Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.08.22. 08:42

Kegyetlen írta:
OscarSeamen írta:
Kegyetlen írta:Megint egy olyan edző, akiről tudjuk, hogy létezik, de edzőként szerintem- még nem bizonyított. Leekens 2.

BL nyolcatdöntő, EL negyeddüntő, 2x ukrán bajnoki cím
na mész te a kurva anyádba

Hogy a nagyokat idézzem: a Reallal én is bajnok lennék. A maradék tagmondatod szánalmas. Al-Ahlitól ez előre vagy visszalépés?

Mondjuk ez az egyik legnagyobb bullshit foci fórumokon, ez a "ezzel/azzal én/ő is bajnok lenne" című mondakör (és persze törvényszerűen az érvelések 80 %-át ki is teszi, ha edzők kvalitásai vagy csapatok lehetőségei kerülnek szóba).
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

BSTH

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.22. 08:46

Kinevezhetik Bognár Gyurit is. Tök fasza lenne.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.22. 09:04

BSTH írta:Kinevezhetik Bognár Gyurit is. Tök fasza lenne.

vagy padlizsán fasza, nem tudhatjuk pontosan Gyurinak mi fityeg a lába között, remélem te is csak találgatsz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.22. 09:07

Adamek írta:
BSTH írta:Kinevezhetik Bognár Gyurit is. Tök fasza lenne.

vagy padlizsán fasza, nem tudhatjuk pontosan Gyurinak mi fityeg a lába között, remélem te is csak találgatsz

Az a baj, hogy én majd röhögök a sajtóbejelentéseken. Aztán elmegyek az Éjszakába rohanni, amit mostanában nem ad egy csatorna sem.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.08.22. 10:05

És már hivatalos is.
Így látatlanban jó választásnak tűnik. A szó európai értelmében is futballista volt, komoly, nyugati kluboknál, ez alapnak megfelelő. Edzőként az ukrán ténykedése impozáns, mind a bajnoki címek, mind a nemzetköziben mutatott teljesítmény. Az arab kaland viszont kis döccenőnek tűnik a karrierjében (nem mellesleg Dollnak is volt hasonló fejezete az edzősködésben, mielőtt idejött).
Mindent összevetve bíztató, sok sikert, és jöjjön az új korszak, vissza a két éve letért ösvényre!
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.08.22. 10:08

Aszonygya az Orosz Pali, hogy edzővilágranglistán TOP50 a Rebrov. De volt feljebb is.

Edzővilágranglista.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: extex » 2018.08.22. 12:49

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
RAUL7 írta:Elnezve a statisztikakat, az elmult 10 evben a Donyeck dominalt, ezt csak a Rebrov-fele Dinamo tudta megtorni 2 szezonon keresztul. Ez nem rossz. Egyik szezonban a BL csoportkorbol is tovabbment a Kijev, ez is jo.
Gondolom Kubaszovek is igy igazoltak le, 10 perc wikipedia bongeszes utan.

Kábé, ahogy összegeztétek.

gecyk vagytok
már tuti ott kolbászol valami ukrán vagy zakarpattyi menedzser a klubházban, Petrókot is az hozta

Petrijakot Kuznyecov ajánlotta.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.22. 12:53

extex írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:Kábé, ahogy összegeztétek.

gecyk vagytok
már tuti ott kolbászol valami ukrán vagy zakarpattyi menedzser a klubházban, Petrókot is az hozta

Petrijakot Kuznyecov ajánlotta.

amúgy jó vételnek tűnik

BSTH

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.24. 09:32

Maradonapoli írta:
extex írta:
Maradonapoli írta:gecyk vagytok
már tuti ott kolbászol valami ukrán vagy zakarpattyi menedzser a klubházban, Petrókot is az hozta

Petrijakot Kuznyecov ajánlotta.

amúgy jó vételnek tűnik

Maradona Nápolyban! Írtam privit, láttad? Megnéztem, nem passzolok a rendszerhez. De nagyon köszönöm Neked, Imikém!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.24. 13:12

BSTH írta:
Maradonapoli írta:
extex írta:Petrijakot Kuznyecov ajánlotta.

amúgy jó vételnek tűnik

Maradona Nápolyban! Írtam privit, láttad? Megnéztem, nem passzolok a rendszerhez. De nagyon köszönöm Neked, Imikém!

Csak a meglessüköst! :) Igazán nincs mit, ha látok még témába vágót, tuti szólok majd! Őszintén sajnálom... tök jó lett volna, ha itt alkottál volna egy ideig, néha összefuthattunk volna, + olcsó albikat is lehet találni a városban... khááárrrr....

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maradonapoli 2018.08.24. 13:13-kor.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.24. 13:13

Maradonapoli írta:
BSTH írta:
Maradonapoli írta:amúgy jó vételnek tűnik

Maradona Nápolyban! Írtam privit, láttad? Megnéztem, nem passzolok a rendszerhez. De nagyon köszönöm Neked, Imikém!

Csak a meglessüköst! :) Igazán nincs mit, ha látok még témába vágót, tuti szólok majd! Őszintén sajnálom... tök jó lett volna, ha itt alkottál volna egy ideig, néha összefuthattunk volna, + olcsó albikat is lehet találni a városban... khááárrrr....

Urbi et Albi
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.24. 13:15

Maradonapoli írta:
BSTH írta:
Maradonapoli írta:amúgy jó vételnek tűnik

Maradona Nápolyban! Írtam privit, láttad? Megnéztem, nem passzolok a rendszerhez. De nagyon köszönöm Neked, Imikém!

Csak a meglessüköst! :) Igazán nincs mit, ha látok még témába vágót, tuti szólok majd! Őszintén sajnálom... tök jó lett volna, ha itt alkottál volna egy ideig, néha összefuthattunk volna, + olcsó albikat is lehet találni a városban... khááárrrr....

Kép

Tudod, hogy bármikor megjelenhetek Nálatok is.
Kép

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.24. 13:21

BSTH írta:
Maradonapoli írta:
BSTH írta:Maradona Nápolyban! Írtam privit, láttad? Megnéztem, nem passzolok a rendszerhez. De nagyon köszönöm Neked, Imikém!

Csak a meglessüköst! :) Igazán nincs mit, ha látok még témába vágót, tuti szólok majd! Őszintén sajnálom... tök jó lett volna, ha itt alkottál volna egy ideig, néha összefuthattunk volna, + olcsó albikat is lehet találni a városban... khááárrrr....

Kép

Tudod, hogy bármikor megjelenhetek Nálatok is.
Kép

dzsízüsz krájszt

BSTH

Re: Megvan, ki lesz a Fradi edzője?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.24. 13:23

Maradonapoli írta:
BSTH írta:
Maradonapoli írta:Csak a meglessüköst! :) Igazán nincs mit, ha látok még témába vágót, tuti szólok majd! Őszintén sajnálom... tök jó lett volna, ha itt alkottál volna egy ideig, néha összefuthattunk volna, + olcsó albikat is lehet találni a városban... khááárrrr....

Kép

Tudod, hogy bármikor megjelenhetek Nálatok is.
Kép

dzsízüsz krájszt

Kráááár!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 81 vendég