Messinek félig sikerült döntenie a válogatottságról

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Messinek félig sikerült döntenie a válogatottságról

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.15. 19:36

A Barcelonával ugye mindent megnyert már.

Messinek félig sikerült döntenie a válogatottságról


Lionel Messi ideiglenesen lemondta a válogatottságot: az ötszörös aranylabdás labdarúgó idén nem lép pályára az argentin együttesben.



 


Az argentin Clarin című lap információja szerint Lionel Scaloni - aki ideiglenes megbízatással irányítja a dél-amerikai csapatot - többször beszélt Messivel, aki előbb szeretné magát túltenni a világbajnokságon, majd tiszta fejjel dönteni. Scaloni ezért nem tudta meggyőzni a Barcelona támadóját arról, hogy ősszel is álljon a nemzeti csapat rendelkezésére.


 




null



null





Argentína szeptemberben két felkészülési mérkőzést játszik az Egyesült Államokban: 7-én Guatemalával, 11-én Kolumbiával találkozik. Október végén, november elején további két összecsapást játszik, jelen állás szerint Messi nélkül.



 


Az argentin válogatott az oroszországi világbajnokságon a nyolcaddöntőben búcsúzott, miután a vb egyik legszínvonalasabb összecsapásán 4-3-ra kikapott a későbbi aranyérmes francia csapattól.


 


A Barcelonával már 33 trófeát nyert Messi 128 mérkőzésen 65 gólt szerzett a válogatottban, amellyel viszont semmilyen sorozatban sem ért a csúcsra.


 

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Messinek félig sikerült döntenie a válogatottságról

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.08.16. 12:38

Akkor megnyílik az út Icardi előtt.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 124 vendég