Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.19. 11:00

De miert kéne bárhova is, pláne ennyi pénzért? Nem látják, hogy az utóbbi kb. két évben szart sem ér?
CS.A.K.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.19. 11:06

Milito írta:De miert kéne bárhova is, pláne ennyi pénzért? Nem látják, hogy az utóbbi kb. két évben szart sem ér?

Pár héten belül kiderül, kell-e valahova. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem kapkodnak érte, ha pedig így van, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni az igényeikből.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.19. 11:08

Cselszky írta:
Milito írta:De miert kéne bárhova is, pláne ennyi pénzért? Nem látják, hogy az utóbbi kb. két évben szart sem ér?

Pár héten belül kiderül, kell-e valahova. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem kapkodnak érte, ha pedig így van, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni az igényeikből.

Így is ciki, hogy már mindenhol elkezdődtek a bajnokságok, és még mindig nincs csapata.
CS.A.K.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.19. 11:16

Milito írta:
Cselszky írta:
Milito írta:De miert kéne bárhova is, pláne ennyi pénzért? Nem látják, hogy az utóbbi kb. két évben szart sem ér?

Pár héten belül kiderül, kell-e valahova. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem kapkodnak érte, ha pedig így van, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni az igényeikből.

Így is ciki, hogy már mindenhol elkezdődtek a bajnokságok, és még mindig nincs csapata.

Ha most elmenne kicsi pénzért, akkor hosszú távon nagyon sokat bukna anyagilag. Valószínűleg úgy látják a menedzserével, hogy akár fél év kihagyás is belefér (ha Vörösbaranyi meg tudja győzni Dzsudzsákot, hogy szarjon már a válogatottra, az csak nyűg az ő korában - értsd: eladhatóság szempontjából az ő pozíciójában már nem oszt, nem szoroz), legfeljebb elmennek az Emirátusok másodosztályba vagy a fasz tudja hova, ha necces lesz a szitu...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.19. 11:25

Milito írta:
Cselszky írta:
Milito írta:De miert kéne bárhova is, pláne ennyi pénzért? Nem látják, hogy az utóbbi kb. két évben szart sem ér?

Pár héten belül kiderül, kell-e valahova. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem kapkodnak érte, ha pedig így van, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni az igényeikből.

Így is ciki, hogy már mindenhol elkezdődtek a bajnokságok, és még mindig nincs csapata.

Nem szempont ez náluk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.19. 11:27

Reginald McFreez írta:
Milito írta:
Cselszky írta:Pár héten belül kiderül, kell-e valahova. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem kapkodnak érte, ha pedig így van, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni az igényeikből.

Így is ciki, hogy már mindenhol elkezdődtek a bajnokságok, és még mindig nincs csapata.

Ha most elmenne kicsi pénzért, akkor hosszú távon nagyon sokat bukna anyagilag. Valószínűleg úgy látják a menedzserével, hogy akár fél év kihagyás is belefér (ha Vörösbaranyi meg tudja győzni Dzsudzsákot, hogy szarjon már a válogatottra, az csak nyűg az ő korában - értsd: eladhatóság szempontjából az ő pozíciójában már nem oszt, nem szoroz), legfeljebb elmennek az Emirátusok másodosztályba vagy a fasz tudja hova, ha necces lesz a szitu...

Ennek a pályafutásnak már úgyis mindegy. Remélem Rossi tényleg elég tökös lesz kihagyni a keretből.
CS.A.K.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2018.08.19. 11:44

Reginald McFreez írta:
Milito írta:
Cselszky írta:Pár héten belül kiderül, kell-e valahova. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem kapkodnak érte, ha pedig így van, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni az igényeikből.

Így is ciki, hogy már mindenhol elkezdődtek a bajnokságok, és még mindig nincs csapata.

Ha most elmenne kicsi pénzért, akkor hosszú távon nagyon sokat bukna anyagilag. Valószínűleg úgy látják a menedzserével, hogy akár fél év kihagyás is belefér (ha Vörösbaranyi meg tudja győzni Dzsudzsákot, hogy szarjon már a válogatottra, az csak nyűg az ő korában - értsd: eladhatóság szempontjából az ő pozíciójában már nem oszt, nem szoroz), legfeljebb elmennek az Emirátusok másodosztályba vagy a fasz tudja hova, ha necces lesz a szitu...

Igazából ez a kurválkodás is csak egy bizonyos szintig működik, eljön az idő, de már lehet el is jött, amikor már az arabok sem fogják mosolyogva kifizetni a sztárgázsit. Nála sokkal nagyobb neveknek is döcög már a kurválkodás, Eto’o is csapong jobbról balra. Topligában nem lőtt gólt, még mindig a holland formájából él. Jó példa N’gog, aki azért csak játszott egy Poolban, mégis Kispestre szerződött. Tuti, hogy vitte voltna olcsósítva Dzsudzsit egy topligás középcsapat, de most azon a szinten van, hogy ha csak átmenetileg is, de a Vidi a legnívósabb kérője.
kanoczrobert.hu

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.08.19. 15:45

Cselszky írta:
A Vaskezű írta:
Reginald McFreez írta:Kérdés, klub nélkülit lehet-e találni? Szerintem amúgy az összeg nagysága legfeljebb arra jó, hogy a pórnép tudjon min csámcsogni, amúgy nem oszt, nem szoroz egy olyan szinten, ahol egy komplett állam, és egy gigacég állja a cehhet.

A beígért MOL támogatásból biztosan futja rá. Bár én azt is kinézem ezekből, hogy megvan a csoportkörös pénz, és akkor elkummantják a támogatást.

Ha lenne eszük, és nem izmoznának egóból, akkor gyorsan kiegyeznének a szurkolói csoporttal, és akkor akár egy ennél nagyobb siker is összejöhetne.

Miben állhatna a kompromisszum? Amennyire követtem, az teljesen esélytelennek tűnik, hogy a MOL Vidi néven változtassanak Garancsiék.

Pontos részleteket senki nem tud. Szurkolói fórumokon ötletelések voltak, pl. a stadion környékének Videoton-városrésszé való átnevezéséről, de volt szó a stadion elnevezéséről. Azt egyelőre nem tudni, az RBD-nek és a VBKE-nek milyen ötletei vannak, gondolom a klubbal akarják ezeket átbeszélni.

Az csapta ki a biztosítékot sokaknál (mezei szurkolóknál is), hogy semmiféle egyeztetés, vagy ankét nem volt a szurkolókkal. Lényegében csak bejelentették, hogy akkor ez lesz. Nem tanultak az újpesti címerügyből... Pedig ha normálisan kommunikálják ezt, akkor szinte biztos, hogy nincs ilyen parádé.

Szerintem már az sokat segítene, ha leülnének egymással tárgyalni a felek, mert mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megállapodás szülessen. Az látható, hogy a szezon elindult, most túl nagy változást már nem lehetne eszközölni.

Azt érzékelem, hogy rengeteg fehérvári szurkolónak elege van az elmúlt évekből, még mindig szarakodnak a stadionnal (ezért nem a klub a felelős, de valami nagyon félrement), soha ilyen kevesen nem jártak a faluba "hazai" meccsre. A grupis meccsre a fehérvári szurkolóknak nincs elővásárlási joga, közben szponzori ingyenjegyeket osztanak, a DAC buszt indít stb. Mindenkiről szólni fog ez, csak a fehérváriakról nem.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.19. 17:23

A Vaskezű írta:
Cselszky írta:
A Vaskezű írta:A beígért MOL támogatásból biztosan futja rá. Bár én azt is kinézem ezekből, hogy megvan a csoportkörös pénz, és akkor elkummantják a támogatást.

Ha lenne eszük, és nem izmoznának egóból, akkor gyorsan kiegyeznének a szurkolói csoporttal, és akkor akár egy ennél nagyobb siker is összejöhetne.

Miben állhatna a kompromisszum? Amennyire követtem, az teljesen esélytelennek tűnik, hogy a MOL Vidi néven változtassanak Garancsiék.

Pontos részleteket senki nem tud. Szurkolói fórumokon ötletelések voltak, pl. a stadion környékének Videoton-városrésszé való átnevezéséről, de volt szó a stadion elnevezéséről. Azt egyelőre nem tudni, az RBD-nek és a VBKE-nek milyen ötletei vannak, gondolom a klubbal akarják ezeket átbeszélni.

Az csapta ki a biztosítékot sokaknál (mezei szurkolóknál is), hogy semmiféle egyeztetés, vagy ankét nem volt a szurkolókkal. Lényegében csak bejelentették, hogy akkor ez lesz. Nem tanultak az újpesti címerügyből... Pedig ha normálisan kommunikálják ezt, akkor szinte biztos, hogy nincs ilyen parádé.

Szerintem már az sokat segítene, ha leülnének egymással tárgyalni a felek, mert mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megállapodás szülessen. Az látható, hogy a szezon elindult, most túl nagy változást már nem lehetne eszközölni.

