Légióssal erősített a nehéz helyzetben lévő Puskás

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Légióssal erősített a nehéz helyzetben lévő Puskás

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.16. 17:10

Kétéves szerződést kötöttek a futballistával.

Légióssal erősített a nehéz helyzetben lévő Puskás


A pfla.hu cikkét változtatás nélkül közöljük.


 


Kétéves szerződést írt alá klubunkhoz a szlovák bajnok támadó középpályás, Ján Vlasko.


 


Tovább bővült a Benczés Miklós irányította alakulat kerete: a szlovák Ján Vlasko két esztendőre kötelezte el magát egyesületünkhöz. A Slovan Liberecnél nevelkedett támadó fedezet a Fortuna Liga bajnokától, a Spartak Trnavától érkezett csapatunkhoz, de pályafutása során megfordult többek között az FK Senicánál és a lengyel Zaglebie Lubinnál is.


 


A huszonnyolc éves, ballábas labdarúgó az elmúlt szezonban húsz mérkőzésen szerepelt a szlovák élvonalban, két gól és egy gólpassz fűződik a nevéhez. A Fortuna Ligában összesen száznyolc meccsen jutott szóhoz, ezeken a találkozókon hússzor talált be, kilencszer pedig előkészítőként jeleskedett, s szerepelt az idei Bajnokok Ligája selejtezőjében is, ahol a Legia Warszawa kapuját vette be idegenben.


 




„Néhány nappal ezelőtt szereztem tudomást a Puskás Akadémia érdeklődéséről, úgyhogy minden nagyon gyorsan történt. Voltak ajánlataim több országból is, de a Puskás egyből lecsapott rám, és néhány órán belül meg is egyeztünk. Természetesen utánanéztem az együttesnek, és nagyon tetszett, amit láttam. Gyönyörű szép a stadion, sok edzőpálya van, egyszóval ideálisak a körülmények. Tipikus tízes vagyok, a csatárok mögött érzem magam a legjobban, de ha alkalom adódik, szeretek kimozogni a szélekre. Mindent meg fogok tenni, hogy segítsek a klubnak és megmutassam, hogy jó játékos vagyok” – nyilatkozta az aláírás után új igazolásunk.

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 189 vendég