Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74920
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.18. 22:11

aszurkolo írta:
Pauly D írta:
SuperDepor írta:förtelmes ami az ultraszektorban megy, ennyi hülye soha nem volt ott, mint az elmúlt években

+1
Kritikan aluli. Ha valamikor vegre megint kijutok egy meccsre tuti nem oda megyek pedig 2004tol oda jartam vegigm

ez szerintem nem így van

nem is oda járt 2004-től végig?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2018.08.18. 22:12

Adamek írta:
aszurkolo írta:
Pauly D írta:+1
Kritikan aluli. Ha valamikor vegre megint kijutok egy meccsre tuti nem oda megyek pedig 2004tol oda jartam vegigm

ez szerintem nem így van

nem is oda járt 2004-től végig?

sokat járt a naposra

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74920
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.18. 22:15

beroka írta:
Adamek írta:
beroka írta:Úgy néz ki a megtisztulás e nélkül is megtörténik.
Ha ez a csapat ezt a játékot nyújtja végig akkor előre léptünk. Talán most látszik valami tervszerűség ami pozitív. Igaz ebben a bajnokságban bármi megtörténhet..

sima dobogó, de igazából az ezüstön sem lepődnék meg, bár abba nem fér bele az a csetlő-botló ziccerölő Bereczki vagy ki

Dobogó nem lesz meg szerintem ahhoz nem kiegyensúlyozott a csapat pont a Bereczki félék miatt.
Nálam a játék minősége az ami nagyon jól néz ki mivel végre lehet látni mit is akarunk mi a taktika.
Ez hogy mire elég a végén kiderül.

ezt a három X-et pont meccshajrá szinten láttam mindet, nagyjából mindhármat el kellett volna döntenetek simán az alatt is, szerintem ezeket idővel meg is fogjátok tenni hasonló szitukban
nem látok mást aki a dobogóra esélyes lenne
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.18. 22:15

aszurkolo írta:
Pauly D írta:
SuperDepor írta:förtelmes ami az ultraszektorban megy, ennyi hülye soha nem volt ott, mint az elmúlt években

+1
Kritikan aluli. Ha valamikor vegre megint kijutok egy meccsre tuti nem oda megyek pedig 2004tol oda jartam vegigm

ez szerintem nem így van

A diósgyőri szurkolás is beleolvadt a magyar silányba.
Sajnos évek alatt nálatok is leépült a csapattal együtt.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74920
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.18. 22:16

aszurkolo írta:
Adamek írta:
aszurkolo írta:ez szerintem nem így van

nem is oda járt 2004-től végig?

sokat járt a naposra

én még sajnos sose jártam Bulgáriában
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.18. 22:18

Adamek írta:
aszurkolo írta:
Adamek írta:nem is oda járt 2004-től végig?

sokat járt a naposra

én még sajnos sose jártam Bulgáriában

én eccer, tök vicces volt, mindenki köpködő volt, mint a Brian életében a csövestől az üzletemberig, turháztak mint állat, bárhol

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.18. 22:21

Adamek írta:
beroka írta:
Adamek írta:sima dobogó, de igazából az ezüstön sem lepődnék meg, bár abba nem fér bele az a csetlő-botló ziccerölő Bereczki vagy ki

Dobogó nem lesz meg szerintem ahhoz nem kiegyensúlyozott a csapat pont a Bereczki félék miatt.
Nálam a játék minősége az ami nagyon jól néz ki mivel végre lehet látni mit is akarunk mi a taktika.
Ez hogy mire elég a végén kiderül.

ezt a három X-et pont meccshajrá szinten láttam mindet, nagyjából mindhármat el kellett volna döntenetek simán az alatt is, szerintem ezeket idővel meg is fogjátok tenni hasonló szitukban
nem látok mást aki a dobogóra esélyes lenne

Sok van még nagyon kicsi a különbség a csapatok között tudásban. Egy rossz széria s ott van a kés a nyakon...
De hosszú évek óta most van egy olyan csapat akit lehetne szeretni. Kérdés ezt akarják e vagy jobb nekik az ami évek óta megy.

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2018.08.18. 22:22

Adamek írta:
aszurkolo írta:
Adamek írta:nem is oda járt 2004-től végig?

sokat járt a naposra

én még sajnos sose jártam Bulgáriában

Én idén nagyon közel voltam hozzá, d e végül Kréta lett a befutó.
egyébként erre gondoltam:
Kép

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.08.18. 22:30

Kezdem utálni azt a szót, hogy "döntetlen".
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.08.18. 22:55

aszurkolo írta:
Adamek írta:
aszurkolo írta:ez szerintem nem így van

nem is oda járt 2004-től végig?

sokat járt a naposra

Ingyen jeggyel meg szep :D viccet felre teve jogos a kollega felvetese az utobbi 3 szezonban (persze amikor otthon voltam) megfordultam naposon. Hasonlo okokbol mint az alabb taglaltak. Egyszeruen nem erzem magam mar otthon az ultra szektorban. Novemberben voltam utoljara ugy otthon hogy volt meccs. Puskas idegenben. Abbol allt h kamu fred perry pulcsis gyerekek pozolnak a sorrel hogy ok most huliganok. Es kb olyan 20an szurkoltunk.
De a kedvedert helyesbitek szinte mindig :)
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.18. 23:03

Cselszky írta:
gw írta:
Milito írta:Kiskokót nem tudom miert utálod ennyire :D
De akárhogy is, sok ertelme nem volt tökön rúgni egy sima szabálytalanság után


na most is... bleee, amit es ahogy mond...
nulla szerenyseg es olyan pofaja van, mint egy hadaro pina... csak elbaszott fogakkal.

A fizimiskájáról, hangszínéről nem tehet, engem inkább az "amit" rész zavar, pontosabban az, hogy a mondandója és a tettei nincsenek összhangban.

Ugyanazokat a közhelyeket mondja, mint bárki más, csak kicsit választékosabban és őőőőőzés nélkül.
CS.A.K.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.08.18. 23:07

Adamek írta:
nick2005 írta:
Adamek írta:meccs előtt olvasva a várakozásokat sem értettem mi szólt szerinted mellettetek, nálam ez egy országos egyes volt


X-et vártam, de tartottam attól is, hogy a nagy számok törvénye alapján egyszer a Diósgyőrnek is kell győznie, és már éppen ideje lesz (volt). Őszintén szólva ma sem nagyon volt spiritusz a DVTK-ban. Én az edzőt nem értem, hogy mit is akar tulajdonképpen. A jelenlegi Hali jobb csapatnak tartom, persze nyilván ebben van elfogultság is, de játszottunk egy jó ki-ki meccset az Újpesttel, és gyakorlatilag a Honvéddal is. Majd meglátjuk mi lesz később, ha már több meccs lement.

szerintem nagyjából copy/paste a két gárda, otthon majd ti jöttök 1:0-lal
továbbra is tartom, hogy lesz 4-5 csapat akik kizárólag az egymás csontozása alapján döntik majd el ki esik ki
szóval jól jött ma a csúti X, így ők lépéshátrányban lesznek azzal, hogy nem nyert egyik sem


Igen, de én arra azért nem számítok, hogy a Felcsút a kiesés ellen fog harcolni. Jó játékosaik vannak, pénz is van dögivel, nyilván ez nem minden, de szerintem előbb-utóbb elkezdenek meccseket nyerni és a középmezőnyben lesznek. Már amennyire van középmezőny a 12 csapatos bajnokságban, mert az egyik még a dobogóért hajt, a másik már a kiesés ellen küzd. Nekem is jobban tetszene persze, ha a Felcsút a végén lenne, de ……..
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.08.18. 23:10

beroka írta:
nick2005 írta:
SuperDepor írta:Az annyira vicces mindig, amikor a vesztes csapat gyengézi la azt, amelyik pár perce legyőzte. Főleg azért, mert egy szinten van a két társaság. Az milyen gyenge csapat amelyik ennek a szörnyű DVTK-nak nem tud gólt lőni. Mindkét gárda a 9-12 hely környékén lesz, feltéve, h télen nem lesz nagy változás se itt, se ott.


Ma úgy jött össze, hogy nem tudott gólt szerezni a csapat. De ebből nyilvánvalóan nem lehet semmilyen következtetést levonni. A Diósgyőrt gyengébb csapatnak gondolom, mint a Honvédot, pedig a Honvédnak kettőt is rúgtunk, gyengébbnek gondolom, mint a Fradit, pedig ott is tudtunk egyenlíteni, sőt még az Újpestnél is gyengébbnek, pedig tőlük ki sem kaptunk. Főleg azért gondolom gyengének a Diósgyőrt, mert hazai pályán, hazai közönség előtt mutatta be a mai játékot. A Hali idegenben nem túl acélos, de hazai pályán azért mennek a fiúk becsülettel.

Ez aztán a hozzászólás.
Különösen az utolsó mondatod üt. Kondási magasságokban vagy.
Viszont a "voltak passzaink" kimaradt...


Pedig tényleg sajnos az van, hogy a hazai és az idegenbeli játék között ég és föld a különbség. Otthon az új stadionban még nem kapott ki a Hali, idegenben meg a pontszerzés is "fehér holló".
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.08.18. 23:10

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:A diósgyőriek vereség után odahívják és megtapsolják, győzelem után meg kifütyülik a csapatukat. :)

Az ultra-csoportjuk nem lett szimpatikusabb. Felhangzott a Szombathelyen mindenki cigány rigmus is. Halmosit pedig megkínálták egy kisebb adag sörrel az egyik szögletnél.

Körülbelül, mint a Zete tábor kosármeccsen. Ritka gusztustalan egy brigád ez a mostani tábor. Annak viszont örülök, hogy a sajátjaik közül is sokaknak szemet szúr.
HAJRÁ HALI!

