Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: extex » 2017.01.25. 11:56

Na, a fél világot leigazoljuk. Lassan azon sem lepődnék meg, ha Dzsotti és adrenalin mellett vigyorogna Pali.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.01.25. 12:00

Botka, Bognár, Kleinheisler, Sternberg, Koch, Moutari - azért ez már elég combos, ha valaki ezt decemberben jósolja, biztos kiröhögöm. És nem az uccsó pillanatban estek be, hanem már a felkészülés is velük zajlik. Ezt most jól csinálta a vezetés, mondjuk az ezt megelőző két elbaszott átigazolási szezon után ez volt a minimum, és ideje volt, hogy az eladások után vissza is forgassanak a csapatba, kicsit szintre hozva magunkat.
Előre a Fradi tavaszért :)
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: extex » 2017.01.25. 12:16

Ferencváros // Man Utd írta:Botka, Bognár, Kleinheisler, Sternberg, Koch, Moutari - azért ez már elég combos, ha valaki ezt decemberben jósolja, biztos kiröhögöm. És nem az uccsó pillanatban estek be, hanem már a felkészülés is velük zajlik. Ezt most jól csinálta a vezetés, mondjuk az ezt megelőző két elbaszott átigazolási szezon után ez volt a minimum, és ideje volt, hogy az eladások után vissza is forgassanak a csapatba, kicsit szintre hozva magunkat.
Előre a Fradi tavaszért :)

Ők jók is? Mert hogy a létszám alakul, az tuti. Ezek közül Botkáról tudom kijelenteni, hogy na, ő tényleg fasza. Bognárban és Kleiniben benne van a lehetőség, de Bognár nagyon el tud jönni, Kleini nekem meg az EB-n is talány volt.
A németeket és a mai igazolást korábban nem ismertem.

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.01.25. 12:48

extex írta:Na, a fél világot leigazoljuk. Lassan azon sem lepődnék meg, ha Dzsotti és adrenalin mellett vigyorogna Pali.

Ahhoz azért növelni kellene a költségvetési hiányt jelentősen. Mondjuk nem lepődnék meg rajta annyira.
Egyébként meg, mint a Fradi egyik tulajdonosa, értékelem hogy ennyi befektetés után, kerül, amibe kerül de eredményt akarnak az embereim! :cool:
Érted élek én!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74923
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.25. 13:02

Ramirez eligazolt de itthagyta a séróját a szertárban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.01.25. 15:47

extex írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Botka, Bognár, Kleinheisler, Sternberg, Koch, Moutari - azért ez már elég combos, ha valaki ezt decemberben jósolja, biztos kiröhögöm. És nem az uccsó pillanatban estek be, hanem már a felkészülés is velük zajlik. Ezt most jól csinálta a vezetés, mondjuk az ezt megelőző két elbaszott átigazolási szezon után ez volt a minimum, és ideje volt, hogy az eladások után vissza is forgassanak a csapatba, kicsit szintre hozva magunkat.
Előre a Fradi tavaszért :)

Ők jók is? Mert hogy a létszám alakul, az tuti. Ezek közül Botkáról tudom kijelenteni, hogy na, ő tényleg fasza. Bognárban és Kleiniben benne van a lehetőség, de Bognár nagyon el tud jönni, Kleini nekem meg az EB-n is talány volt.
A németeket és a mai igazolást korábban nem ismertem.

Itt már annyian megégtek, hogy én előre senkiről sem mondom, hogy biztos beválik, de az előéletük bíztató, és végre nem 30+os lekettyent, egy éve fixen nem játszó tücsköket igazoltunk. Nagyjából mind a kezdőbe érkezik, és ha csak 3-4 beválik közülük, akkor már bőven jól jártunk, és lesz reális esélyünk a címvédésre.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.01.25. 18:29

csak bukhat a Fradi, ha nem nyerik meg a bajnokságot, akkor elég nagy lúzerek lesznek. ha sikerül, akkor meg max. 1 kört mennek a BL-selejtezőben. pénzmosáson kívül nem sok értelme van pénzt fektetni a Fradiba és a magyar csapatokba. én ott tartok még mindig, hogy a rákba tudták nagy dominikot eladni a lengyeleknek, donga lába van a srácnak.
harmadosztály

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.01.25. 18:38

extex írta:Na, a fél világot leigazoljuk. Lassan azon sem lepődnék meg, ha Dzsotti és adrenalin mellett vigyorogna Pali.

Egyszer Ataman abbéli véleményének adott hangot, hogy látens fradista vagyok! :)
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.01.25. 22:24

Nesi írta:csak bukhat a Fradi, ha nem nyerik meg a bajnokságot, akkor elég nagy lúzerek lesznek. ha sikerül, akkor meg max. 1 kört mennek a BL-selejtezőben. pénzmosáson kívül nem sok értelme van pénzt fektetni a Fradiba és a magyar csapatokba. én ott tartok még mindig, hogy a rákba tudták nagy dominikot eladni a lengyeleknek, donga lába van a srácnak.

Látod, micsoda ördögi tervet eszeltünk ki a tenyerünket dörgölve a gőzölgő üst felett? Még a lengyelek is benne vannak.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: extex » 2017.01.26. 08:53

Nesi írta:csak bukhat a Fradi, ha nem nyerik meg a bajnokságot, akkor elég nagy lúzerek lesznek. ha sikerül, akkor meg max. 1 kört mennek a BL-selejtezőben. pénzmosáson kívül nem sok értelme van pénzt fektetni a Fradiba és a magyar csapatokba. én ott tartok még mindig, hogy a rákba tudták nagy dominikot eladni a lengyeleknek, donga lába van a srácnak.

Miért lennénk lúzerek, ha nem nyernénk meg? Kiket igazoltunk? Botka, Bognár és Kleini sem több jelenleg mint reménység. Hosszútávon egyik sem tudott még kimagaslóan jó teljesítményt nyújtani. Talán Botka. A németeket meg a csokit nem ismerem...

Na most akkor semmi értelme pénzt fektetni bele, vagy azért mégis, ha ekkora haszonnal adják el Qbyék pl. Nagy Dominikot? Jó, jó. Nem vagyok naív. Bőven deficites a mérleg... De egy tőkeerős befektetőnek hozzáértő stábbal szerintem ki lehet hozni nyereségesen. Persze ez is csak feltételezés. de egy BL-csoportkör mennyit hoz? Cirka 2 milliárdot lehet rá számolni, nem? Egy Fradi-Vidi duónak, de jó eséllyel több csapatnak is kevesebb ráfordításból el lehetne érnie a csoportkört.

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.01.26. 09:22

Ferencváros // Man Utd írta:
Nesi írta:csak bukhat a Fradi, ha nem nyerik meg a bajnokságot, akkor elég nagy lúzerek lesznek. ha sikerül, akkor meg max. 1 kört mennek a BL-selejtezőben. pénzmosáson kívül nem sok értelme van pénzt fektetni a Fradiba és a magyar csapatokba. én ott tartok még mindig, hogy a rákba tudták nagy dominikot eladni a lengyeleknek, donga lába van a srácnak.

Látod, micsoda ördögi tervet eszeltünk ki a tenyerünket dörgölve a gőzölgő üst felett? Még a lengyelek is benne vannak.


a nyomás,elvárás meg lesz a csapaton.bajnoki cím a minimum elvárás.így hát minden meccsen az lesz a fejekben,hogy nyerni kell.az ilyen szitut pedig csak egy minden tekintetben komplett csapat tudja kezelni,megvalósítani.ha esetleg össze is jön az egy csoda lesz.többnyire a nagyoknál se müködik ez a bevásárolosdi taktika.

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: extex » 2017.01.26. 09:51

Depista írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Nesi írta:csak bukhat a Fradi, ha nem nyerik meg a bajnokságot, akkor elég nagy lúzerek lesznek. ha sikerül, akkor meg max. 1 kört mennek a BL-selejtezőben. pénzmosáson kívül nem sok értelme van pénzt fektetni a Fradiba és a magyar csapatokba. én ott tartok még mindig, hogy a rákba tudták nagy dominikot eladni a lengyeleknek, donga lába van a srácnak.

Látod, micsoda ördögi tervet eszeltünk ki a tenyerünket dörgölve a gőzölgő üst felett? Még a lengyelek is benne vannak.


a nyomás,elvárás meg lesz a csapaton.bajnoki cím a minimum elvárás.így hát minden meccsen az lesz a fejekben,hogy nyerni kell.az ilyen szitut pedig csak egy minden tekintetben komplett csapat tudja kezelni,megvalósítani.ha esetleg össze is jön az egy csoda lesz.többnyire a nagyoknál se müködik ez a bevásárolosdi taktika.

Éppen ezért, továbbra sem értem, miért leszünk lúzerek, ha nem húzzuk be.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74923
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.26. 10:08

extex írta:
Nesi írta:csak bukhat a Fradi, ha nem nyerik meg a bajnokságot, akkor elég nagy lúzerek lesznek. ha sikerül, akkor meg max. 1 kört mennek a BL-selejtezőben. pénzmosáson kívül nem sok értelme van pénzt fektetni a Fradiba és a magyar csapatokba. én ott tartok még mindig, hogy a rákba tudták nagy dominikot eladni a lengyeleknek, donga lába van a srácnak.

Miért lennénk lúzerek, ha nem nyernénk meg? Kiket igazoltunk? Botka, Bognár és Kleini sem több jelenleg mint reménység. Hosszútávon egyik sem tudott még kimagaslóan jó teljesítményt nyújtani. Talán Botka. A németeket meg a csokit nem ismerem...

Na most akkor semmi értelme pénzt fektetni bele, vagy azért mégis, ha ekkora haszonnal adják el Qbyék pl. Nagy Dominikot? Jó, jó. Nem vagyok naív. Bőven deficites a mérleg... De egy tőkeerős befektetőnek hozzáértő stábbal szerintem ki lehet hozni nyereségesen. Persze ez is csak feltételezés. de egy BL-csoportkör mennyit hoz? Cirka 2 milliárdot lehet rá számolni, nem? Egy Fradi-Vidi duónak, de jó eséllyel több csapatnak is kevesebb ráfordításból el lehetne érnie a csoportkört.


én sem látom előrelépésnek Radó, Varga vagy mondjuk Ryu lecserélését ezekre, szerintem szart szarra a jelige
a legnagyobb erősítés szerintem az lesz ha Batik valami véletlen folytán vállalni tudná a játékot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.01.26. 14:36

Ha beválnak,akkor izgalmas lesz a bajnokság vége.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74923
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.27. 13:13

úgy néz ki találtunk egy mega-balekot, elviszik Pintért
ami külön tréfás, fizetnek érte
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.27. 14:12

Cмазка!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.01.27. 14:14

Adamek írta:úgy néz ki találtunk egy mega-balekot, elviszik Pintért
ami külön tréfás, fizetnek érte

A Fürth sózta ránk Trinkset, így méltó a bosszú részünkről.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Igaznak bizonyult a pletyka, Oroszországból igazolt a Fradi

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.01.27. 14:25

kristof98.haladas írta:Ha beválnak,akkor izgalmas lesz a bajnokság vége.

Csak aztán nemzetköziben is mutassanak valamit. Utoljára Pruknerral nyertek nk meccsen idegenben.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], RAUL7 valamint 105 vendég