Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.08.21. 20:20

Cselszky írta:
nyúl írta:
Adamek írta:ez Dollal és Dömével is úgy lett volna jobb, de sajnos mindegyik csak dirigálni jön
Igen, de Szerhíj csak 4 éve vonult vissza. Szerintem bajban lenne Lándzsafáni.

A transfermarkt szerint 2009-ben fejezte be, és egyből edzősködni kezdett. De lehet, hogy tévedés.
Igen, így lehet. 2014-ben már negyven volt. Valamiért úgy emlékeztem, hogy fiatalabb.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.21. 20:23

Hát...
Érdekes döntés lenne.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 20:25

beroka írta:Hát...
Érdekes döntés lenne.

már nincs feltételes mód
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.21. 20:35

Adamek írta:
beroka írta:Hát...
Érdekes döntés lenne.

már nincs feltételes mód

Ja ezt nem tudtam.
Akkor meglátjuk mit is tud a derék ruszki.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 20:36

beroka írta:
Adamek írta:
beroka írta:Hát...
Érdekes döntés lenne.

már nincs feltételes mód

Ja ezt nem tudtam.
Akkor meglátjuk mit is tud a derék ruszki.

Pali? úgy fényezi a fukszokat mint senki más
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2018.08.21. 20:43

Talán én vagyok az egyetlen, aki bírta Doll. Kár, hogy a nemzetközi porondon megrekedtünk, de azt nem kéne elfelejteni, hogy két kivételtől eltekintve (Zeljeznicar, Partizani) olyan csapatokat kaptunk, akik jóval erősebbek voltak a mi csapatunknál és papírforma volt a kiesésünk.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.21. 20:47

Rockiton írta:Talán én vagyok az egyetlen, aki bírta Doll. Kár, hogy a nemzetközi porondon megrekedtünk, de azt nem kéne elfelejteni, hogy két kivételtől eltekintve (Zeljeznicar, Partizani) olyan csapatokat kaptunk, akik jóval erősebbek voltak a mi csapatunknál és papírforma volt a kiesésünk.

Azért a vége egy kicsit meredekre sikeredett.
De lelked rajta.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: RC » 2018.08.21. 20:49

Remélem, sportigazgatót is kineveznek, a jelen trendnek megfelelően.
SABARIA 1926

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.21. 20:50

RC írta:Remélem, sportigazgatót is kineveznek, a jelen trendnek megfelelően.

Az nem a Pali?

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.08.21. 20:53

beroka írta:
RC írta:Remélem, sportigazgatót is kineveznek, a jelen trendnek megfelelően.

Az nem a Pali?

Nem,nincs sportigazgató,nem is volt.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2018.08.21. 20:54

beroka írta:
Rockiton írta:Talán én vagyok az egyetlen, aki bírta Doll. Kár, hogy a nemzetközi porondon megrekedtünk, de azt nem kéne elfelejteni, hogy két kivételtől eltekintve (Zeljeznicar, Partizani) olyan csapatokat kaptunk, akik jóval erősebbek voltak a mi csapatunknál és papírforma volt a kiesésünk.

Azért a vége egy kicsit meredekre sikeredett.
De lelked rajta.


A Maccabin max. csak a drágaságos Vidike jutott volna tovább, ha a zsidók is világgá lövöldözték volna a labdákat, mint a Ludogorec.

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.08.21. 20:57

Rockiton írta:
beroka írta:
Rockiton írta:Talán én vagyok az egyetlen, aki bírta Doll. Kár, hogy a nemzetközi porondon megrekedtünk, de azt nem kéne elfelejteni, hogy két kivételtől eltekintve (Zeljeznicar, Partizani) olyan csapatokat kaptunk, akik jóval erősebbek voltak a mi csapatunknál és papírforma volt a kiesésünk.

Azért a vége egy kicsit meredekre sikeredett.
De lelked rajta.


A Maccabin max. csak a drágaságos Vidike jutott volna tovább, ha a zsidók is világgá lövöldözték volna a labdákat, mint a Ludogorec.

A brutális Maccabi a két meccsen 2 gólt lőtt. Annyira nem tűnt legyőzhetetlennek

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.08.21. 21:02

Megint egy olyan edző, akiről tudjuk, hogy létezik, de edzőként szerintem- még nem bizonyított. Leekens 2.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 21:11

Rockiton írta:Talán én vagyok az egyetlen, aki bírta Doll. Kár, hogy a nemzetközi porondon megrekedtünk, de azt nem kéne elfelejteni, hogy két kivételtől eltekintve (Zeljeznicar, Partizani) olyan csapatokat kaptunk, akik jóval erősebbek voltak a mi csapatunknál és papírforma volt a kiesésünk.

én is bírtam , de elmúlt és nem az én hibámból
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
OscarSeamen
Toborzórajáró
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016.04.08. 10:33

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: OscarSeamen » 2018.08.21. 21:13

Kegyetlen írta:Megint egy olyan edző, akiről tudjuk, hogy létezik, de edzőként szerintem- még nem bizonyított. Leekens 2.

BL nyolcatdöntő, EL negyeddüntő, 2x ukrán bajnoki cím
na mész te a kurva anyádba

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.08.21. 21:15

OscarSeamen írta:
Kegyetlen írta:Megint egy olyan edző, akiről tudjuk, hogy létezik, de edzőként szerintem- még nem bizonyított. Leekens 2.

BL nyolcatdöntő, EL negyeddüntő, 2x ukrán bajnoki cím
na mész te a kurva anyádba

Hogy a nagyokat idézzem: a Reallal én is bajnok lennék. A maradék tagmondatod szánalmas. Al-Ahlitól ez előre vagy visszalépés?

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.08.21. 21:24

Kegyetlen írta:
OscarSeamen írta:
Kegyetlen írta:Megint egy olyan edző, akiről tudjuk, hogy létezik, de edzőként szerintem- még nem bizonyított. Leekens 2.

BL nyolcatdöntő, EL negyeddüntő, 2x ukrán bajnoki cím
na mész te a kurva anyádba

Hogy a nagyokat idézzem: a Reallal én is bajnok lennék. A maradék tagmondatod szánalmas. Al-Ahlitól ez előre vagy visszalépés?

Nem lennél bajnok kétszer, ha ott van a Barcelona (/Sahtar /Videoton) a nyakadon.

Szimplán nem értesz a focihoz, ha nem tudod felmérni, hogy kifejezetten sikeres volt a Dinamóval, két bajnoki cím, kupagyőzelem, BL- és EL-továbbjutás a csoportkörből, ezt Kijev szinten is nagyon kevesen hozták az elmúlt években.

Nálam inkább az a kérdés, hogy a plázacica focistáink meg az ukrán vonal között működik-e majd a kommunikáció meg a kémia.
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.08.21. 21:36

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:jobb mint Tuboly Frici

De mondjuk Artner Tamásnál nem.

na mondjuk nála se sok szarabb edzőjelölt próbálkozott még idehaza

Én bírtam, amikor nálunk melózott, egész jó brigádot csinált a szupertehetségekből. Kár, hogy mindössze 2 Király Kupát tud felmutatni az a csapat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 22:19

Adamek írta:
Rockiton írta:Talán én vagyok az egyetlen, aki bírta Doll. Kár, hogy a nemzetközi porondon megrekedtünk, de azt nem kéne elfelejteni, hogy két kivételtől eltekintve (Zeljeznicar, Partizani) olyan csapatokat kaptunk, akik jóval erősebbek voltak a mi csapatunknál és papírforma volt a kiesésünk.

én is bírtam , de elmúlt és nem az én hibámból

amúgy a nemzetközi blama nekem lófasznyit sem számít, felőlem akár ki se álltunk volna ezekre a szar előselejtezőkre, de még a zakóhegy csoportmeccsek sem érdekelnek, hogy összejön e vagy sem
de kb. két éve teljesen eltűnt minden ötlet a játékunkból, amikor utcahosszal vezettünk télen a bajnokságban valamit nagyon rossz pályára állított a ddr-szökevény és azóta nettó szenvedés minden leadott játékpercünk
a formában lévő kulcsemberek majd megoldják, nagyjából ennyit tudunk, elszórakozunk minden hátralévő játékrészt ha vezetünk, ostoba kísérletek posztidegen balfaszokkal, rotálás a semmire, balfék igazolások amikben nincs évről évre fék, taktikailag teljesen kiismerhető, illetve nincs is felismerhető taktikai képe a csapatnak
jó példa a szombati ellenfél, a hadrendje képtelen feltörni egy paksi védelmet, idehaza nagyjából egyedüliként, a legolcsóbb eszközökkel ki lehet csinálni a szerkezetünket
abszolút megrekedt és képtelen a fejlődére itt már
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.21. 22:30

Döglégy írta:
Kegyetlen írta:
OscarSeamen írta:BL nyolcatdöntő, EL negyeddüntő, 2x ukrán bajnoki cím
na mész te a kurva anyádba

Hogy a nagyokat idézzem: a Reallal én is bajnok lennék. A maradék tagmondatod szánalmas. Al-Ahlitól ez előre vagy visszalépés?

Nem lennél bajnok kétszer, ha ott van a Barcelona (/Sahtar /Videoton) a nyakadon.

Szimplán nem értesz a focihoz, ha nem tudod felmérni, hogy kifejezetten sikeres volt a Dinamóval, két bajnoki cím, kupagyőzelem, BL- és EL-továbbjutás a csoportkörből, ezt Kijev szinten is nagyon kevesen hozták az elmúlt években.

Nálam inkább az a kérdés, hogy a plázacica focistáink meg az ukrán vonal között működik-e majd a kommunikáció meg a kémia.

Nem tudom lehet-e tudatos szakmai lépéseket feltételezni a fradi embereiről, de én azt gyanítom, hogy olyan edzőt kerestek, aki a Doll féle langyos, álmos-unalmas focival ellentétben kihajtatja a lelküket is a játékosokkal, és lüktető támadófocit játszat. Rebrov származása, múltja támaszthatja alá a kiemelkedő erőnlétet, pár meghallgatott nyilatkozata pedig a gólra törő játékot. Legalábbis elég nagy hangsúlya volt a támadásoknak a mondandóiban. Valóban az a kérdés, hogy partnerek lesznek-e ebben a többiek és végig zakatolják-e a meccseket mint Lovrencsics pl. Szóval hasonló vonalat képviselhet a tag mint Bódog, nagyobb szakmai tudással. Nekem ezek ugrottak be a hír hallatán.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 63 vendég