) A mi oldalunkról eddig sem akarta senki egy percig se eljátszani, hogy ez ugyanolyan, mint egy paksi vagy várdai túra. A kalkulátoros versenyző vállalta magára, hogy kis humorral feldobja a témát, amiért egyrészt jár az elismerés a fáradozásáért, másrészt nem csoda, ha az így szállingózó magaslabdák közül párat lecsapnak így vagy úgy :)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.10.26. 08:56

nyúl írta:
ManBat írta:
S.O.A.D. írta:Szintén szeretek Pesten lakni, ráadásul pont BAZ megyét hagytam el miatta.

én soha többé nem tudnám Miskolcot semmiért elhagyni, a szüleimnek meg sose fogom megbocsájtani az elvett 6 évet az életemből

Ha a Markóban vagy a Kozma utcában töltötte, akkor igen.

:D
HAJRÁ HALI!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.26. 09:56

nyúl írta:
ManBat írta:
S.O.A.D. írta:Szintén szeretek Pesten lakni, ráadásul pont BAZ megyét hagytam el miatta.

én soha többé nem tudnám Miskolcot semmiért elhagyni, a szüleimnek meg sose fogom megbocsájtani az elvett 6 évet az életemből

Ha a Markóban vagy a Kozma utcában töltötte, akkor igen.

Miskolcon van a fiatalkorúak BVI-je, Batot oda zárták volna be.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A jelszavuk: "Mindenki a stadionba" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.10.26. 10:51

Nem mocskos Budapest volt a jelszó?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: A jelszavuk: "Mocskos Budapest!" - üzentek a miskolci ultrák

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2018.10.27. 19:27

moszkvicsslusszkulcs írta:
MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:van itt egy tisztelt fórumtárs aki szerint miskolcon ezt a meccset érdektelenség övezi és csak egy sima bajnokinak számit. igen ez most is tisztán látszik . :-D
Jár a keksz. :)

ja.dd

7800 néző te idióta. abból 1100 vendég. ennél a nyiro meccsen, de még a vidi ellenin is 2x többen voltunk. ti viszont kibaszottul nem szoktatok ennyien ide utazni. tehát teljesen ült , hogy a helyi átlagszurkoló leszarja ezt a meccset nektek meg az év túrája. de hagyatkozz csak gyerekes kiírásokra meg promovideókra... szar vagy.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég