A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.29. 07:53

És már megemlítette a Ferencvárost is.

A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent


Mint jeleztük, 1-1-et játszott a Vidi Athénban, így nem jutott be a BL-csoportkörbe (az El-csoportkörben folytatja), pedig megérdemelte volna. A lefújás után Marko Nikolics, a fehérváriak mestere értékelt:


 




"„Kétféle érzés kavarog bennem. Először is, büszke vagyok a csapatra, de természetesen szomorú vagyok, hogy nem sikerült odaérnünk a Bajnokok Ligája csoportkörébe. Igaz, szinte senki nem számított arra, hogy egyáltalán idáig eljutunk. Ma is láthattuk, hogy ez a csapat igazi harcosokból áll, a játékosok mindent kiadtak magukból. Emelt fővel, büszkén kell hazamenniük, és remélem, hogy Magyarországon is büszke rájuk mindenki. Gratulálok a srácoknak, de természetesen gratulálok az AEK-nek is a továbbjutáshoz. Remek hangulatban játszhattunk itt, Athénban. Azt nem állítom, hogy mi voltunk a jobb csapat a két meccs alapján, de én úgy gondolom, hogy rosszabbak sem voltunk. A két párharc alatt legalább tíz nagy helyzetünk volt, de csak két gólt szereztünk. Hiányzott egy kis szerencse, valamint az AEK kapusa is nagy bravúrokat mutatott be. Szervezetten játszottunk, talán a görög újságírók és szurkolók sem számítottak arra, hogy az utolsó percig nagy problémákat okozunk majd a helyi bajnokcsapatnak. De itt is és Budapesten is mindenki küzdött az utolsó percig, egy pillanatra sem adta fel senki a párharcot! Rajtuk is látom, hogy szomorúak a kiesés miatt, de már a lefújás után összehívtam őket a kezdőkörben, majd üdvözölték a szurkolóinkat. Itt szeretném átadni speciális köszönetemet annak a csoportnak, akik mindenhová követtek minket a nyár folyamán! Természetesen még semminek nincs vége, most jön a Ferencváros elleni rangadó a bajnokságban, közben pedig az európai sorozatunk is folytatódik, figyelünk az Európa Liga-sorsolására pénteken.”

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.08.29. 08:07

Korrekt pofa. Az elmúlt 10 év legjobb magyar klubedzői teljesítményét nyújtja és még az EL-ben is várok meglepetést.

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: manderel » 2018.08.29. 08:09

nyúl írta:Korrekt pofa. Az elmúlt 10 év legjobb magyar klubedzői teljesítményét nyújtja és még az EL-ben is várok meglepetést.

A 2012-2013-as szezon nagyobb teljesítmény volt eddig. Persze überelheti még Nikolics.
GYIRMÓT

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.08.29. 08:21

manderel írta:
nyúl írta:Korrekt pofa. Az elmúlt 10 év legjobb magyar klubedzői teljesítményét nyújtja és még az EL-ben is várok meglepetést.

A 2012-2013-as szezon nagyobb teljesítmény volt eddig. Persze überelheti még Nikolics.

BL-ben picit másabb menetelni, mint az EL-ben, itt már az első körben sincsenek rossz csapatok. Alma-körte. Egy jó sorsolással szép őszünk lehet.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.08.29. 10:29

Mantequilla írta:
manderel írta:
nyúl írta:Korrekt pofa. Az elmúlt 10 év legjobb magyar klubedzői teljesítményét nyújtja és még az EL-ben is várok meglepetést.

A 2012-2013-as szezon nagyobb teljesítmény volt eddig. Persze überelheti még Nikolics.

BL-ben picit másabb menetelni, mint az EL-ben, itt már az első körben sincsenek rossz csapatok. Alma-körte. Egy jó sorsolással szép őszünk lehet.

a 6 évvel ezelőtti Trabzon, Basel, Sporting klasszissal erősebb volt, mint a tegnapi AEK.
ETO

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: daneee » 2018.08.29. 13:14

Javier Arizmendi írta:
Mantequilla írta:
manderel írta:A 2012-2013-as szezon nagyobb teljesítmény volt eddig. Persze überelheti még Nikolics.

BL-ben picit másabb menetelni, mint az EL-ben, itt már az első körben sincsenek rossz csapatok. Alma-körte. Egy jó sorsolással szép őszünk lehet.

a 6 évvel ezelőtti Trabzon, Basel, Sporting klasszissal erősebb volt, mint a tegnapi AEK.

Hasonlo lett volna sztem, mint a Trabzon ellen: csak itt volt egz kiallitas
Régen minden jobb volt.

Avatar
seco
Légiós
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2005.03.21. 21:15
Tartózkodási hely: Óbuda / BPCP
Kapcsolat:

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: seco » 2018.08.29. 14:36

manderel írta:
nyúl írta:Korrekt pofa. Az elmúlt 10 év legjobb magyar klubedzői teljesítményét nyújtja és még az EL-ben is várok meglepetést.

A 2012-2013-as szezon nagyobb teljesítmény volt eddig. Persze überelheti még Nikolics.

Sousa nem lett bajnok,
ennyivel már jobb Nikolics
...kezdõdik a FIIIEEESZTAAA!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.08.29. 16:30

Sajnáltam tegnap a srácokat, megérdemelték volna a továbbjutást. Az egész eddig menetelés nagyon szép volt, remélem jól fogunk szerepelni az EL csoportkörben. Gratulálok minden játékosnak és a szakmai stábnak! Hétvégén meg verjük meg a Fradit! :)
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.29. 17:49

Hidegen hagy. Kicsit azért örülök, hogy nem jutottak be a BL-be.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A Vidi edzője egész Magyarországnak üzent

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.29. 18:12

Reginald McFreez írta:Hidegen hagy. Kicsit azért örülök, hogy nem jutottak be a BL-be.
Jó ez így EL-ben tisztes szereplés lehet,BL-ben meg csak a hálót foltozták volna.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 110 vendég