Történelmi tett kell a Vidi továbbjutásához

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Történelmi tett kell a Vidi továbbjutásához

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.08.30. 22:43

velasco írta:
BEARGRYLLS írta:
velasco írta:
kerülhet, de akik annyira jók azokat azért elviszik innen általában. Paintsilnek fél év kellett. Lehet Stopira kivétel a maga 6 évével. ettől a két góltól negot én ugyanannak a sutalábúnak tartom mint eddig. szabad internetes névtelen véleménynyilvánítás. ez van. én nem úgy nézem mi lenne elég. tegyük fel továbbharcolja magát a vidi a 32 közé ezzel az ellenfél játékát tördelő, megölő, bumburnyák antifutballal, 0-0 meg 1-0-as meccseken. mit nyerünk mi azzal? qrva szar meccsek, még több szláv légiós. én a koefficiens pontokra szarok. nekem mindegy hogy az első vagy második selejtezőben kapcsolódnak be. ha jó a csapat úgyis továbbmennek. legújabb hír szerint jön egy bolgár válogatott. lassan olyanok lesznek ő kis mint a kisvárda. lehet kisorsolják nekik a chelseat és akkor megtöltik a groupamát. de majd a bajnoki meccseken ugyanúgy kimegy 2-3 ezer ember.

Akkor áruld már el, hogy mi a gyönyörbeli különbség a Vidi és az Atletico játéka között?

az egyik csapat játékosai egyenként jóval nagyobb játéktudással rendelkeznek, ez pont elég.

A kérdés az volt, hogy szebb-e, élvezetesebb az amit az Atletico csinál mint a Vidi játéka?
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Történelmi tett kell a Vidi továbbjutásához

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.30. 22:44

BEARGRYLLS írta:
velasco írta:
BEARGRYLLS írta:Akkor áruld már el, hogy mi a gyönyörbeli különbség a Vidi és az Atletico játéka között?

az egyik csapat játékosai egyenként jóval nagyobb játéktudással rendelkeznek, ez pont elég.

A kérdés az volt, hogy szebb-e, élvezetesebb az amit az Atletico csinál mint a Vidi játéka?

az előző kommentemből következik, hogy természetesen igen.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka, zaggar valamint 247 vendég