Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.08. 20:22

Újabb fejezet a címerért folytatott harcban.

Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti


Windecker József akkor lett kegyvesztett Újpesten (mármint a focicsapat vezetőinek a szemében), amikor nem fogadta el a szerződéshosszabbítási ajánlatukat. Azt állították róla, hogy 2 milliós fizetésre mondott nemet, mert többet szeretne kapni. A görög Levadiakoszhoz igazoló játékos az Instagramon mesélte el a saját verzióját, sokatmondó, hogy azt a címert használta illusztrálásnak, amelyiket Duchatelet megváltoztatott és amelyik visszaállításáért tüntetnek a lila-fehér hívek.




Azt hiszem, nem kell hosszú interjúkban és bejegyzésekben megindokolnom a döntésemet. Szürreális teóriákhoz elég a közösségi médián keresztül tájékozódni és laikus véleményeket olvasni. Azonban, ami valójában történt, arra én is sokáig kerestem az okokat, így nem várhatom, hogy kívülállók megértsék. Az Újpest gyerekkoromtól fogva sokkal több volt számomra, mint egy magyar klub, és ezen nem fognak tollvonások, üzleti érdekek és tulajdonosok változtatni. Ezért búcsúzni sem szeretnék. A játékosok közül sokan a barátaim, akiknek a jövőben is teljes szívből fogok drukkolni, a szurkolók közül pedig rengetegen álltak ki mellettem jobb és rosszabb napokon is, emiatt a lila színt én soha nem leszek képes a történtekkel azonosítani, ahogy a futballt sem a pénzzel. Szeretnék köszönetet mondani minden egyes újpest szurkolónak, aki megkérdőjelezte a híreket, és csak kicsit is szkeptikus tudott maradni a lejáratásom során. Továbbá a családomnak és a barátaimnak, hogy kérésemre némán tűrték, ahogy rágalmaznak, és mindvégig bíztak bennem és a döntéseimben. Hálás vagyok a menedzseremnek, aki az egészet végigcsinálta velem, ismeri a céljaimat és segít azok elérésében. Semmit sem vártam annyira, mint hogy végre lehetőségem legyen szavak helyett tettekkel bizonyítani: ez a sport nekem nem csupán hivatás és megélhetés, hanem minden. #seeyoulater #ujpestfc



372 Likes, 20 Comments - Windecker József (@wini_1992) on Instagram: "Azt hiszem, nem kell hosszú interjúkban és bejegyzésekben megindokolnom a döntésemet. Szürreális..."




Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.08.08. 20:36

Bár rágalomnak minősíti a klub által leírtakat, semmit sem cáfol azokból tényszerűen.
Ha akarom ez furcsa, ha meg másképp, akkor nem megy bele a sárdobálásba.
Mindegy, én megkedveltem, remélem, hogy jobb játékosként, a klub ideálisabb korszakában látjuk még Újpesten, sok sikert neki!
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
cogito ergo sum
jeti
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2009.08.05. 11:30
Tartózkodási hely: Rémálmaid

Re: Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

HozzászólásSzerző: cogito ergo sum » 2018.08.09. 07:04

Én megértem, hogy többet akar keresni, ezért továbbáll. Ezek után viszont ne hivatkozzon klubszeretetre, mert ez úgy hat, mintha előre készülne arra, hogy megbukik külföldön, és nyitva akar hagyni egy kiskaput a visszaútra.
Ettől még a belga szennyesteregetése (csak a szokásos) gerinctelen dolog volt.
Piaci alapokon nyugvó magyar labdarúgást!

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

HozzászólásSzerző: Bman » 2018.08.09. 12:38

Respect!
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.08.09. 21:24

Nyilvan nem kezdheti el sorolni, ki mennyiert is jatszik a csapatban...
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35114
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Minimum sakkot adott Duchateletnek a távozó újpesti

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.08.09. 22:41

Ezzel semmit se cáfol. Tessék elmondani, akkor miért nem hosszabbítottál.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég