Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.08.17. 09:39

krisztian írta:
ryanmckane írta:nagyágyúk...inkább rendeznék a Serie A ügyét ezek a mocskos narancskommunisták, ha már beharangozták...

Hát ha a Digi eléggé felbassza magát, megveszi mindenáron a Serie A jogokat, aztán lesz kopp.

Egyébként ha a három nagy leszarná a Spiler2-t és összezárnának - ami utópia - akkor jól pofára lehetne ejteni a komplett tv2 csoportot 1-2 év alatt. Csak hát ugye Magyarországon élünk.


nem bánnám ha felszívnák magukat, csak kérdés, tudnak-e versenyezni a végtelen pénzzel megtámogatott TV2 Csoporttal... itt ugye a fő gond az, hogy a Serie A közvetítési jogai (nem csak CR miatt...) megugrottak, és licitharc van a háttérben

BSTH

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.17. 09:46

krisztian írta:
ryanmckane írta:nagyágyúk...inkább rendeznék a Serie A ügyét ezek a mocskos narancskommunisták, ha már beharangozták...

Hát ha a Digi eléggé felbassza magát, megveszi mindenáron a Serie A jogokat, aztán lesz kopp.

Egyébként ha a három nagy leszarná a Spiler2-t és összezárnának - ami utópia - akkor jól pofára lehetne ejteni a komplett tv2 csoportot 1-2 év alatt. Csak hát ugye Magyarországon élünk.

Képtelenség. Nincsen határ.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.08.17. 17:31

Rockiton írta:
BSTH írta:
ryanmckane írta:nagyágyúk...inkább rendeznék a Serie A ügyét ezek a mocskos narancskommunisták, ha már beharangozták...

Én ennyit tudok Geri:

A Szerencsejáték Zrt. szerdán arról tájékoztatta a Nemzeti Sport Online-t, hogy a Tippmixprón a 2018–2019-es szezon összes olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnoki mérkőzése élőben lesz követhető.


Azért az nem semmi, hogy a Szerencsejáték Zrt. ennyire nyíltan hülyének nézi az embereket. Ez jó reklám nekik, és elég sok a bepalizható ember, aki ha már regisztrált nagy valószínűséggel rákattan a fogadásra is.

Mivel nézik hülyének az embereket?
A nemzetközi irodáknál évek óta lehet nézni az olasz bajnokikat, ahogy az angol bajnokságon kívül szinte mindegyiket a nagyok közül. Az, hogy ehhez próbál zárkózni a Pro, szerintem minden, csak nem meglepő.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: banok » 2018.08.17. 18:34

ryanmckane írta:
BSTH írta:
ryanmckane írta:
igen, ezt én is olvastam, sajnos ez...hát nem a legjobb, bár még mindig tűrhetőbb, mint a 260*210-es kínai/katari stream

Jogos, sztrímen sose szerettem meccset nézni. Várható, hogy Andrea megszerez minden fontosabb cuccot.


tulajdonképpen már megszerzett mindent ha csak a focit nézzük, a legnézettebb bajnokságok (+ a BL) már nála vannak, még gyorsan átveszi a Forma-1-et az M4-től, aztán vége a dalnak


Az F1 nem fog elkerülni az MTVA-tól.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: banok » 2018.08.17. 18:35

HattoriHanzo írta:
Rockiton írta:
BSTH írta:Én ennyit tudok Geri:

A Szerencsejáték Zrt. szerdán arról tájékoztatta a Nemzeti Sport Online-t, hogy a Tippmixprón a 2018–2019-es szezon összes olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnoki mérkőzése élőben lesz követhető.


Azért az nem semmi, hogy a Szerencsejáték Zrt. ennyire nyíltan hülyének nézi az embereket. Ez jó reklám nekik, és elég sok a bepalizható ember, aki ha már regisztrált nagy valószínűséggel rákattan a fogadásra is.

Mivel nézik hülyének az embereket?
A nemzetközi irodáknál évek óta lehet nézni az olasz bajnokikat, ahogy az angol bajnokságon kívül szinte mindegyiket a nagyok közül. Az, hogy ehhez próbál zárkózni a Pro, szerintem minden, csak nem meglepő.


Bezony.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.08.17. 18:47

banok írta:
ryanmckane írta:
BSTH írta:Jogos, sztrímen sose szerettem meccset nézni. Várható, hogy Andrea megszerez minden fontosabb cuccot.


tulajdonképpen már megszerzett mindent ha csak a focit nézzük, a legnézettebb bajnokságok (+ a BL) már nála vannak, még gyorsan átveszi a Forma-1-et az M4-től, aztán vége a dalnak


Az F1 nem fog elkerülni az MTVA-tól.

Arra szerinted van reális esély, hogy a spíler bekerüljön a digi csomagjába?
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.08.17. 19:16

banok írta:
ryanmckane írta:
BSTH írta:Jogos, sztrímen sose szerettem meccset nézni. Várható, hogy Andrea megszerez minden fontosabb cuccot.


tulajdonképpen már megszerzett mindent ha csak a focit nézzük, a legnézettebb bajnokságok (+ a BL) már nála vannak, még gyorsan átveszi a Forma-1-et az M4-től, aztán vége a dalnak


Az F1 nem fog elkerülni az MTVA-tól.


nem vagyok ebben biztos...

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.08.17. 22:22

elvitte a Digi a Serie A-t, hivatalos :D

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.18. 01:03

ryanmckane írta:elvitte a Digi a Serie A-t, hivatalos :D
:cool: Én is most hallottam a melóhelyen. Nem kell szolgáltatót váltanom. (Y)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.18. 02:29

MindigÚjpest írta:
ryanmckane írta:elvitte a Digi a Serie A-t, hivatalos :D
:cool: Én is most hallottam a melóhelyen. Nem kell szolgáltatót váltanom. (Y)

Újabb 3 évig stream. :cool:
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.18. 05:49

Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:
ryanmckane írta:elvitte a Digi a Serie A-t, hivatalos :D
:cool: Én is most hallottam a melóhelyen. Nem kell szolgáltatót váltanom. (Y)

Újabb 3 évig stream. :cool:
:D
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Balambér
Profi
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2005.10.30. 17:54

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: Balambér » 2018.08.18. 10:45

pletykálták már egy ideje, hogy mégiscsak marad a Digin a SerieA! remélem a pletyka azon része is igaz lesz, hogy kölcsönösen nyitnak egymás felé a felek, és a Digin lesz Spiler 1-2!
nyilván a "zsarolás" részét képezte ez a tegnapi produkció a LaLiga nyitókétmeccsével, hogy a "foghatóbb/nézhetőbb" Spiler1en totálrandom faszságok mentek, mig a Tarrkft-sek mind a 20000en nézhették a Spiler2-őt.... csodálkozom, hogy nem repült rá még senki, hogy ki a tulaja a Tarr-nak, nem lepődnék meg, ha kiderülne , h valami osztálytárs, nyaralótelekszomszéd vagy egy olyan osztálytársa valakinek, akinek van nyaralója, és szomszédja is :)
magasan a Digisek a legjobbak, már ami a körítést illeti, mégha pár fószert ott sem kedvelek - szóval mi csak jól járunk ezzel! a ki a legrosszabb versenyt csak azzal viszi a Spiler, hogy istenkáromlás szinvonalra sikerült zülleszteni a PL közvetítéseket, ez a GeraZoli (kedveltem, mint játékost, szóval nem a fradizmusa a problémám) - aki utoljára 13 évesen, még a technokolrapidos korszaka előtt beszélt érthetően (már az m4ről is lefele lógott ki, pedig ott is nagy a konkurencia), mint PL szakértő, ez a szakma csúcsa! kb mint a DávidKornél, aki valóban pattogtatott az NBA-ben, de szintén képtelen még egy háromszavas értelmes mondatra is....
You'll never walk alone!

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.08.18. 11:22

Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:
ryanmckane írta:elvitte a Digi a Serie A-t, hivatalos :D
:cool: Én is most hallottam a melóhelyen. Nem kell szolgáltatót váltanom. (Y)

Újabb 3 évig stream. :cool:


azt ne mondd, hogy ha a Spílerre kerül, akkor nem ez lenne :)

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.08.18. 11:23

Balambér írta:pletykálták már egy ideje, hogy mégiscsak marad a Digin a SerieA! remélem a pletyka azon része is igaz lesz, hogy kölcsönösen nyitnak egymás felé a felek, és a Digin lesz Spiler 1-2!
nyilván a "zsarolás" részét képezte ez a tegnapi produkció a LaLiga nyitókétmeccsével, hogy a "foghatóbb/nézhetőbb" Spiler1en totálrandom faszságok mentek, mig a Tarrkft-sek mind a 20000en nézhették a Spiler2-őt.... csodálkozom, hogy nem repült rá még senki, hogy ki a tulaja a Tarr-nak, nem lepődnék meg, ha kiderülne , h valami osztálytárs, nyaralótelekszomszéd vagy egy olyan osztálytársa valakinek, akinek van nyaralója, és szomszédja is :)
magasan a Digisek a legjobbak, már ami a körítést illeti, mégha pár fószert ott sem kedvelek - szóval mi csak jól járunk ezzel! a ki a legrosszabb versenyt csak azzal viszi a Spiler, hogy istenkáromlás szinvonalra sikerült zülleszteni a PL közvetítéseket, ez a GeraZoli (kedveltem, mint játékost, szóval nem a fradizmusa a problémám) - aki utoljára 13 évesen, még a technokolrapidos korszaka előtt beszélt érthetően (már az m4ről is lefele lógott ki, pedig ott is nagy a konkurencia), mint PL szakértő, ez a szakma csúcsa! kb mint a DávidKornél, aki valóban pattogtatott az NBA-ben, de szintén képtelen még egy háromszavas értelmes mondatra is....

Magyar viszonylatban kifejezetten színvonalas a Spíler,meg is lepődtem rajta.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.08.18. 16:06

Rohadjon meg a digi. Na most lehet narancskommunistázni.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: banok » 2018.08.18. 17:17

ryanmckane írta:
banok írta:
ryanmckane írta:
tulajdonképpen már megszerzett mindent ha csak a focit nézzük, a legnézettebb bajnokságok (+ a BL) már nála vannak, még gyorsan átveszi a Forma-1-et az M4-től, aztán vége a dalnak


Az F1 nem fog elkerülni az MTVA-tól.


nem vagyok ebben biztos...


Amíg biztosnak érzik Orbánék a hatalmukat addig nem lesz változás mert addig az MTVA lesz a legfontosabb a Fidesz médiaportfóliójában.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: banok » 2018.08.18. 17:19

HattoriHanzo írta:
banok írta:
ryanmckane írta:
tulajdonképpen már megszerzett mindent ha csak a focit nézzük, a legnézettebb bajnokságok (+ a BL) már nála vannak, még gyorsan átveszi a Forma-1-et az M4-től, aztán vége a dalnak


Az F1 nem fog elkerülni az MTVA-tól.

Arra szerinted van reális esély, hogy a spíler bekerüljön a digi csomagjába?


Lehet, hogy azzal, hogy a Seria A mégis a Digin maradt talán a TV2 csoporttal is javul a viszonyuk de lehet de lehet, hogy no chance.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: banok » 2018.08.18. 17:21

Mrs.Dolcetti írta:Rohadjon meg a digi. Na most lehet narancskommunistázni.


Én se örülök neki. De legalább a Digisportokhoz vagyogatnak streamek. Ez is valami... ;)

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Igazi nagyágyúkkal bővülhet a Spíler Tv csapata

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.08.18. 17:33

Mrs.Dolcetti írta:Rohadjon meg a digi. Na most lehet narancskommunistázni.

:)))))


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 132 vendég