Ennyire emlékszik a súlyosan megsérült válogatott védő

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Ennyire emlékszik a súlyosan megsérült válogatott védő

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.18. 21:06

Elmondta, mikor térhet vissza.

Ennyire emlékszik a súlyosan megsérült válogatott védő


 



Spandler Csaba az U21-es válogatott Törökország elleni találkozóján szenvedett súlyos sérülést. A tehetséges hátvéd a kórházból nyilatkozott a pfla.hu-nak.



 



"Szerencsére nincsenek fájdalmaim. Amikor a műtét után felébredtem, akkor toltak vissza ide a szobámba. Tegnap még fájt a lábam, de lelkileg már rendbe tettem magam. Az éjszaka jól tudtam aludni, ma a körülményekhez képest egész jó a kedvem. A külső bokarész, a szárkapocscsont tört el, lemezzel és jó pár csavarral sikerült helyrehozni. Ez ma már rutinműtétnek számít, a doktor úr azt mondta, holnap haza is mehetek. Először fekvőgipszre számítottam, de egyből járógipszet kaptam, így a saját lábamon hagyhatom el a kórházat. Tíz nap múlva jövök vissza varratszedésre.



Mindenre emlékszek. A török középpályás próbált adni egy mélységi passzt Lenzsér Bence és közém, én jobbal elértem a labdát, de a bal lábam leragadt. Akkor sejtettem, hogy nagy a baj, mert hallottam a reccsenést, és nem is tudtam már ráállni. Az öltözőben már tudtam, hogy itt nemcsak kiment a bokám, hanem komolyabb sérülés lesz. Érdekes, hogy amikor U15-ösként bemutatkoztam az utánpótlás-válogatottban, akkor ugyanígy nem tudtam végigjátszani a mérkőzésemet, csak akkor másik bokám szakadt el részlegesen. Nem vagyok nagyon sérülékeny, tulajdonképpen ez a mostani a második nagyobb kiesésem.



Ha minden jól alakul, a januári felkészülést már a csapattal kezdhetem el, addig pedig marad a szurkolás a lelátóról" - fogalmazott. 


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég