Klopptól való félelem miatt nem játszik a holland válogatott?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Klopptól való félelem miatt nem játszik a holland válogatott?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.14. 19:26

Hatása van a Nemzetek Ligája leszólásának.

Klopptól való félelem miatt nem játszik a holland válogatott?


Nem kockáztatja a belgák ellen a pályára lépést Virgil van Dijk, a holland labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, aki szombaton gólt szerzett a németek elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen. Az Oranje kapitánya a szövetség közleménye szerint még nem gyógyult fel teljesen korábbi bordasérüléséből, így kihagyja kedden a világbajnoki bronzérmes elleni brüsszeli, barátságos mérkőzést.


 


A Liverpoolban futballozó Van Dijk szerezte a válogatott első gólját a németek elleni 3-0-ás siker alkalmával.


 


Klubedzője ennek ellenére aligha tapsolt olyan vidáman annak, hogy alapembere kockáztatott egy esetleges hosszabb kihagyást. Emlékezhetünk, Jürgen Klopp a futball legértelmetlenebb sorozatának nevezte a Nemzetek Ligáját. Gondolhatjuk, mit mondana, ha a védő egy barátságos találkozón esik ki.


 

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40733
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Klopptól való félelem miatt nem játszik a holland válogatott?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.15. 06:50

sztem sem lesz túl nagy jövője a nemzetek ligájának
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Klopptól való félelem miatt nem játszik a holland válogatott?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.10.15. 09:17

SuperDepor írta:sztem sem lesz túl nagy jövője a nemzetek ligájának

ebben a formában nincs, felesleges belekeverni az eb kijutást, lenne egy sorozat valami közepesen gagyi divíziós kupákért és kész, a barimeccseknél azért csak jobb
két év múlva például lesz vb selejtező sorozat, ott mi lesz, megint barimeccsek aztán négy év múlva megint nemzetek libája?
Klopp meg rinyálhat reggelig, a spílerek nem a válogatottak miatt szarrá hajtottak hanem a klubok jóvoltából elsősorban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Klopptól való félelem miatt nem játszik a holland válogatott?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.10.15. 09:19

SuperDepor írta:sztem sem lesz túl nagy jövője a nemzetek ligájának

Érdektelen számomra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 132 vendég