Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.22. 12:31

Döglégy írta:
HattoriHanzo írta:
SuperDepor írta:Ezt a hírt még soha nem hallottam, h elszórakozta a pénzét. 10 éve futballozik külföldön, a legkisebb bért az Eindhovenél kapta, mai árfolyamon 30-40 millió lehet ott egy kulcsjátékos bére. Az, h luxusautót vesz és egzotikus helyeken nyaral lazán belefér a költségvetésébe. Az oroszokhoz is a legjobb (anyagilag) időben igazolt, akkor kezdték az orosz milliárdosok szórni a pénzt a futballba. Az arab világról ne is beszéljünk. Ezért írtam azt, h kb tök mindegy már neki ez a két év ami még hátra van. Másfelől meg, ha 31 éves koráig nem tudott bánni a pénzzel és szórta, akkor ezután sem fog, nem ebben a korban szoktak megkomolyodni az emberek. Biztos vagyok benne, h normális befektetései vannak.

Cége van, ingatlanokba fektet, szóval ez csak egy beblöffölt állítás, hogy eddig elszórakozta a lótyit.

Kíváncsiságból ránéztem a mobilos oldalára, nem rossz csomagokat kínálnak.
https://db7.hu/

Amúgy baszki, megnéztem most már a linket is, konkrétan az a nagy truváj, hogy telekomos flottába szerveznek be embereket a neve alatt. :lol: Nyilván van ennél jobb helyen is pénze, de ez gáz.

Ehhez a flottás "befektetéshez" kb párezer forint elég.

Viszont egy csomót hozhat...
Amúgy ha jól tudom ingatlanokban van egy csomó pénze, az meg nem akkor bukó. Pár összetört bérlambót, lexuskurvát, takonypáholyt, egyéb hülyeséget leszámítva szerintem meglepően jól a pénzénél van.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.09.22. 12:36

Döglégy írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Én alapvetően nem azon problémázok, hogy hova igazol. A megítélése jelentősen romlott az utóbbi években, de szarja le, ne foglalkozzon vele, hiszen az ő döntése, a saját élete, azt csinál, amit akar. Csak legalább lenne következetes a beleszarásban, azaz ne magyarázkodjon ostoba dumákat előadva, ne hazudozzon közleményekben. Erre nincs mentség.

így van, plusz ha bevállalja a bagaméri-focit a zsírosabb kenyérért akkor korrigálja szépen a másik serpenyőt is a mérlegen, azaz engedje el a válogatottunkat, ami kurvára nem egy klub semmilyen értelemben sem, még idézőjelek közt sem, inkább képviseljen engem egy falábú(bb) Palacki János mint egy ilyen kis majom aki a világból annyit fog fel, hogy két zsebnyi apró kétszer annyi haverra elég mint egy

Mondjuk az a válogatott szegénységi bizonyítványa, ha az uae-ből is kell, nem Dzsudzsáké, ő természetes h jön ha hívják. Minden más csak médiabullshit.

Cselszkyvel egyetertek én is

Na, ez a lényeg. Ebben minden benne van.
CS.A.K.

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.09.22. 12:36

Reginald McFreez írta:
Döglégy írta:
HattoriHanzo írta:Cége van, ingatlanokba fektet, szóval ez csak egy beblöffölt állítás, hogy eddig elszórakozta a lótyit.

Kíváncsiságból ránéztem a mobilos oldalára, nem rossz csomagokat kínálnak.
https://db7.hu/

Amúgy baszki, megnéztem most már a linket is, konkrétan az a nagy truváj, hogy telekomos flottába szerveznek be embereket a neve alatt. :lol: Nyilván van ennél jobb helyen is pénze, de ez gáz.

Ehhez a flottás "befektetéshez" kb párezer forint elég.

Viszont egy csomót hozhat...
Amúgy ha jól tudom ingatlanokban van egy csomó pénze, az meg nem akkor bukó. Pár összetört bérlambót, lexuskurvát, takonypáholyt, egyéb hülyeséget leszámítva szerintem meglepően jól a pénzénél van.

En is ugy tudom h föld+ingatlan. Nyilvan valaki fogja a kezet, de jo h gondol a jovore.
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.22. 13:04

Döglégy írta:
Reginald McFreez írta:
Döglégy írta:Amúgy baszki, megnéztem most már a linket is, konkrétan az a nagy truváj, hogy telekomos flottába szerveznek be embereket a neve alatt. :lol: Nyilván van ennél jobb helyen is pénze, de ez gáz.

Ehhez a flottás "befektetéshez" kb párezer forint elég.

Viszont egy csomót hozhat...
Amúgy ha jól tudom ingatlanokban van egy csomó pénze, az meg nem akkor bukó. Pár összetört bérlambót, lexuskurvát, takonypáholyt, egyéb hülyeséget leszámítva szerintem meglepően jól a pénzénél van.

En is ugy tudom h föld+ingatlan. Nyilvan valaki fogja a kezet, de jo h gondol a jovore.

Egy lugosi parasztnak mit tancsolnak azo, akikre hagyományosan felnéz... ház meg föld... és nem is nagyon tud mellényűlni ezekkel, ha csak egy alapszintű intézőre bízza a cuccost...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.22. 18:20

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Én alapvetően nem azon problémázok, hogy hova igazol. A megítélése jelentősen romlott az utóbbi években, de szarja le, ne foglalkozzon vele, hiszen az ő döntése, a saját élete, azt csinál, amit akar. Csak legalább lenne következetes a beleszarásban, azaz ne magyarázkodjon ostoba dumákat előadva, ne hazudozzon közleményekben. Erre nincs mentség.

így van, plusz ha bevállalja a bagaméri-focit a zsírosabb kenyérért akkor korrigálja szépen a másik serpenyőt is a mérlegen, azaz engedje el a válogatottunkat, ami kurvára nem egy klub semmilyen értelemben sem, még idézőjelek közt sem, inkább képviseljen engem egy falábú(bb) Palacki János mint egy ilyen kis majom aki a világból annyit fog fel, hogy két zsebnyi apró kétszer annyi haverra elég mint egy

Engem meg képviseljen az, akivel nagyobb a valószínűség a győzelemre. A többit telibeszarom.

egyetértünk, nem kell Bazsy
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.22. 18:44

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:így van, plusz ha bevállalja a bagaméri-focit a zsírosabb kenyérért akkor korrigálja szépen a másik serpenyőt is a mérlegen, azaz engedje el a válogatottunkat, ami kurvára nem egy klub semmilyen értelemben sem, még idézőjelek közt sem, inkább képviseljen engem egy falábú(bb) Palacki János mint egy ilyen kis majom aki a világból annyit fog fel, hogy két zsebnyi apró kétszer annyi haverra elég mint egy

Engem meg képviseljen az, akivel nagyobb a valószínűség a győzelemre. A többit telibeszarom.

egyetértünk, nem kell Bazsy

Megvagyunk nélküle, de sokkal szórakoztatóbb vele.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.22. 18:55

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Engem meg képviseljen az, akivel nagyobb a valószínűség a győzelemre. A többit telibeszarom.

egyetértünk, nem kell Bazsy

Megvagyunk nélküle, de sokkal szórakoztatóbb vele.

persze, a roncsderbi sokkal viccesebb mint egy uncsi körverseny
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avalon
Aranylabdás
Hozzászólások: 21186
Csatlakozott: 2005.07.01. 20:23
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Avalon » 2018.09.23. 13:41

Mantequilla írta:
ManBat írta:Remélhetőleg az első számú klubod többé nem tart igényt a fakuló szolgálataidra.

párszor a kispadon megnézném, hátha el is bőgné magát


azon már túl vagyunk.
"A magyar klubfutballnak is kell egy-két zászlóshajó, a Ferencvárosnak ott kellene lenni mindig a legjobbak között és lehetőleg még egy klubnak."

Avalon
Aranylabdás
Hozzászólások: 21186
Csatlakozott: 2005.07.01. 20:23
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dzsudzsák megmagyarázza az átigazolását

HozzászólásSzerző: Avalon » 2018.09.23. 13:48

Döglégy írta:
ManBat írta:
Döglégy írta:Te sok mindent hiszel. Majd Balázs ill. a körülötte legyeskedők eldöntik hogy hány generációra elég a "bankszámláján levő sokmilliárd forint". Szerintem ebben a tempóban egyre se.

Ti valamiért azt hiszitek, hogy a futballisták befejezik a karrierjüket, aztán egyik pillanatról a másikra jó lesz a Seychelles és a Bentley helyett Szoboszló meg a Fabia, mint nektek. Ja. Úgy számolva persze biztos elég lenne a gyűjtött pénz.

Hajrá Dzsudzsák.

Már így is annyit szedett össze a homoki cigányságnál, amit egy élet alatt nem fog tudni elkölteni. Ennek ellenére továbbra is csak a pénz és csak az a fontos számára. Jellemtelen szenny ő, nem más.
Hajrá karma.

Elszórakozta a pénzét évekig, aztán rájött, hogy ha nem fektet be, a pályafutása után vége lesz a jó világnak. Innentől mi motiválja, a holland középmezőny? Miközben már látta, milyen a csúcs is? Ne vicceljetek. Anyagilag viszont még mindig lehet a csúcson, persze hogy nagyobb motiváció. Gyereke meg nincs, mint Husztinak, hogy hazajöjjön.

Nagyon könnyű ám pálcát törni felette, pedig ha nem is ment neki mindig a válogatottban, hajtani hajtott. Üvöltöttem a románoknak és a portugáloknak lőtt góljainál és nem felejtek olyan könnyen.

Mindenki más meg döntse el, hogy milyen frusztrációját vezeti le a 31 éves Dzsudzsák tök logikus döntésén.


De, hamar felejtesz. Arra tisztán emlékezhetünk ugyanis, milyen szaporán küldted el a picsába Németh Krisztiánt hogy az EB előtt Katarba igazolt. Pedig akkor teljesen igazad volt.

Amúgy az egész Dzsbmoney7 átigazolási mizériának a legnagyobb tanulsága, hogy a pénz bassza az embert, ami király dolog, ja és Nyugat-Európában pedig a futballisták az utcán koldulnak, mert annyi nincsen ott cash, bezzeg Kína meg a kecskebaszó félsziget, na ott érdemes lemenni kutyába, mert hát a pénz bassza ugye az embert.

Aztán csodálkozunk hogy szar a magyar futball.
"A magyar klubfutballnak is kell egy-két zászlóshajó, a Ferencvárosnak ott kellene lenni mindig a legjobbak között és lehetőleg még egy klubnak."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég