Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.26. 21:10

SuperDepor írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:De veled senki sem azt akarja elhitetni, h Fernando nagyon jó edző, csupán arról van szó, h reálisan beszél a csapat erejéről és a lehetőségeiről, mi több ennek megfelelő helyen áll a csapat. Ha valamiről nem tehet az edző, akkor az pont az, h a félidő kezdete után 5 perccel összehoznak egy hülye tizenegyest. Ezalatt az 5 perc alatt kellett volna ráfeküdni az eredményre ? 5 perc alatt, hogy lehet ezt megcsinálni ? Az pedig teljesen irreális, h ennek a gyenge DVTK-nak bárkit is kötelező lenne legyőzni idegenben. Minden pont siker.

Egy Kisvárda ellen semmilyen X-et nem tudok sikerként értékelni.

Ideje az értékrendedet a körülményekhez igazítani.

Fordítva lenne ildomos.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avalon
Aranylabdás
Hozzászólások: 21186
Csatlakozott: 2005.07.01. 20:23
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: Avalon » 2018.08.26. 21:38

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:Egy Kisvárda ellen semmilyen X-et nem tudok sikerként értékelni.

Ideje az értékrendedet a körülményekhez igazítani.

Fordítva lenne ildomos.


Bódog Tomi az bezzeg király srác volt, ő legalább bennmaradt éppenhogy a csapatoddal...nahát Fernando is.
Meg ugye azóta király helyen edzősködik, bombázzák az ajánlatok tömkelegével...fene vigye el, hát ez nincsen így.

Én amúgy nemigen írok ide, amit itt Bódog kirúgása óta művelsz, hát az botrány. Mondjuk szórakoztató is valahol, de sok szakmaiságot nem látok benne. Majd kinövöd egyszer.
"A magyar klubfutballnak is kell egy-két zászlóshajó, a Ferencvárosnak ott kellene lenni mindig a legjobbak között és lehetőleg még egy klubnak."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.26. 21:43

Avalon írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Ideje az értékrendedet a körülményekhez igazítani.

Fordítva lenne ildomos.


Bódog Tomi az bezzeg király srác volt, ő legalább bennmaradt éppenhogy a csapatoddal...nahát Fernando is.
Meg ugye azóta király helyen edzősködik, bombázzák az ajánlatok tömkelegével...fene vigye el, hát ez nincsen így.

Én amúgy nemigen írok ide, amit itt Bódog kirúgása óta művelsz, hát az botrány. Mondjuk szórakoztató is valahol, de sok szakmaiságot nem látok benne. Majd kinövöd egyszer.

Bódoggal őszi hatodikak voltunk, de leszarom a személyét. Fernandóval eddig egy darab meccsen nem láttam semmilyen komoly elképzelést, irányítást a meccsen meg aztán végképp nem.
Ezzel a háttérrel ott kellene lennünk, ahol az Újpest, nekünk is Bakukat kellene négy góllal vernünk, ehelyett a legjobb úton járunk, hogy a Zete után eredjünk a harmadosztály szélére.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.26. 21:46

A botrány pedig az, amit Leisztinger művel a klubbal, nem az amit én.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.26. 22:01

Avalon írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Ideje az értékrendedet a körülményekhez igazítani.

Fordítva lenne ildomos.


Bódog Tomi az bezzeg király srác volt, ő legalább bennmaradt éppenhogy a csapatoddal...nahát Fernando is.
Meg ugye azóta király helyen edzősködik, bombázzák az ajánlatok tömkelegével...fene vigye el, hát ez nincsen így.

Én amúgy nemigen írok ide, amit itt Bódog kirúgása óta művelsz, hát az botrány. Mondjuk szórakoztató is valahol, de sok szakmaiságot nem látok benne. Majd kinövöd egyszer.

Mégiscsak több elképzelés volt Bódog csapatában, mint ebben. 5 meccs alatt 1 akcióból rúgott gól.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2018.08.26. 23:11

Igen, de Fernando már Bódog után jött ide, tehát mindaz a leépülés már benne volt az egyenletben, mire ő átvette a csapatot. Ha felsőbb szinten nincs semmi változás, márpedig nem úgy tűnik, hogy van, akkor nem könnyű a helyzete. Mindazonáltal ő sem teszi hozzá azt a kicsi pluszt sem, amit lehetne, én nem mondom, hogy ő jó edző, mert mitől lenne az? Csak arra akarok rávilágítani, hogy eleve elég nagy a baj, és az ő szerepe nem sokat nyom a latban.
Kispest távdrukker

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.26. 23:25

ManBat írta:
Avalon írta:
ManBat írta:Fordítva lenne ildomos.


Bódog Tomi az bezzeg király srác volt, ő legalább bennmaradt éppenhogy a csapatoddal...nahát Fernando is.
Meg ugye azóta király helyen edzősködik, bombázzák az ajánlatok tömkelegével...fene vigye el, hát ez nincsen így.

Én amúgy nemigen írok ide, amit itt Bódog kirúgása óta művelsz, hát az botrány. Mondjuk szórakoztató is valahol, de sok szakmaiságot nem látok benne. Majd kinövöd egyszer.

Bódoggal őszi hatodikak voltunk, de leszarom a személyét. Fernandóval eddig egy darab meccsen nem láttam semmilyen komoly elképzelést, irányítást a meccsen meg aztán végképp nem.
Ezzel a háttérrel ott kellene lennünk, ahol az Újpest, nekünk is Bakukat kellene négy góllal vernünk, ehelyett a legjobb úton járunk, hogy a Zete után eredjünk a harmadosztály szélére.

Az őszi 6. hely jól hangzik, de szerintem többet mond az, hogy a sűrű mezőnyben 6 pontra voltatok a kiesőhelytől és a dobogótól is. Kb. az 5. helyezettől lefelé még senki nem érezhette magát biztonságban (az 5. és a 11. hely között csak 7 pont volt a különbség). Aztán jött a tavaszi mélyrepülés, amikor az utolsó 6 meccsén 2 pontot sikerült összehoznia, és máris a kiesés szélére sodródtatok.
Jó volt a PR-ja, jó volt a dumája, átmenetileg úgy tűnt, hogy képes a válságmenedzselésre, aztán kiderült, hogy a szarból ő sem tud várat építeni. Lehet, hogy Fernando valamivel rosszabb edző, de összességében, az eredményességet tekintve óriási különbség egyelőre nem mutatkozik Bódog javára. Az biztos, hogy Bódog harsányabb, keményebb faszinak láttatta magát, de ezzel sem ment semmire, tavaszra teljesen szétesett a csapata. Fernando nekem egyenesebbnek, visszafogottabbnak tűnik, nem beszél mellé, mondjuk Busait és Ugrait csak kivágta a keretből, ami csendességében is erélyességre vall.
A hátteret, pontosabban amit abból alkotni sikerült, leginkább Leisztingeren, az ügyvezetőn, cégvezetőn, Tajthyn, stb. lehet számonkérni.
Ahogy az M4-en is elhangzott ma, a helyzet aggasztó, igen. Egyértelműen arra céloztak, hogy a DVTK ki is eshet, na de az elmúlt két alkalommal is így volt, csak a vakszerencse mentette meg a klubot, és amennyire látszik, lényegileg nem változott semmi.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.26. 23:46

_carlos_ írta:Igen, de Fernando már Bódog után jött ide, tehát mindaz a leépülés már benne volt az egyenletben, mire ő átvette a csapatot. Ha felsőbb szinten nincs semmi változás, márpedig nem úgy tűnik, hogy van, akkor nem könnyű a helyzete. Mindazonáltal ő sem teszi hozzá azt a kicsi pluszt sem, amit lehetne, én nem mondom, hogy ő jó edző, mert mitől lenne az? Csak arra akarok rávilágítani, hogy eleve elég nagy a baj, és az ő szerepe nem sokat nyom a latban.

Pont azt mondja ManBat, hogy a helyzet eleve szar, és nem az, hogy az edző nem tesz hozzá, hanem kimondottan konzerválja az állapotokat a ténykedése, sőt. Ha már a viszonyok ilyen xarok, legalább egy olyan edző ülne a padon, aki képes masszív csapatot kialakítani. Fernando nem ilyen.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.27. 06:40

velasco írta:
_carlos_ írta:Igen, de Fernando már Bódog után jött ide, tehát mindaz a leépülés már benne volt az egyenletben, mire ő átvette a csapatot. Ha felsőbb szinten nincs semmi változás, márpedig nem úgy tűnik, hogy van, akkor nem könnyű a helyzete. Mindazonáltal ő sem teszi hozzá azt a kicsi pluszt sem, amit lehetne, én nem mondom, hogy ő jó edző, mert mitől lenne az? Csak arra akarok rávilágítani, hogy eleve elég nagy a baj, és az ő szerepe nem sokat nyom a latban.

Pont azt mondja ManBat, hogy a helyzet eleve szar, és nem az, hogy az edző nem tesz hozzá, hanem kimondottan konzerválja az állapotokat a ténykedése, sőt. Ha már a viszonyok ilyen xarok, legalább egy lóolyan edző ülne a padon, aki képes masszív csapatot kialakítani. Fernando nem ilyen.

Ja, azért Fernandoringyózik vagy, hogy a tökömbe nevezi.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.27. 09:05

Cselszky írta:
ManBat írta:
Avalon írta:
Bódog Tomi az bezzeg király srác volt, ő legalább bennmaradt éppenhogy a csapatoddal...nahát Fernando is.
Meg ugye azóta király helyen edzősködik, bombázzák az ajánlatok tömkelegével...fene vigye el, hát ez nincsen így.

Én amúgy nemigen írok ide, amit itt Bódog kirúgása óta művelsz, hát az botrány. Mondjuk szórakoztató is valahol, de sok szakmaiságot nem látok benne. Majd kinövöd egyszer.

Bódoggal őszi hatodikak voltunk, de leszarom a személyét. Fernandóval eddig egy darab meccsen nem láttam semmilyen komoly elképzelést, irányítást a meccsen meg aztán végképp nem.
Ezzel a háttérrel ott kellene lennünk, ahol az Újpest, nekünk is Bakukat kellene négy góllal vernünk, ehelyett a legjobb úton járunk, hogy a Zete után eredjünk a harmadosztály szélére.

Az őszi 6. hely jól hangzik, de szerintem többet mond az, hogy a sűrű mezőnyben 6 pontra voltatok a kiesőhelytől és a dobogótól is. Kb. az 5. helyezettől lefelé még senki nem érezhette magát biztonságban (az 5. és a 11. hely között csak 7 pont volt a különbség). Aztán jött a tavaszi mélyrepülés, amikor az utolsó 6 meccsén 2 pontot sikerült összehoznia, és máris a kiesés szélére sodródtatok.
Jó volt a PR-ja, jó volt a dumája, átmenetileg úgy tűnt, hogy képes a válságmenedzselésre, aztán kiderült, hogy a szarból ő sem tud várat építeni. Lehet, hogy Fernando valamivel rosszabb edző, de összességében, az eredményességet tekintve óriási különbség egyelőre nem mutatkozik Bódog javára. Az biztos, hogy Bódog harsányabb, keményebb faszinak láttatta magát, de ezzel sem ment semmire, tavaszra teljesen szétesett a csapata. Fernando nekem egyenesebbnek, visszafogottabbnak tűnik, nem beszél mellé, mondjuk Busait és Ugrait csak kivágta a keretből, ami csendességében is erélyességre vall.
A hátteret, pontosabban amit abból alkotni sikerült, leginkább Leisztingeren, az ügyvezetőn, cégvezetőn, Tajthyn, stb. lehet számonkérni.
Ahogy az M4-en is elhangzott ma, a helyzet aggasztó, igen. Egyértelműen arra céloztak, hogy a DVTK ki is eshet, na de az elmúlt két alkalommal is így volt, csak a vakszerencse mentette meg a klubot, és amennyire látszik, lényegileg nem változott semmi.

Az áprilisi Újpest meccs óta ugyanazt mutatja a csapat. Lézengés, futkározás mint a mérgezett egér a szélrózsa minden irányába (Sesztakov tegnapelőtt sztem az összes létező középpályás posztot bejárta...), semmi szervezettség. Irányítani a meccset képtelen a csapat, a kontrák pedig sokkal inkább mennek el a helyezkedésen, mint az egyéni képességeken. Az egyetlen taktikánk a rögzített szituációk volnának, ami viszont öntökönlövés, ha egyszer Vernes azt a szabadot is a sorfalba rúgja, amit meg se kapott. És ebben semmilyen előremutatás nincs. A három győztes meccsből vele a padon egyet a Paks sunyiban leadott hogy meneküljön az EL elől, egynél a szív kiadott belőlük 300 százalékot és ez is éppen csak elég volt a Vidi B legyőzésére, egynél pedig a hasonlóan összeesőfélben lévő Hali ellen az volt a szerencsénk, hogy ők mindent is kihagytak.
Fernando egy taktikailag teljesen képzetlen edző. Lehet azt mondani, hogy a csapat kurvagyenge, mert a csapat kurvagyenge. De pont ebben a szituációban öngyilkosság az, hogyha a padon is erőltetünk egy kóklert csak azért, mert már fájdalmasan sok edzőt elhasznált a miskolci pad.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.27. 09:06

SuperDepor írta:
velasco írta:
_carlos_ írta:Igen, de Fernando már Bódog után jött ide, tehát mindaz a leépülés már benne volt az egyenletben, mire ő átvette a csapatot. Ha felsőbb szinten nincs semmi változás, márpedig nem úgy tűnik, hogy van, akkor nem könnyű a helyzete. Mindazonáltal ő sem teszi hozzá azt a kicsi pluszt sem, amit lehetne, én nem mondom, hogy ő jó edző, mert mitől lenne az? Csak arra akarok rávilágítani, hogy eleve elég nagy a baj, és az ő szerepe nem sokat nyom a latban.

Pont azt mondja ManBat, hogy a helyzet eleve szar, és nem az, hogy az edző nem tesz hozzá, hanem kimondottan konzerválja az állapotokat a ténykedése, sőt. Ha már a viszonyok ilyen xarok, legalább egy lóolyan edző ülne a padon, aki képes masszív csapatot kialakítani. Fernando nem ilyen.

Ja, azért Fernandoringyózik vagy, hogy a tökömbe nevezi.

Visszanézheted a hsz-eimet, Bódog kirúgása után örültem hogy ő jön a padra, őt tartottam a legjobb alternatívának a felmerült nevek közül. Semmilyen bizalomra nem szolgált rá.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.27. 14:31

Azt mondják, h róla beszélt Tajti, amikor a héten érkezőkről volt szó
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ny-2654471
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.27. 14:35

SuperDepor írta:Azt mondják, h róla beszélt Tajti, amikor a héten érkezőkről volt szó
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ny-2654471

az kemény lenne

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.27. 15:19

velasco írta:
SuperDepor írta:Azt mondják, h róla beszélt Tajti, amikor a héten érkezőkről volt szó
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ny-2654471

az kemény lenne

Bár én nagyon csodálkoznék ha ez a halvérű Tajti ide tudna hozni egy olyan játékost akit az nb1 3/4-e szívesen látna a soraiban
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.27. 15:45

SuperDepor írta:
velasco írta:
SuperDepor írta:Azt mondják, h róla beszélt Tajti, amikor a héten érkezőkről volt szó
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ny-2654471

az kemény lenne

Bár én nagyon csodálkoznék ha ez a halvérű Tajti ide tudna hozni egy olyan játékost akit az nb1 3/4-e szívesen látna a soraiban

nem kis fegyvertény lenne az biztos. lehet egy kiemeltebb fizetéssel meg tudták győzni.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Komoly problémát lát a csapatban a DVTK edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.27. 15:52

SuperDepor írta:Azt mondják, h róla beszélt Tajti, amikor a héten érkezőkről volt szó
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ny-2654471

Meglepne, de mindenképp nagyon pozitív lenne.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: V-Nyh valamint 177 vendég