Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.09.20. 12:35

Rengeteg eladott belépő érvénytelen lett.

Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni


Az ügyben megjelent közleményt változtatás nélkül közöljük:


 


"Tisztelt Ferencváros szurkolók!


 


A Lagardère Sports Hungary Kft. a jegyértékesítő rendszer súlyos meghibásodása miatt azt kéri minden olyan jegyvásárlójától, aki 2018. szeptember 18-án, kedden akár személyesen, akár online belépőt váltott az Újpest elleni mérkőzésre, hogy adategyeztetésre és jegye újraérvényesítésére fáradjon be szeptember 21-én, pénteken reggel 8 órától a Groupama Aréna Jegypénztárába. A pénztár a körülményekre tekintettel szeptember 21., péntektől egészen szeptember 24.,hétfőig minden nap, tehát szombaton és vasárnap is reggel 8 órától este 8 óráig tart nyitva.


 


Az LSH Kft. elnézést kér, amiért a szerverleállás miatt érvénytelen azoknak a jegye, akik szeptember 18-án, kedden akár személyesen, akár online belépőt váltottak az Újpest elleni mérkőzésre. A társaság minden érintett szurkoló jegyét újból érvényesíteni fogja. Újraérvényesítés nélkül a jegyekkel nem lehet belépni a stadionba! A jegypénztár ezért most pénteken, szombaton, vasárnap és jövő hétfőn meghosszabbított nyitva tartással, reggel 8 órától este 8 óráig várja a 18-án derbi jegyet vett szurkolókat. Ebben az időszakban a jegyértékesítés az Újpest elleni mérkőzésre online és személyesen is szünetel!


 


Figyelem, aki 2018. szeptember 18-án, kedden személyesen vásárolta meg belépőjét akár a maga részére, akár másoknak az Újpest elleni mérkőzésre, a jegyével, vagy a másoknak vett jeggyel, jegyekkel együtt tudja újból érvényesíteni a belépőt, belépőket. Nem szükséges mindenkinek eljönnie, elegendő a megvásárolt belépők felmutatása a jegyek újraérvényesítéséhez!


 




Mindazok, akik 2018. szeptember 18-án, kedden online vásároltak belépőt akár a maguk részére, akár másoknak az Újpest elleni mérkőzésre, a szurkolói kártyájukkal együtt tudják újból érvényesíteni a belépőt, belépőket. Nem szükséges mindenkinek eljönnie, elegendő azon szurkolói kártyák felmutatása, amelyekkel online jegyet vásároltak aznap!


 


Az LSH Kft. tájékoztatja az érintett szurkolókat, hogy a 2018. szeptember 18-án, kedden akár személyesen, akár online vásárolt belépők a személyes újraérvényesítés és adategyeztetés hiányában nem lesznek érvényesek az Újpest elleni mérkőzésre.


 


Az Újpest elleni mérkőzés jegyértékesítése várhatóan 2018. szeptember 25-én, kedden indul újra online és személyesen egyaránt.


 


A történtekért az LSH Kft. ismét elnézést kér."

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2018.09.20. 13:10

Vicces, hogy szemelyesen kell intezgetni ilyen ügyeket.
Föleg, hogy rengetegen videkröl mennenek a meccsre, akik epp azert vettek online a jegyet, hogy ne kelljen csak emiatt Pestre felutazniuk.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.09.20. 13:26

szerencse hogy hétfőn letudtuk a jegyvételt.. óriási gratula ismét a profizmusért...
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Tesoro
Tartalék
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2009.08.15. 22:04
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Tesoro » 2018.09.20. 13:31

Belefér az ilyen, az a legfontosabb, hogy a szkenner meg a benti 647852 kamera pöpecül működjön!!

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2018.09.20. 13:35

moszkvicsslusszkulcs írta:szerencse hogy hétfőn letudtuk a jegyvételt.. óriási gratula ismét a profizmusért...

Ugy olvasom, hogy van olyan is, aki hetfön vett 3 jegyet, abbol 2 eltünt neki, valamint, van olyan is. aki kedden vasarolt jegyet es neki meg van mind.
Lesz meg ott a beleptetesnel egy-ket meglepetes.

Stocek
Aranylabdás
Hozzászólások: 28736
Csatlakozott: 2006.01.10. 09:58

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Stocek » 2018.09.20. 14:09

Slash777 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:szerencse hogy hétfőn letudtuk a jegyvételt.. óriási gratula ismét a profizmusért...

Ugy olvasom, hogy van olyan is, aki hetfön vett 3 jegyet, abbol 2 eltünt neki, valamint, van olyan is. aki kedden vasarolt jegyet es neki meg van mind.
Lesz meg ott a beleptetesnel egy-ket meglepetes.

Én az utóbbiak közé tartozom....rohadtul nem terveztem sorban állni péntek reggel (hétvégén pláne nem), úgy, hogy a vásárlás során minden rendben ment .

