Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.28. 17:15

Tapasztalt, válogatott játékost szerződtettek.

Megvan a DVTK 5. nyári igazolása


"A 30 éves, egykori szlovák válogatott középpályás, Martin Juhar a DVTK ötödik nyári igazolása. A ballábas játékos hazája mellett éveket játszott a cseh és a lengyel élvonalban is.


 


A kassai születésű Martin Juhar a helyi Lokomotíva csapatában nevelkedett, de az MFK-ban (az egykori VSS, ZŤS majd 1. FC Košice jogutódja) lett profi labdarúgó. Fokozatosan épült be a csapatba, de 2009-ben már mindkét Európa Liga selejtezőt végigjátszotta az AS Roma ellen. Miután alapembere volt a szlovák korosztályos válogatottaknak, 2013-ban bemutatkozott az A-válogatottban is.


 


Időközben Csehországba igazolt, és a Sparta Praha kulcsembereként is kilépett a nemzetközi porondra. Miután országot váltott, a lengyel élvonalbeli Termalica Nieciecza csapatában játszott másfél évig, végül egy rövid németországi kalandot követően tért vissza Csehországba, a Zbrojovka Brno csapatába.


 


Martin Juhar kedden részt vett az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon, majd aláírta szerződését, szerdán pedig csatlakozik új társaihoz.


 




- Örülök, hogy a DVTK játékosa lehetek! Csodálatos a Diósgyőri Stadion, még üresen is teljesen elvarázsolt. - nyilatkozta Martin Juhar. - Kassán születtem, de már hét éve Csehországban és Lengyelországban játszottam, ezért napi szinten nem vagyok képben a magyar labdarúgással kapcsolatban, de az utóbbi időben sok jót hallottam. Amikor tudomást szereztem a DVTK érdekődéséről, természetesen az interneten is körbenéztem, és azt láttam, a szurkolók nem változtak a régi időkhöz képest, ugyanolyan lelkesek. A pálya mindkét szélén jól érzem magam, de ha az edző úgy dönt, bal oldali védőként is megállom a helyem. Igyekszem minél jobb teljesítményt nyújtani, és hozzátenni a DVTK jó szerepléséhez. 


 


- Régóta figyeltük Martin Juhar teljesítményét, és nem a döntés, hanem a megállapodás vett igénybe több időt - mondta el Tajti József sportigazgató. - Bal oldali védőként és középpályásként elsősorban azt várjuk tőle, hogy játssza be a pálya szélét, menjen föl-alá, és mutassa meg, milyen küzdő, mert eddig azt láttuk tőle, hogy igazi harcos típus. Emellett kiváló bal lábbal rendelkezik, jól rúgja a szabadrúgásokat, biztos vagyok benne, hogy megoldja a bal oldali gondjainkat.


 


Névjegy


Vezetéknév: Juhar


Keresztnév: Martin


Születési idő: 1988. március 9.


Születési hely: Kassa (Csehszlovákia)


Állampolgárság: szlovák 


Magasság: 182 centiméter


Poszt:  középpályás, védő


Mezszám: 11


 


Sikerei


szlovák válogatott 1/0


szlovák U21-es válogatott 6/1


szlovák U19-es válogatott 10/1


szlovák kupagyőztes (2008/2009, MFK Košice)


 


Pályafutása


2017/2018 Zbrojovka Brno (Csehország, 1. osztály) 15/1 


2016/2017 tavasz FSV Zwickau (Németország, 3. osztály) 2/0


2016/2017 ősz Termalica Nieciecza (Lengyelország, 1. osztály) 9/1


2015/2016 Termalica Nieciecza (Lengyelország, 1. osztály) 24/2


2014/2015 Zlate Moravce (kölcsönben - Csehország, 1. osztály) 9/4


2014/2015 Slavia Praha (Csehország, 1. osztály) 14/0 


2013/2014 Slavia Praha (Csehország, 1. osztály) 27/6


2012/2013 Slavia Praha (Csehország, 1. osztály) 26/3 


2011/2012 Sparta Praha (Csehország, 1. osztály) 13/1


2011/2012 Sparta Praha B (Csehország, 2. osztály) 10/2


2010/2011 MFK Košice (Szlovákia, 1. osztály) 23/0


2009/2010 MFK Košice (Szlovákia, 1. osztály) 15/0


2008/2009 MFK Košice (Szlovákia, 1. osztály) 9/0


2007/2008 MFK Košice (Szlovákia, 1. osztály) 5/0"


 

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51455
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.28. 18:52

"nem a döntés, hanem a megállapodás vett igénybe több időt"

szal akkor leadták neki a drótot, hogy a semmiért nagy pénzt akaszthat, ha jól alkudozik

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40754
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.28. 19:04

"Csodálatos a Diósgyőri Stadion, még üresen is teljesen elvarázsolt. - nyilatkozta Martin Juhar."
várjál bazmeg, majd nézd meg benne a csapatot, hogy az milyen csodálatos
(ha nem felejtett el focizni harminc éves korára, akkor ennek a díszes társaságnak még az erőssége is lehet)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.08.28. 19:05

Udv nalunk!
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.28. 19:25

Hanek volt ugyanilyen "tapasztalt szlovák", aztán ő is többet ártott mint használt... akkor már inkább Hidit igazolnánk le
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.08.29. 14:54

ManBat írta:Hanek volt ugyanilyen "tapasztalt szlovák", aztán ő is többet ártott mint használt... akkor már inkább Hidit igazolnánk le

erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?
kubatov takarodj!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40754
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.29. 15:40

inreallife írta:
ManBat írta:Hanek volt ugyanilyen "tapasztalt szlovák", aztán ő is többet ártott mint használt... akkor már inkább Hidit igazolnánk le

erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?

Az nb1 klubok utonpotlasa pont ott van ahol írod, a picsaban. Akiket pedig heti szinten látunk itthon, azok megfizethetetlenek, és jönnek a mondjuk úgy, h hazai szintén nem rossz pedigrevel rendelkező külföldiek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.29. 15:51

SuperDepor írta:
inreallife írta:
ManBat írta:Hanek volt ugyanilyen "tapasztalt szlovák", aztán ő is többet ártott mint használt... akkor már inkább Hidit igazolnánk le

erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?

Az nb1 klubok utonpotlasa pont ott van ahol írod, a picsaban. Akiket pedig heti szinten látunk itthon, azok megfizethetetlenek, és jönnek a mondjuk úgy, h hazai szintén nem rossz pedigrevel rendelkező külföldiek.

témába vág: http://www.mifocink.com/?p=6394

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.29. 17:28

inreallife írta:
ManBat írta:Hanek volt ugyanilyen "tapasztalt szlovák", aztán ő is többet ártott mint használt... akkor már inkább Hidit igazolnánk le

erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?

Szvsz nekünk is kéne egy délszláv explaya ottani felderítőnek, mint nálatok Csukcsföldi, mondjuk Miličićet megkörnyékezhetnénk...
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40754
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.29. 19:42

ManBat írta:
inreallife írta:
ManBat írta:Hanek volt ugyanilyen "tapasztalt szlovák", aztán ő is többet ártott mint használt... akkor már inkább Hidit igazolnánk le

erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?

Szvsz nekünk is kéne egy délszláv explaya ottani felderítőnek, mint nálatok Csukcsföldi, mondjuk Miličićet megkörnyékezhetnénk...

Közben a jégkorongcsapatba olyan játékosokat igazolnak - "a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását a 25-szörös szlovák válogatott hátvéd, Tomáš Slovák. A jobbkezes védő egy évre kötelezte el magát csapatunknál" - hogy ha annak a színvonalnak a felét hozná a labdarúgó szakosztály akkor az élmezőnyben tanyáznánk.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.29. 19:57

SuperDepor írta:
ManBat írta:
inreallife írta:erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?

Szvsz nekünk is kéne egy délszláv explaya ottani felderítőnek, mint nálatok Csukcsföldi, mondjuk Miličićet megkörnyékezhetnénk...

Közben a jégkorongcsapatba olyan játékosokat igazolnak - "a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását a 25-szörös szlovák válogatott hátvéd, Tomáš Slovák. A jobbkezes védő egy évre kötelezte el magát csapatunknál" - hogy ha annak a színvonalnak a felét hozná a labdarúgó szakosztály akkor az élmezőnyben tanyáznánk.

Tomáš Slovák...

Engem nem baszol át a névváltoztatással, Tóth Tomi, tudom, hogy te tetted tönkre a Trabant tetőtartómat te tetű!
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40754
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.29. 20:12

Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:Szvsz nekünk is kéne egy délszláv explaya ottani felderítőnek, mint nálatok Csukcsföldi, mondjuk Miličićet megkörnyékezhetnénk...

Közben a jégkorongcsapatba olyan játékosokat igazolnak - "a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását a 25-szörös szlovák válogatott hátvéd, Tomáš Slovák. A jobbkezes védő egy évre kötelezte el magát csapatunknál" - hogy ha annak a színvonalnak a felét hozná a labdarúgó szakosztály akkor az élmezőnyben tanyáznánk.

Tomáš Slovák...

Engem nem baszol át a névváltoztatással, Tóth Tomi, tudom, hogy te tetted tönkre a Trabant tetőtartómat te tetű!

közben azt nyilatkozza, h apai ágon cseh, anyai ágon magyar, az állampolgársága és a neve pedig szlovák
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16527
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.08.29. 20:17

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:
SuperDepor írta:Közben a jégkorongcsapatba olyan játékosokat igazolnak - "a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását a 25-szörös szlovák válogatott hátvéd, Tomáš Slovák. A jobbkezes védő egy évre kötelezte el magát csapatunknál" - hogy ha annak a színvonalnak a felét hozná a labdarúgó szakosztály akkor az élmezőnyben tanyáznánk.

Tomáš Slovák...

Engem nem baszol át a névváltoztatással, Tóth Tomi, tudom, hogy te tetted tönkre a Trabant tetőtartómat te tetű!

közben azt nyilatkozza, h apai ágon cseh, anyai ágon magyar, az állampolgársága és a neve pedig szlovák

Van ez így itt a Kárpát-medencében. Főleg a szlovák állampolgársági törvénynek köszönhetően.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Megvan a DVTK 5. nyári igazolása

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.29. 20:35

SuperDepor írta:
ManBat írta:
inreallife írta:erdekes egyebkent ez a rengeteg arnyekra vetodes, nem csak nalatok. nem ertem miert nem olyan jatekosokban gondolkoznak, akiket heti szinten latnak? mivel scouting nincs, ezert vagy az utanpotlas, vagy az nb1-ben valamilyen szintet elert jatekosok lennenek az opciok. itt kulon kerdes, hogy az nb1-es klubok utanpotlasa hol a picsaban van? az elmult 20 evben hany nb1-es szintet meguto jatekost termeltek ki? es ez miert nem kovetel fejeket?

Szvsz nekünk is kéne egy délszláv explaya ottani felderítőnek, mint nálatok Csukcsföldi, mondjuk Miličićet megkörnyékezhetnénk...

Közben a jégkorongcsapatba olyan játékosokat igazolnak - "a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását a 25-szörös szlovák válogatott hátvéd, Tomáš Slovák. A jobbkezes védő egy évre kötelezte el magát csapatunknál" - hogy ha annak a színvonalnak a felét hozná a labdarúgó szakosztály akkor az élmezőnyben tanyáznánk.

rájöttek, hogy Szabó Tomi hobbija is pont ugyanúgy csak a középmezőnyre elég nagybefektetésekkel is, mint a focicsapat, inkább hokiznak, a hordozható verziója már úgyis be van gyakorolva a klubházban
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek, Javier Arizmendi valamint 162 vendég