Elhunyt Szepesi György

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.26. 22:21

BSTH írta:
raab írta:
BSTH írta:Drága faszom, raab vagy a saját baromságodban öcsém.


mit meg nem teszek érted még most is csak miattad google fordítóztam hogy ne értsd félre:

אל תדבר איתי

Szerinted érdekel, te hülye?


ismétlés a tudás anyja: "vonulj vissza a picsába ne szólj hozzám"

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.26. 22:23

ManBat írta:
raab írta:
ManBat írta:


Mit szerettél volna közölni, hogy aki beszél például németül az csak germán aki héberül az csak "olyan" lehet?
amúgy meg (még ha vicc is), ennyire ragaszkodsz a leírtakhoz akkor nyugodtan idézd be azt is hogy épp ott van és a barátaival diskurál, tehát ne kérdőjelezd már meg hogy beszéli-e a nyelvet vagy sem

Ne igyál gyógyszerre.


na így már értem, miért futottál felesleges köröket, hogy ezt közöld?

BSTH

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 22:24

raab írta:
BSTH írta:
raab írta:
mit meg nem teszek érted még most is csak miattad google fordítóztam hogy ne értsd félre:

אל תדבר איתי

Szerinted érdekel, te hülye?


ismétlés a tudás anyja: "vonulj vissza a picsába ne szólj hozzám"

Igazad van: nem másoltam be a fordítóba. Azt mondtad, nem birkózol. Nem, valóban nem. Vergődsz, hülyegyerek.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.26. 22:26

raab írta:
ManBat írta:
raab írta:
Mit szerettél volna közölni, hogy aki beszél például németül az csak germán aki héberül az csak "olyan" lehet?
amúgy meg (még ha vicc is), ennyire ragaszkodsz a leírtakhoz akkor nyugodtan idézd be azt is hogy épp ott van és a barátaival diskurál, tehát ne kérdőjelezd már meg hogy beszéli-e a nyelvet vagy sem

Ne igyál gyógyszerre.


na így már értem, miért futottál felesleges köröket, hogy ezt közöld?

Gondoltam legalább nem tagadod le szemrebbenés nélkül, amit írtál.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.26. 22:30

BSTH írta:
raab írta:
BSTH írta:Szerinted érdekel, te hülye?


ismétlés a tudás anyja: "vonulj vissza a picsába ne szólj hozzám"

Igazad van: nem másoltam be a fordítóba. Azt mondtad, nem birkózol. Nem, valóban nem. Vergődsz, hülyegyerek.


ja te nem vergődsz csak éppen nem tudod értelmezni hogy "vonulj vissza a picsába és ne szólj hozzám"
ezt akkor minek nevezzük? hmmm na lássuk csak lehet mondjuk fogyatékosság vagy szövegértési nehézség, ego...

BSTH

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 22:33

raab írta:
BSTH írta:
raab írta:
ismétlés a tudás anyja: "vonulj vissza a picsába ne szólj hozzám"

Igazad van: nem másoltam be a fordítóba. Azt mondtad, nem birkózol. Nem, valóban nem. Vergődsz, hülyegyerek.


ja te nem vergődsz csak éppen nem tudod értelmezni hogy "vonulj vissza a picsába és ne szólj hozzám"
ezt akkor minek nevezzük? hmmm na lássuk csak lehet mondjuk fogyatékosság vagy szövegértési nehézség, ego...

Na, jól van haver, nem fogd azt se, ha egyszerre vagy hatan közlik veled: ökör vagy. Tudatlan barom. Süllyesztelek, felőlem vergődj a szarodba, bánja a faszom. pápá, ökör.

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.26. 22:33

ManBat írta:
raab írta:
ManBat írta:Ne igyál gyógyszerre.


na így már értem, miért futottál felesleges köröket, hogy ezt közöld?

Gondoltam legalább nem tagadod le szemrebbenés nélkül, amit írtál.


az ávósók 80-90 százaléka "olyan" volt, szóval nem igazán kell konkretizálni elég nagy a valószínűsége

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.26. 22:35

BSTH írta:
raab írta:
BSTH írta:Igazad van: nem másoltam be a fordítóba. Azt mondtad, nem birkózol. Nem, valóban nem. Vergődsz, hülyegyerek.


ja te nem vergődsz csak éppen nem tudod értelmezni hogy "vonulj vissza a picsába és ne szólj hozzám"
ezt akkor minek nevezzük? hmmm na lássuk csak lehet mondjuk fogyatékosság vagy szövegértési nehézség, ego...

Na, jól van haver, nem fogd azt se, ha egyszerre vagy hatan közlik veled: ökör vagy. Tudatlan barom. Süllyesztelek, felőlem vergődj a szarodba, bánja a faszom. pápá, ökör.


dikk há rikárdó elkezdesz személyeskedni oszt ha visszaszónak megsértődő? ha hatan ának mögötted akkó tuti igazat szósz, há milyen stílus ez koma?

ManBat vagy dingo normális hangnemben is eltudta mondani nem tetszését csak te meg reggie barátod személyeskedett nem tudom mit vártál
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raab 2018.07.26. 22:39-kor.

BSTH

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 22:38

Nem kell felfogni, de nem akarom látni a baromságaidat. Érted már, vagy most sem?

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.26. 22:40

BSTH írta:Nem kell felfogni, de nem akarom látni a baromságaidat. Érted már, vagy most sem?


szerintem ezért ne vetesd el szemed világát, annyit nem ér inkább csak ne szólj hozzám és befejeztük

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.27. 05:21

raab írta:
dingo írta:
raab írta:
szintén érintett?


Nem tudom, akár az is lehet. Ahogy ugyanúgy lehetsz te is érintett.


ja akár én is érintett lehetek csak én szeretném tudni és vállalni az ávós poronty meg szeretné eltüntetni a családi mocskot

Lámpavasra az összes ávóssal! Én akkor lennék boldog, ha végre nyilvánosságra hoznák, és akiről kiderül, hogy spicli volt, az végezze lámpavason! Az azóta elhunytakat exhumálni, és őket is lámpavasra húzni. Utódokat eltávolítani állásaikból (az államiakból mindenképp, de a versenyszférából is lehetőleg), életfogytig tartó közmunkára kötelezni, de csak félpénzért.

(ez így elégtétel lenne?)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: famate » 2018.07.27. 07:27

Reginald McFreez írta:
raab írta:
dingo írta:
Nem tudom, akár az is lehet. Ahogy ugyanúgy lehetsz te is érintett.


ja akár én is érintett lehetek csak én szeretném tudni és vállalni az ávós poronty meg szeretné eltüntetni a családi mocskot

Lámpavasra az összes ávóssal! Én akkor lennék boldog, ha végre nyilvánosságra hoznák, és akiről kiderül, hogy spicli volt, az végezze lámpavason! Az azóta elhunytakat exhumálni, és őket is lámpavasra húzni. Utódokat eltávolítani állásaikból (az államiakból mindenképp, de a versenyszférából is lehetőleg), életfogytig tartó közmunkára kötelezni, de csak félpénzért.

(ez így elégtétel lenne?)

Lámpavas helyett az is elégtétel lenne, ha nem tekintené őket egy szervezet sem a saját halottjának (legfeljebb a Kommunista Párt)
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes

BSTH

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.27. 07:30

Reginald McFreez írta:
raab írta:
dingo írta:
Nem tudom, akár az is lehet. Ahogy ugyanúgy lehetsz te is érintett.


ja akár én is érintett lehetek csak én szeretném tudni és vállalni az ávós poronty meg szeretné eltüntetni a családi mocskot

Lámpavasra az összes ávóssal! Én akkor lennék boldog, ha végre nyilvánosságra hoznák, és akiről kiderül, hogy spicli volt, az végezze lámpavason! Az azóta elhunytakat exhumálni, és őket is lámpavasra húzni. Utódokat eltávolítani állásaikból (az államiakból mindenképp, de a versenyszférából is lehetőleg), életfogytig tartó közmunkára kötelezni, de csak félpénzért.

(ez így elégtétel lenne?)

Bősz Anettel beszélsz ember!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1707
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.07.27. 07:35

Furcsa irányban ment el ez a téma.

Az biztos, h a halottakat már fölösleges bántani, ha volt bűne, az ember már ne ítéljen felette, ha eddig nem tette.
Szepesi nyugodjon békében.

Általánosságban viszont kár volt elbagatellizálni azt, h ki húzott hasznot az elmúlt rendszerből. De hát jó magyar szokás szerint ezt a kérdést is addig tologatta napi előnyökért a rendszerváltás óta mindenkori honi elit, míg okafogyottá vált.

2018-ban erről vitatkozni már értelmetlen.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.27. 11:45

famate írta:
Reginald McFreez írta:
raab írta:
ja akár én is érintett lehetek csak én szeretném tudni és vállalni az ávós poronty meg szeretné eltüntetni a családi mocskot

Lámpavasra az összes ávóssal! Én akkor lennék boldog, ha végre nyilvánosságra hoznák, és akiről kiderül, hogy spicli volt, az végezze lámpavason! Az azóta elhunytakat exhumálni, és őket is lámpavasra húzni. Utódokat eltávolítani állásaikból (az államiakból mindenképp, de a versenyszférából is lehetőleg), életfogytig tartó közmunkára kötelezni, de csak félpénzért.

(ez így elégtétel lenne?)

Lámpavas helyett az is elégtétel lenne, ha nem tekintené őket egy szervezet sem a saját halottjának (legfeljebb a Kommunista Párt)


mára már csak kb ez maradt, de akik élnek azok nézzenek úgy családtagjaik, barátaik szemébe hogy tudják róla, hogy spicli volt és ha van rá ok értékeljék át a múltban történteket... még biszkut sem sikerült elítélni szóval lámpavas helyett inkább a szégyenbe halnának bele de az is valami

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2018.07.27. 12:06

Reginald McFreez írta:
raab írta:
dingo írta:
Nem tudom, akár az is lehet. Ahogy ugyanúgy lehetsz te is érintett.


ja akár én is érintett lehetek csak én szeretném tudni és vállalni az ávós poronty meg szeretné eltüntetni a családi mocskot

Lámpavasra az összes ávóssal! Én akkor lennék boldog, ha végre nyilvánosságra hoznák, és akiről kiderül, hogy spicli volt, az végezze lámpavason! Az azóta elhunytakat exhumálni, és őket is lámpavasra húzni. Utódokat eltávolítani állásaikból (az államiakból mindenképp, de a versenyszférából is lehetőleg), életfogytig tartó közmunkára kötelezni, de csak félpénzért.

(ez így elégtétel lenne?)

Én csak azt szeretném, hogy kezeljék a helyükön őket. De egyébként bárkit aki erre rászolgált. Nekem szúrja a szemem az, amikor kínos valakiről a teljes igazságot elmondani és annak fényében megméretni az illetőt.
Puskás-Kispest-Hungary

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.27. 14:38

zaggar írta:Furcsa irányban ment el ez a téma.

Az biztos, h a halottakat már fölösleges bántani, ha volt bűne, az ember már ne ítéljen felette, ha eddig nem tette.
Szepesi nyugodjon békében.

Általánosságban viszont kár volt elbagatellizálni azt, h ki húzott hasznot az elmúlt rendszerből. De hát jó magyar szokás szerint ezt a kérdést is addig tologatta napi előnyökért a rendszerváltás óta mindenkori honi elit, míg okafogyottá vált.

2018-ban erről vitatkozni már értelmetlen.

Jól összefoglaltad.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Balambér
Profi
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2005.10.30. 17:54

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: Balambér » 2018.07.27. 15:41

dingo írta:
raab írta:
Reginald McFreez írta:Igazad van, nem is vagy te spicli, te az ostoba csőcselék vagy, aki a sárban ráncigálva köpködi, rugdossa a spicli tetemét. Na, további jó hörgést a hullák felett, gyalázzad, köpködjed, rituálisan egyél is a tetemből. Én haladok tovább.


fél órája még megvoltál győződve hogy spicli vagyok most meg már nem, eddig sem volt érdekes, de ezek után meg végképp lényegtelen a véleményed ki tudja éppen merre fordulsz újabb fél óra múlva... most leginkább az foglalkoztat, hogy erre kitanítottak vagy genetikailag örökítették az ávós felmenőid


Te vagy a legtökéletesebb indok arra, hogy miért nem szabad nyilvánosságra hozni az ügynökaktákat.


már ne is haragudj meg, de ekkora faszságot régen olvastam már itt, pedig jócskán akadnak kihívók! valószínűleg ha normálisan lettek volna rendezve ezek az ügyek (kb majd három évtizede), 2018ban nem találkoznál ennyire (JOGOSAN) szélsőséges megnyilvánulással!
kibaszottul el van baszódva az erkölcsi iránytűtök, ha raabot érzitek a legnagyobb problémának...
You'll never walk alone!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.27. 17:01

Balambér írta:
dingo írta:
raab írta:
fél órája még megvoltál győződve hogy spicli vagyok most meg már nem, eddig sem volt érdekes, de ezek után meg végképp lényegtelen a véleményed ki tudja éppen merre fordulsz újabb fél óra múlva... most leginkább az foglalkoztat, hogy erre kitanítottak vagy genetikailag örökítették az ávós felmenőid


Te vagy a legtökéletesebb indok arra, hogy miért nem szabad nyilvánosságra hozni az ügynökaktákat.


már ne is haragudj meg, de ekkora faszságot régen olvastam már itt, pedig jócskán akadnak kihívók! valószínűleg ha normálisan lettek volna rendezve ezek az ügyek (kb majd három évtizede), 2018ban nem találkoznál ennyire (JOGOSAN) szélsőséges megnyilvánulással!
kibaszottul el van baszódva az erkölcsi iránytűtök, ha raabot érzitek a legnagyobb problémának...

Lásd lejjebb, amit zaggar írt. Amit még írok, az már csak elmélkedés.

Messze nem ő a legnagyobb probléma, hanem az, hogy a sorstárs országokhoz hasonlóan itt is meg kellett volna lépni 90 környékén, nem tették, mert belőlük lett a politikai elit. Személy szerint én sem sok értelmét látom a vérben forgó szemű elégtételnek, így harminc éve elteltével, mondom ezt úgy, hogy a híresztelésekkel ellentétben felőlem akár ma este is nyilvánosságra hozhatják.

Véleményem szerint képmutató dolog hörögve ordítani az elégtételért egy olyan országban, ahol tulajdonképpen a vérünkben van a besúgás, nagyon nem véletlenül fogalmazódott meg a tízmillió házmester frázis. Szintén közhely, de sokszor azok a legnagyobb besúgók, akik a leghangosabban követelik a besúgók felkoncolását. Az, aki vájkál a múltban, hogy ki volt besúgó, az konkrétan társadalmi szinten végez besúgást. Mindkettő rosszat akar valakinek, aki az értékrendje szerint rosszat cselekszik, tehát az alapattitűdjeik egészen hasonlóak.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Elhunyt Szepesi György

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.27. 17:21

Reginald McFreez írta:
Balambér írta:
dingo írta:
Te vagy a legtökéletesebb indok arra, hogy miért nem szabad nyilvánosságra hozni az ügynökaktákat.


már ne is haragudj meg, de ekkora faszságot régen olvastam már itt, pedig jócskán akadnak kihívók! valószínűleg ha normálisan lettek volna rendezve ezek az ügyek (kb majd három évtizede), 2018ban nem találkoznál ennyire (JOGOSAN) szélsőséges megnyilvánulással!
kibaszottul el van baszódva az erkölcsi iránytűtök, ha raabot érzitek a legnagyobb problémának...

Lásd lejjebb, amit zaggar írt. Amit még írok, az már csak elmélkedés.

Messze nem ő a legnagyobb probléma, hanem az, hogy a sorstárs országokhoz hasonlóan itt is meg kellett volna lépni 90 környékén, nem tették, mert belőlük lett a politikai elit. Személy szerint én sem sok értelmét látom a vérben forgó szemű elégtételnek, így harminc éve elteltével, mondom ezt úgy, hogy a híresztelésekkel ellentétben felőlem akár ma este is nyilvánosságra hozhatják.

Véleményem szerint képmutató dolog hörögve ordítani az elégtételért egy olyan országban, ahol tulajdonképpen a vérünkben van a besúgás, nagyon nem véletlenül fogalmazódott meg a tízmillió házmester frázis. Szintén közhely, de sokszor azok a legnagyobb besúgók, akik a leghangosabban követelik a besúgók felkoncolását. Az, aki vájkál a múltban, hogy ki volt besúgó, az konkrétan társadalmi szinten végez besúgást. Mindkettő rosszat akar valakinek, aki az értékrendje szerint rosszat cselekszik, tehát az alapattitűdjeik egészen hasonlóak.


nagyon szép írás köszönő viszonyban sincs a legelső böffentéseddel, sok részével egyet is értek, de amire te ide röfögtél nem felkoncolásról meg számonkérésről szólt hanem arról hogy személytől függetlenül egy spiclinek az ártatlanságát vagy bűnösségét kell-e bizonygatni, ennyi és nem több


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: V-Nyh valamint 198 vendég