Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: sznot » 2017.01.23. 19:13

Libritor írta:
sznot írta:
Libritor írta:Mert amit Robi fiú mond, az tuti igaz. :)

Másrészt óriási baj, hogy bulizik egy kicsit. Elment rá pár milliója, na bumm.


Engem zavar, hogy egy normális melós 2-3 éves keresetét elszórja, kimondottan utálom, ha valaki nem becsüli meg a pénzt.
Aztán meg 20 év múlva nehogy olyan Blikk cikkek jöjjenek, hogy "nem tudja kifizetni a rezsit, éhezik a volt sztárfocista". Mert már láttunk ilyet, aztán meg megy a gyűjtés a megsegítésére.

Tudtommal ingatlanokat is vett már befektetési céllal, szóval annyira nem veszélyezteti ez.


2 éve kb. volt egy cikk, hogy a válogatott tagjai mibe fektették a pénzüket, és a 99%-uk veszteséges :D
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.01.23. 19:19

sznot írta:
Libritor írta:
sznot írta:
Engem zavar, hogy egy normális melós 2-3 éves keresetét elszórja, kimondottan utálom, ha valaki nem becsüli meg a pénzt.
Aztán meg 20 év múlva nehogy olyan Blikk cikkek jöjjenek, hogy "nem tudja kifizetni a rezsit, éhezik a volt sztárfocista". Mert már láttunk ilyet, aztán meg megy a gyűjtés a megsegítésére.

Tudtommal ingatlanokat is vett már befektetési céllal, szóval annyira nem veszélyezteti ez.


2 éve kb. volt egy cikk, hogy a válogatott tagjai mibe fektették a pénzüket, és a 99%-uk veszteséges :D

Tehetségesek. :)

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: sznot » 2017.01.23. 19:24

Libritor írta:
sznot írta:
Libritor írta:Tudtommal ingatlanokat is vett már befektetési céllal, szóval annyira nem veszélyezteti ez.


2 éve kb. volt egy cikk, hogy a válogatott tagjai mibe fektették a pénzüket, és a 99%-uk veszteséges :D

Tehetségesek. :)


A focisták nagy része teljesen analfabéta.
Ezt láttam anno a KTE játékosoknál is. Volt aki többszáz eurós kurvához járt, aztán meg ment a rinya, hogy nem kaptak fizetést és nincs lóvéjuk.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: cain » 2017.01.23. 20:40

sznot írta:
Libritor írta:
sznot írta:
Engem zavar, hogy egy normális melós 2-3 éves keresetét elszórja, kimondottan utálom, ha valaki nem becsüli meg a pénzt.
Aztán meg 20 év múlva nehogy olyan Blikk cikkek jöjjenek, hogy "nem tudja kifizetni a rezsit, éhezik a volt sztárfocista". Mert már láttunk ilyet, aztán meg megy a gyűjtés a megsegítésére.

Tudtommal ingatlanokat is vett már befektetési céllal, szóval annyira nem veszélyezteti ez.


2 éve kb. volt egy cikk, hogy a válogatott tagjai mibe fektették a pénzüket, és a 99%-uk veszteséges :D

arra már gondoltál, hogy esetleg ezért fociznak, és nem valamelyik bank vagy kockázati befektetési alapnál vezető elemzők? :) meg a haveri körük sem.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BlancoAgilon38

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.23. 20:43

cain írta:
sznot írta:
Libritor írta:Tudtommal ingatlanokat is vett már befektetési céllal, szóval annyira nem veszélyezteti ez.


2 éve kb. volt egy cikk, hogy a válogatott tagjai mibe fektették a pénzüket, és a 99%-uk veszteséges :D

arra már gondoltál, hogy esetleg ezért fociznak, és nem valamelyik bank vagy kockázati befektetési alapnál vezető elemzők? :) meg a haveri körük sem.


