Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.09. 19:36

velasco írta:
nyúl írta:
velasco írta:
nagyon rossz meglátások. Rossi elbaszta, hogy Pátkai játszott mélységben, Kalmár pedig feljebb. Pedig még a klubjaikban is fordítva van. ha csak a józan paraszti ésszel nézem, pátkai egy kisebb termetű mozgékonyabb figura, kalmár pedig ha ritmust kell váltani és gyorsan fordulni, akkor gondban van. Viszont teljesen jó lenne a visszavont passzjátéka, a védelem előtt és a támadó szellemű játékosok mögött. Kleinheisler lehet, hogy agyatlan, de a tegnapi középpályánk legjobb teljesítménye az övé volt. Ha feljebb játszik, mint Strocknál, ahol kapunak háttal állva tevékenyen részt kell venni a támadásokban és gondolkozni kell, akkor gondban van, de mióta hátrébb vonták Astanában, teljesen jól játszik és csapata egyik legbiztosabb pontja, több meccsét is láttam. Hálisten Rossi ugyanott játszatta. Kovácsot védeni meg, védeni az védhetetlent. Az igaz, hogy van benne lendület, de olyan szinten van a mozgáskultúrája, mint egy megye kettes parasztgyereknek. Egy szerencsétlen, és ha ez nem lenne elég, még belevigyorog a pofádba interjú közben, hogy kaptunk róla egy gólt, de ezután is így fogja csinálni. Egy jellemtelen gyökérnek tartom. iszonyat unszimpatikus volt már eddig is pár nyilatkozata, a játéka meg egyértelműen hátrány a csapatnak. Kb olyan mint Bőle a fradinak. Szóval remélem többet nem lesz behívva.
Nem szívesen próbállak győzködni bármiről, de teljesen reménytelen emberekről van szó (persze Kovácsot is beleértve). A nem szar csak kaki elv számomra sose volt elfogadható. Pláne ha az is szubjektív.

Aki azt képzeli otthon a fotelből, hogy jobban látja, mint Rossi, akinek egyrészt szakmája, másrészt velük dolgozik (formájukat, lelki- és erőállapotukat ismeri), annak irigylem az önbizalmát, s csak halkan ajánlom megfontolásra számára annak belátását, hogy ennek a keretnek nem létezik olyan felállása, ami nem rossz.

Rossi is csak ember, hibázik. A Pátkai-Kalmár témát egyértelműen jobban látom nála. És valszeg Peter Hyballa is, a DAC ú edzője. Az igaz, hogy alapvetően fos, és csak ezt túrogatom, de azért van a rossz és a kevésbé rossz.

Egyértelműen jobban látod :D na jo
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.09. 19:37

Pauly D írta:
velasco írta:
nyúl írta:Nem szívesen próbállak győzködni bármiről, de teljesen reménytelen emberekről van szó (persze Kovácsot is beleértve). A nem szar csak kaki elv számomra sose volt elfogadható. Pláne ha az is szubjektív.

Aki azt képzeli otthon a fotelből, hogy jobban látja, mint Rossi, akinek egyrészt szakmája, másrészt velük dolgozik (formájukat, lelki- és erőállapotukat ismeri), annak irigylem az önbizalmát, s csak halkan ajánlom megfontolásra számára annak belátását, hogy ennek a keretnek nem létezik olyan felállása, ami nem rossz.

Rossi is csak ember, hibázik. A Pátkai-Kalmár témát egyértelműen jobban látom nála. És valszeg Peter Hyballa is, a DAC ú edzője. Az igaz, hogy alapvetően fos, és csak ezt túrogatom, de azért van a rossz és a kevésbé rossz.

Egyértelműen jobban látod :D na jo

esetleg releváns vélemény a fröcsögésen túl?

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.09. 19:51

velasco írta:
Pauly D írta:
velasco írta:Rossi is csak ember, hibázik. A Pátkai-Kalmár témát egyértelműen jobban látom nála. És valszeg Peter Hyballa is, a DAC ú edzője. Az igaz, hogy alapvetően fos, és csak ezt túrogatom, de azért van a rossz és a kevésbé rossz.

Egyértelműen jobban látod :D na jo

esetleg releváns vélemény a fröcsögésen túl?

Releváns módon kifejezte a véleményét az amúgy valóban megmosolyogtató magabiztosságoddal kapcsolatban. Ezt is le illene elegánsan kezelni egy olyan emberi nagyságnak, mint amilyen te vagy.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.09. 19:56

Reginald McFreez írta:
velasco írta:
Pauly D írta:Egyértelműen jobban látod :D na jo

esetleg releváns vélemény a fröcsögésen túl?

Releváns módon kifejezte a véleményét az amúgy valóban megmosolyogtató magabiztosságoddal kapcsolatban. Ezt is le illene elegánsan kezelni egy olyan emberi nagyságnak, mint amilyen te vagy.

meccset néző de nem látó embereknek lehet, hogy megmosolyogtató, másoknak meg teljesen megalapozott

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.09. 19:57

velasco írta:
Reginald McFreez írta:
velasco írta:esetleg releváns vélemény a fröcsögésen túl?

Releváns módon kifejezte a véleményét az amúgy valóban megmosolyogtató magabiztosságoddal kapcsolatban. Ezt is le illene elegánsan kezelni egy olyan emberi nagyságnak, mint amilyen te vagy.

meccset néző de nem látó embereknek lehet, hogy megmosolyogtató, másoknak meg teljesen megalapozott

A stílusod a megmosolyogtató. Na meg ez a fölényesség. Nem azt mondtam hogy full hülyeséget írtál de ez a magabiztosság ami a fejedben már megfogalmazódott nem is értem hogy nem vagy még szövetségi kapitány.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.09. 20:02

Pauly D írta:
velasco írta:
Reginald McFreez írta:Releváns módon kifejezte a véleményét az amúgy valóban megmosolyogtató magabiztosságoddal kapcsolatban. Ezt is le illene elegánsan kezelni egy olyan emberi nagyságnak, mint amilyen te vagy.

meccset néző de nem látó embereknek lehet, hogy megmosolyogtató, másoknak meg teljesen megalapozott

A stílusod a megmosolyogtató. Na meg ez a fölényesség. Nem azt mondtam hogy full hülyeséget írtál de ez a magabiztosság ami a fejedben már megfogalmazódott nem is értem hogy nem vagy még szövetségi kapitány.

ha valamit megállapítok azt miért ne közölném magabiztossággal. máskülönben nem lenne az én álláspontom.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.09.09. 20:21

Lehet véleménye valakinek, miért ne lehetne. Az zavaró csak, ha minden második hozzászólás az övé. Talán el kellene fogadni, hogy a véleménye csak egy a sok közül, nem pedig az Igazság.. :)
Kispest távdrukker

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.09. 20:30

velasco írta:
Pauly D írta:
velasco írta:meccset néző de nem látó embereknek lehet, hogy megmosolyogtató, másoknak meg teljesen megalapozott

A stílusod a megmosolyogtató. Na meg ez a fölényesség. Nem azt mondtam hogy full hülyeséget írtál de ez a magabiztosság ami a fejedben már megfogalmazódott nem is értem hogy nem vagy még szövetségi kapitány.

ha valamit megállapítok azt miért ne közölném magabiztossággal. máskülönben nem lenne az én álláspontom.

Addig oké volt hogy leírtad hogy megcserélve jobb lenne SZERINTED a két játékos. De hogy biztos hogy jobban látod mint Rossi azt volt furcsa nekem.
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.09. 20:30

velasco írta:
Reginald McFreez írta:
velasco írta:esetleg releváns vélemény a fröcsögésen túl?

Releváns módon kifejezte a véleményét az amúgy valóban megmosolyogtató magabiztosságoddal kapcsolatban. Ezt is le illene elegánsan kezelni egy olyan emberi nagyságnak, mint amilyen te vagy.

meccset néző de nem látó embereknek lehet, hogy megmosolyogtató, másoknak meg teljesen megalapozott


