Londonból igazolt a Milan

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Londonból igazolt a Milan

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.09.18. 14:44

De nem futballistát vagy edzőt.

Londonból igazolt a Milan


Elhagyja az Arsenalt Ivan Gazidis főigazgató, aki decembertől egy másik európai top futballklubnál, az AC Milannál tölt be hasonló tisztséget. Az 54 éves dél-afrikai sportvezető 2009-től állt az angol egyesület alkalmazásában. Gazidis távozásával elveszítette tagságát az európai szövetségben (UEFA), valamint a kontinens klubjait tömörítő szervezetben (ECA) is.


 


Az Arsenal tájékoztatása szerint a főigazgató távozása két változást jelent a vezetésben: a jövőben Raul Sanllehi felel majd a szakmai, míg Vinai Venkatesham a gazdasági ügyekért.


 


Az AC Milan közleményében emlékeztetett Gazidis sportszakmai és üzleti sikereire, valamint arra, hogy kulcsszerepe volt az észak-amerikai liga (MLS) felfuttatásában, az Arsenal pedig irányítása alatt több olyan projektet indított el, amelynek köszönhetően megduplázta a nyereségét, és ma már mintegy 600 alkalmazottat foglalkoztat.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Londonból igazolt a Milan

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.09.18. 16:34

Nem kár érte, nagy fizetésért végzett közepes munkát.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Londonból igazolt a Milan

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.18. 16:52

Nem értem, hogy akarnak visszatérni ilyen másodhegedűs kluboktól megszerzett középszerű fazonokkal---
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 139 vendég