Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.22. 20:43

Három témakör az értékelésben.

Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai


Simán verte az FTC a DVTK-t, a mérkőzés után Thomas Dollnak, az FTC vezetőedzőjének, három részből állt a siker utáni értékelése.


 


Gyorsértékelés:


„A csalódást keltő csütörtöki nap után nagyon örültem, hogy a fiúk kiválóan összpontosítottak ma, a 4-1-es győzelmünkkel elégedettek lehetünk. Nem könnyű a helyzet, ha valamit elhatározunk, aztán az nem úgy sikerül, majd egy hosszú hazaút után három nappal már bajnoki vár a csapatra. Ezért is lehetett látni, hogy az első hét-nyolc percben még nehezen mozogtak a lábak. Az elmúlt napokban sokat beszéltünk a fiúkkal, hogy ma mire figyeljenek. Úgy vélem, hogy az első félidőben végig domináltunk, akár el is dönthettük volna a találkozót. A meccs során volt egy rosszabb szakaszunk, akkor gólt kaptunk, mert nem jól védekeztünk, de ezen kívül azt mondhatom, hogy végig a kezünkben tartottuk a meccset. Lehet látni, hogy minőségi játékosok csatlakoztak a csapathoz, de türelemre és sok edzésre van szükségük. Jó együttest raktunk össze, és ha hosszabb ideig együtt maradunk, akkor csak még jobb lesz majd.”


 




EL-kiesés utáni motiválás


„A hazaút során sokat beszélgettünk a játékosokkal, különböző részekre hívtuk fel a figyelmüket, átbeszéltük a legfontosabb tényezőket. Azt gondolom, hogy a csapaton belül azért van egyfajta magabiztosság. Elsősorban a több éve itt futballozó játékosokra gondolok, akik különböző szituációkban jó megoldásokat választanak. Most a legfontosabb, hogy a sérültek minél előbb visszatérjenek, az új játékosok pedig gyorsan beépüljenek. Bízom abban, hogy eljön az a nap, hogy egy nemzetközi kupamérkőzés előtt nem kell sok játékost gyorsan beépíteni, nem lesz nagy mozgás a keretben, és összeszokottabban léphetünk pályára. A klub idén nyáron is mindent elkövetett, hogy jól megerősítse a keretet, sajnálom, hogy ebből az EL-selejtezőn nem tudtunk mindent visszaadni.”


 


 


Böde vs. Lanzafame


„Ne felejtsük el, hogy még ott van Finnbogason is. Azt gondolom, hogy jól megy majd hármójuk között a lévő kapcsolat, Davide nagyszerű játékos, de még neki is szüksége van a közös edzésekre. A helyzeténél Dani remekül készítette le neki a labdát, és azt gondolom, hogy néhány hét múlva már becsukott szemmel is belövi majd az ilyen ziccereket. Látható, hogy Davide folyamatosan keresi a kapcsolatot a fiúkkal, kellenek ezek a személyiségek. Normális esetben 4-3-3-as felállásban játszunk. Ma kifejezetten bátran futballoztunk, ennek pedig meglett az eredménye. Fernando Gorriaran a védekezésben jobb oldalra húzódott ki, ezzel is segítve azt, hogy Lanzafaménak ne kelljen hosszan visszalépnie. Ez kiválóan működött, az első félidőben a DVTK nehezen tudta levédekezni. Dicséretes Nando nagy futómennyisége, bízom benne, hogy jövő héten ismét ilyen remekül játszik majd”

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.22. 21:22

az mondjuk pozitiv, hogy elhagytuk az 1 csataros felallast. bar meg kell mondjam nem tudom igazabol mit jatszunk. a midok ellen lattam 4-1-4-1-et, o 4-3-3-rol mostmeg 4-4-2-rol beszel. korszerubb lenne a 3-4-3, otigba-frimpong-blazic megoldana a hatuljat. lehet meg ezt is eloveszi majd doll, tavaly mar probalkozott vele, de visszagombolta a kabatot.

a finnbogassonban nem tudom mit lat. jatszott a faszi nalunk mar vagy 120 percet, kapura nem volt kulonosebben veszelyes, faultokat nem harcolt ki, a transfermarkt fele annyira ertekeli, mint a jo nevu bode-t. egyebkent 6 cf van a keretben, georgevic-et telen hoztuk, a lovrebalazs meg a kundrak is azon a poszton jatszik. en nem erzem, hogy ez a finnbogasson olyan nagyon kene, raadasul eddig nem volt csatarunk boden kivul, mostmeg mar egymasba er a faszuk, mert nem fernek el. valami zavart erzek az eroben. a siger sem tudom miert kellett a keretbe mindenaron, igazabol meg ingyen se kene. a tobbi igazolassal ki vagyok bekulve...
kubatov takarodj!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.22. 22:52

idióta gyökér, egy használt Wartburg utánfutó többet tenne hozzá a csapatjátékhoz, mint az idei nagyszerű center-igazolásod Fingólasszó
takaroggyá' haza DDR-be az izlandi zuzmóddal együtt te alkesz majom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.22. 23:00

inreallife írta:az mondjuk pozitiv, hogy elhagytuk az 1 csataros felallast. bar meg kell mondjam nem tudom igazabol mit jatszunk. a midok ellen lattam 4-1-4-1-et, o 4-3-3-rol mostmeg 4-4-2-rol beszel. korszerubb lenne a 3-4-3, otigba-frimpong-blazic megoldana a hatuljat. lehet meg ezt is eloveszi majd doll, tavaly mar probalkozott vele, de visszagombolta a kabatot.

a finnbogassonban nem tudom mit lat. jatszott a faszi nalunk mar vagy 120 percet, kapura nem volt kulonosebben veszelyes, faultokat nem harcolt ki, a transfermarkt fele annyira ertekeli, mint a jo nevu bode-t. egyebkent 6 cf van a keretben, georgevic-et telen hoztuk, a lovrebalazs meg a kundrak is azon a poszton jatszik. en nem erzem, hogy ez a finnbogasson olyan nagyon kene, raadasul eddig nem volt csatarunk boden kivul, mostmeg mar egymasba er a faszuk, mert nem fernek el. valami zavart erzek az eroben. a siger sem tudom miert kellett a keretbe mindenaron, igazabol meg ingyen se kene. a tobbi igazolassal ki vagyok bekulve...


3-4-3 tényleg jobban festene, most hogy jött a gyors Heister. Lovrencsics meg a másik védekező szélső. Lanzafame játszhatna árnyékékben teljesen kötetlenül. Ilyen felállással jobban le lehetne rohanni az ellenfelet, lenne szélesség, terület. Bár ezek a formációk részletek. Se koncepció, se szakmai tudás nincs, Doll meg egy nudli edző. Évente új csapat. Sztori a Finbogason-átigazolásról: játszik Dániában egy Martin Pusic nevű horvát-osztrák csatár. Pár éve gólkirály volt a Midtylland színeiben. A többi szezonjában is egész jól termelt. Idén nyáron szabadon igazolható lett. Finbogason idejött, Pusicot meg odavitték a helyére, és még egy évvel fiatalabb is. Szóval a fradi scout-ok is biztos nagyon pengék.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.22. 23:10

velasco írta:
inreallife írta:az mondjuk pozitiv, hogy elhagytuk az 1 csataros felallast. bar meg kell mondjam nem tudom igazabol mit jatszunk. a midok ellen lattam 4-1-4-1-et, o 4-3-3-rol mostmeg 4-4-2-rol beszel. korszerubb lenne a 3-4-3, otigba-frimpong-blazic megoldana a hatuljat. lehet meg ezt is eloveszi majd doll, tavaly mar probalkozott vele, de visszagombolta a kabatot.

a finnbogassonban nem tudom mit lat. jatszott a faszi nalunk mar vagy 120 percet, kapura nem volt kulonosebben veszelyes, faultokat nem harcolt ki, a transfermarkt fele annyira ertekeli, mint a jo nevu bode-t. egyebkent 6 cf van a keretben, georgevic-et telen hoztuk, a lovrebalazs meg a kundrak is azon a poszton jatszik. en nem erzem, hogy ez a finnbogasson olyan nagyon kene, raadasul eddig nem volt csatarunk boden kivul, mostmeg mar egymasba er a faszuk, mert nem fernek el. valami zavart erzek az eroben. a siger sem tudom miert kellett a keretbe mindenaron, igazabol meg ingyen se kene. a tobbi igazolassal ki vagyok bekulve...


3-4-3 tényleg jobban festene, most hogy jött a gyors Heister. Lovrencsics meg a másik védekező szélső. Lanzafame játszhatna árnyékékben teljesen kötetlenül. Ilyen felállással jobban le lehetne rohanni az ellenfelet, lenne szélesség, terület. Bár ezek a formációk részletek. Se koncepció, se szakmai tudás nincs, Doll meg egy nudli edző. Évente új csapat. Sztori a Finbogason-átigazolásról: játszik Dániában egy Martin Pusic nevű horvát-osztrák csatár. Pár éve gólkirály volt a Midtylland színeiben. A többi szezonjában is egész jól termelt. Idén nyáron szabadon igazolható lett. Finbogason idejött, Pusicot meg odavitték a helyére, és még egy évvel fiatalabb is. Szóval a fradi scout-ok is biztos nagyon pengék.

igen, mar en is ott tartok, hogy egy fiatalabb edzo, de modern jatekfelfogassal tobbet tudna kihozni a csapatbol, mint az ndk-s csillag. korbe kene nezni, hogy mondjuk nemet2-ben melyik edzo az, amelyik tamadofocit preferal, korszeru taktikat alkalmaz, es neadjisten eron felul is teljesit a csapataval. ha belga meg holland elsoosztalyu berekre futja, akkor egy ilyen edzovel bankot tudnank robbantani. mondjuk lehet, akkor nem maradna magyar a kezdoben, lassan mar csak mutatoban van, talan dibusz az, aki mindig kezd...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.22. 23:25

inreallife írta:
velasco írta:
inreallife írta:az mondjuk pozitiv, hogy elhagytuk az 1 csataros felallast. bar meg kell mondjam nem tudom igazabol mit jatszunk. a midok ellen lattam 4-1-4-1-et, o 4-3-3-rol mostmeg 4-4-2-rol beszel. korszerubb lenne a 3-4-3, otigba-frimpong-blazic megoldana a hatuljat. lehet meg ezt is eloveszi majd doll, tavaly mar probalkozott vele, de visszagombolta a kabatot.

