Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.06. 13:25

Nem annyira meglepő, de akkor is...

Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc


 



A Haladás csapata szombaton a Mezőkövesddel csap össze az NB I-ben. Horváth Ferenc vezetőedző érdekes nyilatkozatot adott a meccs előtt - úgy kezdi megismerni játékosait, hogy az edzésen megnézni, valójában ki kicsoda...



 



"Annyiból kedvezőbb helyzetben vagyok, hogy több időm volt megnézni a játékosokat edzésen, azt, hogy hogyan reagálnak bizonyos játékhelyzetekben, mit csinálnak egy adott szituációban. Persze még ez sem volt elegendő idő, ezért is jön jól a szombati meccset követő kéthetes szünet, amikor több időnk lesz gyakorolni. Nem vagyunk könnyű helyzetben, és a sorsolásunk sem könnyű. A Mezőkövesd nagyon jó formában lévő csapat, ám nincs más választásunk: valamennyi meccsen győzelmi szándékkal lépünk pályára – függetlenül attól, jó vagy kevésbé jó csapattal játszunk" - fogalmazott. 


Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96408
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.10.06. 13:30

Szövegértelmezési zavar, vagy egy újabb clickbait hazugság?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.10.06. 13:43

Cselszky írta:Szövegértelmezési zavar, vagy egy újabb clickbait hazugság?

Nem érezted ki a zseniálisan finom, önironikus szarkazmust belőle. Amikor ezen a honlapra érkezek, reggel remegő kézzel kattintva a legördülő menü tetején peffeszkedő www.nb.hu-ra, akkor érzem csak igazán, hogy otthon vagyok, a helyemen, az intellektualitás Himalájájának Csomolungmáján, egy, a semminek támaszkodó hétméteres alumínium létra tetején, félelmetes, mégis tökéletesen biztonságos egyensúlyban szívva a ritka, de tiszta levegőt...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: PTi » 2018.10.06. 17:21

Jaj, azt hittem bevallotta, hogy nem ő lőtte a finneknek 97-ben

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.10.06. 22:13

pont azt neztem, hogy priska mar 4 golt vagott. ahhoz kepest, hogy most underdogkent jatszottok az nem is rossz. ossze kell rakni a csapatot, azert van meg benne lehetoseg, hogy ne essetek ki...
kubatov takarodj!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75164
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.10.06. 22:16

krézidensz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16601
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.10.06. 22:36

inreallife írta:pont azt neztem, hogy priska mar 4 golt vagott. ahhoz kepest, hogy most underdogkent jatszottok az nem is rossz. ossze kell rakni a csapatot, azert van meg benne lehetoseg, hogy ne essetek ki...

Nem Priskával van itt a gond.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Fernandosensei
Aranylabdás
Hozzászólások: 46207
Csatlakozott: 2007.09.12. 14:54
Tartózkodási hely: Szombathely-Bicske

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: Fernandosensei » 2018.10.06. 23:12

Reménytelenek vagyunk egyre inkább.
Gál nyilatkozata jut eszembe a Vasas kiesése után,nem profi körülmények,megásták a saját sírjukat.Szerencsétlen cseberből vederbe esett.
1.Szombathelyi HALADÁS
2.Man.Utd.,Juventus,OM
3.Fulham,Udinese,Reggina,Ajax,Leverkusen,Toulouse,Lens

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16601
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.10.06. 23:30

Az első félidőt azt nem tudom egy Hitchcock-filmhez hasonlítani, mert nem volt benne egy csepp vér sem. Nagyon enerváltan játszottunk, ami abszolút nem tetszett. A második félidő játékképe alapján a pontszerzés bőven benne volt, hiszen voltak nagyon nagy lehetőségeink. Valamit kezdeni kell az ilyen első félidőkkel, mert így nem lesz könnyű meccset nyerni. A futballt ki kell engesztelni, úgyhogy ez nagyon nagy meló lesz, nagyon sok idő kell hozzá, de nagyon sok idő van még a bajnokságból is
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Őrült dolgot árult el Horváth Ferenc

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.10.07. 10:47

Savaria1919 írta:Az első félidőt azt nem tudom egy Hitchcock-filmhez hasonlítani, mert nem volt benne egy csepp vér sem. Nagyon enerváltan játszottunk, ami abszolút nem tetszett. A második félidő játékképe alapján a pontszerzés bőven benne volt, hiszen voltak nagyon nagy lehetőségeink. Valamit kezdeni kell az ilyen első félidőkkel, mert így nem lesz könnyű meccset nyerni. A futballt ki kell engesztelni, úgyhogy ez nagyon nagy meló lesz, nagyon sok idő kell hozzá, de nagyon sok idő van még a bajnokságból is

szerintem feri ossze fogja rakni oket, eddig minden csapatanal sikerult az attores, es raadasul gyorsan is dologzik. ha csak az elso feleves eredmenyeit neznenk, akkor szerintem igencsak top edzo lenne a hazai bajnoksagban. nala fel ev utan szoktak elojonni a betlik, termeszetesen az okat nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy a klubvezetok is behuzzak a kezifeket, tehat nem kapja meg azt, amiben megegyeztek, es a jatekosok is elkezdik szabotalni az elkepzeleseit, aminek rendszerint edzobuktatas a vege. szoval egy parades felev eleg lehet, hogy meglegyen a bennmaradas, ha balmazujvarossal valo kieseshez is mondjuk ugy ""egy egesz vilagnak ossze kellett eskudie ellene", akkor egy haladassal is meg tudja ezt csinalni.

es ne feledd, nektek van egy jo kepessegu legalabb 60*os valogatott csatarotok, aki meg siman benne van abban a korban, hogy a hatan vigye a csapatot a mennyeiben, a korulottetek levo csapatoknak ilyen nincs. feri sok csapatnal volt edzo, amit sokan hatranykent kezelnek, de sokfele kerettel dolgozott, amelyikhez mas-mas taktikat kellett alkalmazni. o nem csak egy rendszerben tud gondolkodni, hogy 4-4-2, aki belefer az jatszik, a tobbi nem, hanem a sok pickup partyhoz mindig megtalalta eddig a leghatekonyabb taktikat. most se lesz maskent...
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 163 vendég