Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.08. 21:31

Döbbenetes, mikről mesélt.

Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót


Kiállt a nyilvánosság elé az a taxisofőr, aki 2005-ben a londoni Sanderson Hotelből vitte haza azt a francia-afrikai nőt, aki szintén erőszakkal vádolta meg és jelentette fel Cristiano Ronaldót. Mint ismert, a szóban forgó modellt a szexbotrányt a sztárfocista körül múlt héten kirobbantó, amerikai Kathryn Mayorga ügyvédje szeretné megtalálni. Ám a taxis semmi nyomát nem látta a vádaknak - vette észre a Bors.


 


– A nő kuncogott, boldog volt és izgatott, miután elhagyta a hotelszobát. Azt mesélte nekem, hogy fogják hívni majd a születendő gyermekeiket Ronaldóval – emlékezett vissza Vince Humphrey.


 


– Napokkal később, amikor meghallottam, hogy erőszakkal vádolja a portugált, sokkot kaptam. Ronaldo – aki megint gólt szerzett a Juventusban – azt gyanítja, korábbi csapata, a Real Madrid elnöke, Florentino Pérez állhat a lejáratása mögött.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.10.08. 21:37

ugyan már. Azért vannak ilyen pletykák időnként, hogy az emberek ne gyanakodjanak arra, hogy Ronaldo meleg. Maga Roni fizeti a nők sajtószerepléseit. Most ez a Florentinos vonal egy új csavar, de amúgy ilyen sztori nagyjából minden évben van, és nem véletlen szerintem.
Kispest távdrukker

BSTH

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.10.08. 22:13

_carlos_ írta:ugyan már. Azért vannak ilyen pletykák időnként, hogy az emberek ne gyanakodjanak arra, hogy Ronaldo meleg. Maga Roni fizeti a nők sajtószerepléseit. Most ez a Florentinos vonal egy új csavar, de amúgy ilyen sztori nagyjából minden évben van, és nem véletlen szerintem.

Miért lenne meleg? Mert ad a külsejére?
Meg kell hurcolni, mert gazdag lévén ki lehet belőle préselni dollárszázezreket. Az ilyen nőket máglyán égetném halomra. Szarháziak.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74978
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.10.08. 23:13

De Niro személyesen?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Banane
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2008.10.04. 20:32

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: Banane » 2018.10.08. 23:17

Azt nem árulták el, hogy mi lett volna a "kicsi" neve? Pedig ha más nem, a következő reggelre már biztosan megérkezett a wc-n.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.10.08. 23:44

Banane írta:Azt nem árulták el, hogy mi lett volna a "kicsi" neve? Pedig ha más nem, a következő reggelre már biztosan megérkezett a wc-n.

Kép

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.10.09. 08:29

Miért ügyvéd nincsen? :O:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40720
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.10.09. 08:39

a nőnek nem szóltak, h a segglyukából nem fog eljutni a hímivarsejt a méhig ?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74978
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.10.09. 09:51

SuperDepor írta:a nőnek nem szóltak, h a segglyukából nem fog eljutni a hímivarsejt a méhig ?

ha kicsorgatja és közben jól seggbe rúgják egy hegyesorrú veszkóval akkor simán
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Banane
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2008.10.04. 20:32

Re: Taxis védi meg a nemi erőszakkal vádolt Ronaldót

HozzászólásSzerző: Banane » 2018.10.09. 10:43

Maradonapoli írta:
Banane írta:Azt nem árulták el, hogy mi lett volna a "kicsi" neve? Pedig ha más nem, a következő reggelre már biztosan megérkezett a wc-n.

Kép

Tulajdonképpen elhatárolódom.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 209 vendég