Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.09.11. 23:39

velasco írta:
beroka írta:
Cselszky írta:Rossi nem tanult az előző meccsből. Csalódás.

Lehet kiküldte őket 2 napra a grundra s ott készültek.

küldeném a weszélyes elemektől a tudom, hogy fáj még című számot berokának és cselszkynek az nb1.hu fórumra. LOL :D

A következetesség és az önreflexió továbbra sem erősséged.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.09.11. 23:40

Szép volt.Jó ideje azon elmélkedem, hogy a szerencsefaktor szerepe a labdarúgásban még sohasem volt annyira jelentős mint napjaikban.Most velünk volt fortuna de Rossinak sok munkája lesz még ezzel a csapattal.Kezdésnek ez a két mérkőzés rendben volt, így tovább a fejlődés útján.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.11. 23:51

Cselszky írta:
velasco írta:
beroka írta:Lehet kiküldte őket 2 napra a grundra s ott készültek.

küldeném a weszélyes elemektől a tudom, hogy fáj még című számot berokának és cselszkynek az nb1.hu fórumra. LOL :D

A következetesség és az önreflexió továbbra sem erősséged.

ilyen nívótlan bökőkre mégis mit lehetne reagálni?

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.11. 23:54

ManBat írta:
velasco írta:
inreallife írta:egyebkent ma lattam eloszor sallain, hogy tud is valamit. azok a finom felporgetett labdak, visszahuzasok, labdatartasok tenyleg mutattak, hogy mennyivel a magyar foci elott jar. patkai csak pislogott a vegen, amikor elevarazsolta a labdat, mert o mar ugy helyezkedett, hogy biztos ne kapja meg, aztan megis... :)

ááh....az a baj,hogy néha bejön neki egy-egy megoldás, utána meg olyan gyermeteg hibái vannak meccseken keresztül, hogy nemigaz. apoel drukkerek örültek, hogy elment....

Erre valami bizonyítékot is iderángathatnál, mert ez kb. úgy hangzik, mintha a ződek pezsgőt bontottak volna Paintsil távozására

szerinted idejárok hazudni? nézegettem az apoel fbookját mikor megtörtént a freiburg transfer. a top komment valami ilyesmi volt: "egy gyenge minőségű játékos, részvétem a németeknek" amúgy neked a két meccs alapján az jött le, hogy paintsil szintű játékos?

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.09.12. 00:02

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:küldeném a weszélyes elemektől a tudom, hogy fáj még című számot berokának és cselszkynek az nb1.hu fórumra. LOL :D

A következetesség és az önreflexió továbbra sem erősséged.

ilyen nívótlan bökőkre mégis mit lehetne reagálni?

Pl. az igen nívós trollfolyamodtól megkímélni a fórumozókat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.12. 00:03

Cselszky írta:
velasco írta:
Cselszky írta:A következetesség és az önreflexió továbbra sem erősséged.

ilyen nívótlan bökőkre mégis mit lehetne reagálni?

Pl. az igen nívós trollfolyamodtól megkímélni a fórumozókat.

ez jogos. itt úgyis mindenki hülye körülöttem.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.12. 00:06

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:ááh....az a baj,hogy néha bejön neki egy-egy megoldás, utána meg olyan gyermeteg hibái vannak meccseken keresztül, hogy nemigaz. apoel drukkerek örültek, hogy elment....

Erre valami bizonyítékot is iderángathatnál, mert ez kb. úgy hangzik, mintha a ződek pezsgőt bontottak volna Paintsil távozására

szerinted idejárok hazudni? nézegettem az apoel fbookját mikor megtörtént a freiburg transfer. a top komment valami ilyesmi volt: "egy gyenge minőségű játékos, részvétem a németeknek" amúgy neked a két meccs alapján az jött le, hogy paintsil szintű játékos?

Ilyen idézeteket én is elő tudok rángatni bármelyik tetszőleges testnyílásomból. Állandó kezdő volt és fölfelé lógott ki a csapatból, a párhuzam tehát áll közte és Festékes Jóska közt.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.09.12. 00:08

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:ilyen nívótlan bökőkre mégis mit lehetne reagálni?

Pl. az igen nívós trollfolyamodtól megkímélni a fórumozókat.

ez jogos. itt úgyis mindenki hülye körülöttem.

Na, egy biztató komment.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.12. 00:15

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Erre valami bizonyítékot is iderángathatnál, mert ez kb. úgy hangzik, mintha a ződek pezsgőt bontottak volna Paintsil távozására

szerinted idejárok hazudni? nézegettem az apoel fbookját mikor megtörtént a freiburg transfer. a top komment valami ilyesmi volt: "egy gyenge minőségű játékos, részvétem a németeknek" amúgy neked a két meccs alapján az jött le, hogy paintsil szintű játékos?

