Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.07. 20:38

Az újságíróknak üzent a portugál menedzser.

Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho


A Manchester United szombat este a Newcastle csapatát fogadta. Az MU játékosai a 90 perc során megjárták a poklot és a mennyet is, végül José Mourinho csapata 3-2-re diadalmaskodott.



A találkozót követően a Vörös Ördögök portugál menedzsere a következőt üvöltötte a kamerába: „B**sszátok meg az anyátokat.”


 


A szigetországban gyakorlatilag mindenki biztosra veszi, hogy Mourinho az újságíróknak kedveskedett a nyomdafestéket nem tűrő üzenettel.


 

BSTH

Re: Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.10.07. 20:43

Nem meglepő. Büdös bunkó.

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2018.10.07. 21:23

BSTH írta:Nem meglepő. Büdös bunkó.


Egy ideje már leáldozóban van a csillaga, és szerintem azt is nehezen viseli, hogy már rég nem aktuális rá a "Special One" jelző (úgy kb. Guardiola berobbanása óta). Illetve az is nagy blama lehet a számára, hogy miután eljött a Realtól, Ancelotti rögtön az első szezonjában megnyerte a BL-t a Madriddal, aztán ugye Zidane is egymásutánban hozta ugyanezen trófeákat újonc edzőként.

BSTH

Re: Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.10.07. 21:31

Rockiton írta:
BSTH írta:Nem meglepő. Büdös bunkó.


Egy ideje már leáldozóban van a csillaga, és szerintem azt is nehezen viseli, hogy már rég nem aktuális rá a "Special One" jelző (úgy kb. Guardiola berobbanása óta). Illetve az is nagy blama lehet a számára, hogy miután eljött a Realtól, Ancelotti rögtön az első szezonjában megnyerte a BL-t a Madriddal, aztán ugye Zidane is egymásutánban hozta ugyanezen trófeákat újonc edzőként.

Viselni tudni kell a kudarcokat is. Ő nem képes rá.

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Nagyon alpári dolgot tett José Mourinho

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2018.10.07. 21:53

BSTH írta:
Rockiton írta:
BSTH írta:Nem meglepő. Büdös bunkó.


Egy ideje már leáldozóban van a csillaga, és szerintem azt is nehezen viseli, hogy már rég nem aktuális rá a "Special One" jelző (úgy kb. Guardiola berobbanása óta). Illetve az is nagy blama lehet a számára, hogy miután eljött a Realtól, Ancelotti rögtön az első szezonjában megnyerte a BL-t a Madriddal, aztán ugye Zidane is egymásutánban hozta ugyanezen trófeákat újonc edzőként.

Viselni tudni kell a kudarcokat is. Ő nem képes rá.


Igen, elég makacs ember. 2002 és 2010 között szépen szállította a trófeákat. A bravúrok a Portóval (UEFA-kupa és Bajnokok Ligája), aztán a Chelsea-ből is topcsapatot csinált, majd végül az Interrel révbe ért. A spanyol bajnokságban kezdett el begolyózni. Plusz szerintem igencsak böki a csőrét, hogy az erőviszonyok tekintetében igen távol állnak a City, Liverpool, Chelsea hármastól.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek, zaggar valamint 184 vendég