a finnbogassonban nem tudom mit lat. jatszott a faszi nalunk mar vagy 120 percet, kapura nem volt kulonosebben veszelyes, faultokat nem harcolt ki, a transfermarkt fele annyira ertekeli, mint a jo nevu bode-t. egyebkent 6 cf van a keretben, georgevic-et telen hoztuk, a lovrebalazs meg a kundrak is azon a poszton jatszik. en nem erzem, hogy ez a finnbogasson olyan nagyon kene, raadasul eddig nem volt csatarunk boden kivul, mostmeg mar egymasba er a faszuk, mert nem fernek el. valami zavart erzek az eroben. a siger sem tudom miert kellett a keretbe mindenaron, igazabol meg ingyen se kene. a tobbi igazolassal ki vagyok bekulve...


3-4-3 tényleg jobban festene, most hogy jött a gyors Heister. Lovrencsics meg a másik védekező szélső. Lanzafame játszhatna árnyékékben teljesen kötetlenül. Ilyen felállással jobban le lehetne rohanni az ellenfelet, lenne szélesség, terület. Bár ezek a formációk részletek. Se koncepció, se szakmai tudás nincs, Doll meg egy nudli edző. Évente új csapat. Sztori a Finbogason-átigazolásról: játszik Dániában egy Martin Pusic nevű horvát-osztrák csatár. Pár éve gólkirály volt a Midtylland színeiben. A többi szezonjában is egész jól termelt. Idén nyáron szabadon igazolható lett. Finbogason idejött, Pusicot meg odavitték a helyére, és még egy évvel fiatalabb is. Szóval a fradi scout-ok is biztos nagyon pengék.

igen, mar en is ott tartok, hogy egy fiatalabb edzo, de modern jatekfelfogassal tobbet tudna kihozni a csapatbol, mint az ndk-s csillag. korbe kene nezni, hogy mondjuk nemet2-ben melyik edzo az, amelyik tamadofocit preferal, korszeru taktikat alkalmaz, es neadjisten eron felul is teljesit a csapataval. ha belga meg holland elsoosztalyu berekre futja, akkor egy ilyen edzovel bankot tudnank robbantani. mondjuk lehet, akkor nem maradna magyar a kezdoben, lassan mar csak mutatoban van, talan dibusz az, aki mindig kezd...

nem tudom melyik ígéretes edző jönne német2-ből 30 ezer nézős bajnoki meccsekről ide. dollon kívül azokkal az emberkékkel van nagy gond akik az igazolásokat, játékoskeretet intézik. sztem lanzafame-ért is fizettek vagy 6-700 ezer eurot, plusz amit majd most kap fizetésként. ilyen szintű 31 éves player van ingyen is bőven. nagyon nem szimpi, hogy az ország talán legnagyobb klubjában alig van tényleg már magyar. ráadásul az egyetlen akit most hoztak, Sigér, hát nem tudom. Bognár féle karrierre tippelek. egyre gyengébb ez az egész nb1 eddig, így az első forduló alapján. Vidi is nemzetközi szinten te atyaég.....itthon meg meg lehet szórni a várdát, diósgyőrt és akkor minden rendben van.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.22. 23:41

velasco írta:
inreallife írta:
velasco írta:
3-4-3 tényleg jobban festene, most hogy jött a gyors Heister. Lovrencsics meg a másik védekező szélső. Lanzafame játszhatna árnyékékben teljesen kötetlenül. Ilyen felállással jobban le lehetne rohanni az ellenfelet, lenne szélesség, terület. Bár ezek a formációk részletek. Se koncepció, se szakmai tudás nincs, Doll meg egy nudli edző. Évente új csapat. Sztori a Finbogason-átigazolásról: játszik Dániában egy Martin Pusic nevű horvát-osztrák csatár. Pár éve gólkirály volt a Midtylland színeiben. A többi szezonjában is egész jól termelt. Idén nyáron szabadon igazolható lett. Finbogason idejött, Pusicot meg odavitték a helyére, és még egy évvel fiatalabb is. Szóval a fradi scout-ok is biztos nagyon pengék.

igen, mar en is ott tartok, hogy egy fiatalabb edzo, de modern jatekfelfogassal tobbet tudna kihozni a csapatbol, mint az ndk-s csillag. korbe kene nezni, hogy mondjuk nemet2-ben melyik edzo az, amelyik tamadofocit preferal, korszeru taktikat alkalmaz, es neadjisten eron felul is teljesit a csapataval. ha belga meg holland elsoosztalyu berekre futja, akkor egy ilyen edzovel bankot tudnank robbantani. mondjuk lehet, akkor nem maradna magyar a kezdoben, lassan mar csak mutatoban van, talan dibusz az, aki mindig kezd...

nem tudom melyik ígéretes edző jönne német2-ből 30 ezer nézős bajnoki meccsekről ide. dollon kívül azokkal az emberkékkel van nagy gond akik az igazolásokat, játékoskeretet intézik. sztem lanzafame-ért is fizettek vagy 6-700 ezer eurot, plusz amit majd most kap fizetésként. ilyen szintű 31 éves player van ingyen is bőven. nagyon nem szimpi, hogy az ország talán legnagyobb klubjában alig van tényleg már magyar. ráadásul az egyetlen akit most hoztak, Sigér, hát nem tudom. Bognár féle karrierre tippelek. egyre gyengébb ez az egész nb1 eddig, így az első forduló alapján. Vidi is nemzetközi szinten te atyaég.....itthon meg meg lehet szórni a várdát, diósgyőrt és akkor minden rendben van.

szerintem akkora gond nincs nemzetkoziben, mint korabban volt. elsore a midok nekunk erosek voltak ugy, hogy a csapat fele meg at sem tudott oltozni a mezunkbe es mecccselniuk is kellett. nem ertem a fradinal miert kell 6-8 jatekost cserelni evente, ekkora penzeket nem adnak a jatekosokert, hogy mindenkeppen megvaljunk toluk, erdemesebb lenne egyben tartani a keretet.

a vidi igen, ok halovanyak voltak, viszont egy sokkal jobb sorsolasuk van, amivel igen messzire juthatnak, es ok egyben is vannak. lehet, hogy egy kisvardat kellett elutniuk az eppen nem tovabbjuto luxemburgiak utan, de a ludogorec ellen mar ok is sokkal jobban bele lesznek razodva a jatekba, szerintem nem fogjak olcson adni a boruket.

a masik ket resztvevo is hozta a kotelezot, regen volt ilyen, amikor kvazi erosnek mondhattam a hazai resztvevoket. az ujpestet persze elkaszaljak, a honvednak nem lattam a kiirasat, de a vidi kis szerencsevel, megint egy jo kis nemzetkozi menetelest csinalhat.

sajnalom, hogy ezt a makkabbit nem tudtuk lenyomni, itthon verhetoek voltak, es kint is csak lovre kurva nagy hibajabol vezettek, bar ott ok voltak a jobbak, ziccerig igy sem jutottak. sokat segitett volna, ha nem most kellett volna az embereket beepiteni a csapatba. na mindegy, amit mondani akartam, hogy szerintem erosodott az nb1, de edzohiany van. nameg a csapatmegtartas is szinten aluli. epitkezes nelkul nem lehet teljesiteni. szoval szerintem van olyan edzo, akit el lehet csalni, csak penz kerdese az egesz. pl finnbogasson meg siger arabol lehetett volna utokepesebb edzot idehozni...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 00:00

inreallife írta:
velasco írta:
inreallife írta:igen, mar en is ott tartok, hogy egy fiatalabb edzo, de modern jatekfelfogassal tobbet tudna kihozni a csapatbol, mint az ndk-s csillag. korbe kene nezni, hogy mondjuk nemet2-ben melyik edzo az, amelyik tamadofocit preferal, korszeru taktikat alkalmaz, es neadjisten eron felul is teljesit a csapataval. ha belga meg holland elsoosztalyu berekre futja, akkor egy ilyen edzovel bankot tudnank robbantani. mondjuk lehet, akkor nem maradna magyar a kezdoben, lassan mar csak mutatoban van, talan dibusz az, aki mindig kezd...

nem tudom melyik ígéretes edző jönne német2-ből 30 ezer nézős bajnoki meccsekről ide. dollon kívül azokkal az emberkékkel van nagy gond akik az igazolásokat, játékoskeretet intézik. sztem lanzafame-ért is fizettek vagy 6-700 ezer eurot, plusz amit majd most kap fizetésként. ilyen szintű 31 éves player van ingyen is bőven. nagyon nem szimpi, hogy az ország talán legnagyobb klubjában alig van tényleg már magyar. ráadásul az egyetlen akit most hoztak, Sigér, hát nem tudom. Bognár féle karrierre tippelek. egyre gyengébb ez az egész nb1 eddig, így az első forduló alapján. Vidi is nemzetközi szinten te atyaég.....itthon meg meg lehet szórni a várdát, diósgyőrt és akkor minden rendben van.

szerintem akkora gond nincs nemzetkoziben, mint korabban volt. elsore a midok nekunk erosek voltak ugy, hogy a csapat fele meg at sem tudott oltozni a mezunkbe es mecccselniuk is kellett. nem ertem a fradinal miert kell 6-8 jatekost cserelni evente, ekkora penzeket nem adnak a jatekosokert, hogy mindenkeppen megvaljunk toluk, erdemesebb lenne egyben tartani a keretet.

a vidi igen, ok halovanyak voltak, viszont egy sokkal jobb sorsolasuk van, amivel igen messzire juthatnak, es ok egyben is vannak. lehet, hogy egy kisvardat kellett elutniuk az eppen nem tovabbjuto luxemburgiak utan, de a ludogorec ellen mar ok is sokkal jobban bele lesznek razodva a jatekba, szerintem nem fogjak olcson adni a boruket.

a masik ket resztvevo is hozta a kotelezot, regen volt ilyen, amikor kvazi erosnek mondhattam a hazai resztvevoket. az ujpestet persze elkaszaljak, a honvednak nem lattam a kiirasat, de a vidi kis szerencsevel, megint egy jo kis nemzetkozi menetelest csinalhat.

sajnalom, hogy ezt a makkabbit nem tudtuk lenyomni, itthon verhetoek voltak, es kint is csak lovre kurva nagy hibajabol vezettek, bar ott ok voltak a jobbak, ziccerig igy sem jutottak. sokat segitett volna, ha nem most kellett volna az embereket beepiteni a csapatba. na mindegy, amit mondani akartam, hogy szerintem erosodott az nb1, de edzohiany van. nameg a csapatmegtartas is szinten aluli. epitkezes nelkul nem lehet teljesiteni. szoval szerintem van olyan edzo, akit el lehet csalni, csak penz kerdese az egesz. pl finnbogasson meg siger arabol lehetett volna utokepesebb edzot idehozni...


lehet, hogy az előző évekhez képest egy picivel jobb volt, első macabbi meccsre azt leehet mondani, hogy volt valami összeszedettség, de már ott is látszott, hogy mennyire nincs támadójáték, és lanzafame is nagyon hurka már egy ilyen csapat ellen is. második meccs egyenesen szégyenletes volt szerintem. vidi a ludogoretssel játszik, ami egy lényegesen jobb csapat és simán ki is fognak esni. az újpest és a honvéd játéka tényleg pozitív volt. ilyen az, amikor egy csapat egyben marad és van kohézió, összeszokottság. bár ma az ujpest is elég hurka volt, de azért hét közben sokat kiadtak magukból. sevilla elleni párharc jutalomjáték és nagy élmény lesz nekik. néztem az europa liga sorsolását, és ha a honvéd továbbmegy, akkor ők is kaphatnak egy ajaxot vagy besiktast. az nem lenne gyenge. valós szakmai tudással rendelkező edzőből tényleg nagy a hiány itthon, nagyon sokat növelne a színvonalon. akik ezzel foglalkoznak a klubnál nem nagyon érthetnek az egészhez. oroszék szerint Doll egy kimondottan sikeres edzője a ferencvárosnak...

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.23. 00:24

velasco írta:lehet, hogy az előző évekhez képest egy picivel jobb volt, első macabbi meccsre azt leehet mondani, hogy volt valami összeszedettség, de már ott is látszott, hogy mennyire nincs támadójáték, és lanzafame is nagyon hurka már egy ilyen csapat ellen is. második meccs egyenesen szégyenletes volt szerintem. vidi a ludogoretssel játszik, ami egy lényegesen jobb csapat és simán ki is fognak esni. az újpest és a honvéd játéka tényleg pozitív volt. ilyen az, amikor egy csapat egyben marad és van kohézió, összeszokottság. bár ma az ujpest is elég hurka volt, de azért hét közben sokat kiadtak magukból. sevilla elleni párharc jutalomjáték és nagy élmény lesz nekik. néztem az europa liga sorsolását, és ha a honvéd továbbmegy, akkor ők is kaphatnak egy ajaxot vagy besiktast. az nem lenne gyenge. valós szakmai tudással rendelkező edzőből tényleg nagy a hiány itthon, nagyon sokat növelne a színvonalon. akik ezzel foglalkoznak a klubnál nem nagyon érthetnek az egészhez. oroszék szerint Doll egy kimondottan sikeres edzője a ferencvárosnak...

a helyzet az, hogy ilyen, amikor a politika belefolyik a sportba. ha adnak a penzt, de hagynak a klubokat, jobb lenne a foci. de nem, ok a penzt is adjak meg az "eszt" is. namost a ketto nem konvertalhato egymasba, bar penzert lehet eszt venni, de aki hulye, azt konnyen atverik. orosz meg kubatov bedolt az ndk-s sztarnak, eladta magat nekik. igy ok azt hiszik jo bizniszt csinaltak.

aztan amikor szembejon a valosag, hogy doll a nemzetkoziben a szopoalarcon kivul mast nemnagyon mutat, es a tavalyi bajnoki cim is eluszott, akkor meg nem merik bevallani, hogy elbasztuk, hiszen politikus ilyet nem csinal. egy szakember igen. ezert lehet a szakemberben megbizni, mert o azt fogja mondani, ami a valosag. a helyzet az, hogy keves doll a nemzetkozibe, bar az utso ket probalkozas nem volt annyira katasztrofalis, mint az azt megelozoek. ettol fuggetlenul szerintem mar ok is eljutottak oda, hogy nem hosszabbitanak tovabb dollal, mert mar a kozonseg sem viseli el az eredmenytelenseget. mert a bajnoki 2. hely, kupakieses, es nemzetkozi bucsu a fradinal mar eredmenytelennek szamit. amikor elvallalta a csapat vezeteset tudataban kellett legyen annak, hogy itt elvarasok vannak. nem kell csodalkozni, ha nem hozza az eredmenyeket, hogy ajtot mutatnak neki...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 00:41

inreallife írta:
velasco írta:lehet, hogy az előző évekhez képest egy picivel jobb volt, első macabbi meccsre azt leehet mondani, hogy volt valami összeszedettség, de már ott is látszott, hogy mennyire nincs támadójáték, és lanzafame is nagyon hurka már egy ilyen csapat ellen is. második meccs egyenesen szégyenletes volt szerintem. vidi a ludogoretssel játszik, ami egy lényegesen jobb csapat és simán ki is fognak esni. az újpest és a honvéd játéka tényleg pozitív volt. ilyen az, amikor egy csapat egyben marad és van kohézió, összeszokottság. bár ma az ujpest is elég hurka volt, de azért hét közben sokat kiadtak magukból. sevilla elleni párharc jutalomjáték és nagy élmény lesz nekik. néztem az europa liga sorsolását, és ha a honvéd továbbmegy, akkor ők is kaphatnak egy ajaxot vagy besiktast. az nem lenne gyenge. valós szakmai tudással rendelkező edzőből tényleg nagy a hiány itthon, nagyon sokat növelne a színvonalon. akik ezzel foglalkoznak a klubnál nem nagyon érthetnek az egészhez. oroszék szerint Doll egy kimondottan sikeres edzője a ferencvárosnak...

a helyzet az, hogy ilyen, amikor a politika belefolyik a sportba. ha adnak a penzt, de hagynak a klubokat, jobb lenne a foci. de nem, ok a penzt is adjak meg az "eszt" is. namost a ketto nem konvertalhato egymasba, bar penzert lehet eszt venni, de aki hulye, azt konnyen atverik. orosz meg kubatov bedolt az ndk-s sztarnak, eladta magat nekik. igy ok azt hiszik jo bizniszt csinaltak.

aztan amikor szembejon a valosag, hogy doll a nemzetkoziben a szopoalarcon kivul mast nemnagyon mutat, es a tavalyi bajnoki cim is eluszott, akkor meg nem merik bevallani, hogy elbasztuk, hiszen politikus ilyet nem csinal. egy szakember igen. ezert lehet a szakemberben megbizni, mert o azt fogja mondani, ami a valosag. a helyzet az, hogy keves doll a nemzetkozibe, bar az utso ket probalkozas nem volt annyira katasztrofalis, mint az azt megelozoek. ettol fuggetlenul szerintem mar ok is eljutottak oda, hogy nem hosszabbitanak tovabb dollal, mert mar a kozonseg sem viseli el az eredmenytelenseget. mert a bajnoki 2. hely, kupakieses, es nemzetkozi bucsu a fradinal mar eredmenytelennek szamit. amikor elvallalta a csapat vezeteset tudataban kellett legyen annak, hogy itt elvarasok vannak. nem kell csodalkozni, ha nem hozza az eredmenyeket, hogy ajtot mutatnak neki...


teljesen jól látod. pont az jutott eszembe, hogy ezek az antitalentum fideszesek még az államosításhoz is hülyék. eldöntik, hogy megnyomják a sportot, erre gyakorlatilag kárba ment pénz amit beleöntöttek. sőt, máshol valaki kommentelte, hogy a felpumpált vidi meg fradi, nem hogy segítene, de kárt okoz a magyar futballnak. nagy pénzért magukhoz édesgetik a válogatott játékosokat, aztán leépítik őket ebbe a híg fosba. van benne valami. azért az amit geráék idején meg utána hoztak nemzetközibe, az ehhez képest ég és föld. és nem voltak milliárdok. ez a szomorú. dollt sztem mindenképp elküldik ha nem lesz meg a bajnokság, de talán még akkor is ha meg lesz. szabics ha jól lenyomja ezt az évet az osztrák válogatottnál, akkor lenne benne fantázia hogy kinevezzék.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.23. 11:31

velasco írta:
inreallife írta:
velasco írta:lehet, hogy az előző évekhez képest egy picivel jobb volt, első macabbi meccsre azt leehet mondani, hogy volt valami összeszedettség, de már ott is látszott, hogy mennyire nincs támadójáték, és lanzafame is nagyon hurka már egy ilyen csapat ellen is. második meccs egyenesen szégyenletes volt szerintem. vidi a ludogoretssel játszik, ami egy lényegesen jobb csapat és simán ki is fognak esni. az újpest és a honvéd játéka tényleg pozitív volt. ilyen az, amikor egy csapat egyben marad és van kohézió, összeszokottság. bár ma az ujpest is elég hurka volt, de azért hét közben sokat kiadtak magukból. sevilla elleni párharc jutalomjáték és nagy élmény lesz nekik. néztem az europa liga sorsolását, és ha a honvéd továbbmegy, akkor ők is kaphatnak egy ajaxot vagy besiktast. az nem lenne gyenge. valós szakmai tudással rendelkező edzőből tényleg nagy a hiány itthon, nagyon sokat növelne a színvonalon. akik ezzel foglalkoznak a klubnál nem nagyon érthetnek az egészhez. oroszék szerint Doll egy kimondottan sikeres edzője a ferencvárosnak...

a helyzet az, hogy ilyen, amikor a politika belefolyik a sportba. ha adnak a penzt, de hagynak a klubokat, jobb lenne a foci. de nem, ok a penzt is adjak meg az "eszt" is. namost a ketto nem konvertalhato egymasba, bar penzert lehet eszt venni, de aki hulye, azt konnyen atverik. orosz meg kubatov bedolt az ndk-s sztarnak, eladta magat nekik. igy ok azt hiszik jo bizniszt csinaltak.

aztan amikor szembejon a valosag, hogy doll a nemzetkoziben a szopoalarcon kivul mast nemnagyon mutat, es a tavalyi bajnoki cim is eluszott, akkor meg nem merik bevallani, hogy elbasztuk, hiszen politikus ilyet nem csinal. egy szakember igen. ezert lehet a szakemberben megbizni, mert o azt fogja mondani, ami a valosag. a helyzet az, hogy keves doll a nemzetkozibe, bar az utso ket probalkozas nem volt annyira katasztrofalis, mint az azt megelozoek. ettol fuggetlenul szerintem mar ok is eljutottak oda, hogy nem hosszabbitanak tovabb dollal, mert mar a kozonseg sem viseli el az eredmenytelenseget. mert a bajnoki 2. hely, kupakieses, es nemzetkozi bucsu a fradinal mar eredmenytelennek szamit. amikor elvallalta a csapat vezeteset tudataban kellett legyen annak, hogy itt elvarasok vannak. nem kell csodalkozni, ha nem hozza az eredmenyeket, hogy ajtot mutatnak neki...


teljesen jól látod. pont az jutott eszembe, hogy ezek az antitalentum fideszesek még az államosításhoz is hülyék. eldöntik, hogy megnyomják a sportot, erre gyakorlatilag kárba ment pénz amit beleöntöttek. sőt, máshol valaki kommentelte, hogy a felpumpált vidi meg fradi, nem hogy segítene, de kárt okoz a magyar futballnak. nagy pénzért magukhoz édesgetik a válogatott játékosokat, aztán leépítik őket ebbe a híg fosba. van benne valami. azért az amit geráék idején meg utána hoztak nemzetközibe, az ehhez képest ég és föld. és nem voltak milliárdok. ez a szomorú. dollt sztem mindenképp elküldik ha nem lesz meg a bajnokság, de talán még akkor is ha meg lesz. szabics ha jól lenyomja ezt az évet az osztrák válogatottnál, akkor lenne benne fantázia hogy kinevezzék.

tenyleg hulyek. :)
szerintem a hrutka interjuban olvastad. atesett a magyar foci a masik oldalra, korabban penzhianyos volt, most meg tul sok benne a penz. ezert is kene a 16 csapat, megtobb magyar jatekos jutna elsoosztalyu meccslehetoseghez. hiba volt kizarni a nyiregyhazat, kecskemetet meg a pecset, amikor ennyi sok penzt beletoltak, komplett nagyvarosok utanpotlasat tettek tonkre. sokkal jobb lenne, ha kevesebb penz jutna egy klubra, de tobb nb1-es klub lenne. a falvakat meg a rak faszara kuldeni. egyebkent egeszen hihetetlen, hogy az osszes fideszes paraszt egy 2000 fos faluban latta meg a napvilagot, hogy a picsaba akarnak ezek orszagot iranyitani? de ez mar mellekszal...
kubatov takarodj!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 11:49

inreallife írta:
velasco írta:
inreallife írta:a helyzet az, hogy ilyen, amikor a politika belefolyik a sportba. ha adnak a penzt, de hagynak a klubokat, jobb lenne a foci. de nem, ok a penzt is adjak meg az "eszt" is. namost a ketto nem konvertalhato egymasba, bar penzert lehet eszt venni, de aki hulye, azt konnyen atverik. orosz meg kubatov bedolt az ndk-s sztarnak, eladta magat nekik. igy ok azt hiszik jo bizniszt csinaltak.

aztan amikor szembejon a valosag, hogy doll a nemzetkoziben a szopoalarcon kivul mast nemnagyon mutat, es a tavalyi bajnoki cim is eluszott, akkor meg nem merik bevallani, hogy elbasztuk, hiszen politikus ilyet nem csinal. egy szakember igen. ezert lehet a szakemberben megbizni, mert o azt fogja mondani, ami a valosag. a helyzet az, hogy keves doll a nemzetkozibe, bar az utso ket probalkozas nem volt annyira katasztrofalis, mint az azt megelozoek. ettol fuggetlenul szerintem mar ok is eljutottak oda, hogy nem hosszabbitanak tovabb dollal, mert mar a kozonseg sem viseli el az eredmenytelenseget. mert a bajnoki 2. hely, kupakieses, es nemzetkozi bucsu a fradinal mar eredmenytelennek szamit. amikor elvallalta a csapat vezeteset tudataban kellett legyen annak, hogy itt elvarasok vannak. nem kell csodalkozni, ha nem hozza az eredmenyeket, hogy ajtot mutatnak neki...


teljesen jól látod. pont az jutott eszembe, hogy ezek az antitalentum fideszesek még az államosításhoz is hülyék. eldöntik, hogy megnyomják a sportot, erre gyakorlatilag kárba ment pénz amit beleöntöttek. sőt, máshol valaki kommentelte, hogy a felpumpált vidi meg fradi, nem hogy segítene, de kárt okoz a magyar futballnak. nagy pénzért magukhoz édesgetik a válogatott játékosokat, aztán leépítik őket ebbe a híg fosba. van benne valami. azért az amit geráék idején meg utána hoztak nemzetközibe, az ehhez képest ég és föld. és nem voltak milliárdok. ez a szomorú. dollt sztem mindenképp elküldik ha nem lesz meg a bajnokság, de talán még akkor is ha meg lesz. szabics ha jól lenyomja ezt az évet az osztrák válogatottnál, akkor lenne benne fantázia hogy kinevezzék.

