Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

raab
Sztár
Hozzászólások: 4294
Csatlakozott: 2013.02.19. 20:23
Tartózkodási hely: Gyõr

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: raab » 2018.07.23. 22:33

sznot írta:
Cselszky írta:
velasco írta:ja,akkor innen fúj a szél. én nem voltam itt annak idején amúgy.

Nem tudom, milyen szél fúj és honnan. Hogy nem anyázom zsigerből? Más klubok játékosai kapcsán sem szokásom. Pl. Langban (akitől pl. sznot kiütést kap) anno több lehetőséget láttam, mint amivé lett, pedig győri volt, kurvára semmi közöm hozzá. Egyértelműen nincs helye a válogatottban, de ettől még nem gyűlölöm. A szimpátiát hülyeség belekeverni, az aktuális teljesítmény alapján kell mérni, ennek tükrében DzsB nyugodtan mellőzhető, ebben egyetértek. Juhász pl. a hazaigazolása óta nekem kifejezetten ellenszenves, de a visszavonulásáig eltelt 3 évben szerintem szükség volt rá a válogatottban.


Lang még Kapcsos Vince szintjét se üti meg, brutális, hogy több mint hússzor volt válogatott.


mai napig úgy vagyok vele,ha nála van a labda azon parázok csak nehogy kiugrassa az ellenfelet... 5 méternél távolabbi passzai potenciális gólhelyzetek az ellenfélnek

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 22:35

Adamek írta:
velasco írta:
Adamek írta:az esélyt természetesen meg kell adni neki, hogy ez összejön, csakúgy mint Hajszánnak, Kiprichnek vagy Lehotának, mert nagyjából egyforma esélyekkel indulnak

ő debreceniként rózsaszín szemüvegen keresztül közelíti meg a kérdést

ő speckó talán pont nem így gondolkodik, rózsaszínnek meg biztosan nem látta soha a srácot
nekem a legnagyobb bajom az esettel, hogy az EB után láthatóan minden komoly szakmai mondakörbe beleszaró csákót nem rakták ki és valakik nagyon rekordert szeretnének belőle faragni, más magyarázat nincs a bérelt helyére, esetleg ránőtt a csk karszalag mint rókára a lompos farok

akkor úgy fogalmazok, hogy mint debreceni, a végsőkig reménykedik, hogy hátha lesz még Dzsudzsákból valami. rég realitását vesztette már ezt a történet.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 22:40

Cselszky írta:
velasco írta:
Adamek írta:az esélyt természetesen meg kell adni neki, hogy ez összejön, csakúgy mint Hajszánnak, Kiprichnek vagy Lehotának, mert nagyjából egyforma esélyekkel indulnak

ő debreceniként rózsaszín szemüvegen keresztül közelíti meg a kérdést

Erre a felütésedre is válaszoltam, amit negligálsz. Szemezgetsz. Ami a narratívádba illeszthető, azt használod, a többit leszarod. Kissé alantas technika, de nyilván hasznos. A párbeszéd lehetőségét és értelmét mindenesetre kinyírja.

egyértelműen érzelmi kötődésed van az ügyben, mint valami reménytelen szerelem. én a magyarral focival vagyok így. "tudom, igazatok van, tök logikus, de hátha, talán mégis, csak utoljára, váratlanul, de mégis titkon számítva rá" dologról van szó. csak a magyar foci története és dzsudzsák karrierjének alakulása két különböző idősíkon mozog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára velasco 2018.07.23. 22:47-kor.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.23. 22:46

velasco írta:
Adamek írta:
velasco írta:ő debreceniként rózsaszín szemüvegen keresztül közelíti meg a kérdést

ő speckó talán pont nem így gondolkodik, rózsaszínnek meg biztosan nem látta soha a srácot
nekem a legnagyobb bajom az esettel, hogy az EB után láthatóan minden komoly szakmai mondakörbe beleszaró csákót nem rakták ki és valakik nagyon rekordert szeretnének belőle faragni, más magyarázat nincs a bérelt helyére, esetleg ránőtt a csk karszalag mint rókára a lompos farok

akkor úgy fogalmazok, hogy mint debreceni, a végsőkig reménykedik, hogy hátha lesz még Dzsudzsákból valami. rég realitását vesztette már ezt a történet.

Az értékítéleteden és az emberismereteden lenne mit csiszolni. Vagy legalább próbáld meg elolvasni, amit írt.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 22:49

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:ő debreceniként rózsaszín szemüvegen keresztül közelíti meg a kérdést

Erre a felütésedre is válaszoltam, amit negligálsz. Szemezgetsz. Ami a narratívádba illeszthető, azt használod, a többit leszarod. Kissé alantas technika, de nyilván hasznos. A párbeszéd lehetőségét és értelmét mindenesetre kinyírja.

egyértelműen érzelmi kötődésed van az ügyben, mint valami reménytelen szerelem. én a magyarral focival vagyok így. "tudom, igazatok van, tök logikus, de hátha, talán mégis, csak utoljára, váratlanul, de mégis titkon számítva rá" dologról van szó. csak a magyar foci története és dzsudzsák karrierjének alakulása két különböző idősíkon mozog.

Sikerült, gratula.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 22:50

ManBat írta:
velasco írta:
Adamek írta:ő speckó talán pont nem így gondolkodik, rózsaszínnek meg biztosan nem látta soha a srácot
nekem a legnagyobb bajom az esettel, hogy az EB után láthatóan minden komoly szakmai mondakörbe beleszaró csákót nem rakták ki és valakik nagyon rekordert szeretnének belőle faragni, más magyarázat nincs a bérelt helyére, esetleg ránőtt a csk karszalag mint rókára a lompos farok

akkor úgy fogalmazok, hogy mint debreceni, a végsőkig reménykedik, hogy hátha lesz még Dzsudzsákból valami. rég realitását vesztette már ezt a történet.

Az értékítéleteden és az emberismereteden lenne mit csiszolni. Vagy legalább próbáld meg elolvasni, amit írt.

azt kérdezte, hogy akkor is elfelejteném-e örökre, ha váratlanul alakítana valamit. erre írtam, hogy erre semmi esélyt nem látok. de a válasz mi más lehetne, mint, az hogy nyilván nem?

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 23:26

Sanyeey írta:
velasco írta:
Reginald McFreez írta:Na jó, ez már azért megmosolyogtató. Na mesélj, a PSV-ből miért nem kellett? De oszt részletesen mesélj ám, ki ne hagyj egy részletet sem! Minden kulisszatitokra kíváncsiak vagyunk.

Felsoroltál az utóbbi napokban vagy húsz olyan játékost, amelyik várhatóan a tizedét nem fogja elérni annak, amit elért az az "egydimenziós balszélső csákó". Azoknak adnál esélyt a válogatottban, a nagy kibaszott semmire. Csak hogy a teljese képet lássuk a véleményeddel kapcsolatban. Értem én, hogy lelkes vagy, lihegsz a megújulásért, sokan vannak így, de azért amikor az elképzelt szakmaiságodból kikandikál a zsigeri gyűlölet, az már gáz.


hát azért nem kellett, mert teljesen egysíkú a játéka és szerény az eszköztára. mondjuk spanyolországban az nem elég, hogy néha megtolod a szélen és beadod, vagy olykor elsül a lábad. ha jól emlékszem a Lille-n kívűl nem nagyon hívta senki. 25 éves korától levezet az ember, azóta egy jó szezonja volt. válogatott csk lett, ennyi ésszel, és évek óta alig nyújt valamit. majd csak figyelj idén nyáron hova fog igazolni. basszus, katarban nem tartottak rá igényt, érzed?

azokat az embereket nem azért soroltam fel mert hiszek bennük vagy ilyesmi, hanem pont azért hogy itt kérjek véleményt mert nem ismerem behatóbban az aktuális mezőnyt, csak próbáltam keresgélni. ez nem lihegés, hanem az ember foglalkozik vmivel akkor próbál reálisan a jövőbe tekinteni, amikor azt látja, hogy varga r- szalai- dzsudzsák trióval állunk fel meccsek óta. amit gyűlöletnek nevezel, meg max. annyi, hogy sztem sokakat zavar az, hogy valamikor volt vkinek teljesítménye, azóta pedig körbe van nyalva.

Körbe van nyalva? Nézz meg minden kommentszekciót, bármilyen összefüggésben merül fel Dzsudzsák neve, ott megy a köpködés, az alázás, a sértegetés. Itt is. Nem szorul senki védelmére, az enyémre pláne nem, de az kurva gáz, hogy az ún. szurkolók az évtizedes frusztrációjukat rajta élik ki, mert nem lett belőle minimum egy Juventus-játékos. Vicc.

pont, hogy a pályafutása alakulása erősítette meg bennem a már PSV-s korszaka alatt kialakult sejtésem: Dzsudzsák Balázs nem topjátékos. Ezért is tettem fel a költői kérdést, hogy miért nem vette meg nagy klub? Annyit nem ért volna meg nekik, mint amennyit keleten kifizettek érte, mert mondjuk ők csak kiegészítőembernek szánták?
Már nem tudjuk meg. Az egysíkú játékos kifejezést pedig azért jelentettem így ki, mert már hallottam hasonlót róla Ferenczi Attilától, aki általában nagyon jól látja a dolgokat.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.23. 23:36

velasco írta:
Szarka írta:Dzsudzsáknak már csak levezetés jutott, épp csak hogy nem jön haza, szóval ilyen tekintetben Rossi nem hibázna ha kihagyná. Azt viszont jogtalannak tartom, hogy mivel 25 évesen félrement a karrierje ( most mindegy is, hogy önmaga vagy klub-menedszer miatt ), nem lett volna helye a válogatottban. 2 éve se volt még senki, aki "letépje róla a magyar mezt". Most is olyanokat tennénk be helyette, akikbe csak belelátjuk a jövőt, és az elmúlt években ezekben is csak csalódtunk ( Koman, valahol Némethben is, Filkor, Simon András, már ide veszem Tajtit is ). Szóval max az EB óta mondanám, hogy kihagyható Balázs.

nekem is az volt a lélektani pillanat, vmint az állítólagos Herth-átigazolás elmaradása.
Ha akkor odamegy 30 évesen, lett volna esélye hozni a Huszti-szintet, ami azért nem rossz.
Huszti klubkarrierje jelentősebb, de a válogatottban Dzsudzsák volt jobb. 21 gólt nem a szél fúj össze és számos gólpassza is volt. Az elmúlt 30 évben csak Kiprich és Gera szerzett több gólt a nemzeti csapatban.

Mielőtt megkapom, hogy debreceni vagyok ( bár 21 éve elköltöztem), sose volt a szívem csücske. Ugyanakkor kifejezetten divat lett belerúgni. Nélküle nem jutottunk volna ki az Eb-re.

Annyira gyönge a keret, hogy a kihagyása nem indokolt. De a digó Popeye-re bízom. Nem oszt, nem szoroz.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 23:49

nyúl írta:
velasco írta:
Szarka írta:Dzsudzsáknak már csak levezetés jutott, épp csak hogy nem jön haza, szóval ilyen tekintetben Rossi nem hibázna ha kihagyná. Azt viszont jogtalannak tartom, hogy mivel 25 évesen félrement a karrierje ( most mindegy is, hogy önmaga vagy klub-menedszer miatt ), nem lett volna helye a válogatottban. 2 éve se volt még senki, aki "letépje róla a magyar mezt". Most is olyanokat tennénk be helyette, akikbe csak belelátjuk a jövőt, és az elmúlt években ezekben is csak csalódtunk ( Koman, valahol Némethben is, Filkor, Simon András, már ide veszem Tajtit is ). Szóval max az EB óta mondanám, hogy kihagyható Balázs.

nekem is az volt a lélektani pillanat, vmint az állítólagos Herth-átigazolás elmaradása.
Ha akkor odamegy 30 évesen, lett volna esélye hozni a Huszti-szintet, ami azért nem rossz.
Huszti klubkarrierje jelentősebb, de a válogatottban Dzsudzsák volt jobb. 21 gólt nem a szél fúj össze és számos gólpassza is volt. Az elmúlt 30 évben csak Kiprich és Gera szerzett több gólt a nemzeti csapatban.

Mielőtt megkapom, hogy debreceni vagyok ( bár 21 éve elköltöztem), sose volt a szívem csücske. Ugyanakkor kifejezetten divat lett belerúgni. Nélküle nem jutottunk volna ki az Eb-re.

Annyira gyönge a keret, hogy a kihagyása nem indokolt. De a digó Popeye-re bízom. Nem oszt, nem szoroz.


A német klubkarrier szempontjából írtam Husztit, hogyha összekapta volna magát, annyit ő is tudott volna talán hozni. Nem is emlékszem játszott e valamikor is kiemelkedően Huszti a válogatottban. Talán az első meccsein, skótoknak lőtt asszem egy nagy gólt. Egyik nap eszembe jutott, mi van, ha pl. románoknak nem rúgja be Dzsudzsák azt a szabit? Dárdai megítélése szempontjából is érdekes lett volna. Ahogy fentebb írtam, a szememben nagyon elvágta magát, hogy az EB után nem a Herthát választotta. Dinamo után még a Bursaspor-t is egy teljesen jó lépésnek gondoltam. Persze, ha semmi nem igaz az egészből, akkor vakvágányon vagyok.

ETO FC
Tartalék
Hozzászólások: 1147
Csatlakozott: 2009.09.28. 22:59

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: ETO FC » 2018.07.24. 00:13

legyen így Rossi!! Hajrá! Remélem sikeres leszel!de valjuk be nagyon nehéz lesz kijutni az ebre. mind a nemzetek ligájából mind a normál selejtezőből,
ha a normál selejtezőt veszem az 1-2 kalapból belehúznak nekünk egy spanyol-svájc (vagy ehhez hasonlót) duót ajjaj,
EURO 2016
EURO 2020 ?

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.07.24. 00:22

velasco írta:
nyúl írta:
velasco írta:nekem is az volt a lélektani pillanat, vmint az állítólagos Herth-átigazolás elmaradása.
Ha akkor odamegy 30 évesen, lett volna esélye hozni a Huszti-szintet, ami azért nem rossz.
Huszti klubkarrierje jelentősebb, de a válogatottban Dzsudzsák volt jobb. 21 gólt nem a szél fúj össze és számos gólpassza is volt. Az elmúlt 30 évben csak Kiprich és Gera szerzett több gólt a nemzeti csapatban.

Mielőtt megkapom, hogy debreceni vagyok ( bár 21 éve elköltöztem), sose volt a szívem csücske. Ugyanakkor kifejezetten divat lett belerúgni. Nélküle nem jutottunk volna ki az Eb-re.

Annyira gyönge a keret, hogy a kihagyása nem indokolt. De a digó Popeye-re bízom. Nem oszt, nem szoroz.


A német klubkarrier szempontjából írtam Husztit, hogyha összekapta volna magát, annyit ő is tudott volna talán hozni. Nem is emlékszem játszott e valamikor is kiemelkedően Huszti a válogatottban. Talán az első meccsein, skótoknak lőtt asszem egy nagy gólt. Egyik nap eszembe jutott, mi van, ha pl. románoknak nem rúgja be Dzsudzsák azt a szabit? Dárdai megítélése szempontjából is érdekes lett volna. Ahogy fentebb írtam, a szememben nagyon elvágta magát, hogy az EB után nem a Herthát választotta. Dinamo után még a Bursaspor-t is egy teljesen jó lépésnek gondoltam. Persze, ha semmi nem igaz az egészből, akkor vakvágányon vagyok.


Hertha nem akarta leigazolni. Vagy legalábbis nem fizetett volna 3 milliót érte a Bursának.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: cain » 2018.07.24. 00:24

Szarka írta:Dzsudzsáknak már csak levezetés jutott, épp csak hogy nem jön haza, szóval ilyen tekintetben Rossi nem hibázna ha kihagyná. Azt viszont jogtalannak tartom, hogy mivel 25 évesen félrement a karrierje ( most mindegy is, hogy önmaga vagy klub-menedszer miatt ), nem lett volna helye a válogatottban. 2 éve se volt még senki, aki "letépje róla a magyar mezt". Most is olyanokat tennénk be helyette, akikbe csak belelátjuk a jövőt, és az elmúlt években ezekben is csak csalódtunk ( Koman, valahol Némethben is, Filkor, Simon András, már ide veszem Tajtit is ). Szóval max az EB óta mondanám, hogy kihagyható Balázs.

tajtit is ide veszed? még 20 sincs a srác, épphogy behívták az u21be.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.24. 00:33

Norby írta:
velasco írta:
nyúl írta:Huszti klubkarrierje jelentősebb, de a válogatottban Dzsudzsák volt jobb. 21 gólt nem a szél fúj össze és számos gólpassza is volt. Az elmúlt 30 évben csak Kiprich és Gera szerzett több gólt a nemzeti csapatban.

Mielőtt megkapom, hogy debreceni vagyok ( bár 21 éve elköltöztem), sose volt a szívem csücske. Ugyanakkor kifejezetten divat lett belerúgni. Nélküle nem jutottunk volna ki az Eb-re.

Annyira gyönge a keret, hogy a kihagyása nem indokolt. De a digó Popeye-re bízom. Nem oszt, nem szoroz.


A német klubkarrier szempontjából írtam Husztit, hogyha összekapta volna magát, annyit ő is tudott volna talán hozni. Nem is emlékszem játszott e valamikor is kiemelkedően Huszti a válogatottban. Talán az első meccsein, skótoknak lőtt asszem egy nagy gólt. Egyik nap eszembe jutott, mi van, ha pl. románoknak nem rúgja be Dzsudzsák azt a szabit? Dárdai megítélése szempontjából is érdekes lett volna. Ahogy fentebb írtam, a szememben nagyon elvágta magát, hogy az EB után nem a Herthát választotta. Dinamo után még a Bursaspor-t is egy teljesen jó lépésnek gondoltam. Persze, ha semmi nem igaz az egészből, akkor vakvágányon vagyok.


Hertha nem akarta leigazolni. Vagy legalábbis nem fizetett volna 3 milliót érte a Bursának.

nekem ebből az jönne le, hogy nyugaton nem ér ennyit.

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.07.24. 00:35

cain írta:
Szarka írta:Dzsudzsáknak már csak levezetés jutott, épp csak hogy nem jön haza, szóval ilyen tekintetben Rossi nem hibázna ha kihagyná. Azt viszont jogtalannak tartom, hogy mivel 25 évesen félrement a karrierje ( most mindegy is, hogy önmaga vagy klub-menedszer miatt ), nem lett volna helye a válogatottban. 2 éve se volt még senki, aki "letépje róla a magyar mezt". Most is olyanokat tennénk be helyette, akikbe csak belelátjuk a jövőt, és az elmúlt években ezekben is csak csalódtunk ( Koman, valahol Némethben is, Filkor, Simon András, már ide veszem Tajtit is ). Szóval max az EB óta mondanám, hogy kihagyható Balázs.

tajtit is ide veszed? még 20 sincs a srác, épphogy behívták az u21be.


19 évesen spanyol 4.-ed osztály. Annyira nem tartották a Malagánál, hogy 20 évesen kipróbálják a másodosztályban, vagy legalább a keretbe tartsák. Persze NB1-ben vagy valami környékbeli bajnokságban jó lehet. De hogy nem lesz egy Dzsudzsák-szint (holland-orosz időszakában) az biztos.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.24. 00:36

ravanelli írta:A Liefering simán bent maradna az nb1-ben.

na igen. elhamarkodott kijelentésnek tűnt ez Rossitól.

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.07.24. 00:40

velasco írta:
Norby írta:
velasco írta:
A német klubkarrier szempontjából írtam Husztit, hogyha összekapta volna magát, annyit ő is tudott volna talán hozni. Nem is emlékszem játszott e valamikor is kiemelkedően Huszti a válogatottban. Talán az első meccsein, skótoknak lőtt asszem egy nagy gólt. Egyik nap eszembe jutott, mi van, ha pl. románoknak nem rúgja be Dzsudzsák azt a szabit? Dárdai megítélése szempontjából is érdekes lett volna. Ahogy fentebb írtam, a szememben nagyon elvágta magát, hogy az EB után nem a Herthát választotta. Dinamo után még a Bursaspor-t is egy teljesen jó lépésnek gondoltam. Persze, ha semmi nem igaz az egészből, akkor vakvágányon vagyok.


Hertha nem akarta leigazolni. Vagy legalábbis nem fizetett volna 3 milliót érte a Bursának.

nekem ebből az jönne le, hogy nyugaton nem ér ennyit.


Egy török középcsapatból igazolnál egy 30 éves játékost 3 millióért?

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.24. 00:43

Norby írta:
velasco írta:
Norby írta:
Hertha nem akarta leigazolni. Vagy legalábbis nem fizetett volna 3 milliót érte a Bursának.

nekem ebből az jönne le, hogy nyugaton nem ér ennyit.


Egy török középcsapatból igazolnál egy 30 éves játékost 3 millióért?

ha annyira jó akkor igen. ez még a herthának sem csillagászati összeg

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.07.24. 00:47

velasco írta:
Norby írta:
velasco írta:nekem ebből az jönne le, hogy nyugaton nem ér ennyit.


Egy török középcsapatból igazolnál egy 30 éves játékost 3 millióért?

ha annyira jó akkor igen. ez még a herthának sem csillagászati összeg


Ha annyira jó, akkor nem egy török középcsapatban játszik. Nem csillagászati összeg, de meg kell gondolni nekik az ilyen igazolásokat. "Helyette" egy 26 éves játékost igazoltak 2,5 millióért 100+ Bundesliga meccses múlttal.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.24. 00:51

Norby írta:
velasco írta:
Norby írta:
Egy török középcsapatból igazolnál egy 30 éves játékost 3 millióért?

ha annyira jó akkor igen. ez még a herthának sem csillagászati összeg


Ha annyira jó, akkor nem egy török középcsapatban játszik. Nem csillagászati összeg, de meg kell gondolni nekik az ilyen igazolásokat. "Helyette" egy 26 éves játékost igazoltak 2,5 millióért 100+ Bundesliga meccses múlttal.


tehát akkor kinek van igaza? :D

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Norby » 2018.07.24. 00:54

velasco írta:
Norby írta:
velasco írta:ha annyira jó akkor igen. ez még a herthának sem csillagászati összeg


Ha annyira jó, akkor nem egy török középcsapatban játszik. Nem csillagászati összeg, de meg kell gondolni nekik az ilyen igazolásokat. "Helyette" egy 26 éves játékost igazoltak 2,5 millióért 100+ Bundesliga meccses múlttal.


tehát akkor kinek van igaza? :D


Miben?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 103 vendég