Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.09. 10:26

Régen volt már 2016. november 15!

Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?


Bár egy meccsel kevesebbet játszott, de akkor is 9 pont a hátránya már a Vidinek az éllovas Ferencváros mögött. A bajnokság előtt, akárcsak tavaly, egyértelműen arról szóltak a szakmai előrejelzések, hogy a két említett gárda között dől majd el az aranyérem sorsa, ám Thomas Doll, az FTC menesztett mestere és az nb1.hu is jelezte, hogy a Honvéddal is kőkeményen kell majd számolni (kispestiek jelenleg a másodikok).


 


De visszatérve a Vidire: Marco Rossi, a magyar válogatott szövetségi kapitánya tegnapi sajtótájékoztatóján, sportújságírói kérdésre válaszolva elmondta, azért esett vissza a Vidi, mert a bajnokságban és a nemzetközi kupában is ugyanaz a 12-13 játékos szerepel, a kettős terhelés meg sok. 


 


Ahogy Rossi kimondta azt, amit mindenki tud egyébként, rögtön eszünkbe jutott Berecz Zsombor és Hangya Szilveszter, akiket a nyáron szereztek meg a fehérváriak a Vasastól. Az nb1.hu nem híve a tökéletesen rendbe tett statisztikai összeállításoknak, mert a számok szárazak és unalmasak, jobban szeretjük különírni a lényeget.


 


Most viszont kivételt teszünk, mert Berecz és Hangya esete különleges. 2016 november 25-én Bernd Storck irányítása alatt bemutatkozhattak a svédek ellen a magyar válogatottban – teljesen megérdemelten – majd a Vasasban is elkezdett fokozatosan visszaesni a teljesítményük.


 


Fehérvárra igazolásuk, kizárólag az ő, jelen idejű (!) szakmai szempontjukból figyelve a fejleményeket, eddig nem tűnik tökéletes húzásnak, nyilván abban reménykednek, hogy inkább előbb, mint utóbb, de eljön majd az ő idejük is. Egyelőre azt nem látni, hogy stabilan kezdők tudnának lenni jelenleg, de ha a Vidi télen elad egy-két játékost, akkor a volt angyalföldiek előtérbe kerülhetnek.  És ez a lényeg!


 


Mert igazolni nem csak a mának kell, és ezt tudják jól a Vidi vezetői is…


 


És íme, Berecz és Hangya statisztikai mutatói, előbb az előző bajnokságból, majd a mostaniból:



null



null





null



null





null



null





null



null




laller89
Ifista
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2016.07.13. 20:41

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: laller89 » 2018.10.09. 13:55

Tökéletes cikk lett , ugyan ezt felytettem én is ki pár vidi cikk alatt de sokan értetlenkedttek.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35061
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.10.09. 16:23

Nem eladni kene, hanem rotalni. Stopirat meg ok hogy nem szoritja ki Hangya, de az EL-meccsek utan eppenseggel jatszhatott volna. Berecz posztjat nem vágom, de tuti belefert volna a rotalasba o is.
A cikkben szereplo kerdesre is kene valasz, vajon miert is igazoltak le oket?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.10.09. 17:03

laller89 írta:Tökéletes cikk lett , ugyan ezt felytettem én is ki pár vidi cikk alatt de sokan értetlenkedttek.

Igen, jól látod, épp így ír valaki, aki amúgy tud helyesen írni, de el akarja hitetni másokkal, hogy nem.

Ami a cikket illeti, azt majd meglátjuk... némileg önző klubérdek fiatal tehetséges játékosokat fél-egy évig, vagy tovább jegelni, azon az alapon, hogy egyszer majd jó lesz... persze megtehetik, és igazából akkor sem buknak sokat, ha végül ettől a mellőzéstől reked meg a fejlődésük. Ez úőgy lett volna célszerű, hogy megveszik a játékjogokat, aztán szépen tolják ki kölcsönbe felcsútra, vagy oda, ahol játszanak.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

laller89
Ifista
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2016.07.13. 20:41

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: laller89 » 2018.10.09. 17:09

Reginald McFreez írta:
laller89 írta:Tökéletes cikk lett , ugyan ezt felytettem én is ki pár vidi cikk alatt de sokan értetlenkedttek.

Igen, jól látod, épp így ír valaki, aki amúgy tud helyesen írni, de el akarja hitetni másokkal, hogy nem.

Ami a cikket illeti, azt majd meglátjuk... némileg önző klubérdek fiatal tehetséges játékosokat fél-egy évig, vagy tovább jegelni, azon az alapon, hogy egyszer majd jó lesz... persze megtehetik, és igazából akkor sem buknak sokat, ha végül ettől a mellőzéstől reked meg a fejlődésük. Ez úőgy lett volna célszerű, hogy megveszik a játékjogokat, aztán szépen tolják ki kölcsönbe felcsútra, vagy oda, ahol játszanak.


Ennek akkor fuss neki mégegyszer :) te is hibásan irtad, ha már ennyire oda vagy érte.


BSTH

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.10.09. 19:14

laller89 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/nikolic-kemenyen-fogalmazott-mellozott-jatekosairol-csak-az-jatszhat-aki-megdolgozik-erte

Eszerint tengenek és lengenek.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.10.09. 19:28

laller89 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/nikolic-kemenyen-fogalmazott-mellozott-jatekosairol-csak-az-jatszhat-aki-megdolgozik-erte

A hétvégi tömörgumis szopóroller ellenben nem igazolta, hogy ezen - amúgy vállalható - vezetőedzői attitűd merev alkalmazása feltétel nélkül célravezető.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.10.09. 19:29

BSTH írta:
laller89 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/nikolic-kemenyen-fogalmazott-mellozott-jatekosairol-csak-az-jatszhat-aki-megdolgozik-erte

Eszerint tengenek és lengenek.

Vagy csak magyarázkodik. Vagy valahol a kettő között.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.10.09. 19:29

laller89 írta:
Reginald McFreez írta:
laller89 írta:Tökéletes cikk lett , ugyan ezt felytettem én is ki pár vidi cikk alatt de sokan értetlenkedttek.

Igen, jól látod, épp így ír valaki, aki amúgy tud helyesen írni, de el akarja hitetni másokkal, hogy nem.

Ami a cikket illeti, azt majd meglátjuk... némileg önző klubérdek fiatal tehetséges játékosokat fél-egy évig, vagy tovább jegelni, azon az alapon, hogy egyszer majd jó lesz... persze megtehetik, és igazából akkor sem buknak sokat, ha végül ettől a mellőzéstől reked meg a fejlődésük. Ez úőgy lett volna célszerű, hogy megveszik a játékjogokat, aztán szépen tolják ki kölcsönbe felcsútra, vagy oda, ahol játszanak.


Ennek akkor fuss neki mégegyszer :) te is hibásan irtad, ha már ennyire oda vagy érte.

Látod, hogy megy ez neked, te kis hüntzüt... :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Ezért igazolta le a Vidi a két kiesett válogatottat?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.10.09. 19:33

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
laller89 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/nikolic-kemenyen-fogalmazott-mellozott-jatekosairol-csak-az-jatszhat-aki-megdolgozik-erte

Eszerint tengenek és lengenek.

Vagy csak magyarázkodik. Vagy valahol a kettő között.

Meg is nézem A nagy Lebowskit. Lebegés.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 89 vendég