Embereket kellett ölnie a Liverpool legendás kapusának

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Embereket kellett ölnie a Liverpool legendás kapusának

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.09.22. 13:27

Megdöbbentő nyilatkozatot adott.

Embereket kellett ölnie a Liverpool legendás kapusának


Bruce Grobbelaar, a Liverpool labdarúgócsapatának legendás kapusa, aki 1981 és 1994 között 440-szer védte a Vörösök kapuját. A BBC-nek adott interjújában arról vallott, hogy a labdarúgás megmentette az életét. Mielőtt elkezdte volna profi pályafutását a rodéziai hadseregben szolgált, ahol saját bevallása szerint is több ember életét kioltotta - vette észre az m4sport.hu.


 


A most 60 éves Grobbelaar fiatalon, a 70-es években a zimbabwei polgárháborúban szolgált, és a mai napig hidegveríték veri ki, ha visszagondol azokra az időkre.


 


A számára drámai időszak akkor kezdődött, amikor hazájában behívta a hadsereg, hogy kötelező 11 hónapos szolgálatát teljesítse, viszont ez az idő már egyenruhában 24 hónapra duzzadt, a háborús állapotok miatt.


 


Ezekben az években beépített ügynökként is dolgozott és láthatta, amint három barátja is meghal, és maga is olyan helyzetbe került, amikor csak a gyilkosság menthette meg az életét.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Embereket kellett ölnie a Liverpool legendás kapusának

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.22. 13:35

Nem nagy cucc, az összes film ilyesmivel van tele, senki nem hatódik meg már ezektől a közhelyes hőssztoriktól...

Be volt kenve a pinája mézzel, amikor belenyúlt a darázskirály? Ez az a kérdés, amit először fel kell tenni egy témával kapcsolatban, mielőtt hozzákezdünk dolgozni...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Török
Serdülõ
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2008.09.15. 17:45
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Embereket kellett ölnie a Liverpool legendás kapusának

HozzászólásSzerző: Török » 2018.09.22. 14:26

Reginald McFreez írta:Nem nagy cucc, az összes film ilyesmivel van tele, senki nem hatódik meg már ezektől a közhelyes hőssztoriktól...

Be volt kenve a pinája mézzel, amikor belenyúlt a darázskirály? Ez az a kérdés, amit először fel kell tenni egy témával kapcsolatban, mielőtt hozzákezdünk dolgozni...


Darázskirály?

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Embereket kellett ölnie a Liverpool legendás kapusának

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.22. 14:36

Török írta:
Reginald McFreez írta:Nem nagy cucc, az összes film ilyesmivel van tele, senki nem hatódik meg már ezektől a közhelyes hőssztoriktól...

Be volt kenve a pinája mézzel, amikor belenyúlt a darázskirály? Ez az a kérdés, amit először fel kell tenni egy témával kapcsolatban, mielőtt hozzákezdünk dolgozni...


Darázskirály?

Mittudomén. Ja, kb. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 199 vendég