Ilyen idézeteket én is elő tudok rángatni bármelyik tetszőleges testnyílásomból. Állandó kezdő volt és fölfelé lógott ki a csapatból, a párhuzam tehát áll közte és Festékes Jóska közt.

a tavalyi szezonjának mutatói valóban szépek. de figyelembe kell venni, hogy egy gyenge bajnokság legjobb csapatában támadóként azért nem nagy kunszt 9 gól 5 asszisztal zárni. Lestreameltem vagy 4 meccsét eddig az új idényben. Egy szóban tudnám jellemezni a játékát: kerékkötő. Ha hozzákerült a labda, elhalt a támadás. Inkább játszották végig a jobbszélt, minthogy neki kelljen passzolni sokszor. Nyilván tud ennél jobban is játszani, de nagyon messze van ő a jó játékos titulustól. Majd látjuk úgyis mire megy a Freiburgban. amúgy végigpörgettem a poszt alatt a kommenteket és jóval több volt a negatív vélemény róla, mint a jó. sőt, komolyan mondom alig láttam jót.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.12. 00:20

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:szerinted idejárok hazudni? nézegettem az apoel fbookját mikor megtörtént a freiburg transfer. a top komment valami ilyesmi volt: "egy gyenge minőségű játékos, részvétem a németeknek" amúgy neked a két meccs alapján az jött le, hogy paintsil szintű játékos?

Ilyen idézeteket én is elő tudok rángatni bármelyik tetszőleges testnyílásomból. Állandó kezdő volt és fölfelé lógott ki a csapatból, a párhuzam tehát áll közte és Festékes Jóska közt.

a tavalyi szezonjának mutatói valóban szépek. de figyelembe kell venni, hogy egy gyenge bajnokság legjobb csapatában támadóként azért nem nagy kunszt 9 gól 5 asszisztal zárni. Lestreameltem vagy 4 meccsét eddig az új idényben. Egy szóban tudnám jellemezni a játékát: kerékkötő. Ha hozzákerült a labda, elhalt a támadás. Inkább játszották végig a jobbszélt, minthogy neki kelljen passzolni sokszor. Nyilván tud ennél jobban is játszani, de nagyon messze van ő a jó játékos titulustól. Majd látjuk úgyis mire megy a Freiburgban. amúgy végigpörgettem a poszt alatt a kommenteket és jóval több volt a negatív vélemény róla, mint a jó. sőt, komolyan mondom alig láttam jót.

Biztosan. Adj egy linket, vagy tolj egy screenshotot, mert ez így hihetetlen.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.12. 00:26

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Ilyen idézeteket én is elő tudok rángatni bármelyik tetszőleges testnyílásomból. Állandó kezdő volt és fölfelé lógott ki a csapatból, a párhuzam tehát áll közte és Festékes Jóska közt.

a tavalyi szezonjának mutatói valóban szépek. de figyelembe kell venni, hogy egy gyenge bajnokság legjobb csapatában támadóként azért nem nagy kunszt 9 gól 5 asszisztal zárni. Lestreameltem vagy 4 meccsét eddig az új idényben. Egy szóban tudnám jellemezni a játékát: kerékkötő. Ha hozzákerült a labda, elhalt a támadás. Inkább játszották végig a jobbszélt, minthogy neki kelljen passzolni sokszor. Nyilván tud ennél jobban is játszani, de nagyon messze van ő a jó játékos titulustól. Majd látjuk úgyis mire megy a Freiburgban. amúgy végigpörgettem a poszt alatt a kommenteket és jóval több volt a negatív vélemény róla, mint a jó. sőt, komolyan mondom alig láttam jót.

Biztosan. Adj egy linket, vagy tolj egy screenshotot, mert ez így hihetetlen.

írd be facere roland sallai apoel fc a bejegyzéseknél a legfelső poszt, aug 31

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.09.12. 00:33

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:ááh....az a baj,hogy néha bejön neki egy-egy megoldás, utána meg olyan gyermeteg hibái vannak meccseken keresztül, hogy nemigaz. apoel drukkerek örültek, hogy elment....

Erre valami bizonyítékot is iderángathatnál, mert ez kb. úgy hangzik, mintha a ződek pezsgőt bontottak volna Paintsil távozására

szerinted idejárok hazudni? nézegettem az apoel fbookját mikor megtörtént a freiburg transfer. a top komment valami ilyesmi volt: "egy gyenge minőségű játékos, részvétem a németeknek" amúgy neked a két meccs alapján az jött le, hogy paintsil szintű játékos?

az elozo meccsen labdahoz sem ert, a mostanin viszont pont olyanokat produkalt, amiket egy igazi focista szokott. pimasz volt, agressziv, kicsit forrofeju, de odatette magat, es rengeteg jo dontese volt. amikor loni kellett nem tologatta, amikor nyugi kellett, akkor raporgette a parasztra, hogy bedobas legyen, ha cselt csinalt bejott, nem kell ezt ragozni, ma minden is osszejott neki, soha rosszabbat.

amugy azert lassacskan csak megvan a generaciovaltas, sallai, klein, nagy, kovacs, bese, egyik se logott ki lefele. apropo, dzsb7 kinek hianyzott akar a hetvegen, akar ma? szalai, kadar, gula, varga melle a fentiek tok jol passzolnak a csapatba. meg a lang fiola kettost kene zarojelbe tenni, es kb evekig megvan a csapat nagyja, mondhatni gerince...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.12. 01:02

inreallife írta:
velasco írta:
ManBat írta:Erre valami bizonyítékot is iderángathatnál, mert ez kb. úgy hangzik, mintha a ződek pezsgőt bontottak volna Paintsil távozására

szerinted idejárok hazudni? nézegettem az apoel fbookját mikor megtörtént a freiburg transfer. a top komment valami ilyesmi volt: "egy gyenge minőségű játékos, részvétem a németeknek" amúgy neked a két meccs alapján az jött le, hogy paintsil szintű játékos?

az elozo meccsen labdahoz sem ert, a mostanin viszont pont olyanokat produkalt, amiket egy igazi focista szokott. pimasz volt, agressziv, kicsit forrofeju, de odatette magat, es rengeteg jo dontese volt. amikor loni kellett nem tologatta, amikor nyugi kellett, akkor raporgette a parasztra, hogy bedobas legyen, ha cselt csinalt bejott, nem kell ezt ragozni, ma minden is osszejott neki, soha rosszabbat.

amugy azert lassacskan csak megvan a generaciovaltas, sallai, klein, nagy, kovacs, bese, egyik se logott ki lefele. apropo, dzsb7 kinek hianyzott akar a hetvegen, akar ma? szalai, kadar, gula, varga melle a fentiek tok jol passzolnak a csapatba. meg a lang fiola kettost kene zarojelbe tenni, es kb evekig megvan a csapat nagyja, mondhatni gerince...

én is alapból az olyan típusú játékosokért tudok lelkesedni, mint amilyen sallai próbál lenni, de rohadt sokat kéne magán csiszolnia még. mert ez édeskevés lesz a bundesligában. ma is volt egy harmatgyenge lövése a kapus kezébe. besét nem véletlenül mondogattam itt, hogy rajta kívül nincs más értelmezhető jobbhátvédünk. azért nagyon meglátszik, hogy az MTK-ban nevelkedett, az összes passza jó volt, tud helyezkedni, van benne lendület, sallainak is ő fejelte oda a gólnál. lovrénél meg fiolánál ezerszer jobb. kovács is ha túl tudna lépni a hülyeségein akkor kb. a kulcsemberünk lehetne. nagy ádi eléggé maga alatt kezdett, de utána belelndült vmennyire azért. egyértelmű, hogy meccshiánya van. kleinből egy teljesen korrekt játékost faragtak astanában. nekem sokkal jobban tetszik ez amit most nyújt mint amikor agyatlanul rohangált előrébb. varga roli egyértelműen jobb stiebernél a 2 meccs alapján. azért gula helyett lehetne mondjuk kipróbálni kovácsikot, vagy megyerit. és valljuk be, szalai eppel csatárduó helyett is bőven lehetne esélyt adni fiatalabbaknak. sallói vagy balogh norbi, DAC csatára vida kristopher szívesen megnézném mire mennének itt. lang önmagához képest javult valamit, de még mindig vannak hajmeresztő dolgai. fiola, stieber, pátkai, eppel egyértelműen nem kellenek. dzsuzdsák meg már csak morálisan sem idevaló. szóval ja, összeállhat egy közepes erősségű csapat, de azért csodákat nem kell várni. ezt a csoportot már csak győelmekkel tudjuk megnyerni, max görögöknél egy iksz. nem lesz könnyű.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.12. 06:44

inreallife írta:
beroka írta:Gulácsi kellemes meglepetés. Összetetten szép kerek mondatokban beszélt.
Meglepett.

mar evek ota neki kellett volna vedenie a magyar kaput. bar kellett a norvegok elleni csoda a magyar leleknek, de szerintem egyenes agon is ott lehettunk volna, ha kiraly helyett o ved. klasszis kulonbseg, gula tenyleg vilagszinvonal, ott dorombol a top10 kapus kapujan...

