Izraelből igazolt a DVTK

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.14. 17:47

Gólerős támadó - írják róla.

Izraelből igazolt a DVTK


Íme, a DVTK közleménye az új szerzeményről:


 


"Branko Mihajlović a DVTK negyedik nyári igazolása. A 27 éves szerb középcsatár egykor szerepelt hazája U19-es válogatottjában, a legutóbbi négy évben Izraelben légióskodott, ezalatt kétszer jutott fel az élvonalba. A legutóbbi öt évben folyamatosan csapata házi gólkirálya volt.


 


Branko Mihajlović Belgrádban született, és a Partizan Beograd utánpótlásában nevelkedett, és az abban az évben bajnoki címet nyerő fekete-fehér klubban mutatkozott be az élvonalban. Ezt követően többnyire belgrádi és környékbeli klubokban szerepelt (a Čukaričkival az élvonalba jutott), mígnem a Sinđelić színeiben szerzett 14 találattal a góllövő lista második helyén végzett. Ekkor Izraelbe igazolt, ahol négy éven keresztül lőtte a gólokat. A Hapoel Kfar Saba és a Hapoel Acre csapatát az élvonalba segítette, legutóbb a Hapoel Petah Tikva színeiben szerepelt.


 


Hétfőn érkezett Diósgyőrbe, ahol átesett az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon, kedden pedig aláírta szerződését, és Dobos Attilval külön mozgott. Első alkalommal szerdán edz együtt a csapattal.


 




- Örülök, hogy a DVTK játékosa lehetek! - nyilatkozta Branko Mihajlović - Tajti József sportigazgató vonzó jövőképet vázolt fel, úgy gondolom, a jövőm szempontjából is előnyös, ha az OTP Bank Ligában olyan teljesítményt nyújtok, amire felfigyelnek. Amikor tudomást szereztem a DVTK érdeklődéséről, egyből tárcsáztam egykori csapattársam, Dušan Brković számát. Ugyan több ajánlat közül választhattam, ő olyan sok szépet mesélt, hogy ezek után már csak a szerződés részleteiben kellett megegyeznünk. A magyar labdarúgást közelről nem ismerem, de játszottam már az FTC ellen  felkészülési meccsen, illetve a Partizan Beograd utánpótlásában együtt nevelekedtem a Šćepović testvérekkel. A feleségem és két fiam hamarosan követ Miskolcra, ha találtam albérletet, igaz, most nem ez a legfontosabb feladatom, hanem szeretnék minél gyorsabban beilleszkedni a csapatba, és megmutatni a szurkolóknak, mire vagyok képes.


 


- Egy olyan gólveszélyes csatárt kerestünk, aki egyből kapu felé fordul, lendületes, gyors, azaz beleillik az általunk elképzelt, harcos, küzdeni tudó csapatba - mondta el Tajti József, a DVTK sportigazgatója. - Régóta figyeltük Branko Mihajlovićot, mintegy két hónapja tárgyalásban álltunk, örülök, hogy sikerült megállapodni. A szerb támadó a kapu előtt életveszélyes, az utóbbi öt évben szinte kivétel nélkül csapata házi gólkirálya lett, elsősorban gólokat várunk tőle Diósgyőrben is."

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.08.14. 17:59

na, a DVTK-val is fel fog tudni jutni akár...

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40673
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.14. 18:25

".......egyből tárcsáztam egykori csapattársam, Dušan Brković számát. Ugyan több ajánlat közül választhattam, ő olyan sok szépet mesélt, hogy ezek után már csak a szerződés részleteiben kellett megegyeznünk."
Elképzelem Brko válaszát: írd alá gyorsan bazmeg és gyere, itt nem kell nyerni, nem kell jól játszatni, havi 10 ezer euró így is leesik
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40673
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.14. 18:30

izraeli és szerb másodosztály hosszú éveken keresztül...................
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40673
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.14. 18:46

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.14. 18:53

A zsidó játékosok jók. A Liverpoolnál a hetvenes évek végétől megfordult három is. Cohen (RIP), Rosenthal, Benayoun.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.14. 19:14

SuperDepor írta:izraeli és szerb másodosztály hosszú éveken keresztül...................

Grumić előérzetem van
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.14. 19:14

BSTH írta:A zsidó játékosok jók. A Liverpoolnál a hetvenes évek végétől megfordult három is. Cohen (RIP), Rosenthal, Benayoun.

nem zsidó pasztmek, hanem ortodox
ez így kóser szerinted?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.14. 19:17

Maradonapoli írta:
BSTH írta:A zsidó játékosok jók. A Liverpoolnál a hetvenes évek végétől megfordult három is. Cohen (RIP), Rosenthal, Benayoun.

nem zsidó pasztmek, hanem ortodox
ez így kóser szerinted?

Да, молимо вас
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.08.14. 19:23

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
BSTH írta:A zsidó játékosok jók. A Liverpoolnál a hetvenes évek végétől megfordult három is. Cohen (RIP), Rosenthal, Benayoun.

nem zsidó pasztmek, hanem ortodox
ez így kóser szerinted?

Да, молимо вас

https://www.youtube.com/watch?v=DCpaJKuziCk

BSTH

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.14. 19:35

Maradonapoli írta:
BSTH írta:A zsidó játékosok jók. A Liverpoolnál a hetvenes évek végétől megfordult három is. Cohen (RIP), Rosenthal, Benayoun.

nem zsidó pasztmek, hanem ortodox
ez így kóser szerinted?

Allahu dzsihád, Shalom testvér báttya!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.14. 19:40

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:nem zsidó pasztmek, hanem ortodox
ez így kóser szerinted?

Да, молимо вас

https://www.youtube.com/watch?v=DCpaJKuziCk

https://m.youtube.com/watch?v=x4sqMNHZxjI
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40673
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Izraelből igazolt a DVTK

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.14. 20:06

BSTH írta:
Maradonapoli írta:
BSTH írta:A zsidó játékosok jók. A Liverpoolnál a hetvenes évek végétől megfordult három is. Cohen (RIP), Rosenthal, Benayoun.

nem zsidó pasztmek, hanem ortodox
ez így kóser szerinted?

Allahu dzsihád, Shalom testvér báttya!

migránsok nem jöhetnek
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Lord Percy valamint 151 vendég