Vasárnapi foci: NB III és Nemzetek Ligája

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: NB III és Nemzetek Ligája

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.09.12. 22:43

zaggar írta:
SAW írta:
zaggar írta:Baranya legsikeresebb csapata ebben a szezonban jelen állás szerint a Szentlőrinc. Nincs velük semmi bajom, de ez vhogy kissé groteszknek tűnik.

Szokatlan.
Veletek mi van? Dezső arra lapozgat még?


Őszintén megmondom, h nagyon mély ismereteim nincsenek arról, h mi zajlik a Mecsekalján.
Igaz pár hete összefutottam egy Alternatívás sráccal, ő azt mondta, már azon gondolkodnak, h a szurkolók csinálnak egy saját csapatot, mert, ami felnőttfutball címszó alatt itt megy, az kész röhej. Az utolsó héten szedtek össze 15-20 gyereket, h egyáltalán el tudjon indulni a klub az nb3-ban, a cél a bentmaradás. Hogy Dezső merre lapozgat, azt sztem már ő maga se tudja, de a csapat környékéről eltűnt.
Szentlőrincen is fura világ van. (mondjuk az nem fideszes város, uh pártközbenjárás nélkül csinálják a furcsaságaikat) Van két csapatuk. Amelyik az nb3-ban játszik, az csupa zsoldos, akikre a kutya se kíváncsi. A helyi srácok meg a megye 1-ben tolják hétvégente többszáz néző előtt. (akkora településen az nem rossz nézőszám) Hogy mi az oka ennek, arról fogalmam sincs. Anyagi háttere a lőrincnek nincs az nb2-re.
Mislenyben talán össze tudnák kalapozni a másodosztályhoz szükséges anyagi forrást..csak hát minek.

Uh Baranya nem mostanában kerül vissza az élvonalba.

PVSK merre leledzik? Arra esetleg van esély, hogy ők a harmadosztályt vállalják/elérjék, ha a Munkás összeomlana?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Vasárnapi foci: NB III és Nemzetek Ligája

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.09.12. 23:16

ManBat írta:
zaggar írta:
SAW írta:Szokatlan.
Veletek mi van? Dezső arra lapozgat még?


Őszintén megmondom, h nagyon mély ismereteim nincsenek arról, h mi zajlik a Mecsekalján.
Igaz pár hete összefutottam egy Alternatívás sráccal, ő azt mondta, már azon gondolkodnak, h a szurkolók csinálnak egy saját csapatot, mert, ami felnőttfutball címszó alatt itt megy, az kész röhej. Az utolsó héten szedtek össze 15-20 gyereket, h egyáltalán el tudjon indulni a klub az nb3-ban, a cél a bentmaradás. Hogy Dezső merre lapozgat, azt sztem már ő maga se tudja, de a csapat környékéről eltűnt.
Szentlőrincen is fura világ van. (mondjuk az nem fideszes város, uh pártközbenjárás nélkül csinálják a furcsaságaikat) Van két csapatuk. Amelyik az nb3-ban játszik, az csupa zsoldos, akikre a kutya se kíváncsi. A helyi srácok meg a megye 1-ben tolják hétvégente többszáz néző előtt. (akkora településen az nem rossz nézőszám) Hogy mi az oka ennek, arról fogalmam sincs. Anyagi háttere a lőrincnek nincs az nb2-re.
Mislenyben talán össze tudnák kalapozni a másodosztályhoz szükséges anyagi forrást..csak hát minek.

Uh Baranya nem mostanában kerül vissza az élvonalba.

PVSK merre leledzik? Arra esetleg van esély, hogy ők a harmadosztályt vállalják/elérjék, ha a Munkás összeomlana?


A PVSK valahol a megye 1 középmezőnyében kóricál és meg sem célozzák a harmadosztályt.
Voltak olyan hangok, h összevonják a két gárdát, de abból sem lett semmi. Pécsett egyszerűen nincs akarat arra, h legyen - akárcsak hazai szinten is - minőségi futball. Dehát ez nem csoda egy olyan város esetében, ami ebek harmicadjára engedett egy nemzetközileg jegyzett női kosárlabda csapatot, ahol összesen két uszoda van és a városi jégpályára max ha 50 ember befér egyidőben.
Kissé más értelmet nyert erre felé a "felszállott a páva" kifejezés...
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vasárnapi foci: NB III és Nemzetek Ligája

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.09.13. 14:53

Savaria1919 írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Csepel-Andráshida meccsel szemezek.

Hú de rég voltam már Csepelen.

10 nap múlva megyek, ott játszunk kupameccset. Lesz másfél óra legalább Újpestről az út.
Ez a mostani kimaradt,de arra szinte tuti,hogy megyek.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 264 vendég