Nemi erőszak vádja: Ronaldo először beszélt a sajtónak

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nemi erőszak vádja: Ronaldo először beszélt a sajtónak

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.23. 16:44

Győzedelmeskedik az igazság?

Nemi erőszak vádja: Ronaldo először beszélt a sajtónak


A Manchester United és a Juventus kedden összecsap a BL-ben, így visszatér az Old Traffordra, egykori sikerei színhelyére Cristiano Ronaldo. A  portugál klasszis a találkozót felvezető sajtótájékoztatón először szólalt meg nemi erőszakos ügyével kapcsolatban.



 



"A pályán és azon kívül is folyton mosolygok. Boldog embernek érzem magam. Egy csodálatos klubban játszom, csodálatos a családom, van négy gyerem és egészséges vagyok. Mindenem megvan, ezen túl más nem tud zavarni. Tényleg boldog ember vagyok! Két héttel ezelőtt közöltük az álláspontunkat. Nem fogok hazudni a jelenlegi helyzetről, az ügyvédeim magabiztosak és természetesen én is az vagyok. A legfontosabb, hogy élvezem a futballt és az életet. Olyan emberek vesznek körül, akik gondoskodnak erről a dologról. Az igazság végül mindig győzedelmeskedik" - idézte Ronaldót az Index.



 


 


A német Spiegelnek nyilatkozó Kathryn Mayorgát állítása szerint még a Real Madrid játékosaként erőszakolta meg Ronaldo Las Vegasban egy hotelszobában. A sztár az ügyben kiadott nyilatkozatokon, illetve az ügyvédein kereszetül eddig is határozottan tagadta az erőszak tényét.


 



 


Avatar
Lobanovszkij
Tartalék
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2008.04.07. 21:47
Tartózkodási hely: Belföld

Re: Nemi erőszak vádja: Ronaldo először beszélt a sajtónak

HozzászólásSzerző: Lobanovszkij » 2018.10.23. 18:36

A hölgy sajnos lekéste a MeeToo buszt. Vagy túl korán jött ki a következőre.
Gyõri ETO FC
Everybody do you, ingem rövi-do-you


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 138 vendég