A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 15:34

imici írta:
velasco írta:
SuperDepor írta:kb így működik az egész

csak Ferenczivel kapcsolatban téved, a többi jó

Pontosan miben téved, illetve mire alapozod?

Attila rengeteget tett hozzá a magyar labdarúgáshoz. Megtette helyettünk azt a szívességet, hogy utánakutatott futballunknak a kialakulásától kezdve napjainkig. Sok olyan ember gondolatait ébresztette fel tevékenységével, akik az agyukat használva közelítenék meg a focit. Számos szakkönyvet, szakanyagot írt, amik eddig magyar nyelven teljesen hiányoztak, sőt. Összegyűjtött rengeteg régi, 30-as 40-es évekbeli anyagot a korabeli futballértelmiségtől. Több világújításnak számító edzésgyakorlatot is kitalált azt hiszem. Azt, hogy szar gyakorlati edző, nem tudom miből szűrte le inreallife, de szívesen venném további hozzászólását ezzel kapcsolatban. Azt azért kétlem, hogy szarabb lenne bármelyik másik magyarnál az elmúlt évtizedekből. Egyébként az érdemeiből nem vonna le semmit, mert ő inkább elméleti szakember, amiből sokat tudnak meríteni a gyakorlatban dolgozók. Ilyen például akit linkeltem fentebb fiatal srác, 24 évesen kenterbe veri az elmúlt 30 év magyar "szakmáját".

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.10. 15:39

velasco írta:
imici írta:
velasco írta:csak Ferenczivel kapcsolatban téved, a többi jó

Pontosan miben téved, illetve mire alapozod?

Attila rengeteget tett hozzá a magyar labdarúgáshoz. Megtette helyettünk azt a szívességet, hogy utánakutatott futballunknak a kialakulásától kezdve napjainkig. Sok olyan ember gondolatait ébresztette fel tevékenységével, akik az agyukat használva közelítenék meg a focit. Számos szakkönyvet, szakanyagot írt, amik eddig magyar nyelven teljesen hiányoztak, sőt. Összegyűjtött rengeteg régi, 30-as 40-es évekbeli anyagot a korabeli futballértelmiségtől. Több világújításnak számító edzésgyakorlatot is kitalált azt hiszem. Azt, hogy szar gyakorlati edző, nem tudom miből szűrte le inreallife, de szívesen venném további hozzászólását ezzel kapcsolatban. Azt azért kétlem, hogy szarabb lenne bármelyik másik magyarnál az elmúlt évtizedekből. Egyébként az érdemeiből nem vonna le semmit, mert ő inkább elméleti szakember, amiből sokat tudnak meríteni a gyakorlatban dolgozók. Ilyen például akit linkeltem fentebb fiatal srác, 24 évesen kenterbe veri az elmúlt 30 év magyar "szakmáját".

Az elmélet semmit nem számít, ha a gyakorlatban ő is ugyanazt a szakbarbárságot adja át a futballnak. A történelemből él meg, abból építi a pedigréjét, miközben a jelen rothadtságához tevékenyen tesz hozzá.
Demagóg és káros tevékenység.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 15:40

ManBat írta:
velasco írta:
imici írta:Pontosan miben téved, illetve mire alapozod?

Attila rengeteget tett hozzá a magyar labdarúgáshoz. Megtette helyettünk azt a szívességet, hogy utánakutatott futballunknak a kialakulásától kezdve napjainkig. Sok olyan ember gondolatait ébresztette fel tevékenységével, akik az agyukat használva közelítenék meg a focit. Számos szakkönyvet, szakanyagot írt, amik eddig magyar nyelven teljesen hiányoztak, sőt. Összegyűjtött rengeteg régi, 30-as 40-es évekbeli anyagot a korabeli futballértelmiségtől. Több világújításnak számító edzésgyakorlatot is kitalált azt hiszem. Azt, hogy szar gyakorlati edző, nem tudom miből szűrte le inreallife, de szívesen venném további hozzászólását ezzel kapcsolatban. Azt azért kétlem, hogy szarabb lenne bármelyik másik magyarnál az elmúlt évtizedekből. Egyébként az érdemeiből nem vonna le semmit, mert ő inkább elméleti szakember, amiből sokat tudnak meríteni a gyakorlatban dolgozók. Ilyen például akit linkeltem fentebb fiatal srác, 24 évesen kenterbe veri az elmúlt 30 év magyar "szakmáját".

Az elmélet semmit nem számít, ha a gyakorlatban ő is ugyanazt a szakbarbárságot adja át a futballnak. A történelemből él meg, abból építi a pedigréjét, miközben a jelen rothadtságához tevékenyen tesz hozzá.
Demagóg és káros tevékenység.

Igazából fogalmad sincs miről beszélsz.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.10. 15:42

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Attila rengeteget tett hozzá a magyar labdarúgáshoz. Megtette helyettünk azt a szívességet, hogy utánakutatott futballunknak a kialakulásától kezdve napjainkig. Sok olyan ember gondolatait ébresztette fel tevékenységével, akik az agyukat használva közelítenék meg a focit. Számos szakkönyvet, szakanyagot írt, amik eddig magyar nyelven teljesen hiányoztak, sőt. Összegyűjtött rengeteg régi, 30-as 40-es évekbeli anyagot a korabeli futballértelmiségtől. Több világújításnak számító edzésgyakorlatot is kitalált azt hiszem. Azt, hogy szar gyakorlati edző, nem tudom miből szűrte le inreallife, de szívesen venném további hozzászólását ezzel kapcsolatban. Azt azért kétlem, hogy szarabb lenne bármelyik másik magyarnál az elmúlt évtizedekből. Egyébként az érdemeiből nem vonna le semmit, mert ő inkább elméleti szakember, amiből sokat tudnak meríteni a gyakorlatban dolgozók. Ilyen például akit linkeltem fentebb fiatal srác, 24 évesen kenterbe veri az elmúlt 30 év magyar "szakmáját".

Az elmélet semmit nem számít, ha a gyakorlatban ő is ugyanazt a szakbarbárságot adja át a futballnak. A történelemből él meg, abból építi a pedigréjét, miközben a jelen rothadtságához tevékenyen tesz hozzá.
Demagóg és káros tevékenység.

Igazából fogalmad sincs miről beszélsz.

Micsoda érv.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 15:42

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Az elmélet semmit nem számít, ha a gyakorlatban ő is ugyanazt a szakbarbárságot adja át a futballnak. A történelemből él meg, abból építi a pedigréjét, miközben a jelen rothadtságához tevékenyen tesz hozzá.
Demagóg és káros tevékenység.

Igazából fogalmad sincs miről beszélsz.

Micsoda érv.

Az lehet hogy nem, de tény.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.10. 15:45

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Igazából fogalmad sincs miről beszélsz.

Micsoda érv.

Az lehet hogy nem, de tény.

Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 15:47

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Micsoda érv.

Az lehet hogy nem, de tény.

Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.

Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.09.10. 16:04

velasco írta:
imici írta:
velasco írta:csak Ferenczivel kapcsolatban téved, a többi jó

Pontosan miben téved, illetve mire alapozod?

Attila rengeteget tett hozzá a magyar labdarúgáshoz. Megtette helyettünk azt a szívességet, hogy utánakutatott futballunknak a kialakulásától kezdve napjainkig. Sok olyan ember gondolatait ébresztette fel tevékenységével, akik az agyukat használva közelítenék meg a focit. Számos szakkönyvet, szakanyagot írt, amik eddig magyar nyelven teljesen hiányoztak, sőt. Összegyűjtött rengeteg régi, 30-as 40-es évekbeli anyagot a korabeli futballértelmiségtől. Több világújításnak számító edzésgyakorlatot is kitalált azt hiszem. Azt, hogy szar gyakorlati edző, nem tudom miből szűrte le inreallife, de szívesen venném további hozzászólását ezzel kapcsolatban. Azt azért kétlem, hogy szarabb lenne bármelyik másik magyarnál az elmúlt évtizedekből. Egyébként az érdemeiből nem vonna le semmit, mert ő inkább elméleti szakember, amiből sokat tudnak meríteni a gyakorlatban dolgozók. Ilyen például akit linkeltem fentebb fiatal srác, 24 évesen kenterbe veri az elmúlt 30 év magyar "szakmáját".

na itt vagyok. konkretan nekem is ez jott le, hogy szoban eros, gyakorlatban gyenge. majd egy fel napot toltottam az akkori helyszinen mikozben volt ido beszelgetnem vele. ellenben tipikusan azokat a mikromanagment eszkoztart hasznalja, ami az egyik legnagyobb rakfeneje, nemcsak a munkavegzesnek, de a focinak is.

