Óriási célokat fogalmazott meg az Újpest játékosa

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Óriási célokat fogalmazott meg az Újpest játékosa

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.20. 09:24

Kérdés, mennyit valósítanak meg belőle!

Óriási célokat fogalmazott meg az Újpest játékosa


 



Nyáron igazolt az Újpesthez Kire Ristevski. A 27 éves macedón válogatott hátvéd a Vasas mezét cserélte le a lilák kedvéért - most igen komoly célokról beszélt az M4 Sportnak. 



 



„Azért döntöttem az Újpest ellen, mert korábban már megtapasztaltam, milyen remek csapatról van szó, ismerem a ligát és imádok Budapesten élni. Szép szezon állhat még előttünk. A Magyar Kupában címvédőként indultunk, miért ne sikerülhetne ismét. Ami a bajnokságot illeti, ott is álmodozhatunk, akár a dobogón is végezhetünk."



Az Újpest szombaton a Diósgyőrhöz látogat. "A Diósgyőr nagyon erős csapat, bármelyik csapat életét meg tudják nehezíteni a helyezésüktől függetlenül. Mi magunkra fogunk koncentrálni, a mi csapatunk is erős, a szurkolók pedig fantasztikusak, minden mellettünk szól” – mondta a mérkőzésről Ristevski.


Avatar
just
Tartalék
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2007.03.28. 11:13

Re: Óriási célokat fogalmazott meg az Újpest játékosa

HozzászólásSzerző: just » 2018.10.20. 09:40

Nem a lilák kedvéért cserélte le a mezét Te szerencsétlen bulvárfirkász...hanem mert nem maradhatott ott ahol volt..de ezt már megszokhattuk Tőletek.Bravo! "Újságírás" szégyenei..
"Úgy vélem,a mûvem csak akkor lesz befejezve ha meghaltam és eltemetnek" John Lennon
Angyalföld
http://www.youtube.com/watch?v=I-NRriHlLUk

Avatar
just
Tartalék
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2007.03.28. 11:13

Re: Óriási célokat fogalmazott meg az Újpest játékosa

HozzászólásSzerző: just » 2018.10.20. 09:41

Hajrá Kire! Nem felejtünk!
"Úgy vélem,a mûvem csak akkor lesz befejezve ha meghaltam és eltemetnek" John Lennon
Angyalföld
http://www.youtube.com/watch?v=I-NRriHlLUk


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég