Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.17. 13:09

Valóban úgy tűnik, távozik Palermóból.

Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált


 



Egybehangzó olasz lapértesülések szerint a Palermónál valamilyen szinten kegyvesztetté váló Balogh Norbert valóban az APOEL csapatánál folytathatja pályafutását.





A fiatal magyar támadó a legfrissebb információk alapján kölcsönbe kerülne a ciprusiakhoz, akik opciós joggal a későbbiekben megvehetnék majd őt. Egyre nagyobb tehát az esély arra, hogy ismét összeáll a Balogh, Sallai kettős...


Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.08.17. 15:10

A Loki-ban kellene, hogy osszealljon elvegre mind a ketto debreceni kotodesu...
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.08.17. 15:14

Sallai mondjuk nem biztos hogy sokáig ott marad. :)
Go Gunners Hajrá Videoton

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.08.17. 20:58

szerintem balogh nem annyira jo, mint gondoljak. a kispalyas cselei csak elsore meglepoek a nagypalyan, egy kezdo hatved ha tetovazik, akkor be tudja fuzni, de egy rutinos hatved lenduletbol leszedi a palyarol. bar nem lattam azota mennyit fejlodott, de telnek a honapok es az evek az attores meg elmarad...
kubatov takarodj!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96359
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.17. 21:05

inreallife írta:szerintem balogh nem annyira jo, mint gondoljak. a kispalyas cselei csak elsore meglepoek a nagypalyan, egy kezdo hatved ha tetovazik, akkor be tudja fuzni, de egy rutinos hatved lenduletbol leszedi a palyarol. bar nem lattam azota mennyit fejlodott, de telnek a honapok es az evek az attores meg elmarad...

Szerintem inkább az a kérdés, hogy valóban annyira rossz-e, mint gondolják.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Csak a formalitás van hátra: Balogh Norbert klubot vált

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.08.17. 22:11

Cselszky írta:
inreallife írta:szerintem balogh nem annyira jo, mint gondoljak. a kispalyas cselei csak elsore meglepoek a nagypalyan, egy kezdo hatved ha tetovazik, akkor be tudja fuzni, de egy rutinos hatved lenduletbol leszedi a palyarol. bar nem lattam azota mennyit fejlodott, de telnek a honapok es az evek az attores meg elmarad...

Szerintem inkább az a kérdés, hogy valóban annyira rossz-e, mint gondolják.

ki fog derulni. en azt gondolom, hogy kell egy jo jatekintelligencia, egy jo fizikum es egy jo technika a focihoz. az utobbi 2 rendelkezesere alhat a sracnak, az elso meg fejlesztheto. megse jon az attores. azt nem gondolom, hogy egy ekkora melakbol nem tudnak erocsatart faragni, bar nem egy eszleny, taktikailag szerintem fel tudja fogni mikor hova kene mozognia, es akkor megintcsak visszakanyarodtunk oda, hogy a technika lehet a gyenge a pontja. en azt lattam rajta, hogy lenduletbol sosem cselez, a legtobbszor allo helyzetben huzogatja a labdat, kispalyan csinalnak ilyet, ahol nem csusznak ra az ember labara. a nagypalya a dinamikara epul, szerintem ez hianyzik a sracbol. ki fog derulni, vagy vegigturnezzza europat, mikozben egyre lejjebb csuszik, vagy valahol tenyleg osszeall az a csillagzat, ami meghozza az attorest neki. keves magyar sikerstory van mostanaban, bar en is orulnek, ha ki tudna lepni a sajat arnyekabol, az eselyek nem neki dolgoznak...
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 132 vendég