Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.09.20. 14:44

A szombathelyi rejtélyes balhék nyomába eredtünk.

Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?


Jelenleg az utolsó helyen áll eddig megszerzett 5 pontjával a bajnokságban a Haladás, a 11. Puskás Akadémia is ennyi egységet gyűjtött, a 10. DVTK-nak eggyel több van.


 


Azt, hogy a Halinál nincs minden rendben az is jeli, hogy érdekes események zajlanak a csapatnál. Kezdődött azzal, hogy előbb a szurkolók elbeszélgettek a játékosokkal, majd az egyik drukkerekből álló közösség hétfőn arról adott jelzést a Facebookon, hogy lemondott a posztjáról Michal Hipp vezetőedző. Ezt a klub tegnap jelentette be, a mindig megszokott, „közös megegyezéssel történt az elválás” megjegyzéssel.


 


Tegnap újabb fontos esemény következett be, az elégedetlen ultrák kemény üzenetekkel lepték meg az elöljárókat, amiket viszont a kihelyezésük után valakik pillanatok alatt eltüntettek. 


 


Haladás vesszőfutásáról az nb1.hu a szombathelyi, csapat közeli informátoraival értekezett.


 


Elmondásuk szerint a problémák tavasszal kezdődtek, a vezetők tartoztak a játékosoknak a pontprémiumokkal, úgy tudják, a fizetésekkel is voltak gondok, de akkor még sikerült kiharcolni a bentmaradást. Az anyagi gondokon az segített, hogy a Haladás eladta egyik legnagyobb, ha nem legnagyobb ígéretét, Kiss Tamást a Puskás Akadémiának.


 


A helyzet tehát anyagilag normalizálódott, ám ez nem oldotta a feszültségeket, ezt jelzi, hogy a hírek szerint a minap Halmosi Pétert, a Hali ikonját, ittas vezetés miatt előállították a rendőrök. De az M4 Sport gólösszefoglalójában is volt már beszédtéma a Szombathelyen kialakult helyzet, akkor a vezérfonal még az volt a válogatott meccsek miatti szünet előtti beszélgetés során, hogy Király Gábort jobban meg kellene becsülniük a drukkereknek, még akkor is, ha hibázik.


 


A szakmai helyzet javítása miatt történt az edzőcsere is, a Hali vezetői azt próbálják így kihasználni, hogy ismét szünet van a bajnokságban, csak most a Magyar Kupa miatt, a Haladás az NB III-as Csepel otthonában lép majd pályára.


 


A Haladás drukkerei információink szerint a háttérben már bőven készülnek arra, hogy a klub jövőre ünnepli 100. születésnapját, ám attól tartanak, hogy az ősi rivális, ZTE elleni rangadók lesznek a fénypontjai a centenáriumnak, de csak a másodosztályban…

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.20. 14:50

Miért is?
1. A Haladás még nem esett ki
2. Nem tudom mi történt a Zetével az elmúlt idény óta,de akár még fel is juthat.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.09.20. 15:45

Hangulatkeltő cikk, melynek kérdéses, mennyi az igazságtartalma.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.09.20. 15:45

Inkább ne eredtetek volna az események nyomába! Olcsó,kis szenzációhajhászok.:)
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.20. 16:23

MindigÚjpest írta:Miért is?
1. A Haladás még nem esett ki
2. Nem tudom mi történt a Zetével az elmúlt idény óta,de akár még fel is juthat.

Dobossal kaptak egy szép nagy ólomövet a derekukba, meglepődnék ha nem közép-, vagy hátsó mezőny lenne a vége
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.20. 16:32

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:Miért is?
1. A Haladás még nem esett ki
2. Nem tudom mi történt a Zetével az elmúlt idény óta,de akár még fel is juthat.

Dobossal kaptak egy szép nagy ólomövet a derekukba, meglepődnék ha nem közép-, vagy hátsó mezőny lenne a vége
Miiért kell elrontani azt ami eddig működött?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.20. 16:37

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta:Miért is?
1. A Haladás még nem esett ki
2. Nem tudom mi történt a Zetével az elmúlt idény óta,de akár még fel is juthat.

Dobossal kaptak egy szép nagy ólomövet a derekukba, meglepődnék ha nem közép-, vagy hátsó mezőny lenne a vége
Miiért kell elrontani azt ami eddig működött?

Kérdezd az elnöküket. A hivatalos lózung szerint nem csak eredményes, hanem szép focit is akart, amúgy meg az előző edző akivel nyáron beindultak nem játszatta a fiát.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.20. 16:42

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:Dobossal kaptak egy szép nagy ólomövet a derekukba, meglepődnék ha nem közép-, vagy hátsó mezőny lenne a vége
Miiért kell elrontani azt ami eddig működött?

Kérdezd az elnöküket. A hivatalos lózung szerint nem csak eredményes, hanem szép focit is akart, amúgy meg az előző edző akivel nyáron beindultak nem játszatta a fiát.
Akkor már helyben is vagyunk,ennyi.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Haladás: 100 éves jubileum a ZTE-vel az NB II-ben?

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.09.20. 21:12

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:Dobossal kaptak egy szép nagy ólomövet a derekukba, meglepődnék ha nem közép-, vagy hátsó mezőny lenne a vége
Miiért kell elrontani azt ami eddig működött?

Kérdezd az elnöküket. A hivatalos lózung szerint nem csak eredményes, hanem szép focit is akart, amúgy meg az előző edző akivel nyáron beindultak nem játszatta a fiát.


Az előző edző a Nagy Tamás volt, aki elég érdekes figurája a magyar edzőtársadalomnak. Emlékszem, amikor a Munkás trénere volt, még kijártam meccsekre. Amikor először elküldték, az ultrák szabályosan tüntettek érte, holott ez nemigen volt jellemző sose a pécsi szurkolókra. Legalábbis akkoriban nem. (Azt hiszem akkor is a klubvezetéssel különbözött össze valamin, mert egy játszós, jó csapatot rakott össze. Előtte rég nem volt olyan népszerű a városban a gárda, mint akkoriban.) A második kirúgásakor már vegyes volt róla a vélemény, de nem is igen ment a szekér a bajnokságban, viszont még sokan kiálltak mellette akkor is. Aztán ugye elkerült pár évvel később a Fradihoz, de ott se volt tiszta minden körülmény, amikor onnan eljött/elküldték.
Nekem valahogy mindig az volt a benyomásom róla, h sikeres lehetne, ha hosszútávon kapna valahol esélyt, de vagy nagyon szerencsétlen helyekre szerződik, ahol égimeszelő farok a klubelnök vagy vele lehet valami gond..bár én párszor beszélgettem vele a pécsi időszakában - mindig közvetlenül viselkedett az egyszerű szurkolókkal is - és sosem az jött le róla, h egy elviselhetetlen türhő lenne. Summa summárum ha lenne egy hazai fociklubom, nagy eséllyel őt kérném fel vezetődezőnek.

De nem akarok offolni: nagyon remélem, h bent marad a Hali, nekem szimpatikus a csapat, és az ország legszebb városa megérdemelné, h nb1-es klubja legyen. (persze ez nem érdem a fociban :) )
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 271 vendég