Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.02. 14:57

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:értékrendbeli hiányosságaid vannak, ha nem tűnik fel, hogy megy oda kárörvendőn provokálni majd féreg módjára vigyorog

Amikor a kamera rámegy, akkor épp egymásnak pofáznak, Roli feje meg idegesnek látszik, nem kárörvendőnek. Nem hiszem, hogy ez így történt volna, ahogy írod.

a provokáció attól még megáll. megy oda és mondja az arcába. majd miután ellökik, aljasul vigyorog. az ellenfélen abszolút nem látszott semmilyen morális zavar.

Ezt a szcenáriót az előzmények ismerete hiányában raktad össze. Az is lehetett, hogy a bolgár szólt be neki, aztán Juhász nem hagyta annyiban. Az "aljas" vigyorgás meg a bolgárok párosítás előtti, alatti és utáni nyilatkozatai után minimum egál, de akár még jogos is.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.02. 14:58

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Amikor a kamera rámegy, akkor épp egymásnak pofáznak, Roli feje meg idegesnek látszik, nem kárörvendőnek. Nem hiszem, hogy ez így történt volna, ahogy írod.

a provokáció attól még megáll. megy oda és mondja az arcába. majd miután ellökik, aljasul vigyorog. az ellenfélen abszolút nem látszott semmilyen morális zavar.

Ezt a szcenáriót az előzmények ismerete hiányában raktad össze. Az is lehetett, hogy a bolgár szólt be neki, aztán Juhász nem hagyta annyiban. Az "aljas" vigyorgás meg a bolgárok párosítás előtti, alatti és utáni nyilatkozatai után minimum egál, de akár még jogos is.

csakhogy rollernak már nem ez volt az első ilyen arckifejezése. gondok vannak annak a fickónak a jellemével

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.08.02. 15:10

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:a provokáció attól még megáll. megy oda és mondja az arcába. majd miután ellökik, aljasul vigyorog. az ellenfélen abszolút nem látszott semmilyen morális zavar.

Ezt a szcenáriót az előzmények ismerete hiányában raktad össze. Az is lehetett, hogy a bolgár szólt be neki, aztán Juhász nem hagyta annyiban. Az "aljas" vigyorgás meg a bolgárok párosítás előtti, alatti és utáni nyilatkozatai után minimum egál, de akár még jogos is.

csakhogy rollernak már nem ez volt az első ilyen arckifejezése. gondok vannak annak a fickónak a jellemével

Nem vitás, de nem kell ezt oda is belelátni, ahol nincs.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.08.02. 15:22

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Ezt a szcenáriót az előzmények ismerete hiányában raktad össze. Az is lehetett, hogy a bolgár szólt be neki, aztán Juhász nem hagyta annyiban. Az "aljas" vigyorgás meg a bolgárok párosítás előtti, alatti és utáni nyilatkozatai után minimum egál, de akár még jogos is.

csakhogy rollernak már nem ez volt az első ilyen arckifejezése. gondok vannak annak a fickónak a jellemével

Nem vitás, de nem kell ezt oda is belelátni, ahol nincs.

Szerintem magyar focistak kozul Juhaszt utalom az egyik legjobban de jol tette. Nagykepu faszkalap brigad volt en is szembe rohogtem volna oket :D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.02. 15:26

Pauly D írta:
ManBat írta:
velasco írta:csakhogy rollernak már nem ez volt az első ilyen arckifejezése. gondok vannak annak a fickónak a jellemével

Nem vitás, de nem kell ezt oda is belelátni, ahol nincs.

Szerintem magyar focistak kozul Juhaszt utalom az egyik legjobban de jol tette. Nagykepu faszkalap brigad volt en is szembe rohogtem volna oket :D

ezen a két játékoson akiket provokált pont nem látszik a nagykepuseg.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.02. 15:26

velasco írta:
Milito írta:Szóval nagyot küzdött a Vidi, gratulálok nekik. Megerdemeltnek mondható a továbbjutás. Mindössze azt volt picit fájdalmas látni a meccsen, hogy - a néhány nagyobb helyzet ellenére - mennyire képtelen volt megtartani a labdát emberelőnyben. Rengeteg volt a könnyelműen eladott labda, leginkább Vargától láttam ilyeneket.
A legjobb egyértelműen Kiskokó volt. Meg tudta tartani a labdákat, a legtöbb passza emberhez ment, ráadásul nem is alibi passzok voltak. Néha ugyan lepattogott az ellenfélről, de küzdött, hajtott, labdát szerzett. Szvsz bőven válogatott szint.


azért voltak olyan megoldásai amik komoly szinten nagyon kevesek, de igen nem volt rossz. egyébként rossi kijelentette h azokkal képzeli el a jövőt akik az elmúlt években játszottak, és pl. sallói ha továbbra is rugdossa a gólokat, adja a gólpasszokat akkor esetleg megkapja az esélyt. szóval nem valószínű h marco fogja letenni az új magyar válogatott alapjait. az eddigi szólásai alapján kezd körvonalazódni egy eredmény centrikus, brusztos szürke csapat kialakítása 30 pluszos emberkékkel

Meglátjuk Rossi első keretét és okosabbak leszünk
CS.A.K.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.08.02. 15:39

Pauly D írta:
ManBat írta:
velasco írta:csakhogy rollernak már nem ez volt az első ilyen arckifejezése. gondok vannak annak a fickónak a jellemével

Nem vitás, de nem kell ezt oda is belelátni, ahol nincs.

Szerintem magyar focistak kozul Juhaszt utalom az egyik legjobban de jol tette. Nagykepu faszkalap brigad volt en is szembe rohogtem volna oket :D

Én bírom Juhászt, jól csinálja ezeket mérkőzés közben is.Amelyik bírót, játékost ki lehet zökkenteni az meg is érdemli.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.02. 15:45

BEARGRYLLS írta:
Pauly D írta:
ManBat írta:Nem vitás, de nem kell ezt oda is belelátni, ahol nincs.

Szerintem magyar focistak kozul Juhaszt utalom az egyik legjobban de jol tette. Nagykepu faszkalap brigad volt en is szembe rohogtem volna oket :D

Én bírom Juhászt, jól csinálja ezeket mérkőzés közben is.Amelyik bírót, játékost ki lehet zökkenteni az meg is érdemli.

azt nem csodállom h te bírod. hasonló kaliber lehetsz jómagad is

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.08.02. 16:11

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videoton/vidi-beduhodtek-es-biroznak-a-bolgarok-a-kieses-miatt-akkor-is-nyernunk-kellett-volna-ha-az-edzojuk-is-jatszik
Mocit még a 180 perc alatt rúgott 0 gól sem képes megállítani a pofázásban

a 2. videóban juhász roller gyönyörűen mutatja be sportemberi és jellembéli mivoltát...

Az egyik gyomorba könyököli, a másik idegbeteg módon ellöki. Ahhoz képest ez a félmosoly sztem teljesen rendben van.

Semmi gond, velasco próbálja polkorrektnek álcázni az ellenszenvét, de nem nagyon megy. Juhászt is másodjára emlegeti fel, tegnap kb 3x írta le, hogy Husztit ki kellett volna állítani.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.02. 16:17

HattoriHanzo írta:
ManBat írta:
velasco írta:a 2. videóban juhász roller gyönyörűen mutatja be sportemberi és jellembéli mivoltát...

Az egyik gyomorba könyököli, a másik idegbeteg módon ellöki. Ahhoz képest ez a félmosoly sztem teljesen rendben van.

Semmi gond, velasco próbálja polkorrektnek álcázni az ellenszenvét, de nem nagyon megy. Juhászt is másodjára emlegeti fel, tegnap kb 3x írta le, hogy Husztit ki kellett volna állítani.

nem kapott meg szándékos kezezésért egy sárgát

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.08.02. 16:34

velasco írta:
HattoriHanzo írta:
ManBat írta:Az egyik gyomorba könyököli, a másik idegbeteg módon ellöki. Ahhoz képest ez a félmosoly sztem teljesen rendben van.

