Menesztette edzőjét a Haladás!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.09.21. 11:05

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:nem is kívánnék nektek mégegyszer akkora sokkot
Csertői lenne a legjobb megoldás, de ő nem hiszem, hogy mozdítható lesz már a nyugdíjig

Benn ül a tutiban Pakson, esélytelen lenne idehozni.
Néhány szurkertárs Vébert látná szívesen a kispadon, merthogy ő majd a mentalitásával meg a habitusával rendet tenne a fejekben.

Tóth Bálint is visszatérhetne, a Tanár minden tekintetben megfelelő lenne

Ne is mondd, én minden idénynek úgy megyek neki, hogy valahol hátha...
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.21. 11:09

SuperDepor írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Benn ül a tutiban Pakson, esélytelen lenne idehozni.
Néhány szurkertárs Vébert látná szívesen a kispadon, merthogy ő majd a mentalitásával meg a habitusával rendet tenne a fejekben.

Tóth Bálint is visszatérhetne, a Tanár minden tekintetben megfelelő lenne

Ne is mondd, én minden idénynek úgy megyek neki, hogy valahol hátha...

kötődése van, szabad munkaerő, tűzoltásban jó, reménykedjünk együtt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.09.21. 11:17

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:Tóth Bálint is visszatérhetne, a Tanár minden tekintetben megfelelő lenne

Ne is mondd, én minden idénynek úgy megyek neki, hogy valahol hátha...

kötődése van, szabad munkaerő, tűzoltásban jó, reménykedjünk együtt

Épp a Hegyvidék U19-et próbálja felvirágoztatni, legalábbis a wikipedia szerint.
Amúgy őt szívesen látnám én is a kispadunkon. Pápán egész jó munkát végzett.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.09.21. 11:19

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Ne is mondd, én minden idénynek úgy megyek neki, hogy valahol hátha...

kötődése van, szabad munkaerő, tűzoltásban jó, reménykedjünk együtt

Épp a Hegyvidék U19-et próbálja felvirágoztatni, legalábbis a wikipedia szerint.
Amúgy őt szívesen látnám én is a kispadunkon. Pápán egész jó munkát végzett.

Igen ott van, olvastam valahol egy riportot vele.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.21. 11:29

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:kötődése van, szabad munkaerő, tűzoltásban jó, reménykedjünk együtt

Épp a Hegyvidék U19-et próbálja felvirágoztatni, legalábbis a wikipedia szerint.
Amúgy őt szívesen látnám én is a kispadunkon. Pápán egész jó munkát végzett.

Igen ott van, olvastam valahol egy riportot vele.

ebből is látszik, hogy nem a csillogás vonzza hanem a szakmai kihívás
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.21. 14:19

ManBat írta:
ManBat írta:
RC írta:Nálatok árnyalja a szurkolói elégedetlenséget, hogy egy korábbi kedvenc ül a padon, így a türelem is nagyobb.

Semmilyen türelem nincs itt már, csupán beletörődés. Laci visszavonulása óta a tábor egy vicc, a magyar lelátók egyik leggázabb jelensége, azaz a napos oldal pedig a korábbi 0-24 hurráoptimizmusból 12 óra politikát okolásba, valamint 12 óra letargiába fordult át. Eközben ugyan végre elkezdtek rájönni, hogy Leisztinger nyakig sáros, mégis továbbra is népszerű az a nézet, hogy "de legalább nem vagyunk Fidesz csapat", holott ez így ilyen formában legfeljebb annyiban igaz, hogy nem vagyunk benne a körben.
Főringyóról már kb. csak a legelvakultabbak hiszik azt hogy edző, de a fentebbiek miatt senki nem tesz semmit. Pedig egy jó kis szervezett edzéslátogatás kifejezetten jót tenne nekik.
https://www.youtube.com/watch?v=woDuiL4Y53M

https://www.eszak.hu/sport/2018/09/19/h ... spad.eszak
Tessék. Remélhetőleg a rák kieszi az ő és a spanyol buziringyója tüdejét is, mielőtt végképp tönkretennék a klubot. Mert az NB2-ből nem lesz visszaút.
Mint ahogy a történelmetek is mutatja,soha nem jutottatok vissza.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.21. 14:19

ManBat írta:
ManBat írta:
RC írta:Nálatok árnyalja a szurkolói elégedetlenséget, hogy egy korábbi kedvenc ül a padon, így a türelem is nagyobb.

Semmilyen türelem nincs itt már, csupán beletörődés. Laci visszavonulása óta a tábor egy vicc, a magyar lelátók egyik leggázabb jelensége, azaz a napos oldal pedig a korábbi 0-24 hurráoptimizmusból 12 óra politikát okolásba, valamint 12 óra letargiába fordult át. Eközben ugyan végre elkezdtek rájönni, hogy Leisztinger nyakig sáros, mégis továbbra is népszerű az a nézet, hogy "de legalább nem vagyunk Fidesz csapat", holott ez így ilyen formában legfeljebb annyiban igaz, hogy nem vagyunk benne a körben.
Főringyóról már kb. csak a legelvakultabbak hiszik azt hogy edző, de a fentebbiek miatt senki nem tesz semmit. Pedig egy jó kis szervezett edzéslátogatás kifejezetten jót tenne nekik.
https://www.youtube.com/watch?v=woDuiL4Y53M

https://www.eszak.hu/sport/2018/09/19/h ... spad.eszak
Tessék. Remélhetőleg a rák kieszi az ő és a spanyol buziringyója tüdejét is, mielőtt végképp tönkretennék a klubot. Mert az NB2-ből nem lesz visszaút.
Mint ahogy a történelmetek is mutatja,soha nem jutottatok vissza.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.21. 15:59

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
ManBat írta:Semmilyen türelem nincs itt már, csupán beletörődés. Laci visszavonulása óta a tábor egy vicc, a magyar lelátók egyik leggázabb jelensége, azaz a napos oldal pedig a korábbi 0-24 hurráoptimizmusból 12 óra politikát okolásba, valamint 12 óra letargiába fordult át. Eközben ugyan végre elkezdtek rájönni, hogy Leisztinger nyakig sáros, mégis továbbra is népszerű az a nézet, hogy "de legalább nem vagyunk Fidesz csapat", holott ez így ilyen formában legfeljebb annyiban igaz, hogy nem vagyunk benne a körben.
Főringyóról már kb. csak a legelvakultabbak hiszik azt hogy edző, de a fentebbiek miatt senki nem tesz semmit. Pedig egy jó kis szervezett edzéslátogatás kifejezetten jót tenne nekik.
https://www.youtube.com/watch?v=woDuiL4Y53M

https://www.eszak.hu/sport/2018/09/19/h ... spad.eszak
Tessék. Remélhetőleg a rák kieszi az ő és a spanyol buziringyója tüdejét is, mielőtt végképp tönkretennék a klubot. Mert az NB2-ből nem lesz visszaút.
Mint ahogy a történelmetek is mutatja,soha nem jutottatok vissza.

Az utolsó 3 kiesésünkből egynél évekig lentragadtunk, egynél teljesen megszűnt a csapat, egynél pedig csak a deus ex machina, azaz egy új befektető + a Nyíregy tavaszi balfaszkodása tette lehetővé az egyből visszaugrást. Nem tudom elképzelni, hogy ha ez a csapat kiesik, akkor ne lenne nála két erősebb. Az NB2 pedig egyébként is egy kis megszűnéssel egyenlő.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.09.21. 16:07

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Kondás, Bódog és Horváth nemet mondott. A döntésüket a gyenge kerettel, és a pénztelenséggel indokolták.

Ez komoly? Mert akkor elmennek a picsába, gondolom nem EL helyezés a cél.

Bennmaradás a cél. De valóban nagy lehet a gond a klubnál, ha sorra dobják vissza a megkereséseket az edzők.
Ha ez így meg tovább, benne van a pakliban a házon belüli megoldás, az U19-eseket trenírozó Németh Szabolcs képében.

Szerintem jó eséllyel nekünk idén harangoztak. Akkor legalább kezdjük el a jövőnket megalapozni, hogy ne jussunk a zalaiak sorsára. Mert az szörnyű lenne.
HAJRÁ HALI!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.21. 16:38

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:https://www.eszak.hu/sport/2018/09/19/h ... spad.eszak
Tessék. Remélhetőleg a rák kieszi az ő és a spanyol buziringyója tüdejét is, mielőtt végképp tönkretennék a klubot. Mert az NB2-ből nem lesz visszaút.
Mint ahogy a történelmetek is mutatja,soha nem jutottatok vissza.

Az utolsó 3 kiesésünkből egynél évekig lentragadtunk, egynél teljesen megszűnt a csapat, egynél pedig csak a deus ex machina, azaz egy új befektető + a Nyíregy tavaszi balfaszkodása tette lehetővé az egyből visszaugrást. Nem tudom elképzelni, hogy ha ez a csapat kiesik, akkor ne lenne nála két erősebb. Az NB2 pedig egyébként is egy kis megszűnéssel egyenlő.
Jóvan
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.09.21. 16:46

http://haladas.hu/hirek/1556/magyar-kup ... re-utazunk
Ez alapján Desits irányítja a csapatot a Csepel ellen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.21. 18:46

Savaria1919 írta:Kondás, Bódog és Horváth nemet mondott. A döntésüket a gyenge kerettel, és a pénztelenséggel indokolták.

Ezek nem szakemberek, ha ez igaz. Inkább munkanélküli marad, mint hogy egy kockázattal járó kihívás elébe álljon... állítólag annyira a béka segge alatt van a szakma, hogy egy kis extrával bármelyik csapattal eredményt lehet elérni... itt lenne a lehetőség megmutatni... na jót büfögtem, oszt lehet csak kacsa. Kondás tuti nem mondana nemet erre.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.09.24. 14:10

A Rangadó.hu információi szerint a Haladás vezetősége hétfőn dönt arról, hogy Bódog Tamást vagy a korábban Diósgyőrt, Videotont, Győri ETO-t és Paksot is irányító Horváth Ferencet nevezze ki vezetőedzőnek, hivatalos bejelentés pedig kedden várható.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.24. 14:23

Savaria1919 írta:A Rangadó.hu információi szerint a Haladás vezetősége hétfőn dönt arról, hogy Bódog Tamást vagy a korábban Diósgyőrt, Videotont, Győri ETO-t és Paksot is irányító Horváth Ferencet nevezze ki vezetőedzőnek, hivatalos bejelentés pedig kedden várható.

szerencsétlenek
talán előbbi de csak egy paraszthajszállal, a kevesebb bukása miatt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.09.24. 14:33

Adamek írta:
Savaria1919 írta:A Rangadó.hu információi szerint a Haladás vezetősége hétfőn dönt arról, hogy Bódog Tamást vagy a korábban Diósgyőrt, Videotont, Győri ETO-t és Paksot is irányító Horváth Ferencet nevezze ki vezetőedzőnek, hivatalos bejelentés pedig kedden várható.

szerencsétlenek
talán előbbi de csak egy paraszthajszállal, a kevesebb bukása miatt

Bármenyiket is nevezik ki, nehéz feladat vár rá. Hiányos a keret, rossz az öltözői hangulat, a háttérben meg hatalmi harcok zajlanak
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Menesztette edzőjét a Haladás!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.24. 15:27

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:A Rangadó.hu információi szerint a Haladás vezetősége hétfőn dönt arról, hogy Bódog Tamást vagy a korábban Diósgyőrt, Videotont, Győri ETO-t és Paksot is irányító Horváth Ferencet nevezze ki vezetőedzőnek, hivatalos bejelentés pedig kedden várható.

szerencsétlenek
talán előbbi de csak egy paraszthajszállal, a kevesebb bukása miatt

Bármenyiket is nevezik ki, nehéz feladat vár rá. Hiányos a keret, rossz az öltözői hangulat, a háttérben meg hatalmi harcok zajlanak

a keret mindig hiányos volt, a "Haliba beférne" nem véletlen lett a fórum egyik szlogenje, az öltözői hangulatról nem tudok nyilatkozni, a háttérben régen panelházak voltak, sajnálom, hogy most harcok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 78 vendég