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2018.08.18. 23:23

Pauly D írta:
aszurkolo írta:
Adamek írta:nem is oda járt 2004-től végig?

sokat járt a naposra

Ingyen jeggyel meg szep :D viccet felre teve jogos a kollega felvetese az utobbi 3 szezonban (persze amikor otthon voltam) megfordultam naposon. Hasonlo okokbol mint az alabb taglaltak. Egyszeruen nem erzem magam mar otthon az ultra szektorban. Novemberben voltam utoljara ugy otthon hogy volt meccs. Puskas idegenben. Abbol allt h kamu fred perry pulcsis gyerekek pozolnak a sorrel hogy ok most huliganok. Es kb olyan 20an szurkoltunk.
De a kedvedert helyesbitek szinte mindig :)

Valóban, már én sem érzem úgy magam az ultrák között - ha oda keveredek - mint egykor, barátom. Ettől függetlenül több Diósgyőr meccsen jártál vélhetően mint én valaha fogok. Respect

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.08.18. 23:28

aszurkolo írta:
Pauly D írta:
aszurkolo írta:sokat járt a naposra

Ingyen jeggyel meg szep :D viccet felre teve jogos a kollega felvetese az utobbi 3 szezonban (persze amikor otthon voltam) megfordultam naposon. Hasonlo okokbol mint az alabb taglaltak. Egyszeruen nem erzem magam mar otthon az ultra szektorban. Novemberben voltam utoljara ugy otthon hogy volt meccs. Puskas idegenben. Abbol allt h kamu fred perry pulcsis gyerekek pozolnak a sorrel hogy ok most huliganok. Es kb olyan 20an szurkoltunk.
De a kedvedert helyesbitek szinte mindig :)

Valóban, már én sem érzem úgy magam az ultrák között - ha oda keveredek - mint egykor, barátom. Ettől függetlenül több Diósgyőr meccsen jártál vélhetően mint én valaha fogok. Respect

Koszi. A kulfoldi elet miatt a meccsre jaras hianyzik a legjobban :D akarmilyen gyengusok vagyunk
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.19. 00:34

SAW írta:Kezdem utálni azt a szót, hogy "döntetlen".

Pár percen múlt, hogy ezúttal ne kelljen utálkoznod. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.08.19. 00:48

Cselszky írta:
SAW írta:Kezdem utálni azt a szót, hogy "döntetlen".

Pár percen múlt, hogy ezúttal ne kelljen utálkoznod. :)

Szép találat, menj te a picsába.

Egyre inkább aggódom, pedig a belső újpesti fórumokon én szoktam az optimistább lenni.
Tavaly is kiröhögtek amikor mindig a dobogóhoz mértem a helyzetünket, ők meg a kieséshez.
Viszont most olyan pontokat hullajt el a csapat, amiket nehezen látok behozhatónak az előttünk állók ellen.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.19. 00:57

SAW írta:
Cselszky írta:
SAW írta:Kezdem utálni azt a szót, hogy "döntetlen".

Pár percen múlt, hogy ezúttal ne kelljen utálkoznod. :)

Szép találat, menj te a picsába.

Egyre inkább aggódom, pedig a belső újpesti fórumokon én szoktam az optimistább lenni.
Tavaly is kiröhögtek amikor mindig a dobogóhoz mértem a helyzetünket, ők meg a kieséshez.
Viszont most olyan pontokat hullajt el a csapat, amiket nehezen látok behozhatónak az előttünk állók ellen.

Nem feltétlenül mérvadó, de kis híján mi is kikaptunk tőlük odahaza. Nagyon szervezett játékot mutattak, csak kínlódtunk. Azon a meccsen Kuttor taktikailag is kifilézte Bandi bácsit. Gondolom, jelen esetben az is bosszantó, hogy egy félidőnyi emberelőnyben is sikerült csaknem elhasalni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Élő közvetítés és a gólok története az 5. forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.08.19. 00:59

SAW írta:
Cselszky írta:
SAW írta:Kezdem utálni azt a szót, hogy "döntetlen".

Pár percen múlt, hogy ezúttal ne kelljen utálkoznod. :)

Szép találat, menj te a picsába.

Egyre inkább aggódom, pedig a belső újpesti fórumokon én szoktam az optimistább lenni.
Tavaly is kiröhögtek amikor mindig a dobogóhoz mértem a helyzetünket, ők meg a kieséshez.
Viszont most olyan pontokat hullajt el a csapat, amiket nehezen látok behozhatónak az előttünk állók ellen.

Kiesés biztosan nem lesz ebből. De igazolások nélkül, meg kölcsönbe ledobott kegyelemszerzeményekkel nehéz kiemelkedni innen. Gyakorlatilag mindenki jobban, többet igazol nálatok. Nem irigyellek most titeket.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég