Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.25. 23:13

Gunners írta:
velasco írta:
Gunners írta:Csak úgy van esélyünk ha megint teljesen szétbasszuk a játékukat. Tudom hogy szomorú, de ez van.

sajnos ez. ezért undorító az egész ahogy van. lehet megköveztek, de én nem a vidinek drukkoltam amint kialakult a játék képe...

Jogod van eldönteni kinek szurkolsz, ma ennyi tudtunk egy nálunk sokkal jobb csapat ellen. Más taktika öngyilkosság lett volna. Így egy kis esélyünk maradt.

csak nem látom egyáltalán van e koncepció Fehérváron a pénzbőséggel nb1-et nyerni projekten kívűl. Nikolic sem tűnik különösen jobb edzőnek a magyaroknál. kiöregedett Husztiékat sem látom mi értelme van fizetni. M Scepovic nagyon gyenge. Nego játszik szélső középpályást, aki egyel hátrébb sokkal hatékonyabb lenne. mintha nem haladna semerre az egész történet és a játék is csúnya
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára velasco 2018.07.25. 23:21-kor.

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.25. 23:21

SAW írta:
beroka írta:
SAW írta:Az fog dönteni, hogy melyik csapat mit kezd egy egészen más helyzettel.
Láttunk arra is példát, hogy a második meccset idegenben játszó rommá kontrázta a hazait és olyat is, hogy az otthonos, az első meccshez képest teljesen más formát mutatva behúzta.
Szerintem nem szabad nekik esni vagy csak úgy, hogy ne kontrázhassanak.
Földön ügyesebbnek tűnnek a Vidinél, de kapu közeli pontrúgásokból megfoghatóak lehetnek.

A Vidi ugyan ezt fogja játszani mint ma.
Nem tartom elképzelhetetlennek hogy a mainál is rosszabb meccs lesz.
Kérdés hogy a bolgárok mit fognak lépni.

Nem játszhatják ugyanezt, legalábbis minimálisnak érzem az esélyt erre.
Ahogy HH írja ma a bolgárok kicsit több arcot tettek a pályára mint teljesítményt és figyelmet, de ez a visszavágón már nem lesz így.
Ezért esélyes, hogy fognak lőni legalább egy gólt, ebben az esetben pedig a bunker és az erőből előre vágott labdák helyett a Vidinek is valamit mutatnia kell.
Amit ma mutattak, az az esélyesebb csapat otthonában bemutatott célfutball volt, ami nem szép, de nagyon nem is kárhoztathatóak miatta.
Viktorfalván másmilyen meccs jön.

Pedig a keret ezen a szinten erre alkalmas leginkább. Nikolics a nagyobb rangadókat kontrával vívja meg, és rendre eredményesek tudunk így lenni.

Persze én örülnék a legjobban, hogy ha megint örömjáték lenne, de a Partizan-vereség szerintem ott van a csapatban, nem fogunk most mindent egy lapra feltenni.

Lazovicsot eldugtuk (ez a Bordeaux ellen egyszer bejött), meg itt ma védekezni kellett. A következő meccsen vagy kezdeni fog, vagy előbb jön be, ha kell majd a gól. Elöl meg Stefan Scepovicban bízom, aki technikásabb, gyorsabb játékos mint a testvére. Azon sem lepődnék meg, ha a visszavágón már ő kezdene.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.25. 23:27

Cselszky írta:
velasco írta:
Gunners írta:Csak úgy van esélyünk ha megint teljesen szétbasszuk a játékukat. Tudom hogy szomorú, de ez van.

sajnos ez. ezért undorító az egész ahogy van. lehet megköveztek, de én nem a vidinek drukkoltam amint kialakult a játék képe...

Érthetetlen a fikaáradatod és a hozzáállásod. Mintha egy másik bolygóról csöppentél volna ide.

nekem az az érthetetlen, h hogyhogy csak én bírok így kiakadni.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.25. 23:27

A Vaskezű írta:
SAW írta:
beroka írta:A Vidi ugyan ezt fogja játszani mint ma.
Nem tartom elképzelhetetlennek hogy a mainál is rosszabb meccs lesz.
Kérdés hogy a bolgárok mit fognak lépni.

Nem játszhatják ugyanezt, legalábbis minimálisnak érzem az esélyt erre.
Ahogy HH írja ma a bolgárok kicsit több arcot tettek a pályára mint teljesítményt és figyelmet, de ez a visszavágón már nem lesz így.
Ezért esélyes, hogy fognak lőni legalább egy gólt, ebben az esetben pedig a bunker és az erőből előre vágott labdák helyett a Vidinek is valamit mutatnia kell.
Amit ma mutattak, az az esélyesebb csapat otthonában bemutatott célfutball volt, ami nem szép, de nagyon nem is kárhoztathatóak miatta.
Viktorfalván másmilyen meccs jön.

Pedig a keret ezen a szinten erre alkalmas leginkább. Nikolics a nagyobb rangadókat kontrával vívja meg, és rendre eredményesek tudunk így lenni.

Persze én örülnék a legjobban, hogy ha megint örömjáték lenne, de a Partizan-vereség szerintem ott van a csapatban, nem fogunk most mindent egy lapra feltenni.

Lazovicsot eldugtuk (ez a Bordeaux ellen egyszer bejött), meg itt ma védekezni kellett. A következő meccsen vagy kezdeni fog, vagy előbb jön be, ha kell majd a gól. Elöl meg Stefan Scepovicban bízom, aki technikásabb, gyorsabb játékos mint a testvére. Azon sem lepődnék meg, ha a visszavágón már ő kezdene.

Lazovic meg Stefan is kezdeni fog szerintem a következő meccsen, és talán hatékonyabbak is leszünk. Nikolics valószínűleg ezt így találta ki. Még be is jöhet ez neki.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.25. 23:27

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:sajnos ez. ezért undorító az egész ahogy van. lehet megköveztek, de én nem a vidinek drukkoltam amint kialakult a játék képe...

Jogod van eldönteni kinek szurkolsz, ma ennyi tudtunk egy nálunk sokkal jobb csapat ellen. Más taktika öngyilkosság lett volna. Így egy kis esélyünk maradt.

csak nem látom egyáltalán van e koncepció Fehérváron a pénzbőséggel nb1-et nyerni projekten kívűl. Nikolic sem tűnik különösen jobb edzőnek a magyaroknál. kiöregedett Husztiékat sem látom mi értelme van fizetni. M Scepovic nagyon gyenge. Nego játszik szélső középpályást, aki egyel hátrébb sokkal hatékonyabb lenne. mintha nem haladna semerre az egész történet és a játék is csúnya

Koncepció van, amióta Kovács a sportigazgató, bár minden bajnoki cím után jön egy idióta döntés.

Nikolics nagyságrendekkel jobb a magyar edzőknél. Huszti a pontrúgónk (akinek köszönhetjük, hogy nem estünk ki), és sokat látott, tapasztalt játékos, kellenek ilyenek. M. Scepovic hazai szinten jól termel, még a formaingadozása ellenére is. A nemzetköziben nem sok sót eszik meg, de ez az NB1 összes csatárára igaz. Negoról szélsőhátvédként rengeteg gólt kaptunk, előre tolva jobb, kapura is veszélyes, és Fiolát is ki tudja segíteni, aki némi visszasegítéssel le tudja hozni a meccseket korrektül (ha jó napja van). Mindenki szar focit játszik itthon.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.25. 23:29

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:sajnos ez. ezért undorító az egész ahogy van. lehet megköveztek, de én nem a vidinek drukkoltam amint kialakult a játék képe...

Érthetetlen a fikaáradatod és a hozzáállásod. Mintha egy másik bolygóról csöppentél volna ide.

nekem az az érthetetlen, h hogyhogy csak én bírok így kiakadni.

Tényleg úgy csinálsz mintha jó 20-25 évig nem követted volna a magyar focit. :D
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.25. 23:32

A Vaskezű írta:
velasco írta:
Gunners írta:Jogod van eldönteni kinek szurkolsz, ma ennyi tudtunk egy nálunk sokkal jobb csapat ellen. Más taktika öngyilkosság lett volna. Így egy kis esélyünk maradt.

csak nem látom egyáltalán van e koncepció Fehérváron a pénzbőséggel nb1-et nyerni projekten kívűl. Nikolic sem tűnik különösen jobb edzőnek a magyaroknál. kiöregedett Husztiékat sem látom mi értelme van fizetni. M Scepovic nagyon gyenge. Nego játszik szélső középpályást, aki egyel hátrébb sokkal hatékonyabb lenne. mintha nem haladna semerre az egész történet és a játék is csúnya

Koncepció van, amióta Kovács a sportigazgató, bár minden bajnoki cím után jön egy idióta döntés.

Nikolics nagyságrendekkel jobb a magyar edzőknél. Huszti a pontrúgónk (akinek köszönhetjük, hogy nem estünk ki), és sokat látott, tapasztalt játékos, kellenek ilyenek. M. Scepovic hazai szinten jól termel, még a formaingadozása ellenére is. A nemzetköziben nem sok sót eszik meg, de ez az NB1 összes csatárára igaz. Negoról szélsőhátvédként rengeteg gólt kaptunk, előre tolva jobb, kapura is veszélyes, és Fiolát is ki tudja segíteni, aki némi visszasegítéssel le tudja hozni a meccseket korrektül (ha jó napja van). Mindenki szar focit játszik itthon.

így korrekt

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.25. 23:34

Gunners írta:
velasco írta:
Cselszky írta:Érthetetlen a fikaáradatod és a hozzáállásod. Mintha egy másik bolygóról csöppentél volna ide.

nekem az az érthetetlen, h hogyhogy csak én bírok így kiakadni.

Tényleg úgy csinálsz mintha jó 20-25 évig nem követted volna a magyar focit. :D

kb. öt évig, viszont azóta sokat néztem a régi nagyjainkat. lehet ezért tűnik 5x annyinak a kihagyás :D

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2018.07.25. 23:43

Gunners írta:
A Vaskezű írta:
SAW írta:Nem játszhatják ugyanezt, legalábbis minimálisnak érzem az esélyt erre.
Ahogy HH írja ma a bolgárok kicsit több arcot tettek a pályára mint teljesítményt és figyelmet, de ez a visszavágón már nem lesz így.
Ezért esélyes, hogy fognak lőni legalább egy gólt, ebben az esetben pedig a bunker és az erőből előre vágott labdák helyett a Vidinek is valamit mutatnia kell.
Amit ma mutattak, az az esélyesebb csapat otthonában bemutatott célfutball volt, ami nem szép, de nagyon nem is kárhoztathatóak miatta.
Viktorfalván másmilyen meccs jön.

Pedig a keret ezen a szinten erre alkalmas leginkább. Nikolics a nagyobb rangadókat kontrával vívja meg, és rendre eredményesek tudunk így lenni.

Persze én örülnék a legjobban, hogy ha megint örömjáték lenne, de a Partizan-vereség szerintem ott van a csapatban, nem fogunk most mindent egy lapra feltenni.

Lazovicsot eldugtuk (ez a Bordeaux ellen egyszer bejött), meg itt ma védekezni kellett. A következő meccsen vagy kezdeni fog, vagy előbb jön be, ha kell majd a gól. Elöl meg Stefan Scepovicban bízom, aki technikásabb, gyorsabb játékos mint a testvére. Azon sem lepődnék meg, ha a visszavágón már ő kezdene.

Lazovic meg Stefan is kezdeni fog szerintem a következő meccsen, és talán hatékonyabbak is leszünk. Nikolics valószínűleg ezt így találta ki. Még be is jöhet ez neki.

Igen, ebben bízom én is.
Az jó lenne, ha az első félidőt lehoznánk gól nélkül, utána jobban kinyílnának, és a kontráink ülhetnének. Ezt a bolgár védelmet nem éreztem annyira stabilnak, talán elhitték, hogy ennél többre nem is vagyunk képesek, előre.

Kovácsikot viszont nem éreztem stabil pontnak, tőle valószínűleg extra kell majd, és a szurkolás is nagyon fog hiányozni.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.25. 23:53

A Vaskezű írta:
Gunners írta:
A Vaskezű írta:Pedig a keret ezen a szinten erre alkalmas leginkább. Nikolics a nagyobb rangadókat kontrával vívja meg, és rendre eredményesek tudunk így lenni.

Persze én örülnék a legjobban, hogy ha megint örömjáték lenne, de a Partizan-vereség szerintem ott van a csapatban, nem fogunk most mindent egy lapra feltenni.

Lazovicsot eldugtuk (ez a Bordeaux ellen egyszer bejött), meg itt ma védekezni kellett. A következő meccsen vagy kezdeni fog, vagy előbb jön be, ha kell majd a gól. Elöl meg Stefan Scepovicban bízom, aki technikásabb, gyorsabb játékos mint a testvére. Azon sem lepődnék meg, ha a visszavágón már ő kezdene.

Lazovic meg Stefan is kezdeni fog szerintem a következő meccsen, és talán hatékonyabbak is leszünk. Nikolics valószínűleg ezt így találta ki. Még be is jöhet ez neki.

Igen, ebben bízom én is.
Az jó lenne, ha az első félidőt lehoznánk gól nélkül, utána jobban kinyílnának, és a kontráink ülhetnének. Ezt a bolgár védelmet nem éreztem annyira stabilnak, talán elhitték, hogy ennél többre nem is vagyunk képesek, előre.

Kovácsikot viszont nem éreztem stabil pontnak, tőle valószínűleg extra kell majd, és a szurkolás is nagyon fog hiányozni.

Egyetértek veled! Kovácsik érdekes gyerek, vannak nagyon nagy bravúrjai sokszor, de gyermeteg hibákra is sokszor hajlamos. Remélem ez utóbbit nem fogjuk tőle látni a visszavágón. Hasonló Ő mint Gula a Lipcsében, persze egyel gyengébb kiadásban. :)
Go Gunners Hajrá Videoton

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.26. 01:08

velasco írta:
Gunners írta:
velasco írta:nekem az az érthetetlen, h hogyhogy csak én bírok így kiakadni.

Tényleg úgy csinálsz mintha jó 20-25 évig nem követted volna a magyar focit. :D

kb. öt évig, viszont azóta sokat néztem a régi nagyjainkat. lehet ezért tűnik 5x annyinak a kihagyás :D

Ez a csapat az elmúlt 2 évben BL-, majd EL-csoportkörös volt, mindkét évben megérte az EL-tavaszt, búcsúztatta a Zvezdát, megverte a Hoffenheimet, a Bragát. Eközben magyar klub vagy 6 éve nem járt csoportkörben. Borítékolható volt, hogy a minimális esélyek megőrzése végett Nikolics célfutballra fog berendezkedni, a védekezésre helyezve a hangsúlyt, támadásban valószínűleg többet várt, bízott egy szerzett gólban, de az alapvető célt sikerült elérni. A meccs összképe alapján egyértelmű, hogy jobb játékosokból áll a Ludogorec, kicsit lazára vették a figurát, látszott, hogy ennél több van bennük. Összességében a döntetlen szép eredmény akkor is, ha valószínűleg kevés lesz a józan ésszel el nem várható továbbjutáshoz. Az x ellenére is inkább az a sanszos, hogy a bolgárbrazilok összekapják magukat, és rúgnak egy hármast, minthogy a Videoton nyer mondjuk 1-0-ra. Így látom. Ha ezen a meccsen kiakadsz, akkor egy átlagos hétvégi fordulót hogy élsz túl?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 01:41

Cselszky írta:
velasco írta:
Gunners írta:Tényleg úgy csinálsz mintha jó 20-25 évig nem követted volna a magyar focit. :D

kb. öt évig, viszont azóta sokat néztem a régi nagyjainkat. lehet ezért tűnik 5x annyinak a kihagyás :D

Ez a csapat az elmúlt 2 évben BL-, majd EL-csoportkörös volt, mindkét évben megérte az EL-tavaszt, búcsúztatta a Zvezdát, megverte a Hoffenheimet, a Bragát. Eközben magyar klub vagy 6 éve nem járt csoportkörben. Borítékolható volt, hogy a minimális esélyek megőrzése végett Nikolics célfutballra fog berendezkedni, a védekezésre helyezve a hangsúlyt, támadásban valószínűleg többet várt, bízott egy szerzett gólban, de az alapvető célt sikerült elérni. A meccs összképe alapján egyértelmű, hogy jobb játékosokból áll a Ludogorec, kicsit lazára vették a figurát, látszott, hogy ennél több van bennük. Összességében a döntetlen szép eredmény akkor is, ha valószínűleg kevés lesz a józan ésszel el nem várható továbbjutáshoz. Az x ellenére is inkább az a sanszos, hogy a bolgárbrazilok összekapják magukat, és rúgnak egy hármast, minthogy a Videoton nyer mondjuk 1-0-ra. Így látom. Ha ezen a meccsen kiakadsz, akkor egy átlagos hétvégi fordulót hogy élsz túl?

Ugyanezekkel érveltem én is vkinek, hogy miért lesz sima kiesés. Nos az eredményből ugyan még nem látszik, de a játék képe alapján még mindig sima a párharc. A hétvégi bajnokikon nem húztam fel magam, mert hasonló színvonalú csapatok játszanak egymással, talán a két pénzestől eltekintve. Mai kiakadásom oka, hogy 8 kiemelten kezelt év után ott tart a magyar labdarúgás, hogy minőségben ekkora különbség van a mi, és egy talán még nálunk is putribb ország bajnoka között. És tudom, h többszöröse a keretük értéke, de talán azért is, mert a sok csoportkör dobott rajtuk. A meccs után vetítették gondolom Szepesi emlékére az angol-magyart. Az akkori magyaroknak messze sokkal több volt a fejében a fociról. Tele ötlettel, kreativitással, szellemességgel játszottak. Egyszerűen intelligensebbek voltak ehhez a játékhoz, sokkal több szellemi munícióval. Sajnos a a szellemi hanyatlás következménye a futballunk totális csődje. Ma azért láttuk azt, hogy a fehérvár megalázó módon 11 emberel tartózkodik a saját 30 méterén belül. Ha meg lett a labda, adták is el azonnal. Épkézláb támadás megszervezésére képtelenek voltak 90 perc alatt. Egy szerény képességű, ezt bunkerfocival és a játék megölésével ellensúlyozó magyar bajnokunk van nemzetközi alsó-középszinten. Európa egykori braziljainak. Már egy Dzsudzsák vagy Huszti szintű játékos felbukkanása sem realitás a következő években. A '26-os kibővített VB-selejtezőnek mondjuk kikkel fogunk nekimenni? Berendezkedhetünk tényleg a miniállamok szintjére. Avagy: Fidesz - amihez nyúlunk szarrá változik című teleregénye.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.26. 13:12

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:kb. öt évig, viszont azóta sokat néztem a régi nagyjainkat. lehet ezért tűnik 5x annyinak a kihagyás :D

Ez a csapat az elmúlt 2 évben BL-, majd EL-csoportkörös volt, mindkét évben megérte az EL-tavaszt, búcsúztatta a Zvezdát, megverte a Hoffenheimet, a Bragát. Eközben magyar klub vagy 6 éve nem járt csoportkörben. Borítékolható volt, hogy a minimális esélyek megőrzése végett Nikolics célfutballra fog berendezkedni, a védekezésre helyezve a hangsúlyt, támadásban valószínűleg többet várt, bízott egy szerzett gólban, de az alapvető célt sikerült elérni. A meccs összképe alapján egyértelmű, hogy jobb játékosokból áll a Ludogorec, kicsit lazára vették a figurát, látszott, hogy ennél több van bennük. Összességében a döntetlen szép eredmény akkor is, ha valószínűleg kevés lesz a józan ésszel el nem várható továbbjutáshoz. Az x ellenére is inkább az a sanszos, hogy a bolgárbrazilok összekapják magukat, és rúgnak egy hármast, minthogy a Videoton nyer mondjuk 1-0-ra. Így látom. Ha ezen a meccsen kiakadsz, akkor egy átlagos hétvégi fordulót hogy élsz túl?

Ugyanezekkel érveltem én is vkinek, hogy miért lesz sima kiesés. Nos az eredményből ugyan még nem látszik, de a játék képe alapján még mindig sima a párharc. A hétvégi bajnokikon nem húztam fel magam, mert hasonló színvonalú csapatok játszanak egymással, talán a két pénzestől eltekintve. Mai kiakadásom oka, hogy 8 kiemelten kezelt év után ott tart a magyar labdarúgás, hogy minőségben ekkora különbség van a mi, és egy talán még nálunk is putribb ország bajnoka között. És tudom, h többszöröse a keretük értéke, de talán azért is, mert a sok csoportkör dobott rajtuk. A meccs után vetítették gondolom Szepesi emlékére az angol-magyart. Az akkori magyaroknak messze sokkal több volt a fejében a fociról. Tele ötlettel, kreativitással, szellemességgel játszottak. Egyszerűen intelligensebbek voltak ehhez a játékhoz, sokkal több szellemi munícióval. Sajnos a a szellemi hanyatlás következménye a futballunk totális csődje. Ma azért láttuk azt, hogy a fehérvár megalázó módon 11 emberel tartózkodik a saját 30 méterén belül. Ha meg lett a labda, adták is el azonnal. Épkézláb támadás megszervezésére képtelenek voltak 90 perc alatt. Egy szerény képességű, ezt bunkerfocival és a játék megölésével ellensúlyozó magyar bajnokunk van nemzetközi alsó-középszinten. Európa egykori braziljainak. Már egy Dzsudzsák vagy Huszti szintű játékos felbukkanása sem realitás a következő években. A '26-os kibővített VB-selejtezőnek mondjuk kikkel fogunk nekimenni? Berendezkedhetünk tényleg a miniállamok szintjére. Avagy: Fidesz - amihez nyúlunk szarrá változik című teleregénye.

Nem sokat jelent a putri ország, ha van egy milliárdos aki szarja a csapatba a pénzt. Lásd még Sheriff Tyiraszpol, lásd még Sahtar Donyeck, lásd még tavalyig Vardar Szkopje.
Az intelligenciáról szóló fejtegetésed meg bullshit. Rengeteg olyan klasszis szaladgált-szaladgál, akinek még a cipőfűzéshez sincs elég agya.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 15:15

ManBat írta:
velasco írta:
Cselszky írta:Ez a csapat az elmúlt 2 évben BL-, majd EL-csoportkörös volt, mindkét évben megérte az EL-tavaszt, búcsúztatta a Zvezdát, megverte a Hoffenheimet, a Bragát. Eközben magyar klub vagy 6 éve nem járt csoportkörben. Borítékolható volt, hogy a minimális esélyek megőrzése végett Nikolics célfutballra fog berendezkedni, a védekezésre helyezve a hangsúlyt, támadásban valószínűleg többet várt, bízott egy szerzett gólban, de az alapvető célt sikerült elérni. A meccs összképe alapján egyértelmű, hogy jobb játékosokból áll a Ludogorec, kicsit lazára vették a figurát, látszott, hogy ennél több van bennük. Összességében a döntetlen szép eredmény akkor is, ha valószínűleg kevés lesz a józan ésszel el nem várható továbbjutáshoz. Az x ellenére is inkább az a sanszos, hogy a bolgárbrazilok összekapják magukat, és rúgnak egy hármast, minthogy a Videoton nyer mondjuk 1-0-ra. Így látom. Ha ezen a meccsen kiakadsz, akkor egy átlagos hétvégi fordulót hogy élsz túl?

Ugyanezekkel érveltem én is vkinek, hogy miért lesz sima kiesés. Nos az eredményből ugyan még nem látszik, de a játék képe alapján még mindig sima a párharc. A hétvégi bajnokikon nem húztam fel magam, mert hasonló színvonalú csapatok játszanak egymással, talán a két pénzestől eltekintve. Mai kiakadásom oka, hogy 8 kiemelten kezelt év után ott tart a magyar labdarúgás, hogy minőségben ekkora különbség van a mi, és egy talán még nálunk is putribb ország bajnoka között. És tudom, h többszöröse a keretük értéke, de talán azért is, mert a sok csoportkör dobott rajtuk. A meccs után vetítették gondolom Szepesi emlékére az angol-magyart. Az akkori magyaroknak messze sokkal több volt a fejében a fociról. Tele ötlettel, kreativitással, szellemességgel játszottak. Egyszerűen intelligensebbek voltak ehhez a játékhoz, sokkal több szellemi munícióval. Sajnos a a szellemi hanyatlás következménye a futballunk totális csődje. Ma azért láttuk azt, hogy a fehérvár megalázó módon 11 emberel tartózkodik a saját 30 méterén belül. Ha meg lett a labda, adták is el azonnal. Épkézláb támadás megszervezésére képtelenek voltak 90 perc alatt. Egy szerény képességű, ezt bunkerfocival és a játék megölésével ellensúlyozó magyar bajnokunk van nemzetközi alsó-középszinten. Európa egykori braziljainak. Már egy Dzsudzsák vagy Huszti szintű játékos felbukkanása sem realitás a következő években. A '26-os kibővített VB-selejtezőnek mondjuk kikkel fogunk nekimenni? Berendezkedhetünk tényleg a miniállamok szintjére. Avagy: Fidesz - amihez nyúlunk szarrá változik című teleregénye.

Nem sokat jelent a putri ország, ha van egy milliárdos aki szarja a csapatba a pénzt. Lásd még Sheriff Tyiraszpol, lásd még Sahtar Donyeck, lásd még tavalyig Vardar Szkopje.
Az intelligenciáról szóló fejtegetésed meg bullshit. Rengeteg olyan klasszis szaladgált-szaladgál, akinek még a cipőfűzéshez sincs elég agya.

itt is van egy milliárdos. Egy nem természetes személy, mi közösen (közpénzek) nem a pályán kívűlre értettem, hogy dr horváth zsolt valaki. hanem azon belül professzor (Pirlo pl.)

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.26. 15:42

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:Ugyanezekkel érveltem én is vkinek, hogy miért lesz sima kiesés. Nos az eredményből ugyan még nem látszik, de a játék képe alapján még mindig sima a párharc. A hétvégi bajnokikon nem húztam fel magam, mert hasonló színvonalú csapatok játszanak egymással, talán a két pénzestől eltekintve. Mai kiakadásom oka, hogy 8 kiemelten kezelt év után ott tart a magyar labdarúgás, hogy minőségben ekkora különbség van a mi, és egy talán még nálunk is putribb ország bajnoka között. És tudom, h többszöröse a keretük értéke, de talán azért is, mert a sok csoportkör dobott rajtuk. A meccs után vetítették gondolom Szepesi emlékére az angol-magyart. Az akkori magyaroknak messze sokkal több volt a fejében a fociról. Tele ötlettel, kreativitással, szellemességgel játszottak. Egyszerűen intelligensebbek voltak ehhez a játékhoz, sokkal több szellemi munícióval. Sajnos a a szellemi hanyatlás következménye a futballunk totális csődje. Ma azért láttuk azt, hogy a fehérvár megalázó módon 11 emberel tartózkodik a saját 30 méterén belül. Ha meg lett a labda, adták is el azonnal. Épkézláb támadás megszervezésére képtelenek voltak 90 perc alatt. Egy szerény képességű, ezt bunkerfocival és a játék megölésével ellensúlyozó magyar bajnokunk van nemzetközi alsó-középszinten. Európa egykori braziljainak. Már egy Dzsudzsák vagy Huszti szintű játékos felbukkanása sem realitás a következő években. A '26-os kibővített VB-selejtezőnek mondjuk kikkel fogunk nekimenni? Berendezkedhetünk tényleg a miniállamok szintjére. Avagy: Fidesz - amihez nyúlunk szarrá változik című teleregénye.

Nem sokat jelent a putri ország, ha van egy milliárdos aki szarja a csapatba a pénzt. Lásd még Sheriff Tyiraszpol, lásd még Sahtar Donyeck, lásd még tavalyig Vardar Szkopje.
Az intelligenciáról szóló fejtegetésed meg bullshit. Rengeteg olyan klasszis szaladgált-szaladgál, akinek még a cipőfűzéshez sincs elég agya.

itt is van egy milliárdos. Egy nem természetes személy, mi közösen (közpénzek) nem a pályán kívűlre értettem, hogy dr horváth zsolt valaki. hanem azon belül professzor (Pirlo pl.)

Nem véletlenül a nemzet gázszerelője, és nem a nemzet gázbányásza. Nemzetköziben kis hal ő, főleg úgy, hogy megoszlik több csapat közt a befektetése.
Pályán belül is rengeteg agyatlan klasszis van. Ez egy szimpla belemagyarázás a "merjünk kicsik lenni" gondolatmenet mentén. Mi úgyis szarok vagyunk, mi úgyis hülyék vagyunk ehhez stb., miközben a futballnemzetnek nem nevezhető Dánia is elmászott egy vb-nyolcaddöntőig. Van egy veszettül elcseszett generációnk, ami nem nemzetfüggő (ha a németek megtehették a 2000-es évek elején, akkor legyen már joga kis hazánknak is hozzá, de most a csehek is igen csehül állnak), meg a Lékes és tsai szagértők, akik semmit nem konyítanak ehhez a sporthoz, és mégis rájuk bízzák azt, ami megintcsak nem nemzetfüggő (a brazilok is mellényúltak Titével, legyen már nekünk is jogunk hozzá). Nem végstádiumú rákos a magyar foci, mint azt itt annyian próbálják beállítani, csak visszaesett a tüdőgyulladással, és Közép-Európa fertőtlenítetlen kórháza épp alkalmatlan a kezelésre.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 16:02

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Nem sokat jelent a putri ország, ha van egy milliárdos aki szarja a csapatba a pénzt. Lásd még Sheriff Tyiraszpol, lásd még Sahtar Donyeck, lásd még tavalyig Vardar Szkopje.
Az intelligenciáról szóló fejtegetésed meg bullshit. Rengeteg olyan klasszis szaladgált-szaladgál, akinek még a cipőfűzéshez sincs elég agya.

itt is van egy milliárdos. Egy nem természetes személy, mi közösen (közpénzek) nem a pályán kívűlre értettem, hogy dr horváth zsolt valaki. hanem azon belül professzor (Pirlo pl.)

Nem véletlenül a nemzet gázszerelője, és nem a nemzet gázbányásza. Nemzetköziben kis hal ő, főleg úgy, hogy megoszlik több csapat közt a befektetése.
Pályán belül is rengeteg agyatlan klasszis van. Ez egy szimpla belemagyarázás a "merjünk kicsik lenni" gondolatmenet mentén. Mi úgyis szarok vagyunk, mi úgyis hülyék vagyunk ehhez stb., miközben a futballnemzetnek nem nevezhető Dánia is elmászott egy vb-nyolcaddöntőig. Van egy veszettül elcseszett generációnk, ami nem nemzetfüggő (ha a németek megtehették a 2000-es évek elején, akkor legyen már joga kis hazánknak is hozzá, de most a csehek is igen csehül állnak), meg a Lékes és tsai szagértők, akik semmit nem konyítanak ehhez a sporthoz, és mégis rájuk bízzák azt, ami megintcsak nem nemzetfüggő (a brazilok is mellényúltak Titével, legyen már nekünk is jogunk hozzá). Nem végstádiumú rákos a magyar foci, mint azt itt annyian próbálják beállítani, csak visszaesett a tüdőgyulladással, és Közép-Európa fertőtlenítetlen kórháza épp alkalmatlan a kezelésre.

jó fos is volt az a dán csapat. csoportból sem érdemeltek továbbjutást. egész kelet-európában visszaesés látszódik. Titével miért nyúltak mellé? rohadt szoros meccsen estek ki a belgáktól, jogos tizit nem kapva meg. ha a brazilok játszanak a franciák ellen utána, ők lehet be is húzzák azt a meccset és most világbajnokok. Az a magyar foci, amit annak hívtak úgy 50 évvel ezelőttig, az ma halott, mint Lázár. Isteni csoda lenne a feltámadása. Értem ez alatt az összes jelenlegi edző, vezető, stb. futball körüli ember eltakarodását és az egész sportág újragondolását.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.26. 16:21

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:itt is van egy milliárdos. Egy nem természetes személy, mi közösen (közpénzek) nem a pályán kívűlre értettem, hogy dr horváth zsolt valaki. hanem azon belül professzor (Pirlo pl.)

Nem véletlenül a nemzet gázszerelője, és nem a nemzet gázbányásza. Nemzetköziben kis hal ő, főleg úgy, hogy megoszlik több csapat közt a befektetése.
Pályán belül is rengeteg agyatlan klasszis van. Ez egy szimpla belemagyarázás a "merjünk kicsik lenni" gondolatmenet mentén. Mi úgyis szarok vagyunk, mi úgyis hülyék vagyunk ehhez stb., miközben a futballnemzetnek nem nevezhető Dánia is elmászott egy vb-nyolcaddöntőig. Van egy veszettül elcseszett generációnk, ami nem nemzetfüggő (ha a németek megtehették a 2000-es évek elején, akkor legyen már joga kis hazánknak is hozzá, de most a csehek is igen csehül állnak), meg a Lékes és tsai szagértők, akik semmit nem konyítanak ehhez a sporthoz, és mégis rájuk bízzák azt, ami megintcsak nem nemzetfüggő (a brazilok is mellényúltak Titével, legyen már nekünk is jogunk hozzá). Nem végstádiumú rákos a magyar foci, mint azt itt annyian próbálják beállítani, csak visszaesett a tüdőgyulladással, és Közép-Európa fertőtlenítetlen kórháza épp alkalmatlan a kezelésre.

jó fos is volt az a dán csapat. csoportból sem érdemeltek továbbjutást. egész kelet-európában visszaesés látszódik. Titével miért nyúltak mellé? rohadt szoros meccsen estek ki a belgáktól, jogos tizit nem kapva meg. ha a brazilok játszanak a franciák ellen utána, ők lehet be is húzzák azt a meccset és most világbajnokok. Az a magyar foci, amit annak hívtak úgy 50 évvel ezelőttig, az ma halott, mint Lázár. Isteni csoda lenne a feltámadása. Értem ez alatt az összes jelenlegi edző, vezető, stb. futball körüli ember eltakarodását és az egész sportág újragondolását.

Már a svájciak ellen is impotensek voltak a brezilek, aztán az amúgy világszinten harmadiknál jóval gyengébb balgák állították meg őket nem 100-on pörögve. Tite nem ért az ajrópai focihoz, ide az évtizedes latinamcsi tapasztalat édeskevés.
Ennyi erővel meg mindenhol halott a foci a Rajnától keletre.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 16:31

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Nem véletlenül a nemzet gázszerelője, és nem a nemzet gázbányásza. Nemzetköziben kis hal ő, főleg úgy, hogy megoszlik több csapat közt a befektetése.
Pályán belül is rengeteg agyatlan klasszis van. Ez egy szimpla belemagyarázás a "merjünk kicsik lenni" gondolatmenet mentén. Mi úgyis szarok vagyunk, mi úgyis hülyék vagyunk ehhez stb., miközben a futballnemzetnek nem nevezhető Dánia is elmászott egy vb-nyolcaddöntőig. Van egy veszettül elcseszett generációnk, ami nem nemzetfüggő (ha a németek megtehették a 2000-es évek elején, akkor legyen már joga kis hazánknak is hozzá, de most a csehek is igen csehül állnak), meg a Lékes és tsai szagértők, akik semmit nem konyítanak ehhez a sporthoz, és mégis rájuk bízzák azt, ami megintcsak nem nemzetfüggő (a brazilok is mellényúltak Titével, legyen már nekünk is jogunk hozzá). Nem végstádiumú rákos a magyar foci, mint azt itt annyian próbálják beállítani, csak visszaesett a tüdőgyulladással, és Közép-Európa fertőtlenítetlen kórháza épp alkalmatlan a kezelésre.

jó fos is volt az a dán csapat. csoportból sem érdemeltek továbbjutást. egész kelet-európában visszaesés látszódik. Titével miért nyúltak mellé? rohadt szoros meccsen estek ki a belgáktól, jogos tizit nem kapva meg. ha a brazilok játszanak a franciák ellen utána, ők lehet be is húzzák azt a meccset és most világbajnokok. Az a magyar foci, amit annak hívtak úgy 50 évvel ezelőttig, az ma halott, mint Lázár. Isteni csoda lenne a feltámadása. Értem ez alatt az összes jelenlegi edző, vezető, stb. futball körüli ember eltakarodását és az egész sportág újragondolását.

Már a svájciak ellen is impotensek voltak a brezilek, aztán az amúgy világszinten harmadiknál jóval gyengébb balgák állították meg őket nem 100-on pörögve. Tite nem ért az ajrópai focihoz, ide az évtizedes latinamcsi tapasztalat édeskevés.
Ennyi erővel meg mindenhol halott a foci a Rajnától keletre.

miért kéne neki az európai focihoz értenie? az ő dolga a brazilt tökélyre vinni. most
úgy alakult, hogy csak európai csapatok voltak a négyben. angolok helyet simán ott lehettek volna az uruk, horvátok helyett meg a brazilok. szerintem a vb alapján ez a belga csapat minimum a top 5-ben benne van a világon. a franciák egy nekem mai napig meghatározhatatlan focit játszottak, elsősorban a belső emberek, varane-umtiti és kante-pogba párosra, vmint mbappé gyorsaságára építve. ő sem egy korszakos zseni, mint pl. ronaldo volt a 98-as vébén.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.26. 17:13

velasco írta:
ManBat írta:
velasco írta:jó fos is volt az a dán csapat. csoportból sem érdemeltek továbbjutást. egész kelet-európában visszaesés látszódik. Titével miért nyúltak mellé? rohadt szoros meccsen estek ki a belgáktól, jogos tizit nem kapva meg. ha a brazilok játszanak a franciák ellen utána, ők lehet be is húzzák azt a meccset és most világbajnokok. Az a magyar foci, amit annak hívtak úgy 50 évvel ezelőttig, az ma halott, mint Lázár. Isteni csoda lenne a feltámadása. Értem ez alatt az összes jelenlegi edző, vezető, stb. futball körüli ember eltakarodását és az egész sportág újragondolását.

Már a svájciak ellen is impotensek voltak a brezilek, aztán az amúgy világszinten harmadiknál jóval gyengébb balgák állították meg őket nem 100-on pörögve. Tite nem ért az ajrópai focihoz, ide az évtizedes latinamcsi tapasztalat édeskevés.
Ennyi erővel meg mindenhol halott a foci a Rajnától keletre.

miért kéne neki az európai focihoz értenie? az ő dolga a brazilt tökélyre vinni. most
úgy alakult, hogy csak európai csapatok voltak a négyben. angolok helyet simán ott lehettek volna az uruk, horvátok helyett meg a brazilok. szerintem a vb alapján ez a belga csapat minimum a top 5-ben benne van a világon. a franciák egy nekem mai napig meghatározhatatlan focit játszottak, elsősorban a belső emberek, varane-umtiti és kante-pogba párosra, vmint mbappé gyorsaságára építve. ő sem egy korszakos zseni, mint pl. ronaldo volt a 98-as vébén.

Ha a Copán felül is akar valamit virítani, akkor mára megkerülhetetlen az európai futballtér.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Ludogorets-Vidi: a fehérvári kezdőcsapat

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.07.26. 17:30

ManBat írta:
velasco írta:
ManBat írta:Már a svájciak ellen is impotensek voltak a brezilek, aztán az amúgy világszinten harmadiknál jóval gyengébb balgák állították meg őket nem 100-on pörögve. Tite nem ért az ajrópai focihoz, ide az évtizedes latinamcsi tapasztalat édeskevés.
Ennyi erővel meg mindenhol halott a foci a Rajnától keletre.

miért kéne neki az európai focihoz értenie? az ő dolga a brazilt tökélyre vinni. most
úgy alakult, hogy csak európai csapatok voltak a négyben. angolok helyet simán ott lehettek volna az uruk, horvátok helyett meg a brazilok. szerintem a vb alapján ez a belga csapat minimum a top 5-ben benne van a világon. a franciák egy nekem mai napig meghatározhatatlan focit játszottak, elsősorban a belső emberek, varane-umtiti és kante-pogba párosra, vmint mbappé gyorsaságára építve. ő sem egy korszakos zseni, mint pl. ronaldo volt a 98-as vébén.

Ha a Copán felül is akar valamit virítani, akkor mára megkerülhetetlen az európai futballtér.

Ha így van, akkor az szomorú.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 121 vendég