en egyebkent is felkapom a fejemet, amikor bekiabalnak a gyerekeknek, hogy "huzd szet", "szoritsd le", "legyel bator" stb. ezek egy felnott meccsen elmennek, de egy 6-8 eves gyereknek semmit nem mond, ha nem magyarazzak el elotte, hogy a huzd szet azt jelenti, hogy a szelsok menjenek a vonal melle, a szoritsd le pedig azt, hogy leszoritott labfejjel lojjel. a legyel bator meg kifejezetten egy olyan tanacs egy kissracnak, amivel egesz elete folyaman nem fog mit kezdeni. teljesen mas, ha azt mondja, hogyha kozel vannak passzolj, ha kicsit tavolabb, akkor probald meg lecselezni, ahogy tanultuk. nem vagyok pedagogus, csak nekem van egy ilyen idos gyerekem, es at tudom erezni, hogy mennyire erthetetlen ez a rengeteg bekiabalt "edzoi utasitas", vagy a szunetben valo "taktikai megbeszeles".

az meg egy kulon szitu volt, amikor a masfeloras szunetben a 2 evvel idosebb csapataval kvazi szenne alazott egy egy masik brigadot. pedagogiailag, az o csapata kb semmit nem tanult belole, egy u9es csapat siman lefociz egy u7-est, szerencsetlenek a labdahoz nem tudtak erni. konkretan olyan szitu volt mar, hogy a kicsiknek a kapusa zokogott, mert fel percenkent rezgett a halo. raadasul nem azokkal a szabalyokkal jatszottak, mert allandoan visszarendeltek, hogy most kidobni kell, most kirugni kell stb, fokozva a kaoszt. majd a kozepkezdesnel a fiai felsorakoztak a kozepvonalra, mint egy futoversenynel, es elso labdaerintes utan letaroltak a kisebbik csapatot. 20 perc utan a kicsik elmentek onnan, o meg az istenert nem avatkozott volna kozbe, csak cserelgetett. vegulis csak antipatikus volt szamomra.

a masik meg az, hogy tulkorosakkal jatszott a kiirasban. mondjuk ez nem meglepo, mert eleg sokan igy csinalnak, de pont attol, aki papol, hogy igy meg ugy, pont azokat a dolgokat latom, amiket legjobban megvetek. igen, szoveg szintjen jol nyomja, en is kovettem addig amit mondott. de ezutan az elmeny utan nem veszem tul komolyan a palit. nekem ez a velemenyem alakult ki rola, a vele valo interakcio reven. masnak mas. en maradok a sajat valtozatomnal...
kubatov takarodj!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.10. 16:04

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Az lehet hogy nem, de tény.

Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.

Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

Durva hogy szerinted másnak sosem lehet igaza :D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 16:08

Pauly D írta:
velasco írta:
ManBat írta:Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.

Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

Durva hogy szerinted másnak sosem lehet igaza :D

az a durva, mikor úgy okoskodik valaki, hogy nem rendelkezik elég infóval a témáról

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.10. 16:09

velasco írta:
Pauly D írta:
velasco írta:Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

Durva hogy szerinted másnak sosem lehet igaza :D

az a durva, mikor úgy okoskodik valaki, hogy nem rendelkezik elég infóval a témáról

hát az is az :D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.09.10. 16:10

Pauly D írta:
velasco írta:
ManBat írta:Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.

Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

Durva hogy szerinted másnak sosem lehet igaza :D


Nála van az Igazság! Az a durva inkább, hogy mindenki eteti a trollt.
Kispest távdrukker

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 16:15

Pauly D írta:
velasco írta:
Pauly D írta:Durva hogy szerinted másnak sosem lehet igaza :D

az a durva, mikor úgy okoskodik valaki, hogy nem rendelkezik elég infóval a témáról

hát az is az :D

akkor nem értem ilyenkor miért durva, ha megalapozottabbnak tartom a magam álláspontját. mindenki ezt tenné.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.10. 16:21

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Az lehet hogy nem, de tény.

Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.

Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

Az ex katedra jelen esetben pont te vagy, aki egy személyeskedéstől, sértéstől mentes válaszra csak annyit vagy hajlandó böfögni, hogy kuss a neved, nem értesz hozzá.
Ha nem vársz választ arra amit leírsz, akkor ne is írd le.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.10. 16:27

velasco írta:
Pauly D írta:
velasco írta:az a durva, mikor úgy okoskodik valaki, hogy nem rendelkezik elég infóval a témáról

hát az is az :D

akkor nem értem ilyenkor miért durva, ha megalapozottabbnak tartom a magam álláspontját. mindenki ezt tenné.

ManBat most írta le :D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 16:28

inreallife írta:
velasco írta:
imici írta:Pontosan miben téved, illetve mire alapozod?

Attila rengeteget tett hozzá a magyar labdarúgáshoz. Megtette helyettünk azt a szívességet, hogy utánakutatott futballunknak a kialakulásától kezdve napjainkig. Sok olyan ember gondolatait ébresztette fel tevékenységével, akik az agyukat használva közelítenék meg a focit. Számos szakkönyvet, szakanyagot írt, amik eddig magyar nyelven teljesen hiányoztak, sőt. Összegyűjtött rengeteg régi, 30-as 40-es évekbeli anyagot a korabeli futballértelmiségtől. Több világújításnak számító edzésgyakorlatot is kitalált azt hiszem. Azt, hogy szar gyakorlati edző, nem tudom miből szűrte le inreallife, de szívesen venném további hozzászólását ezzel kapcsolatban. Azt azért kétlem, hogy szarabb lenne bármelyik másik magyarnál az elmúlt évtizedekből. Egyébként az érdemeiből nem vonna le semmit, mert ő inkább elméleti szakember, amiből sokat tudnak meríteni a gyakorlatban dolgozók. Ilyen például akit linkeltem fentebb fiatal srác, 24 évesen kenterbe veri az elmúlt 30 év magyar "szakmáját".

na itt vagyok. konkretan nekem is ez jott le, hogy szoban eros, gyakorlatban gyenge. majd egy fel napot toltottam az akkori helyszinen mikozben volt ido beszelgetnem vele. ellenben tipikusan azokat a mikromanagment eszkoztart hasznalja, ami az egyik legnagyobb rakfeneje, nemcsak a munkavegzesnek, de a focinak is.

en egyebkent is felkapom a fejemet, amikor bekiabalnak a gyerekeknek, hogy "huzd szet", "szoritsd le", "legyel bator" stb. ezek egy felnott meccsen elmennek, de egy 6-8 eves gyereknek semmit nem mond, ha nem magyarazzak el elotte, hogy a huzd szet azt jelenti, hogy a szelsok menjenek a vonal melle, a szoritsd le pedig azt, hogy leszoritott labfejjel lojjel. a legyel bator meg kifejezetten egy olyan tanacs egy kissracnak, amivel egesz elete folyaman nem fog mit kezdeni. teljesen mas, ha azt mondja, hogyha kozel vannak passzolj, ha kicsit tavolabb, akkor probald meg lecselezni, ahogy tanultuk. nem vagyok pedagogus, csak nekem van egy ilyen idos gyerekem, es at tudom erezni, hogy mennyire erthetetlen ez a rengeteg bekiabalt "edzoi utasitas", vagy a szunetben valo "taktikai megbeszeles".

az meg egy kulon szitu volt, amikor a masfeloras szunetben a 2 evvel idosebb csapataval kvazi szenne alazott egy egy masik brigadot. pedagogiailag, az o csapata kb semmit nem tanult belole, egy u9es csapat siman lefociz egy u7-est, szerencsetlenek a labdahoz nem tudtak erni. konkretan olyan szitu volt mar, hogy a kicsiknek a kapusa zokogott, mert fel percenkent rezgett a halo. raadasul nem azokkal a szabalyokkal jatszottak, mert allandoan visszarendeltek, hogy most kidobni kell, most kirugni kell stb, fokozva a kaoszt. majd a kozepkezdesnel a fiai felsorakoztak a kozepvonalra, mint egy futoversenynel, es elso labdaerintes utan letaroltak a kisebbik csapatot. 20 perc utan a kicsik elmentek onnan, o meg az istenert nem avatkozott volna kozbe, csak cserelgetett. vegulis csak antipatikus volt szamomra.
a masik meg az, hogy tulkorosakkal jatszott a kiirasban. mondjuk ez nem meglepo, mert eleg sokan igy csinalnak, de pont attol, aki papol, hogy igy meg ugy, pont azokat a dolgokat latom, amiket legjobban megvetek. igen, szoveg szintjen jol nyomja, en is kovettem addig amit mondott. de ezutan az elmeny utan nem veszem tul komolyan a palit. nekem ez a velemenyem alakult ki rola, a vele valo interakcio reven. masnak mas. en maradok a sajat valtozatomnal...


hát ez tényleg szarul hangzik. mondjuk róla tudom feltételezni, hogy elmagyarázza az utasítások jelentéseit az edzéseken. az, hogy antipatikus, az még nem azt jelenti, hogy szakmailag fogalmatlan amúgy. az biztos, hogy az edzősködés pedagógiai érzéket igényel, a kicsikkel való foglalkozás meg triplán. a tapasztalataidból inkább az jött le, hogy nincs elég empátiája. mindezek ellenére sokkal többet tud a szakmáról mint itthon bármelyik sarlatán. ők szakma alatt egyébként is egy egészen mást értenek. a magyar hagyományok felkutatásával, rendszerezésével már eleve sokkal többet tett a magyar fociért mint a legtöbben itthon.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 16:34

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Attól hogy szerelmes vagy a fickóba, még nem kell érvtelen személyeskedésen keresztül védened.

Nem is akarom, nem is szorul rá, nem is a feladatom, ezért intéztem el egyszerűen ennyivel a szokásos ex katedra alaptalanságaidat.

Az ex katedra jelen esetben pont te vagy, aki egy személyeskedéstől, sértéstől mentes válaszra csak annyit vagy hajlandó böfögni, hogy kuss a neved, nem értesz hozzá.
Ha nem vársz választ arra amit leírsz, akkor ne is írd le.

Ezek szerint aki kijelentő módban ír valamit, nem kérdőben, az inkább le se írja.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.09.10. 17:02

velasco írta:hát ez tényleg szarul hangzik. mondjuk róla tudom feltételezni, hogy elmagyarázza az utasítások jelentéseit az edzéseken. az, hogy antipatikus, az még nem azt jelenti, hogy szakmailag fogalmatlan amúgy. az biztos, hogy az edzősködés pedagógiai érzéket igényel, a kicsikkel való foglalkozás meg triplán. a tapasztalataidból inkább az jött le, hogy nincs elég empátiája. mindezek ellenére sokkal többet tud a szakmáról mint itthon bármelyik sarlatán. ők szakma alatt egyébként is egy egészen mást értenek. a magyar hagyományok felkutatásával, rendszerezésével már eleve sokkal többet tett a magyar fociért mint a legtöbben itthon.

erre mondtam, hogy szamomra nem hiteles a pali. ket nyarsat logat a tuzbe, az egyik a media, ahol a tutit megaszongya, oda bele abba neki, a masik, amikor up edzokent probal meg ervenyesulni a sok okossagbol, azt neki sem megy. az elso resz nem hoz eleg penzt, igy szuksege van bevetelre. nem ketelkedek az elmeleti tudasaban, en is hasonlokeppen latom, amit o osszeszedett es megfogalmazott, de a gyakorlatban viszont a szememben megbukott, hiaba van nala a bolcsek kove. amihez ert, abbol nem el meg, amihez nem, azt meg nem kene csinalnia, mert csak kart okoz. de a kenyszer nagy ur, en meg megtehetem, hogy palcat torjek felette, mert nekem nem kell vizet predikalnom ahhoz, hogy hiteles maradjak, nemcsak masok elott, hanem leginkabb magam elott...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 17:13

inreallife írta:
velasco írta:hát ez tényleg szarul hangzik. mondjuk róla tudom feltételezni, hogy elmagyarázza az utasítások jelentéseit az edzéseken. az, hogy antipatikus, az még nem azt jelenti, hogy szakmailag fogalmatlan amúgy. az biztos, hogy az edzősködés pedagógiai érzéket igényel, a kicsikkel való foglalkozás meg triplán. a tapasztalataidból inkább az jött le, hogy nincs elég empátiája. mindezek ellenére sokkal többet tud a szakmáról mint itthon bármelyik sarlatán. ők szakma alatt egyébként is egy egészen mást értenek. a magyar hagyományok felkutatásával, rendszerezésével már eleve sokkal többet tett a magyar fociért mint a legtöbben itthon.

erre mondtam, hogy szamomra nem hiteles a pali. ket nyarsat logat a tuzbe, az egyik a media, ahol a tutit megaszongya, oda bele abba neki, a masik, amikor up edzokent probal meg ervenyesulni a sok okossagbol, azt neki sem megy. az elso resz nem hoz eleg penzt, igy szuksege van bevetelre. nem ketelkedek az elmeleti tudasaban, en is hasonlokeppen latom, amit o osszeszedett es megfogalmazott, de a gyakorlatban viszont a szememben megbukott, hiaba van nala a bolcsek kove. amihez ert, abbol nem el meg, amihez nem, azt meg nem kene csinalnia, mert csak kart okoz. de a kenyszer nagy ur, en meg megtehetem, hogy palcat torjek felette, mert nekem nem kell vizet predikalnom ahhoz, hogy hiteles maradjak, nemcsak masok elott, hanem leginkabb magam elott...

nekem is voltak kétségeim a gyakorlati tehetsége felől. jól összefoglaltad. de azért a sok kártevőt ekézze továbbra is bátran :D aki meg tehetséges mint edző, az meg merítsen tőle infókat és csinálja a dolgát

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: A ziccert hibázó Szalai megint megmondta a tutit

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.10. 17:38

amúgy azt tudja valaki, hogy az ált. iskolai focibajnokságok is viktórió második eljövetelével szűntek meg? mert emlékeim szerint még a kétezres évek végén is volt.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7, Szarka valamint 108 vendég