én nem tudok vele kibékülni, szerintem nagyon messze van ő attól a kategóriától
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.12. 06:54

Adamek írta:
inreallife írta:
beroka írta:Gulácsi kellemes meglepetés. Összetetten szép kerek mondatokban beszélt.
Meglepett.

mar evek ota neki kellett volna vedenie a magyar kaput. bar kellett a norvegok elleni csoda a magyar leleknek, de szerintem egyenes agon is ott lehettunk volna, ha kiraly helyett o ved. klasszis kulonbseg, gula tenyleg vilagszinvonal, ott dorombol a top10 kapus kapujan...

én nem tudok vele kibékülni, szerintem nagyon messze van ő attól a kategóriától

Ezt csak azért mondod, mert kopaszodik és fura az arcbeépítése. Mondjuk amit inreallife ír, az szerintem is túlzás.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.09.12. 07:49

A góljaink szépek voltak. A végére elfáradtunk,de összességében jó volt ez. Kiskokó jól tolta,Dzsudzsákra semmi szükség.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.09.12. 07:59

Mrs.Dolcetti írta:A góljaink szépek voltak. A végére elfáradtunk,de összességében jó volt ez. Kiskokó jól tolta,Dzsudzsákra semmi szükség.

Egy jó kiskokó mindig jól jön.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.09.12. 08:31

Adamek írta:
inreallife írta:
beroka írta:Gulácsi kellemes meglepetés. Összetetten szép kerek mondatokban beszélt.
Meglepett.

mar evek ota neki kellett volna vedenie a magyar kaput. bar kellett a norvegok elleni csoda a magyar leleknek, de szerintem egyenes agon is ott lehettunk volna, ha kiraly helyett o ved. klasszis kulonbseg, gula tenyleg vilagszinvonal, ott dorombol a top10 kapus kapujan...

én nem tudok vele kibékülni, szerintem nagyon messze van ő attól a kategóriától

10 világklasszis kapust nem is tudnék mondani, de ha sorra vesszük a topbajnokságok, továbbá a portugál, holland, belga, orosz bajnokságok kapusait nem gondolnám, h a 20 legjobb között van
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.12. 09:15

SuperDepor írta:
Adamek írta:
inreallife írta:mar evek ota neki kellett volna vedenie a magyar kaput. bar kellett a norvegok elleni csoda a magyar leleknek, de szerintem egyenes agon is ott lehettunk volna, ha kiraly helyett o ved. klasszis kulonbseg, gula tenyleg vilagszinvonal, ott dorombol a top10 kapus kapujan...

én nem tudok vele kibékülni, szerintem nagyon messze van ő attól a kategóriától

10 világklasszis kapust nem is tudnék mondani, de ha sorra vesszük a topbajnokságok, továbbá a portugál, holland, belga, orosz bajnokságok kapusait nem gondolnám, h a 20 legjobb között van

vannak kapusok, akik folyamatos vészcsengőt zúgatnak az agyamban ha a csapatomban véd (ilyen volt pl. Babos jó 10 éve a válogatottban vagy Királynak is volt egy ilyen szakasza a bundás és a reaktiválása közti időszakban, ilyen a kappanhangú nálunk) akikban bármikor benne van az ordas lepke, bennem Gúla is ilyen érzéseket kelt
ráadásul tavaly erősen zabálta a gombócokat nemzetközi és bajnoki környezetben is, szerintem messze van a topközeli kapustól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Sallai, Kiskokó és Kleinheisler is varázsolt - vertük a görögöket! Videó!

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.09.12. 09:57

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:én nem tudok vele kibékülni, szerintem nagyon messze van ő attól a kategóriától

10 világklasszis kapust nem is tudnék mondani, de ha sorra vesszük a topbajnokságok, továbbá a portugál, holland, belga, orosz bajnokságok kapusait nem gondolnám, h a 20 legjobb között van

vannak kapusok, akik folyamatos vészcsengőt zúgatnak az agyamban ha a csapatomban véd (ilyen volt pl. Babos jó 10 éve a válogatottban vagy Királynak is volt egy ilyen szakasza a bundás és a reaktiválása közti időszakban, ilyen a kappanhangú nálunk) akikban bármikor benne van az ordas lepke, bennem Gúla is ilyen érzéseket kelt
ráadásul tavaly erősen zabálta a gombócokat nemzetközi és bajnoki környezetben is, szerintem messze van a topközeli kapustól

+1, egyáltalán nem magabiztos. El tud vetődni a huszonötről jövő lövésekre, de ezek a látványos védések valójában nem olyan nehezek, mint pl. eldönteni azt, hogy kijössz-e vagy sem, meg hogy hova helyezkedsz. A másik nagy gond, hogy nincs fejelni tudó védőnk. Minden levegőbeli párharcot a görögök nyertek, és nekünk a középpályánk is ugye "spanyolos" :) - ahogy írták valahol, szóval alacsony srácok játszanak. Szalainak javaslom megnézésre Isco gólját amúgy a tizenhatoson belüli helyzetmegoldásból.
Kispest távdrukker


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 112 vendég