Semmi gond, velasco próbálja polkorrektnek álcázni az ellenszenvét, de nem nagyon megy. Juhászt is másodjára emlegeti fel, tegnap kb 3x írta le, hogy Husztit ki kellett volna állítani.

nem kapott meg szándékos kezezésért egy sárgát

Csak azt felejted el, hogy amit viszont utána kapott, az kb ugyanolyan szintű volt, mint a műbolgáré. Neked kellene legjobban tudnod, hogy ebben a formában aztán tényleg nincsen ha. Ki tudja mi lett volna, ha a kezezésért jogosan sárgát kap? Belemegy-e utána bármilyen kétes szituba, vagy sem? Szerintem nem. Te viszont matematikai rendszerben számolod, úgy, hogy közben a változókat kihagyod.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.08.02. 18:05

velasco írta:
BEARGRYLLS írta:
Pauly D írta:Szerintem magyar focistak kozul Juhaszt utalom az egyik legjobban de jol tette. Nagykepu faszkalap brigad volt en is szembe rohogtem volna oket :D

Én bírom Juhászt, jól csinálja ezeket mérkőzés közben is.Amelyik bírót, játékost ki lehet zökkenteni az meg is érdemli.

azt nem csodállom h te bírod. hasonló kaliber lehetsz jómagad is

Amíg a múltkori gumicsizmás parasztozásod után nem írod le, hogy te mi vagy addig kussolj te csicska.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.02. 18:08

BEARGRYLLS írta:
velasco írta:
BEARGRYLLS írta:Én bírom Juhászt, jól csinálja ezeket mérkőzés közben is.Amelyik bírót, játékost ki lehet zökkenteni az meg is érdemli.

azt nem csodállom h te bírod. hasonló kaliber lehetsz jómagad is

Amíg a múltkori gumicsizmás parasztozásod után nem írod le, hogy te mi vagy addig kussolj te csicska.

na. legalább kiderült h rád igaz ez a jellemzés :) azért azt nem gondoltam h ennyire bántja a kis önérzeted hogy minősíteni mertem fideszéket. mondjuk az avatárod sok mindent elárul.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.08.03. 07:57

A bolgároknak mumusai vagyunk. Nem is emlékszem, hogy klubcsapatuk továbbjutott volna ellenünk.
Vicces, ahogy arcoskodnak. Ha nem is olyan szinten, mint mi, azért kutyák.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.08.03. 08:08

nyúl írta:A bolgároknak mumusai vagyunk. Nem is emlékszem, hogy klubcsapatuk továbbjutott volna ellenünk.
Vicces, ahogy arcoskodnak. Ha nem is olyan szinten, mint mi, azért kutyák.

Mindig a szarból kikupálódott kutyáknak van ilyen nagy pofájuk. Az egyértelmű, h a Ludog. utóbbi 6-7 évben sokkal értelmesebben igazolt légiósokat, mint a hasonló lehetőségekkel bíró magyar klubok ezért a nemzetközi szereplésben is messze lehagytak minket, de az valóban megmosolyogtató, h a bolgár bajnok nevezi szerény képességűnek a magyar bajnokok. Az egyik Wartburg, a másik meg Skoda S100.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Megbosszulta magát a Vidi elleni szájkarate

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.08.03. 08:09

nyúl írta:A bolgároknak mumusai vagyunk. Nem is emlékszem, hogy klubcsapatuk továbbjutott volna ellenünk.
Vicces, ahogy arcoskodnak. Ha nem is olyan szinten, mint mi, azért kutyák.


Fradi a Levszkit, talán a Loki is őket, most a Ludovika-Konyec...más volt? DVTK-Litex (már ha bolgár).


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 111 vendég