Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.22. 21:10

Egyértelmű lehetőséget hagytak ki - mondta.

Véleményt formált a DVTK  edzője a Fradi formájáról


Mint jeleztük: laza győzelmet aratott az FTC a DVTK ellen. A mérkőzés után a miskolciak szakvezetője, Fernando, a következőket mondta:


 


„Egyértelmű lehetőséget hagytunk ki, mert nehéz helyzetben volt a FTC, kiestek az Európa Ligából az első körben, új felállással próbálkoznak, és nincsenek csúcsformában. Az első 20 percben mégis sok területet adtunk nekik. Fordulópontot jelentett, hogy amikor 2-1-re feljöttünk, akkor egy buta hiba után mégis kétgólos hátrányban vonultunk pihenőre. Nem kell különösen elemezni, hogy mekkora különbséget jelent. Nagyon csalódott vagyok, mert rengeteg olyan hibát követtünk el, amiről már azt gondoltam, hogy kijavítottuk, az első osztályban nem lehet ilyen lehetőséget adni az ellenfélnek. Minden mérkőzésen megvannak a pozitív és negatív dolgok, azonban ma több volt a negatív. Ha mégis pozitívumot kell említenem, akkor azt tudom felidézni, hogy jól reagáltak a játékosok a 2-0-ás hátrányra, és sikerült szépíteni.”



Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.07.22. 21:15

Ahogy vártam. 3 közte, szóval Doll nyilván jó edző. :) Redzsinek dobom a labdát: a Diósgyőrnél nincs gyengébb csapat az élvonalban. Sőt Fernando is eséllyel pályázik a legrosszabb edző címre. A kiesés nem kérdés nekem, max az, hogy kijövünk-e a 20 pontból.
Érted élek én!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.23. 06:48

Dzsotti írta:Ahogy vártam. 3 közte, szóval Doll nyilván jó edző. :) Redzsinek dobom a labdát: a Diósgyőrnél nincs gyengébb csapat az élvonalban. Sőt Fernando is eséllyel pályázik a legrosszabb edző címre. A kiesés nem kérdés nekem, max az, hogy kijövünk-e a 20 pontból.

Fernandoval kapcsolatban még nem tudok megnyilatkozni (majd az első 11 meccs után), ellenben hogy milyen erős a Dió, azt a transfermarkt is alátámasztani látszik idén.

Amennyiben az első körben (11 forduló) csak a papírformát tudjátok hozni, úgy valóban rossz edző. Én ebből fogok kiindulni, a mutatott játékkal látatlanban szeretnék foglalkozni, mely vélemény nyilván olyan súllyal kell, hogy a latban szerepeljen, mint azoké, akik végignézték az összes meccset. Kinek mi jár alanyi jogon, nekem ez.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.07.23. 08:47

Érdekes a magyar futball szurkoló, Diósgyőrre fokozottan érvényes, tavaly az első fordulóban nyertünk a bronzermes otthonában, a cél rögtön az El lett, most ez fordítva sült el és mindenki az NB2-ről beszél, meg transfermarkt listáról et.cet. Ez az Nb1, ahol elég érdekes dolgok követik egymást - pl. az Újpestnek is érdekes hete volt . Nagy marhaság komolyan beszélni a kiesesrol, bár engem nem zavar általában nem az esik ki akit a közvélemény vár.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.23. 09:31

Inkább játékot formálnál, mert eddig képtelen vagy rá.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 10:41

Dzsotti írta:Ahogy vártam. 3 közte, szóval Doll nyilván jó edző. :) Redzsinek dobom a labdát: a Diósgyőrnél nincs gyengébb csapat az élvonalban. Sőt Fernando is eséllyel pályázik a legrosszabb edző címre. A kiesés nem kérdés nekem, max az, hogy kijövünk-e a 20 pontból.

nem hiszem, hogy rosszabb lenne a többinél

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 11:09

Dzsotti írta:Ahogy vártam. 3 közte, szóval Doll nyilván jó edző. :) Redzsinek dobom a labdát: a Diósgyőrnél nincs gyengébb csapat az élvonalban. Sőt Fernando is eséllyel pályázik a legrosszabb edző címre. A kiesés nem kérdés nekem, max az, hogy kijövünk-e a 20 pontból.

:D
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2018.07.23. 13:12

Cselszky írta:
Dzsotti írta:Ahogy vártam. 3 közte, szóval Doll nyilván jó edző. :) Redzsinek dobom a labdát: a Diósgyőrnél nincs gyengébb csapat az élvonalban. Sőt Fernando is eséllyel pályázik a legrosszabb edző címre. A kiesés nem kérdés nekem, max az, hogy kijövünk-e a 20 pontból.

:D

Látsz valami építkezést az elmúlt 6 hónapban? Vagy min nevetsz? Fura ezt tőled, aki egy valóban sokkal potensebb Lokinál tervezel folyamatos nb2-es tagságot.
Érted élek én!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 14:46

Dzsotti írta:
Cselszky írta:
Dzsotti írta:Ahogy vártam. 3 közte, szóval Doll nyilván jó edző. :) Redzsinek dobom a labdát: a Diósgyőrnél nincs gyengébb csapat az élvonalban. Sőt Fernando is eséllyel pályázik a legrosszabb edző címre. A kiesés nem kérdés nekem, max az, hogy kijövünk-e a 20 pontból.

:D

Látsz valami építkezést az elmúlt 6 hónapban? Vagy min nevetsz? Fura ezt tőled, aki egy valóban sokkal potensebb Lokinál tervezel folyamatos nb2-es tagságot.

1 meccs alapján kicsit erős a következtetésed, ráadásul a top2 csapat egyikének otthonában játszottatok. Egyébként nem az NB2-es félelmeden mosolyogtam, mert az nem irreális, hanem az utolsó félmondatodon röhögtem fel. Az elmúlt két bajnokság azt igazolta, hogy 2-3 csapat kivételével előzetesen szinte az összes többi, de minimum a mezőny fele aggódhat a kiesés miatt. Tuti kieső kevés van (az elmúlt évekből csak a Gyirmót igazolta ezt a titulust), ellenben sok olyan, ami valószínűleg a búcsú ellen fog küzdeni az év nagy részében.

Ami minket illet, a jelen idő használata nem stimmel, mostanában nemigen olvashattál tőlem ilyesmit, még ha vallom is, hogy a biztos bentmaradás lehet az elsődleges célunk. De az elmúlt 10 hónapunk alapján talán okkal reménykedhetek benne, hogy most sem lesznek kiesési gondjaink. Reménykedek is, mert bár gyengécske, de - úgy tűnik, hogy - elég egységes a csapatunk, egy higgadt és rutinos szakival, és ez már elég lehet.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.24. 07:55

Libabőr.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Véleményt formált a DVTK edzője a Fradi formájáról

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.24. 09:37

Cselszky írta:
Dzsotti írta:
Cselszky írta::D

Látsz valami építkezést az elmúlt 6 hónapban? Vagy min nevetsz? Fura ezt tőled, aki egy valóban sokkal potensebb Lokinál tervezel folyamatos nb2-es tagságot.

1 meccs alapján kicsit erős a következtetésed, ráadásul a top2 csapat egyikének otthonában játszottatok. Egyébként nem az NB2-es félelmeden mosolyogtam, mert az nem irreális, hanem az utolsó félmondatodon röhögtem fel. Az elmúlt két bajnokság azt igazolta, hogy 2-3 csapat kivételével előzetesen szinte az összes többi, de minimum a mezőny fele aggódhat a kiesés miatt. Tuti kieső kevés van (az elmúlt évekből csak a Gyirmót igazolta ezt a titulust), ellenben sok olyan, ami valószínűleg a búcsú ellen fog küzdeni az év nagy részében.

Ami minket illet, a jelen idő használata nem stimmel, mostanában nemigen olvashattál tőlem ilyesmit, még ha vallom is, hogy a biztos bentmaradás lehet az elsődleges célunk. De az elmúlt 10 hónapunk alapján talán okkal reménykedhetek benne, hogy most sem lesznek kiesési gondjaink. Reménykedek is, mert bár gyengécske, de - úgy tűnik, hogy - elég egységes a csapatunk, egy higgadt és rutinos szakival, és ez már elég lehet.

Nem egy meccs alapján lehet katasztrofális következtetéseket levonni. A tavaly tavaszi csapat látványosan kevés volt ehhez a bajnoksághoz, és mindössze 3 igazolásunk volt, amiből az egyik apu kicsi fiacskája. Fernando az újpesti zakónk óta az edzőnk, és én még egy olyan meccset nem láttam alatta, amin lett volna valami határozott elképzelés a játékunkban. Tovább lett rángatva a szar tavalyról, és amíg az átlag miskolci szurkoló a 2rule-on pattog, addig szépen csendben behozhatatlan hátrányt fogunk építeni már ősszel.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég