Vignjevics azt hitte

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vignjevics azt hitte

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.23. 06:36

Kicsit arrogánsak voltak a lilák.

Vignjevics azt hitte


Vereséggel kezdte a bajnokságot a tavalyi harmadik és kupagyőztes Újpest, a lila-fehéreket az MTK győzte le 2-0-ra. Íme, Nebojsa Vignjevics értékelése:


 




„A Neftci elleni győzelmet követően azt hittem, hogy a fiúk magabiztosak és motiváltak lesznek a mai összecsapáson. Ehelyett azt láttam, hogy kicsit arrogánsan játszanak, kevésbé koncentráltan, és egyáltalán nem köszön vissza a meccs előtt megbeszélt taktika, inkább az egyéni megoldások és próbálkozások domináltak. Sajnos ezt már tapasztaltuk, ha nem csapatként futballozunk, annak mindig megvan a következménye. Bízom benne, hogy a tegnapi találkozóból is megtanultuk a leckét, ha nem egységesen és maximális erőbedobással tesszük a dolgunk a pályán, akkor ez történhet” 

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Vignjevics azt hitte

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.07.23. 09:27

Bírom ezt a palit, de azért ennek a jelenségnek a kezelésére volt már öt éve. Ennyi idő után nehéz lenne elfelejtkezni az edző felelősségéről, ha ebben látta leginkább a vereség okát.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Vignjevics azt hitte

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.23. 09:43

zaggar írta:Bírom ezt a palit, de azért ennek a jelenségnek a kezelésére volt már öt éve. Ennyi idő után nehéz lenne elfelejtkezni az edző felelősségéről, ha ebben látta leginkább a vereség okát.

Azért gondolj bele, hogy mennyire tudnál odafigyelni, koncentrálni egy ilyen meccsen ha jövő héten a Sevilla ellen léphetsz pályára tétmérkőzésen.
Sajnos nem fordul elő minden évben.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Vignjevics azt hitte

HozzászólásSzerző: zaggar » 2018.07.23. 14:51

BEARGRYLLS írta:
zaggar írta:Bírom ezt a palit, de azért ennek a jelenségnek a kezelésére volt már öt éve. Ennyi idő után nehéz lenne elfelejtkezni az edző felelősségéről, ha ebben látta leginkább a vereség okát.

Azért gondolj bele, hogy mennyire tudnál odafigyelni, koncentrálni egy ilyen meccsen ha jövő héten a Sevilla ellen léphetsz pályára tétmérkőzésen.
Sajnos nem fordul elő minden évben.


Rendben ez figyelembe vehető/veendő érv, de azért szerintem nem ad teljes felmentést.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 190 vendég