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.09.20. 14:22

Na éljen a NASA szerverparkot (vagy mi a töcsről volt itt szó pár éve) megszégyenítő informatikai háttér...
Mi menne itt, ha EL/BL csoportkör meccset játszanánk? Hihetetlen, hogy végre ilyen fokú érdeklődés van egy meccs iránt, és nem képesek 20.000+ emberre megoldani. Lesz itt balhé nem kevés, már most tele az FB-n minden fradis oldal kommentszekciója, hogy vidékről csak ezért a lófaszt fognak külön feljönni, ezért inkább a meccsre sem jönnek (és sajnos teljesen meg lehet érteni őket). Arról nem beszélve, ha majd valaki gyanútlanul ideautókázik jó messziről, és majd belépésnél közlik vele, hogy hát bocs, a rendszer nem enged ezért vagy azért, benézted. Az illető az életben nem fog a stadion környékére se jönni.
Ezek után a minimum lenne, hogy a teljes jegybevétel megy a klubhoz, a LUSS meg majd akkor tartsa a markát, ha képes normálisan levezényelni egy amúgy nem megoldhatatlan feladatot.

+és persze a pórul jártaknak felajánlott ingyenjegy valamelyik soron következő hazaira.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.09.20. 14:25

Slash777 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:szerencse hogy hétfőn letudtuk a jegyvételt.. óriási gratula ismét a profizmusért...

Ugy olvasom, hogy van olyan is, aki hetfön vett 3 jegyet, abbol 2 eltünt neki, valamint, van olyan is. aki kedden vasarolt jegyet es neki meg van mind.
Lesz meg ott a beleptetesnel egy-ket meglepetes.

hivatalosan okés a miénk. fórumokra sokan csak brahiból írjak be a fake híreket. amugy a beléptetőkapunál van egy sima kapu ha gáz lesz szerintem ott fognak becsorogni az emberek. jegyet kinyomtatom mindig biztonság kedvéért ha van a kártyával valami ott van az
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.09.20. 14:26

Stocek írta:
Slash777 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:szerencse hogy hétfőn letudtuk a jegyvételt.. óriási gratula ismét a profizmusért...

Ugy olvasom, hogy van olyan is, aki hetfön vett 3 jegyet, abbol 2 eltünt neki, valamint, van olyan is. aki kedden vasarolt jegyet es neki meg van mind.
Lesz meg ott a beleptetesnel egy-ket meglepetes.

Én az utóbbiak közé tartozom....rohadtul nem terveztem sorban állni péntek reggel (hétvégén pláne nem), úgy, hogy a vásárlás során minden rendben ment .

sajna menned kell. kösd össze a jóval. igyál egy sört ha már ott vagy
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.20. 14:39

moszkvicsslusszkulcs írta:
Slash777 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:szerencse hogy hétfőn letudtuk a jegyvételt.. óriási gratula ismét a profizmusért...

Ugy olvasom, hogy van olyan is, aki hetfön vett 3 jegyet, abbol 2 eltünt neki, valamint, van olyan is. aki kedden vasarolt jegyet es neki meg van mind.
Lesz meg ott a beleptetesnel egy-ket meglepetes.

hivatalosan okés a miénk. fórumokra sokan csak brahiból írjak be a fake híreket. amugy a beléptetőkapunál van egy sima kapu ha gáz lesz szerintem ott fognak becsorogni az emberek. jegyet kinyomtatom mindig biztonság kedvéért ha van a kártyával valami ott van az
Ja,ott engedték be a késes gyereket is.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.20. 14:39

moszkvicsslusszkulcs írta:
Stocek írta:
Slash777 írta:Ugy olvasom, hogy van olyan is, aki hetfön vett 3 jegyet, abbol 2 eltünt neki, valamint, van olyan is. aki kedden vasarolt jegyet es neki meg van mind.
Lesz meg ott a beleptetesnel egy-ket meglepetes.

Én az utóbbiak közé tartozom....rohadtul nem terveztem sorban állni péntek reggel (hétvégén pláne nem), úgy, hogy a vásárlás során minden rendben ment .

sajna menned kell. kösd össze a jóval. igyál egy sört ha már ott vagy
Egyet? :O:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.09.20. 15:10

"Tisztelt Ferencváros szurkolók!

A jegyértékesítő rendszerben keletkezett technikai hibát elhárítottuk. A hétfőn vásárolt jegyek érvényesek, a belépők tulajdonosainak további teendője nincs. A meghibásodás miatt azonban a kedden online vagy személyesen vásárolt belépőjegyek jelenleg érvénytelenek, további adategyeztetésre van szükség az újra érvényesítéshez.

Azok, akik kedden online vásárolták meg jegyeiket, kérjük írjanak e-mailt az info@groupamaarena.com címre, adategyeztetés és jegyük újra érvényesítése céljából. Kollégáink 24 órán belül felveszik a kapcsolatot és visszaigazolják jegyeik státuszát.

Azokat, akik kedden személyesen vásároltak jegyet a Groupama Aréna jegypénztáránál kérjük, hogy fáradjanak vissza személyesen a pénztárhoz adategyeztetés és jegyük újra érvényesítése céljából. A pénztár a körülményekre tekintettel rendhagyó módon szeptember 21., péntektől szeptember 24., hétfőig minden nap, reggel 8 órától este 8 óráig tart nyitva.