Vannak megfelelő emberek, akik képesek egy vagyont kezelni. Rájuk kell bízni.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: cain » 2017.01.23. 21:49

BlancoAgilon38 írta:
cain írta:
sznot írta:
2 éve kb. volt egy cikk, hogy a válogatott tagjai mibe fektették a pénzüket, és a 99%-uk veszteséges :D

arra már gondoltál, hogy esetleg ezért fociznak, és nem valamelyik bank vagy kockázati befektetési alapnál vezető elemzők? :) meg a haveri körük sem.


Vannak megfelelő emberek, akik képesek egy vagyont kezelni. Rájuk kell bízni.

kevés focistának van azért ennyi sütnivalója ennyi idősen. meg most még úgy vannak vele, hogy majd visszajön.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.23. 22:22

Libritor írta:
BlancoAgilon38 írta:
Libritor írta:Ki mit szeret. Ezt szintezni elég hülyeség.


Miért lenne hülyeség? Ez a szintje. Szerintem egy rakás ízléstelen szar.

Ki mit szeret.

Ilyen alapon csak az az igazi nagy ember, magas szint, aki Mozartot és hasonlókat hallgat.

én csak Beyerdynamicot, Sennheisert meg Videotont hallgatok, remélem ezek hasonlóak Mozarthoz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.23. 22:42

cain írta:
BlancoAgilon38 írta:
cain írta:arra már gondoltál, hogy esetleg ezért fociznak, és nem valamelyik bank vagy kockázati befektetési alapnál vezető elemzők? :) meg a haveri körük sem.


Vannak megfelelő emberek, akik képesek egy vagyont kezelni. Rájuk kell bízni.

kevés focistának van azért ennyi sütnivalója ennyi idősen. meg most még úgy vannak vele, hogy majd visszajön.

Ha elszórod miből jönne vissza? Ezt még egy elmeroggyant tini is tudja.

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.01.23. 23:36

sznot írta:
Libritor írta:
sznot írta:Na akkor most már tudjuk miért nem elég a havi 80 millió Balázsnak, mert ilyen szarokra szórja el.

Mert amit Robi fiú mond, az tuti igaz. :)

Másrészt óriási baj, hogy bulizik egy kicsit. Elment rá pár milliója, na bumm.


Engem zavar, hogy egy normális melós 2-3 éves keresetét elszórja, kimondottan utálom, ha valaki nem becsüli meg a pénzt.
Aztán meg 20 év múlva nehogy olyan Blikk cikkek jöjjenek, hogy "nem tudja kifizetni a rezsit, éhezik a volt sztárfocista". Mert már láttunk ilyet, aztán meg megy a gyűjtés a megsegítésére.


teljesen egyetértek veled. elismerem és tisztelem azt ahonnan indult Balázs és azután eljutott.de azért na... egyre jobban szét csúszik a srác.és a tetejébe még stílusa sincs....meg fel is kéne nőnije már végre.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: cain » 2017.01.24. 07:41

BlancoAgilon38 írta:
cain írta:
BlancoAgilon38 írta:
Vannak megfelelő emberek, akik képesek egy vagyont kezelni. Rájuk kell bízni.

kevés focistának van azért ennyi sütnivalója ennyi idősen. meg most még úgy vannak vele, hogy majd visszajön.

Ha elszórod miből jönne vissza? Ezt még egy elmeroggyant tini is tudja.

mármint a következő havi/heti fizetés, vagy meccsprémium szintén érkezik majd. nem nagyon lehet megmagyarázni nekik, hogy nem lesz ez mindig így. egész egyszerűen nem foglalkoznak vele.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BlancoAgilon38

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.24. 07:48

cain írta:
BlancoAgilon38 írta:
cain írta:kevés focistának van azért ennyi sütnivalója ennyi idősen. meg most még úgy vannak vele, hogy majd visszajön.

Ha elszórod miből jönne vissza? Ezt még egy elmeroggyant tini is tudja.

mármint a következő havi/heti fizetés, vagy meccsprémium szintén érkezik majd. nem nagyon lehet megmagyarázni nekik, hogy nem lesz ez mindig így. egész egyszerűen nem foglalkoznak vele.