tenyleg hulyek. :)
szerintem a hrutka interjuban olvastad. atesett a magyar foci a masik oldalra, korabban penzhianyos volt, most meg tul sok benne a penz. ezert is kene a 16 csapat, megtobb magyar jatekos jutna elsoosztalyu meccslehetoseghez. hiba volt kizarni a nyiregyhazat, kecskemetet meg a pecset, amikor ennyi sok penzt beletoltak, komplett nagyvarosok utanpotlasat tettek tonkre. sokkal jobb lenne, ha kevesebb penz jutna egy klubra, de tobb nb1-es klub lenne. a falvakat meg a rak faszara kuldeni. egyebkent egeszen hihetetlen, hogy az osszes fideszes paraszt egy 2000 fos faluban latta meg a napvilagot, hogy a picsaba akarnak ezek orszagot iranyitani? de ez mar mellekszal...


nálam a favorit: 14 csapat, rájátszással. 38 forduló, rövidebb legyen a téli szünet, hosszabb a nyári. amit a vidéki fellegvárakkal csináltak az tényleg az utánpótláson csapódik le a legjobban. illetve azon, hogy nagyvárosokban legalább lenne futball hangulat a meccseken és nagy múltú klubok ezek. értelemszerűen többen lennének, mint egy balmaz meccsen. itt nálunk egerszegen is meglett a stadion, erre épp bennmaradtak az nb2ben, pár száz nézővel. pedig itt aztán tényleg kimennének az emberek, és ennek hagyománya is van. emlékszem kissrácként, 2001, bajnoki döntő: zte-ftc 1-1, egy 60 ezres városban 16 ezer néző egy lerohadt, zsúfolt stadionban. legnagyobb vicc, a tavalyi NB2-es kiesők névsora: Szolnok, Szeged, Sopron..... ha már klubot akartak megtolni, a szegedet kellett volna, mint egyik legnagyobb magyar várost. helyette kaptunk kövesdet meg várdát. hagyjuk is a narancstársakat, felesleges ezt taglalni, úgyis eltűnnek majd a történelem szemétdombján.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Böde vs. Lanzafame: Doll meglátásai

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.07.23. 12:07

velasco írta:nálam a favorit: 14 csapat, rájátszással. 38 forduló, rövidebb legyen a téli szünet, hosszabb a nyári. amit a vidéki fellegvárakkal csináltak az tényleg az utánpótláson csapódik le a legjobban. illetve azon, hogy nagyvárosokban legalább lenne futball hangulat a meccseken és nagy múltú klubok ezek. értelemszerűen többen lennének, mint egy balmaz meccsen. itt nálunk egerszegen is meglett a stadion, erre épp bennmaradtak az nb2ben, pár száz nézővel. pedig itt aztán tényleg kimennének az emberek, és ennek hagyománya is van. emlékszem kissrácként, 2001, bajnoki döntő: zte-ftc 1-1, egy 60 ezres városban 16 ezer néző egy lerohadt, zsúfolt stadionban. legnagyobb vicc, a tavalyi NB2-es kiesők névsora: Szolnok, Szeged, Sopron..... ha már klubot akartak megtolni, a szegedet kellett volna, mint egyik legnagyobb magyar várost. helyette kaptunk kövesdet meg várdát. hagyjuk is a narancstársakat, felesleges ezt taglalni, úgyis eltűnnek majd a történelem szemétdombján.

szeged is meger egy miset. nemreg olvastam egy cikket, 3 kulonbozo csapat van, a tradicionalis, na azt mindenki leszarja, es van ket masik ket kulonbozo fideszes potentat keze alatt, es egymassal marakodnak, egymas vitorlajabol fogjak ki a szelet es a tamogatast. jol el kene zavarni a politikusokat a foci kozelebol. meg csanyit is. az utolso 10 ev volt a kegyelemdofes a magyar focinak, tenyleg a lejtore kerult. a helyzet az, amit meg akarnak javitani, az romlik el a legjobban. most kepzeld el, mi lesz az oktatassal, amit eddig csak egy picit javitottak (a pisa teszt ki is lendult lefele), meg az egeszseguggyel. visszajutunk oda, mit a 19. szazadban volt, a korhazba menetel a temetes elotti utolso megallo. kb ez van most a fociban is.

csanyi sem veszi eszre, hogyha valamihez keves volt az otp szaktudasa, barmikor vehetett penzert szaktudast. kihivott egy szakosodott ceget, es igy barmilyen projektet meg tudtak csinalni. a fociban ez nem megy. hiaba a double pass, masnaptol nem fognak kijonni a zselehajuak helyett a sztarok. raadasul semmi eszkoz nincs, amivel a dp ajanlasokat ki lehetne kenyszeriteni. atlathato gazdalkodas? kackac. mondjak meg a felcsutnak, meg a fradinak. pont azt nem kene es nem ugy csinalni, amibol jottanyit sem hajlandoak engedni. az uram batyam rendszer a korrupt politikai elit lekepezodese a fociban is. sot, talan itt latszik a legjobban, szet is baszott mindent. nagyon nagyon karos. es a legbotranyosabb, hogy nincs egy db olyan klub sem, amit kovetni lehetne. ahol rendben mennek a dolgok, mert kizarjak a politika, es piaci alapon probalnak megelni. mert azt egybol bedontik, felvasaroljak, kizarjak, tonkreteszik. ez a fideszes tempo a fociban.
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 106 vendég