Azt érzékelem, hogy rengeteg fehérvári szurkolónak elege van az elmúlt évekből, még mindig szarakodnak a stadionnal (ezért nem a klub a felelős, de valami nagyon félrement), soha ilyen kevesen nem jártak a faluba "hazai" meccsre. A grupis meccsre a fehérvári szurkolóknak nincs elővásárlási joga, közben szponzori ingyenjegyeket osztanak, a DAC buszt indít stb. Mindenkiről szólni fog ez, csak a fehérváriakról nem.

"mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megállapodás szülessen"
Biztos ez? Van bármi jele annak, hogy Garancsit zavarja ez a szitu? Így távolról nem látni ilyet. Inkább úgy tűnik, magasról szarik bele. Az előzetes egyeztetés elmaradása is erre utalt.

Nekem az is erős kissé, hogy mezei halandónak 5-6 ezerért adják a jegyeket a szerdaira, közben ahogy írod, szórják az ingyenjegyeket. De egy 20+ ezres stadiont valószínűleg nem fognak megtölteni a fehérváriak, a szponzorok, a NER-es haverok. Persze ingyenjegyesek tömegével biztos tele lehet pakolni a Grupit. Azért meglepne, ha ilyen árak mellett pl. 8-10 ezer nem vidista fizetőnéző özönlene a meccsre, de lehet, hogy én vagyok skót.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Kiderült, mennyi pénzt kérne a Viditől Dzsudzsák Balázs

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.08.19. 20:10

Cselszky írta:
A Vaskezű írta:
Cselszky írta:Miben állhatna a kompromisszum? Amennyire követtem, az teljesen esélytelennek tűnik, hogy a MOL Vidi néven változtassanak Garancsiék.

Pontos részleteket senki nem tud. Szurkolói fórumokon ötletelések voltak, pl. a stadion környékének Videoton-városrésszé való átnevezéséről, de volt szó a stadion elnevezéséről. Azt egyelőre nem tudni, az RBD-nek és a VBKE-nek milyen ötletei vannak, gondolom a klubbal akarják ezeket átbeszélni.

Az csapta ki a biztosítékot sokaknál (mezei szurkolóknál is), hogy semmiféle egyeztetés, vagy ankét nem volt a szurkolókkal. Lényegében csak bejelentették, hogy akkor ez lesz. Nem tanultak az újpesti címerügyből... Pedig ha normálisan kommunikálják ezt, akkor szinte biztos, hogy nincs ilyen parádé.

Szerintem már az sokat segítene, ha leülnének egymással tárgyalni a felek, mert mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megállapodás szülessen. Az látható, hogy a szezon elindult, most túl nagy változást már nem lehetne eszközölni.

Azt érzékelem, hogy rengeteg fehérvári szurkolónak elege van az elmúlt évekből, még mindig szarakodnak a stadionnal (ezért nem a klub a felelős, de valami nagyon félrement), soha ilyen kevesen nem jártak a faluba "hazai" meccsre. A grupis meccsre a fehérvári szurkolóknak nincs elővásárlási joga, közben szponzori ingyenjegyeket osztanak, a DAC buszt indít stb. Mindenkiről szólni fog ez, csak a fehérváriakról nem.

"mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megállapodás szülessen"
Biztos ez? Van bármi jele annak, hogy Garancsit zavarja ez a szitu? Így távolról nem látni ilyet. Inkább úgy tűnik, magasról szarik bele. Az előzetes egyeztetés elmaradása is erre utalt.

Nekem az is erős kissé, hogy mezei halandónak 5-6 ezerért adják a jegyeket a szerdaira, közben ahogy írod, szórják az ingyenjegyeket. De egy 20+ ezres stadiont valószínűleg nem fognak megtölteni a fehérváriak, a szponzorok, a NER-es haverok. Persze ingyenjegyesek tömegével biztos tele lehet pakolni a Grupit. Azért meglepne, ha ilyen árak mellett pl. 8-10 ezer nem vidista fizetőnéző özönlene a meccsre, de lehet, hogy én vagyok skót.

Szerintem az az érdekük, az más kérdés, hogy ezt látják-e. :) Remélhetőleg most már felgyorsulnak az események. Mindenesetre Nikolics majd' mindegyik interjújában elmondta, hogy nagy szükség lenne a szurkolók támogatására, és reméli, hogy megoldódik a helyzet.

Igen, ez sokaknak visszás.
Én azt gondolom, hogy ha nem lett volna ez a bojkott, akkor 6-8 ezer fehérvári biztosan ment volna, így jó, ha 3-4 ezren mennek tőlünk, és nem valószínű, hogy teltház lesz.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 133 vendég