Egyértelműen azt gondolom, hogy már akkor értetted, amikor nem arra reagáltál, amit írtam, csak egy átlagember számára nem könnyen érthető logika mentén közelítetted meg. Kérlek a jövőben fogalmazz sokkal közérthetőbben. Valamint ne feledd: az egyértelmű szellemi fölényed nem jogosít fel arra, hogy másokat fölényesen kezelj. Mi több, a szellemi fölény, melyet egyértelműen birtokolsz, felelősséggel jár. Etikai felelősséggel tartozol irántunk, hogy az egyértelmű ismeretedet, egyértelműen éles meglátásaidat legjobb tudásodnak megfelelően, és főleg türelmesen tárd elénk. A szellemi magasságon túl tégy tehát amúgy egyértelmű emberi nagyságodról is tanúbizonyságot, bánj velünk úgy, mint hűséges tanítványaiddal. Ne törd le a lelkesedésünket azzal, hogy az orrunk alá dörgölöd egyértelmű szellemi nagyságodat - ez a mi gyarló szintünkön ellenállást vált(hat) ki, és bátorkodom feltételezni, hogy nem kívánod felesleges ellenállással megnehezíteni az általad kínált egyértelmű és magasztos tudás befogadását.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.09.09. 21:15

Pauly D írta:
velasco írta:
Pauly D írta:A stílusod a megmosolyogtató. Na meg ez a fölényesség. Nem azt mondtam hogy full hülyeséget írtál de ez a magabiztosság ami a fejedben már megfogalmazódott nem is értem hogy nem vagy még szövetségi kapitány.

ha valamit megállapítok azt miért ne közölném magabiztossággal. máskülönben nem lenne az én álláspontom.

Addig oké volt hogy leírtad hogy megcserélve jobb lenne SZERINTED a két játékos. De hogy biztos hogy jobban látod mint Rossi azt volt furcsa nekem.

lehet furán hangzik, de én biztos vagyok benne.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96368
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.09.09. 21:19

_carlos_ írta:Lehet véleménye valakinek, miért ne lehetne. Az zavaró csak, ha minden második hozzászólás az övé. Talán el kellene fogadni, hogy a véleménye csak egy a sok közül, nem pedig az Igazság.. :)

Csak ebben a topikban 99 hsz-nél jár. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.09. 21:42

velasco írta:
Pauly D írta:
velasco írta:ha valamit megállapítok azt miért ne közölném magabiztossággal. máskülönben nem lenne az én álláspontom.

Addig oké volt hogy leírtad hogy megcserélve jobb lenne SZERINTED a két játékos. De hogy biztos hogy jobban látod mint Rossi azt volt furcsa nekem.

lehet furán hangzik, de én biztos vagyok benne.

Az nem hangzik furán, hogy biztos vagy benne.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.09.09. 23:15

Pauly D írta:
velasco írta:
Pauly D írta:A stílusod a megmosolyogtató. Na meg ez a fölényesség. Nem azt mondtam hogy full hülyeséget írtál de ez a magabiztosság ami a fejedben már megfogalmazódott nem is értem hogy nem vagy még szövetségi kapitány.

ha valamit megállapítok azt miért ne közölném magabiztossággal. máskülönben nem lenne az én álláspontom.

Addig oké volt hogy leírtad hogy megcserélve jobb lenne SZERINTED a két játékos. De hogy biztos hogy jobban látod mint Rossi azt volt furcsa nekem.

Nem hiszem h Rossi olyan túl sokat tudna felmutatni szakmailag. Egyáltalán, hány hozzászólása van?
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.09.09. 23:20

Döglégy írta:
Pauly D írta:
velasco írta:ha valamit megállapítok azt miért ne közölném magabiztossággal. máskülönben nem lenne az én álláspontom.

Addig oké volt hogy leírtad hogy megcserélve jobb lenne SZERINTED a két játékos. De hogy biztos hogy jobban látod mint Rossi azt volt furcsa nekem.

Nem hiszem h Rossi olyan túl sokat tudna felmutatni szakmailag. Egyáltalán, hány hozzászólása van?

:D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.09.10. 06:58

Az EB-selejtező majd ezután a szar után kezdődik? Vagy ez az EB-selejtező? Vagy hogy van ez?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Finnország-Magyarország: a kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.09.10. 09:23

Reginald McFreez írta:Az EB-selejtező majd ezután a szar után kezdődik? Vagy ez az EB-selejtező? Vagy hogy van ez?

közbeékelődik
a csoportmeccsek után de még a kalap-helyosztók előtt lesz az EB-selejtező, amit mi rekordponttal, 100%-s mutatóval fogunk teljesíteni az új kapitánnyal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 110 vendég