Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.09.11. 09:05

Figyelemreméltó elemzést adott a válogatottról is.

Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról


A Paris Saint-Germain magyar másodedzője, Lőw Zsolt exkluzív interjút adott az M4 Sportnak. A szakember szerint túl nagyok az elvárások a magyar válogatott felé, ezért nagy a csalódottság minden finn-magyarhoz hasonló meccs után, azonban a szombati Nemzetek Ligája-találkozón rengeteg biztató jelet látott.


 


Tizenhét éve él külföldön a 2018 nyarától a francia bajnok Paris Saint-Germain magyar másodedzője, Lőw Zsolt. A Fonyódra hazalátogató szakember az M4 Sportnak adott exkluzív interjújában a Nemzetek Ligájában 1-0-ás finn sikerrel véget ért találkozóról is beszélt.


 


„Az új szövetségi kapitány ilyen rövid idő alatt jó munkát végzett a megítélésem szerint: kívülről, anélkül hogy tudnék bármilyen információt. Én azt láttam, hogy volt egy elképzelése Marco Rossinak: egy játék, amit szerettünk volna megvalósítani. Nagyon hamar hátrányba kerültünk, ami sűrűn előfordul a magyar labdarúgásban különböző okok miatt. De a játékosok nem adták fel, továbbdolgoztak."


 


A PSG trénere nagyon pozitívnak véli, hogy Marco Rossi bele mert nyúlni a mérkőzésbe és változtatott, véleménye szerint ez segített is a játékunkon. „Lehet úgyis nézni, hogy megint vereséget szenvedtünk, ki tudja hányadik alkalommal, de próbáljuk meg a kicsi pozitívumokat észrevenni, én sok ilyen pozitív jelet láttam." 


 


A 39 éves edző a magyar labdarúgás helyzetéről is szót ejtett: „Nem várhatunk nagy csodákat a magyar válogatottól: az elmúlt években borzasztóan magasra tettük a mércét és túlzóan nagyok voltak az elvárások. Meg lehet érteni a magyar közeget, hiszen szeretnék, hogy a magyar válogatott sikeres lenne, hogyha új futball lenne Magyarországon. De meg kell érteni, hogy közel harminc év kiesett, annyira el lett hanyagolva a labdarúgásunk minden téren, hogy borzasztóan nagy lemaradásunk van - mondta, hozzátette, hatalmas sikernek tartja az Európa-bajnokságot, boldog volt a magyar szurkolók miatt. - Ahogy Németországban arról beszéltek az emberek, hogy a magyar szurkolók tízezrei ünnepelnek az utcán, ettől most is libabőrös leszek. Tudom és elhiszem, hogy az emberek vágynak ugyanilyen élményre, de a magyar futball jelenleg nem alkalmas arra, hogy sorozatban ilyen élményeket adjon. Alacsonyabbra kéne tenni a mércét, mert nem tudjuk megugorni, és ettől állandóan el vagyunk keseredve. Mindig csalódottak vagyunk, mert az elvárások túlzóak. Ne várjunk csodát!"


 

Avatar
Lobanovszkij
Tartalék
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2008.04.07. 21:47
Tartózkodási hely: Belföld

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: Lobanovszkij » 2018.09.11. 09:19

"...a magyar futball jelenleg nem alkalmas arra, hogy sorozatban ilyen élményeket adjon. Alacsonyabbra kéne tenni a mércét, mert nem tudjuk megugorni, és ettől állandóan el vagyunk keseredve. Mindig csalódottak vagyunk, mert az elvárások túlzóak. Ne várjunk csodát!"

Ezt kellene végre megérteni. Attól hogy a gazdag ember hülye gyereke megkapja a legjobb csukát, még nem fog tudni focizni.
Gyõri ETO FC
Everybody do you, ingem rövi-do-you

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2018.09.11. 09:30

Lobanovszkij írta:
"...a magyar futball jelenleg nem alkalmas arra, hogy sorozatban ilyen élményeket adjon. Alacsonyabbra kéne tenni a mércét, mert nem tudjuk megugorni, és ettől állandóan el vagyunk keseredve. Mindig csalódottak vagyunk, mert az elvárások túlzóak. Ne várjunk csodát!"

Ezt kellene végre megérteni. Attól hogy a gazdag ember hülye gyereke megkapja a legjobb csukát, még nem fog tudni focizni.

...Jó, jó, de ha már Finnország legyőzése magas mércének számít akkor nincs is értelme a magyar labdarúgásnak!!! Szerintem a magyar szurkolók nem várják el, hogy a németeket vagy a spanyolokat elpicsázzuk, de ha már a tőlünk alacsonyabb képességű csapatokat sem tudjuk megverni akkor hagyjuk a magyar focit és nézzünk inkább forma 1-et vagy menjünk horgászni...

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.09.11. 10:13

G_Gergely írta:
Lobanovszkij írta:
"...a magyar futball jelenleg nem alkalmas arra, hogy sorozatban ilyen élményeket adjon. Alacsonyabbra kéne tenni a mércét, mert nem tudjuk megugorni, és ettől állandóan el vagyunk keseredve. Mindig csalódottak vagyunk, mert az elvárások túlzóak. Ne várjunk csodát!"

Ezt kellene végre megérteni. Attól hogy a gazdag ember hülye gyereke megkapja a legjobb csukát, még nem fog tudni focizni.

...Jó, jó, de ha már Finnország legyőzése magas mércének számít akkor nincs is értelme a magyar labdarúgásnak!!! Szerintem a magyar szurkolók nem várják el, hogy a németeket vagy a spanyolokat elpicsázzuk, de ha már a tőlünk alacsonyabb képességű csapatokat sem tudjuk megverni akkor hagyjuk a magyar focit és nézzünk inkább forma 1-et vagy menjünk horgászni...


Sztem a finnek nem alacsonyabb képességűek, kb ugyanaz a szint.
Az alternatív programjavaslataiddal egyetértek, bár most az erdészetekben délután 16 és reggel 8 között a szarvasbőgés miatt erdőjárási tilalmat vezettek be, de pl a Gorica-Kán útvonal járható. Ha szereted a természetet, nyugodt szívvel tudom ajánlani.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.09.11. 12:23

nehéz dolog reálisnak és motiválónak is lenne egyszerre.
ETO

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.11. 12:32

miről beszél ez a jómadár amúgy? soha nem áramlott ennyi pénz a fociba mint az utóbbi években. ezért kellene alacsonyabbra tenni a mércét? nem inkább magasabbra azokkal szemben, akik ennek az egész rendszernek a kreálói, haszonélvezői? Hatalmas mellébeszélés ez a duma.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.11. 12:35

Lobanovszkij írta:
"...a magyar futball jelenleg nem alkalmas arra, hogy sorozatban ilyen élményeket adjon. Alacsonyabbra kéne tenni a mércét, mert nem tudjuk megugorni, és ettől állandóan el vagyunk keseredve. Mindig csalódottak vagyunk, mert az elvárások túlzóak. Ne várjunk csodát!"

Ezt kellene végre megérteni. Attól hogy a gazdag ember hülye gyereke megkapja a legjobb csukát, még nem fog tudni focizni.

ez kb jól jellemzi a rendszert a tetejétől az aljáig

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.09.11. 12:49

Alacsonyabbra tenni a mércét? Ez kb olyan tartalmas kijelentés, mint az, hogy többet kell dolgozni. Nincs itt már semmilyen mérce.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.09.11. 13:00

Teljes mértékben egyetértek vele.Nekem is tetszett Rossi első mérkőzése, volt benne munka, tudatosság.Én már levittem a mércét és elfogadtam, hogy a hátsó vonalba kerültünk.Aki magyar sikereket akar az nézzen vizilabdát, aki szép focit az meg barca-realt.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.11. 13:04

BEARGRYLLS írta:Teljes mértékben egyetértek vele.Nekem is tetszett Rossi első mérkőzése, volt benne munka, tudatosság.Én már levittem a mércét és elfogadtam, hogy a hátsó vonalba kerültünk.Aki magyar sikereket akar az nézzen vizilabdát, aki szép focit az meg barca-realt.

Lőw, Szabics, Dárdai azzal vannak megbízva, hogy kenegessék a szart. Ez egyre tisztábban látszik.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.09.11. 13:05

velasco írta:
BEARGRYLLS írta:Teljes mértékben egyetértek vele.Nekem is tetszett Rossi első mérkőzése, volt benne munka, tudatosság.Én már levittem a mércét és elfogadtam, hogy a hátsó vonalba kerültünk.Aki magyar sikereket akar az nézzen vizilabdát, aki szép focit az meg barca-realt.

Lőw, Szabics, Dárdai azzal vannak megbízva, hogy kenegessék a szart. Ez egyre tisztábban látszik.

Ennyi erővel te is meg vagy bízva, hogy hergeld a népet.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.11. 13:07

BEARGRYLLS írta:
velasco írta:
BEARGRYLLS írta:Teljes mértékben egyetértek vele.Nekem is tetszett Rossi első mérkőzése, volt benne munka, tudatosság.Én már levittem a mércét és elfogadtam, hogy a hátsó vonalba kerültünk.Aki magyar sikereket akar az nézzen vizilabdát, aki szép focit az meg barca-realt.

Lőw, Szabics, Dárdai azzal vannak megbízva, hogy kenegessék a szart. Ez egyre tisztábban látszik.

Ennyi erővel te is meg vagy bízva, hogy hergeld a népet.

sok minden lehetséges

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.09.11. 15:55

Van még mérce ? Szerintem ilyen szar válogatottunk mint a mostani kurva régen volt(megkockáztatom hogy nem is volt szarabb). Semmi elvárásom nincs is már.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Lőw Zsolt libabőrös lett attól, ahogy Németországban beszéltek a magyar szurkolókról

HozzászólásSzerző: cain » 2018.09.11. 16:40

Gunners írta:Van még mérce ? Szerintem ilyen szar válogatottunk mint a mostani kurva régen volt(megkockáztatom hogy nem is volt szarabb). Semmi elvárásom nincs is már.

nézzük a jó oldalát, bármilyen szar csapat szurkolóinak képesek vagyunk így örömet szerezni! :D
egyszer talán a miénknek is menni fog.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 173 vendég