Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.18. 11:50

Folynak a tárgyalások a felek között.

Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs


A ripost.hu cikkét változtatás nélkül közöljük.


 


 


Információink szerint komolyra fordultak a tárgyalások Dzsudzsák Balázs és a MOL Vidi között. A hetek-hónapok óta új csapatot kereső válogatott focista a külföldi keresete körülbelül feléért segítené a Bajnokok Ligája vagy az Európa-liga csoportkörébe tartó fehérváriakat – csakhogy az igénye még mindig többszöröse az egyik leggazdagabb magyar klub sztárjainak jutó csúcsgázsinál.


 


A görög AEK Athén elleni, jövő szerdán kezdődő párharc végkimenetelétől függ, hogy a magyar bajnok Mol Vidi a BL- vagy az El-főtáblán folytatja-e ősszel a nemzetközi kupamenetelését. Nem csak az múlik a két meccsen, hogy melyik sorozatban milyen ellenfeleket kap a csapat, de az sem mindegy, hogy milliárdos összegre vagy „csak” százmilliókra rúg a bevétel.


 




A jelentős többletterhelés azonban már biztos, ezért Marko Nikolics vezetőedző már be is jelentette: legalább három-négy új futballistával erősítené meg a keretét. A  értesülése szerint az arab Al-Vahdától távozott, szabadon igazolható Dzsudzsák Balázs számára is vonzóvá tette a Vidit az európai szereplés, ráadásul a bizonytalanná vált válogatottsága miatt is telitalálat lenne számára, ha a magyar csapatban kötne ki.


 


A Vidi vezetői két lehetőség is adódik. Ha egyelőre csak a BL- vagy El-csoportmeccsek idejére, azaz decemberig, négy hónapra állapodnak meg Dzsudzsákkal, akkor „megússzák” 180-200 millióból. Ha viszont ennél hosszabb távra állapodnak meg vele, jó szereplés esetén akár már a téli átigazolási szezonban, jó pénzért tovább is adhatják a ballábas játékost. Igaz, ha nem lesz vevő, akkor Dzsudzsák a „nyakukon” marad a csúcsgázsijával együtt.


 


Feszültségeket kelthet az érkezése


Dzsudzsák hiába érné be a külföldi fizetésénél kevesebbel, az így is a többszöröse még a legjobban kereső fehérvári sztárok, például korábbi válogatottbeli csapattársai, Juhász Roland és Huszti Szabolcs, vagy a legjobb légiósok kereseténél is. Nagy kérdés, hogy az esetleges szerződtetése milyen feszültségeket keltene az öltözőben. Kivált, hogy az érkezésével a sikercsapat egyik fontos tagja a kispadra szorulna.

bebé88
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011.10.30. 13:27
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: bebé88 » 2018.08.18. 12:05

nem tudom kinek éri ez meg, legjobban kereső játékosok 50 ezer euró(?) körül kapnak, ő ennek a többszöröséért jönne? nevetséges.
DAC 1904
Ferencváros
Chelsea

EB
Aranylabdás
Hozzászólások: 19028
Csatlakozott: 2005.05.07. 11:37
Tartózkodási hely: Általában Reykjavík
Kapcsolat:

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: EB » 2018.08.18. 12:34

bebé88 írta:nem tudom kinek éri ez meg, legjobban kereső játékosok 50 ezer euró(?) körül kapnak, ő ennek a többszöröséért jönne? nevetséges.

Nem ez az első ilyen elképzelése.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.18. 12:35

rendben, két feltétellel jöhet az NB1-be, lemondja önként a válogatottságot és megszabadul ettől a susnyástól az állán
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.18. 12:37

Havi 48 milláért jönne. :D
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.08.18. 13:07

Cselszky írta:Havi 48 milláért jönne. :D

Annyiért mondjuk én is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.18. 13:11

Cselszky írta:Havi 48 milláért jönne. :D

év végén vesz három Lambót belőle, egyben biztos lesz mindig elég nafta egy hídtúrához
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.18. 13:41

remélem, h megkapja és idejön, csak nehogy sírva fakadjon amikor még ez a pát ezer hülye - aki meccsre jár - mindenhol fütyülni fogja
Kép
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Király György
Újpesti barbár
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2010.06.14. 15:54
Tartózkodási hely: Újpest.

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Király György » 2018.08.18. 13:52

Prostituált ....
ÚJPESTI BARBÁR !

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.18. 14:47

bebé88 írta:nem tudom kinek éri ez meg

Vörösbaranyinak, meg ugye Dzsudzsáknak, akinek már mindegy, benne már max annyi van, hogy minél többet össze tudjon kurválkodni a fociban, (hogy aztán húsz év múlva letizeledelődjön a vagyona, amilyen jól válogatja a tanácsadóit ez a kretén).
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.18. 15:12

Simán pengesse ki neki az 50 milliót a Vidi :)
Max Viktor rásegít egy kicsit még a költségvetésre.
De kivethetnének egy új adóformát pl Dzsudzsi néven s akkor meg is van a bére.
S abban a csapatban játszani a nagy hármas közül akinek épp szüksége van rá.

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.08.18. 15:21

Visszamenjéé!!!
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.08.19. 00:57

Nem örülnék neki. Ebből a fizetési keretből két kimagasló húzóembert lehetne hozni, akik a csoportkörben is húznák magukkal a csapatot.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.19. 08:27

A Vaskezű írta:Nem örülnék neki. Ebből a fizetési keretből két kimagasló húzóembert lehetne hozni, akik a csoportkörben is húznák magukkal a csapatot.

Kérdés, klub nélkülit lehet-e találni? Szerintem amúgy az összeg nagysága legfeljebb arra jó, hogy a pórnép tudjon min csámcsogni, amúgy nem oszt, nem szoroz egy olyan szinten, ahol egy komplett állam, és egy gigacég állja a cehhet.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.19. 08:29

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Havi 48 milláért jönne. :D

Annyiért mondjuk én is.

Itt végkeleten úgy vagyok, hogy 48 000 000 fillérért is eladnám a lelkem a fehérvári ördögnek...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.08.19. 09:34

Dzsudzsi, te ribi! :)
Mondanám, menjél, de mi fizetnénk.
Azért bízom benne, Kubatov és Orosz Pali lecsapnak a lehetőségre. Viccesebb lenne náluk látni. Az éjszakai élet is sűrűbb.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.08.19. 09:38

ha ez igaz, akkor már az önkritika legkisebb morzsája is eltűnt belőle

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.08.19. 10:31

Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:Nem örülnék neki. Ebből a fizetési keretből két kimagasló húzóembert lehetne hozni, akik a csoportkörben is húznák magukkal a csapatot.

Kérdés, klub nélkülit lehet-e találni? Szerintem amúgy az összeg nagysága legfeljebb arra jó, hogy a pórnép tudjon min csámcsogni, amúgy nem oszt, nem szoroz egy olyan szinten, ahol egy komplett állam, és egy gigacég állja a cehhet.

A beígért MOL támogatásból biztosan futja rá. Bár én azt is kinézem ezekből, hogy megvan a csoportkörös pénz, és akkor elkummantják a támogatást.

Ha lenne eszük, és nem izmoznának egóból, akkor gyorsan kiegyeznének a szurkolói csoporttal, és akkor akár egy ennél nagyobb siker is összejöhetne.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.19. 10:34

A Vaskezű írta:
Reginald McFreez írta:
A Vaskezű írta:Nem örülnék neki. Ebből a fizetési keretből két kimagasló húzóembert lehetne hozni, akik a csoportkörben is húznák magukkal a csapatot.

Kérdés, klub nélkülit lehet-e találni? Szerintem amúgy az összeg nagysága legfeljebb arra jó, hogy a pórnép tudjon min csámcsogni, amúgy nem oszt, nem szoroz egy olyan szinten, ahol egy komplett állam, és egy gigacég állja a cehhet.

A beígért MOL támogatásból biztosan futja rá. Bár én azt is kinézem ezekből, hogy megvan a csoportkörös pénz, és akkor elkummantják a támogatást.

Ha lenne eszük, és nem izmoznának egóból, akkor gyorsan kiegyeznének a szurkolói csoporttal, és akkor akár egy ennél nagyobb siker is összejöhetne.

Miben állhatna a kompromisszum? Amennyire követtem, az teljesen esélytelennek tűnik, hogy a MOL Vidi néven változtassanak Garancsiék.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.19. 10:37

nyúl írta:Dzsudzsi, te ribi! :)
Mondanám, menjél, de mi fizetnénk.
Azért bízom benne, Kubatov és Orosz Pali lecsapnak a lehetőségre. Viccesebb lenne náluk látni. Az éjszakai élet is sűrűbb.

nálunk szerintem ez a szikra most nagyon nem férne bele a szituba, ha más miatt nem is ettől megúszhatjuk a bozótszájút
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 83 vendég