Az okozott kellemetlenségekért elnézésüket kérjük, türelmüket köszönjük.
Lagardère Sports Hungary Kft."


Ez már egy fokkal jobb, csak a kedden személyesen jegyet vásárlókat akarják visszacitálni még egy körre, az online vevők emailen is elintézhetik.
Mondjuk még így is röhejes. Kíváncsi leszek, hogy mire ezt lezavarják és újraindul, hány eladott jegynél fogunk tartani.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.09.20. 15:31

Ferencváros // Man Utd írta:"Tisztelt Ferencváros szurkolók!

A jegyértékesítő rendszerben keletkezett technikai hibát elhárítottuk. A hétfőn vásárolt jegyek érvényesek, a belépők tulajdonosainak további teendője nincs. A meghibásodás miatt azonban a kedden online vagy személyesen vásárolt belépőjegyek jelenleg érvénytelenek, további adategyeztetésre van szükség az újra érvényesítéshez.

Azok, akik kedden online vásárolták meg jegyeiket, kérjük írjanak e-mailt az info@groupamaarena.com címre, adategyeztetés és jegyük újra érvényesítése céljából. Kollégáink 24 órán belül felveszik a kapcsolatot és visszaigazolják jegyeik státuszát.

Azokat, akik kedden személyesen vásároltak jegyet a Groupama Aréna jegypénztáránál kérjük, hogy fáradjanak vissza személyesen a pénztárhoz adategyeztetés és jegyük újra érvényesítése céljából. A pénztár a körülményekre tekintettel rendhagyó módon szeptember 21., péntektől szeptember 24., hétfőig minden nap, reggel 8 órától este 8 óráig tart nyitva.

Az okozott kellemetlenségekért elnézésüket kérjük, türelmüket köszönjük.
Lagardère Sports Hungary Kft."


Ez már egy fokkal jobb, csak a kedden személyesen jegyet vásárlókat akarják visszacitálni még egy körre, az online vevők emailen is elintézhetik.
Mondjuk még így is röhejes. Kíváncsi leszek, hogy mire ezt lezavarják és újraindul, hány eladott jegynél fogunk tartani.

lesznek akik nem vállalják be biztos az adategyeztetést de telt ház közeli lesz igy is szerintem
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.09.20. 15:32

MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
Stocek írta:Én az utóbbiak közé tartozom....rohadtul nem terveztem sorban állni péntek reggel (hétvégén pláne nem), úgy, hogy a vásárlás során minden rendben ment .

sajna menned kell. kösd össze a jóval. igyál egy sört ha már ott vagy
Egyet? :O:

elvileg egy sör egészséges egy nap.
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2018.09.20. 15:41

moszkvicsslusszkulcs írta:
MindigÚjpest írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:sajna menned kell. kösd össze a jóval. igyál egy sört ha már ott vagy
Egyet? :O:

elvileg egy sör egészséges egy nap.

1-nel több, meg meg egeszsegesebb, en ugy tudom.
Minel több, annal jobb.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.20. 15:44

Slash777 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
MindigÚjpest írta:Egyet? :O:

elvileg egy sör egészséges egy nap.

1-nel több, meg meg egeszsegesebb, en ugy tudom.
Minel több, annal jobb.
Nálad a pont.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.09.20. 17:00

MindigÚjpest írta:
Slash777 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:elvileg egy sör egészséges egy nap.

1-nel több, meg meg egeszsegesebb, en ugy tudom.
Minel több, annal jobb.
Nálad a pont.

ácsi. én alapbol ugy számolom egy sör nem sör két sör fél sör három sör egy sör
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2018.09.20. 18:13

Slash777 írta:Vicces, hogy szemelyesen kell intezgetni ilyen ügyeket.
Föleg, hogy rengetegen videkröl mennenek a meccsre, akik epp azert vettek online a jegyet, hogy ne kelljen csak emiatt Pestre felutazniuk.

...Akkor most a "szevasz paraszt" kétrudas zászló a vidéki fradista társaknak szól???

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2018.09.20. 18:24

G_Gergely írta:
Slash777 írta:Vicces, hogy szemelyesen kell intezgetni ilyen ügyeket.
Föleg, hogy rengetegen videkröl mennenek a meccsre, akik epp azert vettek online a jegyet, hogy ne kelljen csak emiatt Pestre felutazniuk.

...Akkor most a "szevasz paraszt" kétrudas zászló a vidéki fradista társaknak szól???

Mindig is nekik szolt.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Fradi-Újpest: hatalmas hiba, nem lehet jegyet kapni

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.09.20. 21:00

Slash777 írta:
G_Gergely írta:
Slash777 írta:Vicces, hogy szemelyesen kell intezgetni ilyen ügyeket.
Föleg, hogy rengetegen videkröl mennenek a meccsre, akik epp azert vettek online a jegyet, hogy ne kelljen csak emiatt Pestre felutazniuk.

...Akkor most a "szevasz paraszt" kétrudas zászló a vidéki fradista társaknak szól???

Mindig is nekik szolt.

Ezt mondatja velük a felelősség?
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 157 vendég