Sose értettem, mikor ecsetelgetik, hogy egy focistának 15 éve van megalapozni a jövőjét. Ja. Csakhogy ez alatt keres annyit, mint egy egy falu lakói összesen, vagy bőven afölött. Be is lehet azt fektetni. Vikidál legalább bevallotta (ha nem is focista), hogy az élet császárai voltak, ő nem tett félre, a nyugdíja meg vagy 38.000 Ft, így aztán vállal fellépéseket is. De elég sok egykor istenített focista járt pórul, elég ha Törőre gondolunk.

Avatar
Depista
Aranylabdás
Hozzászólások: 28721
Csatlakozott: 2007.04.27. 00:20
Tartózkodási hely: A Nihil közepén

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Depista » 2017.01.24. 08:38

BlancoAgilon38 írta:
cain írta:
BlancoAgilon38 írta:Ha elszórod miből jönne vissza? Ezt még egy elmeroggyant tini is tudja.

mármint a következő havi/heti fizetés, vagy meccsprémium szintén érkezik majd. nem nagyon lehet megmagyarázni nekik, hogy nem lesz ez mindig így. egész egyszerűen nem foglalkoznak vele.

Sose értettem, mikor ecsetelgetik, hogy egy focistának 15 éve van megalapozni a jövőjét. Ja. Csakhogy ez alatt keres annyit, mint egy egy falu lakói összesen, vagy bőven afölött. Be is lehet azt fektetni. Vikidál legalább bevallotta (ha nem is focista), hogy az élet császárai voltak, ő nem tett félre, a nyugdíja meg vagy 38.000 Ft, így aztán vállal fellépéseket is. De elég sok egykor istenített focista járt pórul, elég ha Törőre gondolunk.


10-ből legalább 8 aranylábú csakis a mának él szerintem és leszarják mi lesz később.főleg ha még családja sincs.ha meg van,egy részüket úgy is megbolondítja a pénz,gazdagság.haverok,buli,p.ina...

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.01.24. 08:48

Libritor írta:
BlancoAgilon38 írta:
Libritor írta:Mert amit Robi fiú mond, az tuti igaz. :)

Másrészt óriási baj, hogy bulizik egy kicsit. Elment rá pár milliója, na bumm.


Szerintem sincs ezzel gond. A szint az meg szint. Nála így néz ki. Mondjuk megnézném, hallgatnám, mikor a KoRn a "Járását" danolássza Bakersfieldben. :D

Ki mit szeret. Ezt szintezni elég hülyeség.

Én valamilyen szinten mindenkit szánalmasnak tartok, akinek ez a szint az ízlése. És itt nem arról van szó, hogy mulatós, vagy numetál. Nagyon nem vagyok mulatós rajongó, de arra emlékszem, hogy kisgyerekként lúdbőrzött a hátam, amikor az öreg - bár lehet nem is volt öreg, csak én fiatal - cigány hegedűs tízből tízszer húzta el, amit nagyapám nótázni óhajtott. Aztán ha valamit véletlen nem ismert, akkor eldúdolták neki, oszt már játszotta is. Ha mulatós, akkor ez szint. Ez a négyakkordos taknyolás a lízing BMW-vel pózolva nem menő, nem ízléses, hanem kínos. Kínos annak, aki csinálja, kínos annak, aki hallgatja.

Persze megteheti, meg is teszi, hogy így szórakozzon. Abban veled értek egyet, hogy kurvára senkinek semmi köze hozzá, mire bassza el a pénzét, csomagolja az irigységét akármilyen, a labdarúgó jövőéért aggódó faszmaszlagba...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Johnnie Walker
Keep Walking
Hozzászólások: 46004
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:45

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Johnnie Walker » 2017.01.24. 10:37

Jól tette. :)
Megkereste a rávalót, nem kell tőle sajnálni. Úgy utálom, hogy ebben az országban mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen.

BlancoAgilon38

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.01.24. 10:55

Johnnie Walker írta:Jól tette. :)
Megkereste a rávalót, nem kell tőle sajnálni. Úgy utálom, hogy ebben az országban mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen.

"mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen."

Ez megint egy olyan "belelátás", aminek sokszor alapja sincsen. Ha a vélemény negatív, azt szerinted feltétlenül az irigység szüli? Én például sose jártam Zimány Lindával, nem is fogok, de bátran mondom: akkor sem tennék ilyet, ha Kedves Tibornak hívnának. Van egy értékrend, a celebek szintje, igen: szintje nálam bőven a béka segge alatt van.

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: extex » 2017.01.24. 11:10

Johnnie Walker írta:Jól tette. :)
Megkereste a rávalót, nem kell tőle sajnálni. Úgy utálom, hogy ebben az országban mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen.

Minden irirgység nélkül: a gyomrom felfordul a pénzes pózerkedéstől. Gusztustalannak tartom ha valaki ilyen módját választja annak, hogy az emberek tudtára adja, de el van eresztve. Sok esetben -és itt nyilván nem Dzsudzsira gondolok- hiteltelen is. Anno myvipen volt egy csomó szamurájkardos, pénzköteggel pózolós raj a háttérben penészes fallal...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.24. 11:11

Johnnie Walker írta:Jól tette. :)
Megkereste a rávalót, nem kell tőle sajnálni. Úgy utálom, hogy ebben az országban mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen.

azért az ilyen Mulatós Robik, Strici Józsik meg Menő Gejzák fikázása nem feltétlen az irígység szüleményei, valamint gondolom Buli Bazsi elméjét sem cserélné innen el senki a milliárdjaival együtt sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2017.01.24. 11:38

Adamek írta:
Libritor írta:
BlancoAgilon38 írta:
Miért lenne hülyeség? Ez a szintje. Szerintem egy rakás ízléstelen szar.

Ki mit szeret.

Ilyen alapon csak az az igazi nagy ember, magas szint, aki Mozartot és hasonlókat hallgat.

én csak Beyerdynamicot, Sennheisert meg Videotont hallgatok, remélem ezek hasonlóak Mozarthoz

Na, a Sennheiser, az meg a másik agytröszt. Hazaigazol a fradiba, hogy fejlődhessen.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.01.24. 11:50

HattoriHanzo írta:
Adamek írta:
Libritor írta:Ki mit szeret.

Ilyen alapon csak az az igazi nagy ember, magas szint, aki Mozartot és hasonlókat hallgat.

én csak Beyerdynamicot, Sennheisert meg Videotont hallgatok, remélem ezek hasonlóak Mozarthoz

Na, a Sennheiser, az meg a másik agytröszt. Hazaigazol a fradiba, hogy fejlődhessen.

na végre, azt hittem senkinek nem jár már ilyenekre az agya
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dzsudzsák bulibáróként szórta a húszezreseket

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.01.24. 12:16

BlancoAgilon38 írta:
Johnnie Walker írta:Jól tette. :)
Megkereste a rávalót, nem kell tőle sajnálni. Úgy utálom, hogy ebben az országban mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen.

"mindenki olyan prímán tud fikázni, csak mert neki nem sikerült az, ami másnak igen."

Ez megint egy olyan "belelátás", aminek sokszor alapja sincsen. Ha a vélemény negatív, azt szerinted feltétlenül az irigység szüli? Én például sose jártam Zimány Lindával, nem is fogok, de bátran mondom: akkor sem tennék ilyet, ha Kedves Tibornak hívnának. Van egy értékrend, a celebek szintje, igen: szintje nálam bőven a béka segge alatt van.

Az irigység csak akkor értékítélet, ha annak fogod fel, amúgy egy tök természetes emberi érzés. Ismerkedni kell vele, és akkor nem lesz annyira félelmetes, hogy bármi másba csomagoljuk...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 134 vendég